Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Rekords
Interesują mnie tylko poważne oferty. Mam na sprzedaż również ubrania nie tylko dla dzieci. Są to koszule, płaszcze, swetry. Eleganckie bluzki dla pań w średnim wieku. Nie jest to odzież markowa jest nowa, nieużywana. SPRZEDAM za drobne pieniądze kwestia dogadania. OKAZJA polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zussssss
Otrzymałam dzisiaj rano pismo z ZUSu o niedopłaci jednej składki na kwotę około 25 zł. Problemu by nie było gdyby nie to że ta składka jest sprzed 7 lat........... w międzyczasie brałam kilkanaście razy zaświadczenie o nie zaleganiu ze składkami. Zawsze wszystko było w porządku a tu teraz pismo że mam do zapłaty tą kwotę plus odsetki za 7 lat. Znalazłam już tą wpłatę do Zus i deklarację, niby wszystko się zgadza. Z księgową będę się widziała dopiero w piątek rano. Miałyście już taką sytuację? co oni robią w tym zusie jak na bieżąco nie potrafią sprawdzać składek, i po co wydają zaświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bobesh
witam...powinieneś zgłosić problem do administracji Kafeterii . przecież takiego chamstwa nie można tolerować , a ustalenie danych osoby podszywającej się pod ciebie nie powinno być trudne . przecież jesteś świetnym informatykiem , nie odpuszczaj chamowi czy chamce. takie rzeczy jak wpis powyżej są karalne . pozdrawiam eL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
PAP 16-11-2012, 09:38 FootFall Indeks Polska w tygodniu od 5 do 11 listopada spadł o 7,9 proc. rok do roku, natomiastw porównaniu z poprzednim tygodniem wzrósł aż o 18,9 proc. i wyniósł 89,47 pkt. Skumulowana wartość indeksu od 1 stycznia 2012 roku do 11 listopada w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku nie zmieniła się. "Mamy skokowy wzrost na poziomie prawie dziewiętnastu procent. Mimo to rok temu klienci jeszcze bardziej ochoczo odwiedzali nasze centra handlowe i w porównaniu rok do roku tracimy prawie osiem procent. Następny tydzień będzie jeszcze lepszy niż ten" - napisano w komentarzu. FootFall Indeks Polska przedstawia procentowe zmiany liczby odwiedzających wybrane centra handlowe na terenie Polski, co może służyć ocenie sprzedaży detalicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann11
Do bobesh Czytam to co piszesz i nie wiem czy ja jestem głupkiem czy może wszyscy albo większość ma problem ze zrozumieniem tego co piszesz. To tylko cyfry, które nie wiem z czego wynikają i co tak na prawdę znaczą. Prowadzę sklep nie długo ale też nie krótko i wciągam się w to wszystko jeszcze bardziej ale nic co napisałeś nie pomaga mi w zdobyciu większej kasy ani też nie powoduje żebym wpadła na jakiś genialny pomysł. Może zamiast tych cyfr i jakiś nazw indeksów przetłumacz na język zwykłego zjadacza chleba o co ci chodzi i co my z tymi twoimi danymi mamy zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.rekords
Czy jest ktoś zainteresowany kupnem nowych ubrań z metkami, w różnych rozmiarach. Likwiduje sklep i wyprzedaje towar. Towar ten można potem sprzedać za więcej i na tym zarobić. Posiadam eleganckie garsonki, koszule, swetry, płaszcze. Wyśle zdjęcia osobom zainteresowanym. Proszę o kontakt na e-maila: p.rekords@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylabym zainteresowana prosze o ceny i fotki na maila nat.ii@onet.eu głównie sweterki i bluzeczki. garsonki mnie nie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylabym również zainteresowana meskimi bluzami i koszulkami oraz odzieza outletowa nike puma adidas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równiez bielizna damska-majtki i meska bokserki mnie interesuje. jestem w 8 mc do ptaka mam ok 300 km i nie wiem czy oplaca mi sie tam jechac w takim stanie. jesli ktos moze prosze o napisanie jakie ceny bielizny bluz damskich i meskich w hurcie tam obowiazuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.gaw@interia.pl
Do muflon 82 .proszę o przesłanie na maila cen hurtowych.warunków zamówienia i składów materiałów jeśli to możliwe oraz rozmiarówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguś64
Jakie są warunki współpracy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do muflon ja równiez podpisuje sie pod pytaniem moniki moj adres mail nat.ii@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjjbnjkwdjnd
