Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

To faktycznie macie co wspominać, trzy uroczystości za jednym pobytem w kościele. To znaczy, że Twoje rodzeństwo ma dzieci w podobnym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prawie, jest między nimi rok i 2 mce różnicy :) To wcale nie tak dużo, a że siostra chciała ochrzcic w polsce to musiało być na wakacjach i wtedy jak dostaną urlop, więć się nazbierało :) a brat cichcem do tego się postarał - ogłosił nam tydzień po narodzinach :D Cicha woda :D No i tak to się wszystko skumulowało. Zamiast wychodzić po przysiędze z kościoła z małżonkiem, to małżonek na ławeczkę a żonka na chrzciny :D. Tak więc po chrzcinach dopiero zeszliśmy się żeby wyjść :D :D Faajnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat nic Wam nie powiedział??? Dopiero po narodzinach??? A to rzeczywiście cicha woda, tajniaczył się:) Masz dwójkę rodzeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. A ja jestem najmłodsza choć już nie najmłodsza :D Braciszek normalnie nie przyznał się ani słóweczkiem! Na początku lipca jak już ślubne przygotowania były zaawansowane no i chrzciny zaplanowane to przyjechał do rodziców i tak się czaił czaił, aż w końcu qwydusił o co biega. Byliśmy w szoku! Nikt nie mógł uwierzyć. A tu ciach pach, wnuk przybył w jednej chwili. Mama to siadła z wrażenia! No to doadliśmy jeszcze jedne chrzciny :D Ksiądz t0o nie mógł się nadziwić. stweirdził że tak to jescze w tym kościele nie grali. Śmiał się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezłego masz braciszka, tajniak, że hej. A dlaczego tak długo zwlekał z taką wiadomością??? Cudowną wiadomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie wie nikt :D.... myślę że się wstydził! Zawsze był taki wstydek. No to czas na kolejnego tabsa.. :) A za chwilunię muszę zmykać także pozdarwiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa, trzymaj się! A gdzie pozostałe Dziewczyny? Odezwijcie się koniecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukunia8
No hej właśnie sobie tak poczytałam o tych Waszych weselach , chrzcinach itp. Fajnie tak powspominać . Ja ze swoim też czasmi rozmawiamy na temat ewentualnych imion. Nie podobaja nam się te same,więc potem może być kłopot . Ale chciałabym miec taki kłopot już jak najszybciej:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pisałam ja , nie wiem przeskoczyła mi jedna literka. A sprawdzałam w seniku co to znaczy jak sięsni dziecko ssące mleko. To zwiastuje rychłą ciążę!! Oby sie spełniło:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam dziewczyny, trochę mnie nie bylo a tu tyle do poczytania. Jak już wiecie @ przyszla ale z dwudniowym opóżnieniem no i trwala tylko dwa dni, dzisiaj tylko plamienia. Co w moim przypadku jest dziwne bo zawsze mialam tak okolo4-5 dni przy czym 2-3 dni mocniej a potem plamienia.Ale cóż zaczynam nowy cykl, jestem bardzo spokojna, @ tez przyjęlam spokojnie. Zastanawiam się nad testami owulacyjnymi czy kupić co Wy o tym myślicie? Jeszcze ich nigdy nie używalam więc moze warto? Mój spokój wynika chyba z tego ze mi brakuje sil na nerwy. Może w końcu się uda. Jak tak prześledzilam swoje cykle to powiem Wam że nie zawsze trafialismy w dni plodne przez te moje zapalenia pęcherza więc się na razie nie zniechęcam i mam wiele optymizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, myślę, że warto spróbować z testami owulacyjnymi. Tylko jedno zastrzeżenie, to powinny być dobre testy, dobrej firmy. To się wiąże z większymi kosztami, ale myślę, że warto zainwestować. Cieszę, się, że wróciłaś na forum. Sprawdź np. http://www.domzdrowia.pl/add2cart.php?product=39271 http://vena-vita.pl/product_info.php?products_id=356 http://www.i-apteka.pl/go/_info/?id=554 Osobiście polecam CLEARPLAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Genewa, zobaczymy. Genewa mam jeszcze jedno pytanie. Muszę zrobić testosteron w 5 dniu cyklu czyli w piątek ale przez moją prace nie dam rady w piątek czy mogę ją zrobić jutro czyli w 4 dniu cyklu?? Nie chcę żeby wynik byl zafalszowany. A gina kazala zrobić 5 dnia i 4 dnia po wzroście temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś robiłam testosteron w 3 dniu i dobrze było. Myślę, że spokojnie możesz robić badanie 4 dnia cyklu. Mierzysz tempkę w tym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zaczynam mierzyć, ta nowa gina do której chodzę kazala mierzyć wiec zmieniam miejsce mierzenia i termometr i mierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, mam nadzieję, że mierzysz zwykłym, rtęciowym i w pochwie. O stałej godzinie nie wspominam, bo wiadomo. Z tego co wiem, to poziom testosteronu jest w całym cyklu względnie stały, zmienia się w fazie okołoowulacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak rteciowym w pochwie o stalej godzinie. Przedtem mierzylam wg wskazań poprzedniej giny elektronicznym w ustach, może też przez to nigdy nie bylam pewna dnia owulacji. Znikam na aerobik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć porannie :) A ja z kolei słyszałam że testosteron trzeba mierzyć w określonym dniu. Ja też robiłam badania w 5 dniu. A ma to związek z jakimiś tam \"syntezami\". Skomplikowane to trochę i nie