Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Eurolifestyle
no cóz, tak moja wina że ustawodawca nie dał kupującemu żadnych praw , i takie mamy w Polsce prawo ... tak moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyzma wam szczerze,ze to co czytam szokuje mnie.bardziej szastaniem przed oczyma wszystkim Kc -za sume 400 zl-gdzie w imie wlasnego dobra-tzn dobra wlasnego interesu,interesu firmy i zachowania dobrego kontaktu z przyszlym klientem,ktory zadowolony z konkretnego rozwiazania problemu-osobiscie,albo przeslalabym druga paczeke,w oczekiwaniu na rozwiazanie problemu z przesylka,albio odeslala pieniadze-tracic nawet najmniejszego klienta prz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co to zasady współżycia społecznego? Zasady współżycia społecznego - oznaczają minimum powszechnie przyjmowanych zasad poprawności i uczciwości w relacjach z innymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
jakby klient był w porządku, zero zrozumienia, po przesłanym wyjaśnieniu, kilkadziesiąt telefonów dziennie na urlopie i pretensji że nie odbieram, rozumiem że każdy sprzedający na urlopie w zębach nosi telefon i odbiera co 10 minut , bo ja nie , mam prawo do urlopu, sprawe napisałam , wyjasnilam, wzielam urlop, zero szacunku i kultury, tylko żadania, i telefony , mimo wyjąsnienia emailowego , jakoś trzy osoby czekają, czwarta z najmniejszą suma nie mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
chyba jestem aż za uczicwa , wszystko zgodnie z prawem i paragrafami realizuje, chcesz mnie obwiniać za prawo w Polsce ? to prosze bardzo moja wina , żer wykorzystuje swoje prawa , i działam zgodnie z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przyzma wam szczerze,ze to co czytam szokuje mnie.bardziej szastaniem przed oczyma wszystkim Kc -za sume 400 zl-gdzie w imie wlasnego dobra-tzn dobra wlasnego interesu,interesu firmy i zachowania dobrego kontaktu z przyszlym klientem,ktory zadowolony z konkretnego rozwiazania problemu-osobiscie,albo przeslalabym druga paczeke,w oczekiwaniu na rozwiazanie problemu z przesylka,albio odeslala pieniadze-tracic nawet najmniejszego klienta prz" Eurolifestyle znów zmieni sobie nazwę na inną i ma to wszystko w "głębokim poważaniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
lagriffeoutlet lagriffe@tlen.pl'; - wybacz przykro mi nie jestem multimilonerem, który budzi sie rano i czterem osobą z kieszeni wyjmie kilka tysiecy, bo tyle było w 4 paczkach , i od ręki to sobie splunie i załatwi ot tak. pokryje straty nie ze swojej winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
jakim złym traktowaniem? takim jakim mamy w Polsce, zgodnie z prawem , taki jest tok postępowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie jest.mnie polscy zlodzieje okradli na 50 tys euro...i co z tego-kazdy kto napisze ma odpowiedz w max 12 godz-nie ma rzewczy nie do zalatwienia-nie mam urlopow az tak -multimiliarderskich gdzie nie mozna odpowiedziac na telefon-to tylko rzecz kultury i dbania o wlasne interesy-jak widze to tobie kasa spada z nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenada, ale wiocha
Do Eurolifestyle , a co lekarz na to? szok, szok,szok, przeciez wystarczy podać nr nadania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żenada, ale wiocha Do Eurolifestyle , a co lekarz na to? szok, szok,szok," Dooobre, ale się uśmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenada, ale wiocha
Ja również wysyłam towar,ale nigdy nie było tak,aby paczka nie dotarła, a nawet gdy było opóznienie ze strony przwożnika to zawsze mam nr nadania i paczke można namierzyc gdy zagineła. Dla mnie to wiocha i tyle, nie żyjemy w dzungli,zeby nic nie można było namierzyć.U mnie zawsze paczki dochodż całe i na czas !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
lagriffeoutlet lagiffe@tlen.pl'; , tak leżałąm pod palmą a telefonu nie odbieram dla jaj, bo w Tajlandi na plazy zasiuegu nie było jesteś zadowolona ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