Nie wiem czy komuś się to spodoba, ale zauważyłam, że dobrym interesem jest sklep z papierosami, tytoniem, cygarami itp. Nie pasuje to do ubrań, ale jak ktoś ma gdzieś wolną powierzchnię to może pomyślcie nad tym. U nas jest coś takiego i ludzi zawsze jest pełno. bardzo malutki lokal, ale się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theomod
Witam po długiej nieobecności. Zapraszam wszystkich zainteresowanych nową odzieżą na wagę do odwiedzenia strony www.factory24.pl lub profilu na faceboku Factory 24. Jeżeli ktoś ma pytania to zapraszam do korespondencji na witold.chrobok@konal.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowanych zapraszam na : muflon82@gmail.com więcej informacji udzielam na e-mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ofercie posiadam także eleganckie końcówki serii sukienek w atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niciak
Wszystkich, którzy nie mają czasu jeździć setki kilometrów do Ptaka i są zainteresowani szybkimi hurtowymi zakupami zapraszam na www.fashioncentrum.net. Jest to Międzynarodowe Handlowe Centrum Mody łączące kontrahentów z branży mody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak w temacie- przyjmę w komis końcówki kolekcji najbardziej znanych marek na rynku, tj.Atmosphere, Zara, Bershka, Stradivarius, Reserved, Mango. Preferuję odbiór osobisty na terenie Warszawy i bliskich okolic. Podpisuję umowę, jak kto woli na : trzy, dwa bądź jeden miesiąc. Zależy mi na odzieży w stanie idealnym i w najmodniejszych fasonach. Proszę o kontakt tylko osoby którym zależy na dłuższej współpracy. Kontakt pod numerem telefonu: 519-119-631, bądź: komisanulka@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
@ann Z danymi możesz zrobić co zechcesz :}} Ja je przytoczyłem tylko w kontekście dyskusji z bez nicu, która twierdziła, że wszyscy kupujący uciekają do galerii handlowych i sieciówek. Indeks FW pokazuje, że jest 8% mniej wejść do centrów handlowych niźli w zeszłym roku, więc tam też jest sporo gorzej i to nie jest tak, że sieciówki zabierają wszystko. Indeks FW jest jedynie poglądowy, bo mierzy wejścia do centrum - nie wiadomo kto i po co wchodzi, ani czy cokolwiek kupił - może poszedł tylko do kina albo na hamburgera do McD. Jednakowoż pokazuje tendencję ogólną - skłonność do zakupów. Jako ciekawostkę Ci podam, że występują takie dni w roku, których nie bardzo idzie racjonalnie wytłumaczyć. W znanej mi sieci (poza branżą odzieżową) od czasu do czasu zdarza się znienacka dzień słabej sprzedaży (w sensie sporo poniżej przeciętnej) - w całej Polsce. Poszczególne lokalizacje można sobie jakoś wytłumaczyć, a to pogodą, a to specyfiką wypłat na danym terenie ale jak nagle we wszystkich lokalizacjach tak się dzieje, czy to rzeszów, gdzie jest słonecznie i ciepło czy szczecin, gdzie leje czy może mały Pcim, gdzie pada śnieg to nie ma na taki ewenement racjonalnego wytłumaczenia. Można tłumaczyć, że np. poprzedniego dnia w wiadomościach podany był jakiś straszny news gospodarczy i wpłynął na nastroje, ale to jest takie tłumaczenie jak u analityków finansowych - jak waluta zyskuje enigmatyczny wzrost skłonności do ryzyka, jak traci, spadek apetytu na ryzyko, czyli tak naprawdę nie wiedzą i pieprzą farmazony bo muszą coś napisać w komentarzach. I teraz skoro w takiej sieci zdarzają się takie dni czy grupa dni trzeba się zastanowić czemu tak jest. I tutaj może pomóc indeks FW. Masz wzrost w stosunku do poprzedniego tygodnia, więc więcej ludzi łazi niźli wcześniej choć mniej niż w tym samym czasie w zeszłym roku. I jako że indeks pokazuje skłonność do zakupów, to nie ma znaczenia czy lokalizacja twoja jest w gdyni, opolu czy w małym pcimiu. Jeśli masz odwiedzin w sklepie więcej o 20% niźli tydzień wczesniej to jest OK. Jesli tak nie jest to trzeba się zastanowić nad lokalizacją. U mnie np. Indeks FW znakomicie koreluje z licznikami w sklepach. Widzę 20% wzrost wejść niż tydzień wcześniej. A że sprzedaż niw wzrasta liniowo o 20% to już zupełnie inna para kaloszy. Ale to wyjaśnić mogą współczynniki konwersji, średnia wartość paragonu itd. Ja w każdym razie monitoruję takie wskaźniki bo uważam, że to jest przydatne. Wszyscy narzekają, że jest źle i słabo, ale nic z tego nie wynika, nie wiadomo na ile to jest skłonność do narzekań, na ile faktycznie słabiej ani dlaczego słabiej. Czy towar nie taki, czy wejść mniej (jak mniej to o ile?) czy ceny nie takie itd. Część rzeczy daje się wytłumaczyć danymi, części nie. Dlatego podaję między innymi dane dla sieci i indeksy typu FW, bo niewiele osób wie, że wogóle istnieją. A czy chcesz coś z nimi zrobić czy nie to już zalezy od Ciebie :}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starawyga