bardzo wiem jak to napisać. Z reguły jestem troche ignorantką i nie czytam o cyklach i tym wszystkim, ale sporo czytałam i pytałam o zaburzenia.. I wiem że podejrzenie zwyżki hormonów męskich czyli zlecenie badania testosteronu (androgenów) ma związek z określoną fazą, bo zachodzą łańcuszkowe zmiany czegoś w coś i w tym momencie może dochodxzić do zaburzeń powodujących brak jajeczkowania. Zapytaj czarna sowjej giny czy możesz dzień wcześniej, bo jak wynik wyjdzie inny, to możesz się nie dowiedzieć tego co badasz, a w zasadzie co chce wyjaśnić gina. Powiem ci dodatkowo, że jeśli się stwierdza nawet niewielkie zaburzenia w 5 dniu, to leczenie czyli podawanie tabletek zaczyna się właśnie 5 dnia. Dlatego myślę że może to mieć zasadnicze znaczenie. Ale to tylko moje uwagi z tego co wiem, a lekarz ze mnie żaden :D. Dziewczyny a wy jaki macie staż w parach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIE NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............2...............16.04 Czarna31......Beata......31........N.Sącz............8..............15.04. genewa........Dorota.....35.........S-rz.............10..............01.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......06.04 wiola_75......Wioletta....31........Ustka..............0.......... ...00.00. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen...........2lata..........ok.12.04 kinunia8.....Kinga.........31......Radom...........8 cykl........18.03 Castopea...Kasia........34.........Mazury.........2 cykl........03.05 KOBIETKI ZAFASOLKOWANE NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...............TERMIN PORODU majka74..Majka......32..........W-wa...............21.12 zaczęłam poprzednią tabelkę teraz zaczynam nową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 6 miesiącach udało sie dzięki dziewczyny mam szanse wigilję spędzić w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA GRATULAAACJEEE!!!!!!!!!!! to teraz zostawiaj długachną nić dla następnych i pisz nam tu szybciutko jak to było?? Koniecznie!! I rozsiewaj tu fluidy ciążowe!!! A ja jeszcze poprawię ta tabelkę żeby tak bardziej była widoczna ta druga część, bo jakoś tak się schowała :) KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIE NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............2...............16.04 Czarna31......Beata......31........N.Sącz............8..............15.04. genewa........Dorota.....35.........S-rz.............10..............01.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......06.04 wiola_75......Wioletta....31........Ustka..............0.......... ...00.00. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen...........2lata..........ok.12.04 kinunia8.....Kinga.........31......Radom...........8 cykl........18.03 Castopea...Kasia........34.........Mazury.........2 cykl........03.05 KOBIETKI ZAFASOLKOWANE ❤️ NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...............TERMIN PORODU majka74..Majka......32..........W-wa...............21.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe ;) A tak poza tym to nic nie chce mówić, ale patrząc na tabelkę wyszło na to że pierwsza wpisana w I, wskoczyła jako pierwsza do II. A nastepna jest Julka co to nas trzyma w niepewności... Widzicie to :D??? Czyżby jakiś znak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Ranyy , ale super Majka , obys miała dobra rękę i żeyśmy się tak wszystkie za Toba posypały. No ale przede wszystkim Gratulacje ogromeeee!!!! Opowiedz nam o swoich doświadczeniach , pleaseeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 38 dzien bałam sie strasznie ale myślę co tam zrobie teścik nawet minuty nie czekałam jak najpierw pojawiła sie ta ciążowa kreseczka popoludniu zrobie jeszcze jeden dla pewności a iałam duze wątpliwości bo boli mnie brzuch jakbym zaraz miala dostać @ Nawet nie macie pojęcia jak się cieszę A żeby było śmieszniej to ten miesiąc miałbyć przerwą z racji żeby dziecko sie nie urodziło na koniec roku ale widocznie tak miiało być Nawet specjalnie nie staraliśmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super naprawde, przetrzesz szlak . Tak podobno jest , ze jak sprzestanisz się za bardzo starać to samo wychodzi. to Twoje pierwsze bejbunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę :) W zdecydowanej większości przypadków zachodzi się jak się nie \"chce\" w sensie planowania, myslenia. Coś w tym chyba jest. A ja jak głuptas czytam ciągle o tych różnych sprawach ..tych moich.. A jakoś tak tyle wiecie a ja nie bradzo więc mnie to zmobilizowało. W moim przypadku to troszkę inne tematy ale dla mnie szalenie istotne. Ech, co ma być to będzie :) czego dowodem jest majka - \"widocznie tak miało być \" :) Brawo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z wami??? Takie cudne wieści na wiosnę a was nie ma? gdzie uciekłyście?? Wyciągnę topik żeby nie było...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem cały czas. Śledzę sobie topik. Nie pisze bo nie mam o czym. Co do testów owulacyjnych, ja zużyłam chyba pięć, i to w okresie kiedy powinna byćowulacja , a nie było . Więc to stresuje jeszcze bardziej.no ale zawsze mozna spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×