Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Wpadłam się przywitać:) U mnie w pracy zamieszanie, przeprowadzka i nie miałam komp., a zresztą wcale nie nie mogłam pracować. Ale w końu już wszystko mam i można normalnie pracować:) U mnie bez zmian. Biorę duphaston i mam od wczoraj plamienia i martwię się a jeszcze do niedzieli muszę go brać. Znikam kochane bo mam zaległości w pracy przez tą przeprowadzkę. Pozdrawiam serdecznie. Pa kikunia testuj i prześlij nam dobrą nowinę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia no wlaśnie moze rozpoczniesz dobrą passę!!!!! Jak jedna zaskoczy to potem pójdzie jak lawina.:):):) U nas zimno i leje, ale już mam wolne, chociaż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj wyjątkowo paskudny nastrój, boję się, że zaczynam powoli tracić nadzieję. Dzisiaj dowiedziałam się o trzech ciążach, jednego dnia.Wszystkie związane z pracą, tyle radości na święta. Nic nie czuję, ani zazdrości, ani radości, tylko pustkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dziewczyny czy w trakcie leczenia miałyście takowy przypadek: mam pcos, biorę dexamethason, mentformine, clo i duphaston, w trzecim i czwartym cyklu udało wywołać się u mnie owulacje, wcześniej, albo pęcherzyki nie chciały urosnąc, albo nie pękały, w tym cyklu w 15 dc. urosły zaledwie do 10mm i nie wiem dlaczego tak się stało... pozdrawiam wszystkie starające się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Najpierw napisze do pomarańczowej pafnucy :) Ja też mam pco, ale nie zespół. Więc ja takich problemów aż nie mam bo mi wystarczył clo na wywołanie ślicznego jajeczkowania, a jajeczko pięknie pękało co widac było na monitoringu. akurat jak byłam na wizycie to nie miało już jednej ścianki :). Być może dlatego że moje zaburzenia to tylko niewielkie zaburzenia dwóch hormonów i nic poza tym. Ale też zauważyłam że nie bierzesz glucophage. Być może to ma wpływ na słabsze działanie clo?? Musisz zapytać swojego gina. Poza tym powiem ci że wcale to nie takie proste, bo pomimo ślicznego jajeczkowania nie udało się i @ przyszła. Podejrzewam że samo trafienie to dopiero połowa sukcesu, a druga to faza po czyli zagnieżdżenie. Dletego teraz pogadam z ginem czy nie wspomóc jakoś tej drugiej części. Z tego co mówił mój gin to wszystko zależy od tego jak bardzo zaawansowane ma się pco. może pomógłby ten gluco??? Powodzenia! kikunia testuj i wskakuj do tej drugiej tabelki!! Wszystkie ci kibicujemy!! No i czekamy na tą nić co to ją zostawisz dla nas :) Będziemy się łapać i przeskakiwać :) Bieg z przeszkodami wprawdzie ale co tam dla nas jakieś płotki :) Cierpliwości dziewczyny!! Życzę wszystkim mocnych odbić i pamiętajcie o podnoszeniu w górenóg!! :D:D Nie krzyczcie na mnie.. :) tak mi sie skojarzyło. Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny . Niestety muszę Was rozczarowac , to jest jednak normalna @. Dzis rano zrobiłam test , i niestety wyszedł negatywny , a @ się rozkręciła. Kurcze no!!!!!Ja jutro nie pracuje , mamy wolne. Odpocznę sobie i uczynię ostatnie szlify przed świętami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym, że kilka dni mnie nie będzie, chcę Wam już dzisiaj życzyć spokojnych, pogodnych swiąt, aby przyniosły Wam ukojenie. A nade wszystko życzę Wam cudu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie teraz zauważyłam, że dokonałam 1000 wpisu!!!! Niech żyją 30tki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa dzięki za życzenia świąteczne. Tobie również wszystkiego najlepszego z okazji świąt. Trzymaj się ciepło. Będziemy pamiętać o Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki W związku ze Świetami Wielkanocnymi, życzę wam duuuuuuuzo radosci , miłosci , nieustajacej nadzieji, smacznego jajka i mokrego Dyngusa :-))))Trzymajcie sie , do zobaczenia we wtorek. Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie dziewuszki! Ja równiez chcę Wam życzyć pogodnych świąt i licznych,pełnych jajeczek,fasolkujacych i owocnych.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea przeurocze te twoje życzonka!! :) Tych ślicznych, pełnych i zdrowych jajeczek bardzo nam potrzeba i wszystkim tego życzę !!! :) No i dużo dużo zdrówka i radości i uśmiechów!! Wszystkiego dobrego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatje
Hej dziewczyny. jeszcze szybko kilka słówek i znikam na dobry tydzień, bo za kilka godzin wyjeżdżamy i zamierzym się zupełnie oderwać od tego co tutaj ( no może poza moim mężem :) ). Ostatnie dni łażę podenerwowana i nieco przybita. Mam nadzieję, że wkrótce mi przejdzie, bo samej mi trudno ze sobą w niektórych momentach wytrzymać. Jak wrócę pewnie będzie nieco nowinek, bo kilka za nas jest "na dniach". Mam nadzieję, że będą to same dobre wieści, czego Wam wszystkim z okazji Wielkanocy z całego serca życzę. Dobrych, rodzinnych świąt i duuużżo słońca na codzień i od święta. Trzymajcie się. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena32
Witam was dziewczyny dawno mnie nie było ale byłam taaaaaaaak zapracowana , dopiero dzisiaj mam wolne ,własnie byłam poświęcic jajeczka z mężusiem a w święta staranka może jak poświęcone to coś się wykluje . więc życzę wam WESOŁEGO ALLELUJA I MOKREGO DYNGUSA , POGODY DUCHA I DUŻO WIARY W TO O CZYM TERAZ MARZYCIE. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięwczęta Wesolego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i wogóle wszystkiego kurczę najlepszego. Dziewczynki i oczywiście wiary bo ona góry przenosi i milości od morza do morza bo dzięki nim na pewno w tym roku spelnią się nasze marzenia a szczególnie jedno nam wszystkim bliskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31roczek
Witam. Swieta,swieta i po swietach. Kurcze, jak sobie pomysle ze jutro trzeba wracac do pracy to az mi sie smutno robi. Ale za kilka dni dlugi weekend majowy, moze ladniejsza pogoda i moze @ nie przyjdzie. Marzenia. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIE NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ majka74..... Majka...... 32......... W-wa............5...............15.04 julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............2...............16.04 Czarna31......Beata......31........N.Sącz............9..............11.05. genewa........Dorota.....35.........S-rz.............10..............01.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......06.04 wiola_75......Wioletta....31........Ustka..............0.......... ...00.00. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen...........2lata..........ok.12.04 kinunia8.....Kinga.........31......Radom...........8 cykl........18.03 Castopea...Kasia........34.........Mazury.........2 cykl........03.05 KOBIETKI ZAFASOLKOWANE NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...............TERMIN PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna31, przykro mi, miałam nadzieję, że po świętach bedziesz miała dla nas dobre wieści. Witajcie po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie po świętach.W święta wypadło przytulanko.Moją gin powiedziała ,że próbować 2x dzienni przez całe święta.No ale niestety zwalili się goście,na dodatek z trunkami i było po wszystkim,takze połowa przytulanek nie wypaliła.Myślałam ,że ich wszystkich pozabijam.Mój ciężko jarzący (jak zwykle) stwierdził na \"pocieszenie),ze 1 miesiąc straty to nic.Męska głupota nie ma granic.Takze świeta do kitu.Moje rozgoryczenie jest wielkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka po świętach :) Wpadam zostawić wam troszkę radości!! No już buźki uśmiechnięte!! :) Wiosna przyczłapała wreszcie, powietrze pachnie życiem więc i bieg przez płotki pójdzie łatwiej :) Ja zaczynam nowy drugi cykl starań :) Biorę tableteczki