Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

z mojej strony też zgodne z prawem wybrałam towar , zamówiłam i zapłaciłam ( i nawet jakoś tak wyszło , że mam potwierdzenie przelewu) tylko gdzie ten towar ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"może mnie podac za zgubienie numeru nadania, i nie możnośc ich ustalenia do tego moge się przynać co najwyżej" Ale sobie w kulki lecisz, nie masz dowodu nadania - to jakbyś nie wysłała paczki. Ciekawe jak udowodnisz, że wysłałaś - bez dowodu nadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
muszą rozpatrzyć , mało mnie to interesuje, zawinił kurier, który nie miał druków ręcznych, a kurier to firma kurierska dla mnie , i nie intersuje mnie co z trym zrobil, reklamacje maja rozpatrzyc, paczki sa ubezpieczone,i odszkodowanie sie należy jak psu miska , ich problem albo znaleźć paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Na policji rozwiązują takie i podobne problemy, nawet dzwonili do nas z drugiego końca Polski, że są u tego sprzedawcy i wyjaśniają sprawę, skutecznie wyjaśnili... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
no wyjaśniają przychodzą, spisują zgodnie z paragrafem takim i takim sprzedający ma rację i działa zgodnie z prawem, sprawa trafia ad acta do umorzenia i do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiłam już mailowo i telefonicznie o numer reklamacji lub jakieś potwierdzenie jej złożenia , ale nie otrzymałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taki i taki Kupujący ma figę z makiem , ani kasy ani towaru , a sprawa umorzona to chyba jakieś jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
reklamacja jest złożona za cztery osoby, nie widze podstaw do ujawniania danych klientów, z których trzech nie robi najmniejszych problemów i spokojnie czeka sobie na wyjaśnienia sprawy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
właśnie, że nie, mieliśmy już taką sytuację i też facet stwierdził, że nic mu nie zrobimy Musisz się wykazać, że nie przywłaszczyłaś sobie tych pieniędzy, sądzisz że na ładne oczy policja ci uuwierzy??? nie wydaje mi się... Moim zdaniem sama z siebie powinnaś oddać jej pieniądze skoro znasz tak dobrze handel. Tak się tego nie załatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
moja przesyłkaw tamtym tygodniu z allegro zagubiła się, ale sprzedawca, który nie miał numeru nadania... wysłał mi towar jeszcze raz, dziś go otrzymałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
a co ja mam policji udwodniać? Przecież zgodnie z KC , udowadniać teraz musi firma kurierska nie sprzedający czyli ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
takich spraw się nie umarza, z tego względu, że teoretycznie każdy by tak mógł postępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka09
Ta cała dyskusja z Eurolifestyle jest żenująca. Nie warto marnować czasu...tekst typu „popatrz od poł roku mam nadpłatę VAT to co US może chcieć ode mnie? świadczy o ignorancji i nie zrozumieniu podstaw ekonomii. Eurolifestyle radziłabym nie straszyć forumowiczów sądem ale wziąć się za książki i solidnie poduczyć. Poza tym, jeżeli tak traktuje się klientów to nie wróżę firmie powodzenia w przyszłości.Wstyd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
tylko musisz mieć numer nadania i wtedy odpowiada za to kurier, w innym przypadku Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne wyjście - zgłosić na Policję. Policji będziesz musiała pokazać tę reklamację (o ile taka w ogóle istnieje), skoro tak się bronisz, żeby udostępnić ją swojemu klientowi!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
właśnie, brak potwierdzenia i to Ty odpowiadasz a nie kurier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
kaczusz ka ja nie musze się douczać prawo znam, i postępuje zgodnie z prawem, zażalenia do ustawodawców i tych co żadzą ,. skoro mam takie prawa to z nich korzystam , tak jak każdy , gdybym chciała za wszystkie nie swoje błedy płacić bez słowa , od ręki to bym dawno z torbami musiała pójść , na szczęście prawo jest właściwe i chroni sprzedawcę odpowiednio za winny przewoźnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
a jeszcze chyba jest policja skarbowa? czy się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Ciebie nic nie chroni, ponieważ nie masz potwierdzenia nadania ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
i wszystko w tym temacie, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
nie musze mieć ,składam oświadczenia że nadane zostało do tego i tego kuriera, dnia tego i tego [przekazanego do ręki, i ze sprawy się tłumaczy firma kurierska zgodnie z prawem , bo ja nie ponoszę odpowiedzialności ,nawet bez kwitka , KC nigdzie nie reguluje że do tego potrzeba kwitek ,czy potwierdzena nadania, tego nie ma w zapisach paragrafów wystarczy slowo sprzedawcy i jest zgodne z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenada, ale wiocha
Eurolifestyle dlaczego nie chcesz podać nr nadania? krótko zwięzle i na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
nasze prawo chroni wykorzystywanych sprzedawców przez stratami i nie solidnymi przewoźnikami, niestety w sprzedaży na odległość całe ryzyko ponosi osoba kupująca, takie podstawowe elementarne zasady to trzeba znać , zapis ten chroni też przed niuczciwym wyłudzaniem towaru gdy ktos twierdzi ze paczka nie doszla, wtedy sprzedawca jest zwolniony z odpowiedzialn ości , handel internetowy rządzi sie innymi prawami niż handel stacjonarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
nie mam takiego obowiązku prawnego żeby go podać, a że go nie mam to już inna sprawa , zdarza się ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kaczusz ka ja nie musze się douczać prawo znam, i postępuje zgodnie z prawem, zażalenia do ustawodawców i tych co żadzą ,. skoro mam takie prawa to z nich korzystam , tak jak każdy , gdybym chciała za wszystkie nie swoje błedy płacić bez słowa , od ręki to bym dawno z torbami musiała pójść , na szczęście prawo jest właściwe i chroni sprzedawcę odpowiednio za winny przewoźnika " Żenada na najniższym poziomie, dzięki tej sprawie już chyba wszyscy mają jasność co do firmy Eurolifestyle i Pani Katarzyny Kraska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro, że Betine to spotkało, ale dzięki tej historii dowiedzieliśmy się, gdzie nie warto robić zakupów. To jedyny + jaki widzę w tej żenującej sytuacji. Myślę, że żadna osoba, która przeczyta kilkanaście ostatnich postów - przenigdy nie zamówi nic u Eurolifestyle. Nawet jeśli jakimś cudem znajdzie się numer nadania albo Betina odzyska pieniążki. Tak się po prostu nie traktuje klienta. Eurolifestyle sposobem dyskusji i straszeniem wszystkich kodeksem pokazała, że nie warto u niej niczego kupować. Ja wykreślam ten adres z kręgu zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
wasze widzimisie nie mają zadnych podstaw prawnych , nie macie pojecia o prawie i handlu internetowym przykro mi , ale nie macie nawet na jeden milimetr racji,. prawo w handlu internetowym stoi po stronie sprzedawcy , nie kupującego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×