Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość moja dobra rada
dobrze napisane....niestety taka jest rzeczywistość w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do muflon
ale to raczej nie jest rada dla małych butików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Jestem nowa na tym forum i licze na Was...Proszę podpowiedzcie gdzie można kupić hurtowo sukienki wieczorowe,garnitury i dodatki do tego.Otwieram po nowym roku butik i szukam nowych kontaktów.Te które znam nie mają ciekawych ofert,a zarazem ceny kosmiczne.Jeśli macie jakieś adresy napiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gośka81 Jakie sukienki Cię interesują ? Mam duży wybór sukienek podaj e-mail wyślę Ci ofertę Pozdrawiam Maciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Muflon82 :interesują mnie sukienki koktailowe ,wieczorowe moga byc też garsonki.Jeśli sprzedajesz hurtowo i po atrakcyjnej cenie to bardzo chętnie zobacze Twoją ofertę.Malgoska831@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Muflon82:dzieki za fotki,właśnie czegoś takiego szukam. Na pewno się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Goska81 Zapraszam do współpracy - naprawdę warto :) Proszę o kontakt najlepiej tel Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicu
fajne te triki muflon, naprawde jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. sprzedam bizuterie recznie robiona. zainteresowanym fotki i ceny wysle na maila. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.gaw@interia.pl
nie wiem komu przeszkadzał mój wpis -- trudno - widać jak na dłoni kto tu" siedzi" i kopie dołki. ludzie, ludzie żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.gaw@interia.pl
do muflona81 - to pewnie ty - nie podobała się odpowiedź o drogich sukienkach to się zrehabilitowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muflin sruflon
handlarz spod budki z piwem hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludzie jeśli macie ochote sobie poubliżać,to stwórzcie sobie osobne forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKAZJA!!
WITAM, w zwiążku z likwidacją sklepu mam na sprzedaż mix odzieży damskiej w większych rozmiarach po atrakcyjnej ceni bluzki letnie 10szt po 15zł/szt bluzki długi rękaw 30szt 20zł/szt rybaczki do kozaków 9szt po 18zł/szt jeansy 10szt po 22zł/szt sukienki 9szt po 20zł/szt sukienki dzianinowe 12szt po 30zł/szt sukienki weselne 15szt po 40zł więcej inf i zdjęcia wysyłam na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicu
Jak tam u Was listopad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bani bani
do bani... Chyba czarno to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karkolomno
Ludziska zauroczeni są nadal chińszczyzną a na prezent szczególnie - liczy się sztuka, a że do pierwszego użytku to trudno. Taniość, taniość widzę. Głupole - odwalają byle jakie chińskie prezenty. Ja bym się wstydziła mojej rodzinie coś takiego sprezentować. Wolę kupić dobrą książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicu
Mało się chwalicie, więc ja się tutaj pochwalę. Jutro jedziemy do jednego z naszych sklepów, inwentura, meble na busa i wreszcie koniec tego bagna, a tak na marginesie, zajebiste mebelki ze stali nierdzewnej+szkło kpl. na jakieś 70m2 mam na sprzedaż. I co porażka, nie, właśnie nie. Obcinamy koszty, żeby przeżyć aż nowy interes będzie wstanie zaspokajać nasze wydatki, a przez ostatnie 10lat kosztów się narobiło, jak myślę u wszystkich, dom, samochody,jakies raty itp. Więc do roboty, ale na szczęście nie odzież bo tutaj się już nic nie da zrobić, po listopadzie to wszyscy już chyba wiecie? pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicu
tanie i chińskie też zaczyna padać, sąsiad obok, z tanizną, rok temu nie schodził dziennie poniżej 1000,(a i 4000 bywało) a od paru m-cy co drugi dzień 100 w kasie na koniec dnia, dno totalne dno. Kiedyś pisałam o sieciówkach w mniejszych miejscowościach, że będą za parę lat i wtedy... wiadomo. Podtrzymuję, tylko że nie za parę lat a w przyszłym roku inwazja sieciówek nastąpi na małe miejscowości z dobrą infrastrukturą (obwodnice lokalizacja itp.) informacje z lokalnych gazet z różnych regionów w polsce. Bedą budowane Mc Donaldy a obok centra dla sieciówek, i z czym wtedy "do ludu". Ludziska jak możecie to tnijcie koszty, i szukajcie innych dochodów, chyba że mężowie dużo zarabiają, a dla was sklep to relaks, ale jeżeli to jedyny dochód tak jak u nas to do niedawna to było, to nikogo nie mam zamiaru tu straszyć, ale wierzcie mi już od 1 stycznia będzie tragedia ponieważ: 01.01.2013r KACCCCC wielki 02.01.2013r.inwentura i zero w kasie a trzeciego, czwartego, piątego.... to zazwyczaj będzie zero, bo przeceny które nas trzymały w styczniu trzeba zrobić w grudniu. Dlatego w styczniu nie będzie czym handlować a do wiosny daleko. Zapraszam do dyskusji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani :możecie mi podpowiedzieć jak naliczać ceny na ciuszki bo nie bardzo wiem, a zamierzam otworzyć sklepik(będę na ryczałcie 3%_mam brać faktury,czy jakiś inny rachunek np.z hurtowni?)poradzcie,bo chciałabym wiedzieć co i jak żeby nie być całkiem zielona i zdana na księgową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goska81
Żadna księgowa nie ustala cen na towar. Jeśli nie wiesz nawet, jak naliczyć ceny, to jak chcesz prowadzić własny interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bungabunga
W przyszłym roku to będzie obowiązek nauki chińskiego (dzieci i dorośli), zakupy tylko chińskich marek no i na każdym rogu bar chiński... Po chińsku to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bungabunga
A tak na marginesie to ciekawe dlaczego oni mają takie obroty, przychody, dochody itp. i nie mają kas fiskalnych. Czyżby nasi rządzący nic na ten temat nie wiedzieli i tylko nas białych murzynów ścigają podatkami, zusami itp.? Ciekawe ilu pin-pongów handluje na czarno, a ilu legalnie? Co na to nasz pan minister? Rządzący opaski mają chyba na oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazikowa
A ja będęu nich kupować bo mają na czasie ciuchy ładne, modne, kolorowe. A i tanie. Nie jestem rasistką im też trzeba coś dać zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bungabunga
Rzuciłać się małolato na te ciuchy jak mucha na gów..o bo takie kolorowe i pachnące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×