Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

czesc dziewczyny, pozdrawiam was wszystkie.:) Wlasnie wrocilam od lekarza,pecherzyk w 10 dniu bardzo ladny,do wtorku powinno byc po wszystkim.We wtorek musze do kontroli,czy pecherzyk wyzwolil sie czy nie ,jezeli nie,to dostane zastrzyk i znowu sprobujemy.wtedy bedzie wiadomo dokladnie kiedy.Nie wiem czy u was tez tak bywa,ale my czasami nie mamy ochoty na lozko jak wiemy ,ze musimy pod przymusem.Staramy sie od prawie 3 lat i jest to czasami ciezka comiesieczna praca.Moze ze mna cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nie martw się E.C. my też nie mieliśmy ochoty, wcale jak trzeba było tak pod przymusem. Nie zrobiłam dzisiaj testu. Dzisiaj w ciągu dnia pojawiło się minimalne plamienie takie brązowe, więc chyba przyjdzie @. Chyba nie ma potrzeby robienia tego drugiego testu. Dzisiaj mam 32 d.c, a cycuszków tak nabrzmiałych jeszcze nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C. co to za zastrzyki po co masz ewentualnie dostac??? I nie mysl ze to wy jestescie dziwni, mysle ze i z przytulankami jest tak samo jak ze wszystkim innym jak robimy cos bo chcemy i mamy ochote to robimy to chetnie i sprawia nam przyjemnosc a jak pod przymusem to roznie bywa Nie raz dochodzilam do wniosku ze to bez sensu ze nie tak powinno wygladac sie staranie o dziecko z kalendarzem , testami i wynikami od gin.. itd w reku;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze u nas było robienie PCt, bo musieliśmy pojawić się w kilnice po 6-10 h chyba (już nie pamiętam), po przytulanku, a w klinice wyznaczyli nam późną godzinę ranną. Patrzyliśmy ciągle na zegarek a oczy nam się kleiły jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko, to chyba chodzi o Pregnyl. Ja przynajmniej go dostwałam jak już pęcherzyk był duży, żeby pęknął. Po tym zastrzyku pęcherzyk powinien pęknąć do 36 h i wtedy trezba się dużo tulić, lekarka pytała nawet kiedy to było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Nowa szansa przede mna:) @ sie konczy....:)Mierze tem.i zaczelam brac wiesolek-zobaczymy:) Nie napisala mi zadna z Was jak te moje badania..:(byl taki mały poscik z prosba..Ufam ze ok wyszly przynajmniej te. A tak na wesoly humorek cos o naszych facetach co mnie rozbawiło:) Dzisiaj rano jechałem jak zwykle do pracy Trasą Łazienkowska. Przede mną, lewym pasem nowiusieńkim BMW jechała blondynka... Przy prędkości130 km/h.... siedziała z twarzą tuż przy lusterku i... malowała sobierzęsy. Ledwie na moment odwróciłem głowę, a kiedy spojrzałem znowu na BMW oczywiście okazało się, że blondynka (wciąż zajęta makijażem!!!)już jest połowa auta na moim pasie! I chociaż jestem naprawdę twardymfacetem, to tak się przestraszyłem, że i golarka i kanapka wypadły miz rąk. Kiedy próbowałem kolanami opanować kierownice tak, aby wrócićna swój pas ruchu komórka wyleciała mi akurat prosto do kubka z gorącą kawą, który trzymałem między nogami. Kawa naturalnie się wylała, poparzyła moja męskość, zrujnowała mój telefon i przerwała bardzo ważną rozmowę!!! Jak ja, kurwa, nienawidzę kobiet za kierownica.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac ze weekendzik wielkimi krokami nadchodzi , bo znow pusto sie robi na topiku, a ja dzis zrobiłam pyszna rybke po grecku, a teraz bede lezec i czyatc, katar troche mniejezy, tempki juz nie ma a co u was , piszcie koniecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie cos gardelko znow zaczyna bolec...zeby mnie tylko nie rozłozylo jakies chorobsko bo staranka wilekimi krokami ida...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, Pluszko,ten zastrzyk,to po to ,zeby pecherzyk peknal,tak jak Aneta pisala. Aneta -mam nadzieje,ze to jednak ciaza. Do innych dziewczyn-trzymajcie sie cieplo i nie chorujcie. Zycze wam wszystkim milego dnia,musze jeszcze zrobic zakupy,a wieczorem mam kurs malowania.Pozdrawiam ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! E.C. zaciekawilas mnie tym kursem malowania??? napiszesz cos wiecej??? Olinku tak jak sama napisalas prolaktyne masz ok a tego drugiego badania nie robilam wiec nie wiem jaki powinien byc wynik;-( U mnie zapowiada sie pracowity weekendzik, w sobote mam zajecia w technikum zaocznym, po poludniu mamy gosci, przyjezdza moja kuzynka ze swoim swiezo upieczonym mezem i rodzenstwem, a w niedziele mam zajecia na oliogo... o starankach staram sie za wiele nie myslec, mierze tem i w poniedzialek jade do gin tak bardzo bym chciala zeby pojawila sie owulacja, zebysmy chociaz mieli szanse zajscia;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinku fajna ta opowiastka;-) chcaca ja tez robilam dzis rybke, mam taki super przepis na rybke w zalewie slodko kwasnej - pyszunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Przez kilka dni nie mialam netu w domu, bo burza na poczatku