Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eurolifestyle
nie widziałam jeszcze takich butów, ja dzisiaj tkwię w TUK i Demonia , zakochana jestem w tym butach jakbym miała kasę to bym kupiła wszystkie poza szpilkami, są cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Bluberrya....
....można wiedzieć, gdzie brałaś kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likwidacja outlet
Witam, mam do odsprzedania pakiet 90szt markowej odzieży z likwidowanego sklepu outlet. Pakiet zawiera Stefanel - 7 marynarek camel pełna rozm , 5 bluzek z długim, 6 spódnice, 5 bluzki na ramiączkach rożne rodzaje NEXT - 2 marynarki, 10 koszul na lato, 9 gorsetów MONSOON - 17 koszul szyfonowych, 4 marynarki, 6 sukienek wiosna/lato pełna rozm MEXX - 1 marynarka, 5 sweterków w paski - pełna rozm, 4 tuniki werehouse - 5 bluzek wieczorowych rozm 38 M&S - 3 sukienki na lato 1600netto zdjęcia na maila bloomoutlet@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam, nowe modele już na stronie:www.vogahurt.pl . . Spokojnych Świąt dla wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Mi nie dali kredytu bo nie mam roku dzialalnosci zdolnosci itp moj mąż mi wział w ing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
Życzę Wam zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz pomyślności w życiu zawodowym i osobistym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych,pogodnych i wesolych SWIAT...normalnosci i oderwania od pogoni dnia codziennego....zycza wam La Griffe Outlet czyli ja Dorota i Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, niech mi ktoś mądry powie, jak to jest z tymi metkami papierowymi, ale tak ostatecznie, albo - gdzie mogę o to spytać i dostać wyczerpującą odpowiedź? :/ Mam markowe ubrania, typu topShop, Mango itp., mam na nie faktury, ale nie mają doczepionych papierowych metek - jak w związku z tym legalnie je sprzedawać? Można doczepić metki z nazwą sklepu (bo bez jakiejkolwiek metki nie wolno,prawda?) - jak tak, to co jeszcze powinno się na niej znajdować? Nie chcę żadnych przekrętów, pytam o zgodne z przepisami reguły, jak to zrobić :/ botox3 @ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
@ botox pisalam to juz chyba szczerze 3 razy :] do ubran zara mexx itd nikt nie zrobi ci metki z nazwa firm bo jest to nielegalne za to metke z twoim sklepem mozesz miec nawet musisz jest to wymagane przez PIH i na niej teraz dokladnie nie wiem musi byc sklad ,rozm cena sposob prania i prasowania to sobie zadzwon do pihu i ci juz dokladnie powiedza za brak takiej metki przy kontroli pihu placisz 500zl ja ich nie mam bo nie wyobrazam sobie pisac skladu na kazdej metce ale tak powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox3
hehe no właśnie mi nie chodzi o to, by podrabiać oryginalne metki, tylko właśnie o to, czy mogę do markowych ubrań dołączyć swoją metkę z nazwą np. "butik Botox" (oczywiscie tak nie nazywa sie ;p) i co jeszcze musi być. Dzięki za odpowiedź. Smacznego jajka i mokrego Dyngusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Polska Izba Handlu ul. Grażyny 15 lok.110, 02-548 Warszawa NIP: 525-20-04-193 REGON: 012864197 KRS: 0000099228 www.pih.org.pl tel./fax: 022/440-83-23, tel. kom. 0 695 950 337 e-mail: pih@pih.org.pl Wez telefon i zadzwon bo my ci odpowiadamy a mam wrazenie ze nie sluchasz poruszasz temat od mc kazdy ci juz napisal odpowiedz a ty dalej zadajesz to samo pytanie jezeli chcesz sie dowiedziec wiecej i miec info z pierwszej reki wykrec numer i bedziesz miec odpowiedz w 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Metka - dołączony do produktu detalicznego (konfekcji) kartonik, fragment materiału lub tworzywa sztucznego z zamieszczoną informacją o towarze. Zawiera zazwyczaj: * nazwę produktu, * nazwę producenta i/lub importera, * podstawowe cechy produktu, np. o rodzaj surowca, o rozmiar, o zalecenia eksploatacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
google tez nie gryzie http://forum.webesteem.pl/viewtopic.php?p=169426 "Dotyczy: Zaprojektowania logo, przywieszki/metki/ odzieżowej i wszywki rozmiarowej. Oczekiwania: Projekt logo, przywieszki i wszywki rozmiarowej. Produkcja ukierunkowana na sukienkę damską, codziennego użytku, elegancką. Ofertę asortymentową kierujemy do kobiet dojrzałych, urzędniczek szczebla średniego i wyższego. Materiały użyte do produkcji to: tkaniny, dzianiny, lekkie skóry ekologiczne i wyroby skórzano-podobne. Motto naszej firmy to: „Dont worry, be happy i w tej konwencji utrzymujemy wzornictwo. Koniecznością jest koniczyna wpisana w logo i nazwa firmy, która dzięki przywieszce, stać się ma znakiem rozpoznawczym naszej firmy. Druga strona metki zawierać powinna takie informacje jak: -nazwa firmy z adresem i adres www.emma-konfekcja.pl -nazwa modelu, rozmiar, nazwa tkaniny i jej skład surowcowy, przepis prania, rok produkcji wyrobu, sposób wykończenia, jakość wyrobu tu pozostawiamy puste miejsca ze względu na szeroki asortyment oferowany przez naszą firmę. Kształt przywieszki i wszywki pozostawiam Państwa twórczej wyobraźni, tak samo materiał z którego wykonana zostanie przywieszka /metka/. Jeśli jednak chodzi