jak gin przykazał :D W czwatrek mam monitoring i liczę na kolejne śliczne jajo. Mam też nadzieję że reszta hormonów zacznie pracować jak trzeba. Baaardzo długo brałam anty, oj mnóstwo lat! Więc teraz cierpliwie czekam na odwrotnie pożądana reakcję :). Martwię się jednak bo mój mąż w przewidywanych dniach staranek niestety nie codziennie będzie spędzał ze mną nocki i dni więc znowu może to być nie ten cykl. Ale co tam przecież w końcu!!! :) Wiecie co? Zauważyłam że ten kolejny cykl jakby uspokojona jestem i w zasadzie to mnie cieszy. Wcale się nie smucę. Ciekawa jestem czy tym razem nie będę tak dużo już o tym myslała? Wydaje mi sie że tak, że chyba najgorszy był pierwszy cykl i pierwsza @. No nic obaczymy jak to dalej będzie. Pozdrawiam was gorąco!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Święta szybko minęły i znowu praca. Czarna szkoda, że nie udało się tym razem, mi też nie, choć jeszcze nie przyszła @ ale się zbliża. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Święta święta i po swiętach. Wcale nie odpoczęłam . Teraz czekam z utęsknieniem na majowy weekend. iorę sobie cały tydzień urlopu. odpocznę , ale równiez musze skończyć pracę pisać . Br. Żeby mieć już te obrone za sobą. Buziaki, ja czekam na płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunna 33
Witam.. tak wpadłam do was bo..no właśnie..sama nie wiem, jakoś tak przez przypadek i łza mi się zakręciła.. współczuję wam, tak bardzo bardzo pragniecie dziecka a tu nic, ciągle jakieś przeciwności losu.. kiedy tak was podczytałam, to podziękowałam po raz kolejny Bogu, za to, że bez problemu mogłam zajść w ciążę ( jestem w 6 miesiącu):) Mam 33 lata i moja ciąża była planowana ale bez jakiegoś szaleństwa, o dziecku pomyśleliśmy ponad rok temu ale uwierzcie mi, przez prawie rok zwyczajnie nie było okazji do seksu w dni płodne.. Jestem menadżerem w pewnej znanej firmie, ciągłe podróżowałam po kraju i za granicę, ciągle miałam jakieś szkolenia, konferencje, spotkania..i to zawsze w moje płodne dni.. w jednym m-cu, kiedy miałam urlop i dogodny termin do zajścia w ciążę, pojechaliśmy z naszymi przyjaciółmi na wypoczynek i krótko mówiąć była to jedna wielka popijawa i balanga, gdzie seksu to byśmy nawet nie byli w stanie uprawiać.. Aż wreszcie po prawie roku nadszedł ten m-c, kiedy okazało się, że zwyczajnie i ja i mąż jesteśmy w domu w moje dobre dni..a równo za miesiąc, za pierwszym zaplanowanym staraniem, dowiedzieliśmy się, że zostaniemy rodzicami:) Życzę Wam dużo cierpliwości, wiary i radości w codziennym życiu i mam nadzieję, że szybko uda Wam się spełnić marzenie macierzyństwa.. Serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunna 33, dzięki za podzielenie się doświadczeniami i za życzenia. Tylko jedna uwaga: nie wiem jak inne dziewczyny, mówię tu za siebie, ale ja nie czuję się najlepiej jak ktoś mi współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunna 33
genewo- nie chciałam nikogo urazić.. nie chodzi mi o jakieś egzaltowane współczucie, słowo wspołczucie jest może tutaj nie na miejscu.. po prostu solidaryzuje się z Wami i wydaje mi się, że rozumiem Wasze pragnienie posiadania dziecka , wkurzenie i niemoc, gdy nie wychodzi tak jak się chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunna 33
genewo- czy nie uważasz, że przesadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, życzę Wam dobrego dnia, spotykajcie na swej drodze tylko dobrych ludzi, bądźcie radosne i uśmiechnięte. I zagladajcie tu czasem! julk_a, a ja czekam niecierpliwie na dobre wieści od Ciebie. Czarna, jak się czujesz? Castopea, z nami tak jest, że nie piszemy, bo różnie się czujemy lub mamy dużo pracy, a potem lawina... kikunia, solaris, atena32, co u Was? Agatje, jak po świętach? Wybaczcie, jeśli kogoś pominęłam. Jeszcze raz dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×