Jak tam u Was obroty? U mnie od października masakra-w sensie mam tak dobrą sprzedaż, jak nigdy. Nie daję rady sama i trzeba będzie kogoś zatrudnić do pomocy. Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupacollection
Witam serdecznie, Mieszkajac od jakiegos czasu w Londynie mialem sie z zamiarem powrotu do kraju oraz z otworzeniem sklepu odziezowego. Okolicznosci zmusily mnie do pozostania na obczyznie... W miedzyczasie zakupilem towar od dostawcow z Anglii, Hiszpani, Indii. Dostalem swietne ceny poniewaz podpisalem kontrakt na 2 lata z producentami... Teraz do sedna!!! Poniewaz niemozliwym jest dla mnie zrealizowanie mojego planu z powrotem, zdeterminowany jestem odsprzedac to co zakupilem i to co zakypie w przyszlym roku z racji kontraktu jaki podpisalem po cenie nabycia, czyli z tego co sie orientuje okazja w porownaniu tego co na rynku polskim. W posiadaniu mam odziez damska, meska, dziecieca, bielizne oraz akcesoria. Towar jakosciowo jest identyczny jak znane sieciowki w najlepszych modelach. Przykladowe ceny to: -skarpety dzieciece 6 par w paczce (4-12lat) 5.90zl (za 6 par!!!) -kurtka zimowa meska (puchowa) 50zl Towar magazynuje w Gorzowie WLKP. Zainteresowanych prosze o kontakt mailowy pod krupacollection@o2.pl Pozdrawiam i do milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o rade!!
zastanawiam sie nad kupnem malego sklepiku na fajny butik w Łodzi..okolo 22m2 w dosc dobrym punkcie obok marketu w ciagu sklepow o podobnej powierzchni jednak innej branzy a dokladnie cukiernia, spozywczy, kwiaciarnia, kosmetyczny...Obecnie rowniez prowadzony jest tam butik...dzisiaj bylam tam zrobic wywiad, rozmawialam z ekspedietką i dowiedzialam sie, ze obroty sa od 500zl nawet do 2000tys dziennie...mysle, ze nie klamala gdyz bedzie jeszcze tam pracowac pare tygodni poniewaz bedzie musiala zajac sie chora matka..natomiast wlascicielka sklepu z przyczyn osobistych chce sprzedac sklep...co o tym myslicie?????????duzo ryzykuje..bo mam obecnie prace -umowa na czas nieokreslony ale zawsze marzylam,zeby miec cos swojego i od tego mogla bym zaczac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dobra rada
Jeśli masz dobrą (dobrze płatną) pracę, to daj sobie spokój. W odzieżówce źle się dzieje ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o rade!!
czy dobrze platna...hmm rewelacji nie ma -2tys na reke..i w najblizszym czasie zero szans na podwyzke..czy awans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dobra rada
Raczej marne szanse, zeby na 22m zarobić więcej, o ile wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala-MiMimi
Dla zainteresowanych, sklep http://www.aoutlet.pl oferuje dla odbiorców hurtowych specjalne. W hurcie, który zaczyna się już od 500 zł można otrzymać duże rabaty od ceny detalicznej widocznej w sklepie. Kupować można na sztuki, wybierając modele i rozmiary, które nas interesują. Należy tylko skontaktować się z obsługą sklepu w celu przyznania statusu klienta hurtowego. Adres mailowy podany jest na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armo0000001
"czy dobrze platna...hmm rewelacji nie ma -2tys na reke..i w najblizszym czasie zero szans na podwyzke..czy awans..." Droga Pani ja radzę iść do kościoła i odmówić paciorek za pracodawce i za to że ma Pani w tych czasach przyzwoitą pracę no chyba że lubi Pani walkę o przetrwanie, wieczne wyjazdy po towar o dziwnych porach (5 rano, 2 w nocy) brak urlopu, wizytacje takich instytucji jak US, ZUS, PIH, a ostatnio nawet Poczta Polska!(czy aby nie ma pani radioodbiornika w sklepie) do tego comiesięczne kombinowanie skąd wziąć na ZUS, czynsz, itp. Własny biznes w tym kraju to mrzonki, a w szczególności butik i wiem co mówię bo siedzę w tym 10 lat i dziś drugi raz bym tego błędu nie popełnił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×