Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość alidka1979
u mnie mogło być lepiej ,ale dzisiaj jest dobrze,właśnie pakuję 4 torebki dla klientek. A nie myślałyście aby handlwoać w sieci ciuszkami,jest tego dużo ,ale widzę,zę jest na to popyt.np na allegro czy na szafa.pl pomyslcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
A ja tam nie narzekam na brak klientów przed świętami. Ruch był całkiem spory i kolejki przy kasie też niemałe. A co do sprzedaży na allegro to niestety jest coraz mniejsze zainteresowanie odzieżą. Wszyscy szukają czegoś ciekawego za bardzo małe pieniądze, ewentualnie bawią się w licytacje, by kupić coś za grosze. A nie ma też sensu cały czas wystawiać rzeczy i jeszcze płacić prowizję. Ja powoli ruszam ze stroną internetową, cały czas ją uzupełniam i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Jak będę miała już skończoną stronę to wtedy podzielę się linkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga64
Zaczynam od 1 lutego, właśnie zakładam firmę z używanymi ciuszkami z naszych szaf. Otwieram komis ubraniowy. Pisałam już o tym ale nikt nie podjął tematu. Myślę, że będzie nieźle, są już zainteresowani zbyciem swoich pięknych ciuszków za parę zł. Co o tym sądzicie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiashop.pl
dla mnie świetny pomysł:) życzę ci powodzenia. Wiem ,ze początki są ciężkie.Ja swój sklep organizowałam ponad miesiąc. Nie sprzedaję dużo tylko to co faktycznie jest modne,często klientki proszą mnie o pewne torebki a ja próbuję je załatwic :) Wg mnie skup się na jakości rzeczy a nie na ilości. Powodzenia www.dusiashop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
jaga64 uważam, że to jest świetny pomysł. Sama mam masę ubrań, w których nie chodzę a czasami są to ubrania nowe i tylko leżą w szafie i się kurzą a tak w komis zawsze można oddać. I szafa robi się luźniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga zauważ, że
wszyscy chcą Ci szmaty wstawić, a nie pytają, co można u Ciebie kupić:D Splajtujesz, nie będziesz miała klientów. Akurat zdobyć używane rzeczy jest najłatwiej, a sztuką jest znalezienie na nie klienta. Ale życzę powodzenia, pochwal się za jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimmaaaa
Dusia nie ma sensu prowadzić sklepu jeśli nie zależy ci na ilości sprzedawango towaru, chyba nie masz firmy dla przyjemności? Jakość w dzisiejszych czasach jest średnio ważna, ważna jest cena a dla sprzedawcy ilość sprzedanego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiashop.pl
zimmaaaa oczywiście masz rację i ja o tym samym myślę,może źle się wyraziłam Chodzi mi o ilość wystawioną na sklepie, można mieć tysiąc rzeczy i sprzedawać mało a można mieć ok 40 rodzajów torebek np tak jak ja i sprzedawać je dobrze. A ilość sprzedawanego towaru to oczywiście jak najwięcej czego sobie i wam życzę w nadchodzącym 2013 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiashop.pl
a co do gatunku to ja uważam,że lepiej sprzedawać rzecz dobrego gatunku niż złego :)i potem użerać się z reklamacjami. Sprzedałam niecały miesiąc temu torebkę, chińską i miałam z tym złe wspomnienia więc nastawiam się na dobre torebki :)Przynajmniej nie mam żadnych reklamcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziiiimmma
chińskie nie znaczy że złe, ale musisz mieć dobrego dostawcę :-) Są chińscy producenci, którzy naprawdę starają się o jakość swoich produktów, nie każdy ma tandetę na 1 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiashop.pl
to prawda,ale ja akurat baaaaaaaaaardzo źle trafiłam,teraz za każdym razem każdą torebkę oglądam przed kupnem :) Faktycznie teraz na każdym kroku produkcja chiny,nawet markowe dobre firmy zlecają to chinom ano takie życie,tylko nikt nie myśli ile faktycznie kosztuje wyprodukowanie towaru i praca tych ludzi a cena końcowa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiashop.pl
portfele akurat mam produkcji polskiej i w Polsce szyte. Torebki filcowe też z pod naszej ręki uszyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemisklep
Dusia, jaki masz utarg miesięczny, że jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utargi jednak chyba niskie
hehehe i dusia się zmyła. utargi jednak chyba nie aż tak wysokie aby się chwalić. ale zawsze można rozreklamować troszkę sklep, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiashop.pl
