Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Napisz jak rozliczyłaś procentowo to dofinansowanie z pup. Ja wydałam 90 procent a na co można wydać jeszcze te 10 procent????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ponawiam swoje pytanie licząc na to że ktoś je dostrzeże ;) czy ktoś z Was zamawiał towar w hurtowni " MM outlet" ta hurtownia ma dwie siedziby koło Warszawy i w Bielsku Białej oraz sprzedaż internetową chciałabym zamówić tam towar przez internet bo nie mam możliwości pojechać i obejrzeć na żywo. Proszę więc o pomoc - jeśli macie jakieś doświadczenie z tą hurtownią, podzielcie się nim;) czy warto zamawiać te ubrania? jakie są jakościowo? jaki faktycznie jest skład pakietów I+II czy wyglądają tak jak na zdjęciach????? pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
jagus64 a po co to liczyć procentowo? W biznesplanie masz do rozplanowania poszczególne kategorie np: reklama 2tys, meble 4tys z czego reklamę musisz podzielić na podkategorie np: strona internetowa, banner reklamowy, wizytówki itp rzeczy i przy każdym napisać co ile będzie Cię kosztowało. Tak samo meble, z góry musisz założyć ile będzie Cię kosztowało krzesło, biurko itp. Jeżeli w biznesplanie napisałaś, że krzesło będzie kosztowało 200zł a Ty wydasz np. 250zł a biurko 500zł a wydałaś 450zł to nic się nie stanie będziesz po prostu miała wyrównane koszty. U mnie znajoma miała kupić szafę chłodniczą za 2tys a zamiast tego jej nie brała, ale nakupowała kwiatów przekraczając ustaloną kwotę za kwiaty. Tylko musiała napisać do dyrektora urzędu dlaczego zrezygnowała z szafy a pieniądze przeznaczyła na kwiaty. Dlatego jak kupi się coś innego niż masz wymienione w biznesplanie to trzeba wyjaśnić dlaczego na papierku. Bynajmniej jest tak u nas w Łodzi jeżeli chodzi o papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu
Hej robaczki mam standardowe pytanie,napewno jest tu wielu w podobnej sytuacji chodzi o remenent co robicie gdy macie tak jak Ja wiecej towaru niz faktur nie zadbalam o to w tym roku i bralam bardzo malo faktur i teraz nie wiem jak wybrnac.Mial juz kiedys ktos z was kontrole z US jak to wyglada co moze mi grozic za moj wlasny balagan albo moze mi ktos doradzi czy moge jeszcze cos wykombinowac z zaleglymi fakturkami:) Dzieki za powazne odpowiedzi a złośliwcom pokazuje srodkowy palec Wszystkiego dobrego w nowym roku i miłego dnia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimmaaa
Musisz wykazać, że sprzedawałaś przez cały rok to co miałaś zakupionego w latach ubiegłych i w 2012 roku. Podnieś marżę na towary. Obecnie mam kontrolę z US - z 3 lata działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zamierzam otworzyć sklep outlet w mieście 40tyś mieszkańców. Moje pytania są następujące: - ile dziennie tak ok sztuk można sprzedać???? - jakie sobie narzucacie marże??? - jeżeli mam odzież z metkami to czy je muszę wycinać??? - ile tak miesięcznie można zarobić na sklepie... wystarczy mi 3000zł po odliczeniu wszystkiego - da radę? Bardzo się boję ale od zawsze marzyłam o takim sklepiku... Mam dwójkę małych dzieci i chcę gdzieś wyjść z domu tak na 3-4 godziny dziennie:). Mieć jakiś kontakt z ludźmi. Myślę o pomocy do sklepu. Proszę o wypowiedź osób które są w temacie... A i mam 25tyś zł. Czekam na wiadomości od Was kochane. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do karolek! Ja za ok pół roku otwieram sklep jestem w podobnej sytuacji jak Ty... dzieci i te sprawy:) też mam bardzo dużo wątpliwości , mieszkam w małej miejscowości i mam o wiele mniej pieniędzy na start ale też i konkurencja mniejsza. Uwielbiam outlety i chciałabym w swoim sklepie też umieścić takie rzeczy znalazłam hurtownię na internecie "MM outlet" ceny w miare i ciuszki na zdjęciach fajnie wyglądają. Może Ty wiesz coś na temat tej hurtowni???? Jeśli tak to proszę napisz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Ciężko jest powiedzieć ile sztuk się sprzedaje. To zależy od dnia. Na początku nie będzie szału, bo klient musi się przyzwyczaić, ocenić jakość sprzedawanych ubrań. Dopiero po 2-3 miesiącach zacznie się interes rozkręcać. U mnie w grudniu było super teraz początek stycznia jest jak na razie kiepski. Ludzie tłumaczą się tym, że kasy nie mają i im się nie dziwię. Ja mam marżę od 50 do nawet 400%. Broń Boże zrywać metki z odzieży!!! Odzież bez metek jest w lumpeksach a Ty będziesz miała sklep a na metce masz wszystkie ważne informacje odnośnie danej rzeczy i jakości. Zresztą z tego co słyszałam to nawet kontrola może się doczepić o brak metki, bo klient musi być informowany o tym jak należy prać daną rzecz i gdzie jest wyprodukowana. 3tys zł na czysto? Powiem Ci jakie są koszty utrzymania u mnie. ZUS 400zł (jestem nowo powstałą firmą, więc zus mam przez 2 lata mniejszy), 500zł wynajem, ok 300zł płacę oddzielnie za ogrzewanie, internet 45zł, księgowy 200zł. No i jeszcze trzeba zarobić na kupno kolejnych sztuk odzieży. Na Twoim miejscu bym dobrze się zastanowiła nad pomocą w sklepie na początku, bo jej też przecież trzeba zapłacić. Zależy też czy chcesz otworzyć sklep w centrum handlowym czy gdzieś w sklepie przy ulicy. W centrach kręci się o wiele więcej ludzi i tam zarobisz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odp. Tzn pomoc to mam na mysli kogos z rodziny... Np kuzynka. 3000zł mam na myśli już po odliczeniu wszystkiego. Jestem ciekawa czy dziennie np sprzeda się ok 10 szt? Nie mam pojęcia:(. Sklep ma być przy ruchliwej ulicy... Dużo osób się przewija... Ja tak ZUS 1000zł lokal 2500 ksiegowa 100 i inne 500zł towar 1000zł na tydzień? Czy urobię na to? A o metki to chodzi mi te np ZARA, VERO MODA itp... Jak to jest czy mi nie zarzucą czegoś ze mam ich znak... Czy trzeba miec na to jakieś pozwolenie? Proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theomod