o wszywkę- proszę pamiętać, że będzie ona wszywana do wyrobu przez zwykłych ludzi. Stosujemy rozmiarówkę klasyczną, numeryczną, tj. 36,38,40,42,42,44,46,48,50,52,54 i dla każdego z rozmiarów przewidujemy oddzielną wszywkę, co proszę uwzględnić w projekcie. W załączniku wysyłam Państwu dotychczasowe logo firmy, które powstało 16 lat temu i funkcjonuje do dziś. Jako, że wchodzimy na szeroki rynek krajowy i europejski, potrzebujemy czegoś nowego, co pozwoli nam stać się rozpoznawalnymi wśród niemałej przecież konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej to ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo nie chodzilo mi o podrabianie metek, ale juz Twoja odpowiedz wczesniejsza mi wystarczyla i sie dowiedzialam, podziekowalam, takze nie wiem skad ta irytacja i 3 posty. No ale dzieki w kazdym razie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Witam dziewczyny czy ktoras z Was wybiera się może po świętach do ptaka ?? zgubiłam wizytówkę jednego sklepu na którym mi zależy i potrzebowałam bym telefonu o nich firma nazywa się A.D.S mieści się w hali G miejsce 109 /110 bardzo proszę o pomoc dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Witam dziewczyny czy ktoras z Was wybiera się może po świętach do ptaka ?? zgubiłam wizytówkę jednego sklepu na którym mi zależy i potrzebowałam bym telefonu o nich firma nazywa się A.D.S mieści się w hali G miejsce 109 /110 bardzo proszę o pomoc dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Blueberrya Podaję Ci numer na który ostatnio dzwoniłam do Ptaka: 508 484 867 oraz dwa pozostałe, w razie, gdybyś nie mogła się dodzwonić na tamten: 603 172 234 603 425 130 A w sprawie asortymentu zdecydowałaś się na jakąś zmianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
tzn jak już pisałam zmiana nastąpiła już w listopadzie z ubrań outletowych na ptakowe teraz trochę bardziej eleganckie ale przywiozłam też dużo rzeczy na codzień właśnie marynarki z ADS z wywijanymi rękawami w kwiatuszki na rekawie i poszly mi wszystkie tego samego dnia a mialam ich 12, a tak nakupowałam teraz dużo sukienek i żakietów w norbi oraz bluzek w berge ,a tak chodziłam i kupowałam włoskie rzeczy rodem z chin :p acha pisząc wpadłam o co możesz pytać o konkurencje przywiozłam bardzo różny towar bo przywiozłam trochę sukienek eleganckich ale tez takich na lato wiec dalej stawiam w jakims stopniu na elegancje ale tez na codzienosc rzeczy mamy inne chyba tylko 2 rzeczy nam sie dupluja no i ja mam troche tansze towar zwiozlam w srode rozpakowalam w czwartek i nie narzekam ja mam ruch,u nich okazjonalnie się coś sprzedaje ,oby tak dalej czekam na ich ruch bo jednak widza co mi idzie i ze mi idzie a po towar zeby zaopatrzyc te 8 sklepow jezdzą czesto bo jednak maja dobrze zaopatrzone sklepy z tego co patrzalam na str @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Aleksa dzięki za numer :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
sorki za zagmatwaną wypowiedz teraz tak to czytam i chyba jestem już zmęczona hehhe bo polowy nie rozumiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
Jak myślicie czy 02.05 (poniedziałek) może być otwarta Wólka Kosowska? Wybieram się po biżuterię do chińczyków. Internet już nie wystarcza. Jest u nich wybór z hurtowniami z biżuterią? Może też zajedziemy do Maximusa. Tak nie za bardzo wiem gdzie jechać, żeby znaleźć takie kolczyki wkrętki i inne młodzieżowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorek to już normalny dzień ,więc powinno być wszystko otwarte. Wiem, że na pewno h-8 mają biżuterię, ale nie mogę powiedzieć, czy jest tam jakoś szczególnie dobry wybór, bo nic nie brałam jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
03.05 (wtorek) jest dniem wolnym, znowu długi weekend i dlatego nie wiem czy w poniedziałek nie będzie wszystko pozamykane u chińczyków. A w sobotę opłaca się jeździć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox3
Chyba się nie obudziłam, jak to czytałam :) Chodziło mi o jutro, heh... Sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coralowa
czytałam wcześniejsze wpisy i powiem szczerze, że też myślałam o kwocie 10tys. na sklep z odzieżą. Tylko meble w moim przypadku zostają od poprzedniego wlaściciela. Zostaje mi zatowarowanie 20m sklepu, czynsz, zus itd. i też się trochę zasmuciłam, że tak nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coralowa
Pisząc sklep z odzieżą mam na myśli sklepik na miejskim targowisku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
coralowa zalezy jakie chcesz rzeczy miec ale ja zatowarowalam teraz wedlug zasady 1000 na metr i widze sens tylko kupuje rzeczy drozsze sukienki od 70 zl itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do voga...
maki na twojej stronie sa fajne nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Na te maki skusilam sie w berge bo przyszla akurat dostawa i ludzie sie rzucili na nie i kobieta mi powiedziala ze 4 dostawa schodzi cala wzielam chociaz do mnie nie przemawialy fakt od czwartku malo czasu ale maki wisza nawet nie mierzone wiec chyba zalezy od miasta co i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×