to była ironia , mój jedyny urlop to łózko szpitalne od lat w przerwie pracy, gdziue nawet nie mogę odpcozac od teleofnow , bo jeden email z wyjaśnieniami i prośbą na poczekanie nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
czytam czytam i aż śmiechu warte. Pani Eurolifestyl czy jak jej tam myśli że pozjadała wszystkie rozumy:) hee Oczywiście że odpowiedzialność ponosi przewoźnik w przypadku sprzedaży przez internet, ale jest podstawa SPRZEDAWCA MUSI powtarzam MUSI mieć jakikolwiek świstek o nadaniu paczki, dla potwierdzenia że takową nadał. A skoro Pani nie ma to ona musi UDOWODNIĆ że paczkę nadała!!! i dopiero jak to udowodni, odpowiedzialność spada na przewoźnika. Więc niech się pani Eurocostam tak nie wymądrza:)!!! Proponuje oszukanej koleżance iść na policję i się nie patyczkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
to poczytaj sobie to ... nie musze udowadniac nadania W pojęciu niebezpieczeństwa, o jakim mowa w art. 548 par. 1 kc, mieści się obowiązek zapłaty przez kupującego ceny za rzecz, powierzoną przez sprzedawcę przewoźnikowi, choćby przewoźnik kupującemu-odbiorcy przesyłki nie wydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
Jeśli zobowiązanie ma związek z przedsiębiorstwem dłużnika lub wierzyciela - a zatem jeśli kupujemy towar w sklepie wysyłkowym - o miejscu spełnienia świadczenia rozstrzyga siedziba tego przedsiębiorstwa (art. 454 par. 2 kc). Powyższe przepisy jednoznacznie wskazują, iż - w przypadku braku odrębnych ustaleń stron - od momentu wydania przesyłki przez sprzedającego ryzyko zagubienia lub zniszczenia przedmiotu ponosi kupujący, zatem nie może on zgłaszać wobec sprzedawcy żadnych roszczeń tytułem zwrotu zapłaconej ceny za towar bądź żądać przesłania kolejnej paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenada, ale wiocha
Ale wystarczy nr nadania i nie byłoby problemu, więc skad to zacietrzewienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to poczytaj sobie to ... nie musze udowadniac nadania" śmiechu warte Pani Katarzyno, czy doczekam się odpowiedzi? Widzę, że stosujesz metodę odpowiadania tylko na niektóre pytania, na niewygodne po prostu nie odpowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
przecież napisałam, że paczki poszły bez numerów , i reklamacja jest w toku, wyjaśniania , ile razy można pisać to samo, kurier nie mial druczkow nigdy mu sie niechce tracic czasu, a ja czasem daje paczki jak leci podpisane recznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurolifestyle
aleksa nie odpowiadam na pytania nie zwiazane ze mna, sprawa jest wyjasniona przez policje i dawno zamknięta, nie mam ztym nic wspolnego , zrobiłam za słupa moj blad, było m inelo poszlo na moje dane, ale policja mnie oczyscila i umorzyla wszystko , a to co zostalo trudno nie bede wszystkim co chwila tlumaczyc ze garbata nie jestem , i wysylac odpisow policyjnych ze to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
Eurocośtam... wszytsko racja "od momentu nadania" tylko ten moemnt musiał nastąpić a jak widaću Ciebie nie nastąpił bo na łądne oczy toraczej policja się nie nabierze! I tu jest podstawa! Dobrze interpretuj prawo: momonet nadania - musiał mieć miejsce i twoja sprawa w tym żebyś udowodniła że miał!!! Troszkę się na tym znam więc sie już nie wymadrzaj! poszkodowanej dziewczynie współczuje, bo to bardzo nie miłe doświadczenie i trzymam kciuki żeby się z Eurocośtam rozprawiła, jak wpadnie to niej policja żeby ustalić szczegóły nadania to wtedy niech się Pani mądrzy jako to nie na Pani spoczywa odpowiedzalność, hee bez jakiekokolwiek potwierdzenia że puściła przesyłkę. Droga Pani przeciez na zdrowy rozum, kurier może powiedzieć że nigdy u Pani nie był i nie nadawała Pani żadnej przesyłki. Proszę czytać kodeks ze zrozumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenada, ale wiocha
Wysyłam paczki od 10 lat i to co czytam to jakiś żart... buuuhaaaa, a mozna wiedziec jaka to korporacja nie ma druczków? i z jaka ma Pani podpisana umowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×