Hej nie uciekłam tylko wróciłam dzisiaj na sylwestra.Ale już jestem. Utarg nie jest wysoki bo to sklep, który działa od połowy listopada,Sprzedałam ok 80 torebek wiec nie wiem czy to dużo czy mało.Dla mnie jak na początek to jest nieźle :) Zakładam ok 5 torebek na dzień. Najlepiej było tydzień przed wigilią a teraz czekam na początek roku :) A marże mam niskie bo to początek i nie chcę przeginać, Nie wiem czy ktoś z was sprzedaje torebki i jak to wygląda u was.A teraz uciekam bo mam godzinkę na przygotowanie się na sylwestra :) Życzę wam udanego Sylwestra oraz samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym w nadchodzącym 2013. Pozdrawiam DUSIASHOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dusiashop
a możesz się pochwalić jak się reklamujesz, że sprzedałaś tyle torebek. Nie ukrywam, że sporo jak na nowopowstały sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemisklep
Dusia stosujesz pozycjonowanie, albo Adwords, a może reklamujesz się na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiashop.pl
Witam Przepraszam,że nie odpowiadałam ale dzisiejszy dzień to istne urwanie głowy. A wiec tak,sprzedaję na allegro,na szafie,tablicy,gumtree do tego pozycjonowanie,adwords i wszelkie fora internetowe moda,do tego mamy umowy z blogerkami-ale to jeszcze świeża sprawa) facebook też jednym słowem wszędzie gdzie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiashop.pl
opłaty bardzo niskie,bo to moja pierwsza działalność więc zniżki w zusie,prowadzę w domu to i odpadają opłaty wynajmu,magazyn mam w domu mam oddzielne pomieszczenie :)Dostałam dotację więc to też pomogło finansowo :) No i przede wszystkim ceny-nie mam ich wysokich bo zależy mi na kliencie aby go najpierw zdobyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiashop.pl
noemisklep czy naomi to twój nick może na allegro i sprzedajesz buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemisklep
Dusia, sprzedaję odzież, na razie tylko stacjonarnie, ale przymierzam się do sprzedaży online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemisklep
Dusia, jeśli mogę jeszcze zapytać, to jak nawiązałaś współpracę z blogerkami? Zgłosiły się do ciebie same, czy ty ich szukałaś? I na czym polega taka umowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc - czy ktoś z Was kupował towar poprzez hurtownię "MM outlet" jeśli tak to byłabym wdzięczna o opinie na temat współpracy, jakości ubrań itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiashop.pl
jagus 64 w poniedziałek się rozliczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
dusia powodzenia przy rozliczaniu. Ostatnio przy tym są same problemy, głównie czepiają się tego czy masz na fakturze napisane czy była płatność gotówką czy przelewem i przy tym musi być data zapłacenia jeżeli chodzi o gotówkę, którą musi napisać sprzedawca. Mam znajomą, która prowadzi kwiaciarnię i jak poszła się rozliczać to wszystkie faktury jej przez to odrzucili, bo nie było daty a sprzedawcy o tym nie wiedzą, że tak musi być. Sami się nawet dziwili przy poprawianiu, że takie są wymagania. Bo nie dość, że masz na fakturze datę wystawienia to jeszcze życzą sobie tamtej daty. Wszystkie faktury muszą być poukładane według kolejności, bo inaczej pani w urzędzie układa Ci je z łaski i dużo czasu jej to zajmuje z czym ma też pretensje, że ma taką robotę. Znajoma musiała do wszystkich jeździć po poprawki. Przy następnej wizycie dała nawet bombonierkę pani z urzędu i ta całkowicie zmieniła swoje nastawienie pozytywnie oczywiście. Co za łakomstwo:D Także naprawdę życzę Ci powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiashop.pl
ojej właśnie szykuję papiery :) dzięki za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiashop.pl
Zapraszam do konkursu -do wygrania torebka-kuferek firmy Gallantry. Jeden z najbardziej rozchwytywanych modeli w tym miesiącu :) Konkurs jest bardzo prosty i przyjemny. Żeby wziąć udział, wystarczy: - Polubić fanpage facebookowy: Dusiashop - Polubić i udostępnić ten post konkursowy na facebook'u. - Napisać w komentarzu na facebooku dlaczego akurat ty chciałabyś dostać od nas torebkę. Najbardziej ciekawa, humorystyczna lub wzruszająca odpowiedź WYGRA !! Liczymy na kreatywność, pomysłowość i oryginalność. Konkurs trwa do 13.01.2013 r. Wyniki konkursu na stronie sklepu DUSIASHOP oraz na facebooku :) Zapraszam i życzę dużo szczęścia :) Ogłoszenie wyników konkursu dnia 15.01.2013r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×