Zapraszam wszystkich zainteresowanych do obejrzenia kolekcji lato 2013 niemieckiej firmy Madonna, jest to odzież markowa, szyta z bardzo dobrych materiałów. Obecnie kolekcja jest na śląsku, do wszystkich zainteresowanych dojeżdżam z pokazem. Istnieje możliwość załatwienia od razu limitu kupieckiego. Kolekcja którą obecnie firma pokazuje będzie dostępna w Polsce w maju. Istnieje również możliwość zakupu lub otrzymania w komis ubrań z kolekcji zima-wiosna 2012-2013. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theomod
wchrobok@vp.pl , jest też możliwość przesłania zdjęć na maila. W ofercie jest również biżuteria, której zdjęcia mogę przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theomod
Widzę ze automatycznie dodało jakiś dziwny adres którego nie mam, jeżeli ktoś jest zainteresowany to poprawny email wchrobok@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość attentif
Witam Interesują mnie ubrania producenta attentif w hurcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dejmons
Jaki jest koszt takiego wyjazdu na osobę i czy jest miejsce na zakupiony towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
A jak cenowo stoi taka włoska chińszczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reebok
Witajcie, mam pytanko... moze ktos bedzie mogl mi jakos pomoc? chcialabym otworzyc sklep z odzieza 3xl i wieksza jednym slowem odziez dla puszystych:) chodzi mi glownie o elegancki ubior bisnesowy dla wiekszych osob... szukalam po niecie ale nie moge nic takiego znalesc czy moglby mi ktos pomoc i jak ma jakies namiary na taka hurtownie to prosze dajcie znac. pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milion
Witam wszystkich którzy otwierają sklepy odzieżowe. Posiadam około 100 sztuk katalogowej odzieży nowej z metkami w cenie 5 zł za sztukę. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milion
Witam wszystkich którzy otwierają sklepy odzieżowe. Posiadam około 100 sztuk katalogowej odzieży nowej z metkami w cenie 5 zł za sztukę. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milion
Poprawiłam mejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milion
Właściwy meil to renata271@o2.pl Przepraszam, pierwszy raz na jakimkolwiek forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie
dziewczyny pomocy z ZUS dzisiaj jak przygotowywalam PIT28 okazalo się, ze mam niedoplate w spolecznych Zamiast 674,88 to ja przez 4 miesiace ( IX,X,XI,XII,) placilam 669,38. I teraz musze naliczyc odsetki i im wplacic. Ale przez te mrozy mam mózg zamarzniety i wogole nie moge mysle - jak to obliczyc? Pomocy - bo jak sie zus zorientuje to takie mi dowali odsetki ze kopytami sie nakryje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
A skąd Ty takie składki naliczyłaś, że płaciłaś mniej? Księgowy nie powiedział Ci ile masz płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie
a co ja tu mialalm naliczac? Zus takie skladki ustanowil spoleczne 674,88, . jak mam naliczyc odsetki? teraz sobie obliczam i za jeden miesiac (wrzesien) wyszlo mi 70 zl kary:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie
tzn od wrzesnia do dzisja te 70 zl kary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć dziewczyny...
mam zespół downa i chcę otworzyć ekstra butik z ciuszkami. W związku z tym mam kilka pytań. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina098
do cześć dziewczyny... Jedno trzeba ci przyznac Kaśka - uparta to ty jesteś z tymi twoimi prymitywnymi postami ...ale głupiaaaaaaaaaaa!!!! że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Planuje otworzyc maly butik dla dzieci odziez uzywana ale super sort takie ladne ubranka tylko na wieszaczku wycenione wlasciwie w mojej miejscowosci nie ma wylacznie dla dzieci mieszkam w malym miasteczku ryzyko b.duze ale ..sama juz niewiem obecnie nie handluje..dziewczyny ktore obecnie handluja ciuchami jakie macie opinie i czy odczuwacie kryzys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamary
U mnie na bazarze handluja nowymi rzeczami z metkami firm Zara, H&M i Promod i nie sa to jakies rzeczy z przed 2-3 lat tylko te co wisza na wieszaku w sklepach lub miesiac temu wisialy i sprzedaja za pol ceny z metki i tak sie zastanawiam czy to mozliwe ?? mozna taki towar w hurtowniach kupic ?? czy to jakies lewe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×