tygodnia cos uszkodzila i naprawa troche trwala. Olinek, bardzo fajna ta opowiastka. Przypomniala mi sie Genewa z Jej dowcipami. Ciekawe co u Niej slychac i u innych dziewczyn, ktore dawno nie pisaly. Moze czytaja nas nadal, tylko nic nie pisza. Agatje, jak podopieczni? Dobrze sie sprawuja? Atena, Castopea- co u Was? Pafnucy, czekamy na fluidki od Ciebie. Ellulka, Chcaca bardzo, Kikunia- dzieki za fluidki na dobry poczatek weekendu. Moze zadzialaja na ktoras z nas. Pluszka, z tego co napisalas, to czeka Cie bardzo pracowity weekend. Ja sie chyba wynudze niestety. E.C., co to za kurs malowania? Obrazy czy makijaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest kurs malowania obrazow.Wlasciwie to chcialam kurs rysowania portretow,ale nie bylo za wiele chetnych.Ja od dziecka chcialam zostac artystka tzn malowac,rzezbic albo aktorka.Niestety zycie ulozylo sie inaczej ,poswiecilam wszystko mezczyznie.A teraz matka dziecka z mojej grupy,wiedzac,ze troche maluje,poprosila mnie o portret ze zdjecia.Zaczelam rysowac,ale nie jestem z niego zadowolona,wiec postanowilam zapisac sie na kurs.Ostatnio probowalam portretowac 25 lat temu,wiec oko i reka niewprawna.A chcialabym obietnicy dotrzymac,wiec stad ten kurs,mam nadzieje,ze bedzie owocny.Zaczyna sie o 19.30. Pluszko-moze dasz mi przepis na rybke,oprocz malowania namietnie gotuje.Moze bede mogla odwdzieczyc sie innym przepisem np. na ciasto sliwkowe,a wlasciwie torcik. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C. masz wiec dusze artystki. Ja zawsze podziwialam osoby umiejace ladnie malowac, majace zmysl plastyczny. Ja jestem w tej dziedzinie antytalent. A przepisy na torcik sliwkowy i rybke tez chetnie wyprobowalamym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszko tez miałam cie proscic o przepis e,c podziwiam ja beztalencie jestem przeokropne do malwoania tez czesto mysle o genewie i dzieciakach z przedszkola, ale sznauje nadal ich decyzje, jednak smutno bez nich, nie? pluszka, oj nie dychniesz sobie przez weekendzik nie dychniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Tu topikowy duszek :D:D EC potwierdziłaśto co pisałam o toxo :) A tak w ogóle to jestem w strasznym biegu, ale wpadłam bo mamy dzisja święto!!! Tadam tadam!!! Sto lat sto lat niech żyje żyje nam!!! EC życzę ci wszystkiego najlepszego!! A nade wszystko spełnienia tego jednego pięknego marzenia - maluszka pod sercem!!! ❤️ Słyszę że wyniki sąświetne więc dodzieła!!! My trzymamy kciuki!! Dużo zdrówka i radości bez liku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
witam wszystkich! E.C ja bylam dzisiaj na USG 9 dc. pecherzyk na 16, a endom na 8-9 w poniedzialek mam powtorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
hej Pluszka, E.C. cos mi sie zdaje ze pracowity bedziemy mialy poniedzialek,wtorek OBY tylko owocny moj mezus juz nie moze wytrzymac ale go na razie prosze o cierpliwosc wg zlecen gin ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dopiero co siadłam. Leczo zrobiłam, ciasto wstawiłam i mogę odpocząć;) Uzupełniam wiadomości z czwartkowego usg. A więc w 12dc pęcherzyk nie urósł i stanął na 13mm (tak było w 10dc), a endo 10,8. A dziś w 14dc ten pęcherzyk zmalał do 11mm, natomiast urósł inny 17mm, ten który nie wskazywał że może urosnąć, a grubość endo 11. Wciąż jest szansa. Owulacji jeszcze nie miałam. Następne usg w poniedziałek to będzie 16dc i wszystko się wyjaśni. Od wczoraj boli mnie lewy jajnik a dziś potwornie co może wskazywać na zbliżającą się owulację.Nie przypuszczałam, że może być ona późno, chyba leki to powodują. Pytałam się gina co z duphastonem bo jutro 15dc i powinnam zacząć brać, na co odpowiedział by się z nim wstrzymać do 16dc. Chciałabym by pęchęrzyk urósł co najmniej do 20mm i pękł. Anik ładny masz pęcherzyk w 9dc, tylko pozazdrościć;) Miłego wieczorka kochane🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny 🌼 Solaris-dziekuje za zyczenia ,przy toascie z przyjaciolmi myslalam o was i zyczylam ,zeby nam wszystkim sie udalo. Anik-my juz dzisiaj sprobujemy. Zycze milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki , jestem padnieta, E.C. to super taki kurs, ja to niestety jestem antytalencie do malowania,moge wycinac klieic itp ale malowac to nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie denerwuje przed jutrzejsza wizyta u ginekologa, nie mam sily zmierzyc sie ze zlymi wiesciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to przepis: Ryba słodko kwasna Składniki zalewy: 2 szkl. wody szkl. oleju 6 łyż. octu 3 łyż cukru 4 pieprze 4 ziela angielskie 2 listki laurowe sól 3 łyżki ketchupu mały koncentrat Wszystkie skladniki zalewy chwile pogotowac. Ta porcja zalewy wystarcza na około kilogram ryb. (filet z morszczuka- sprawdza sie idealnie ale mysle ze inne rybki tez by pasowaly np. panga) Cebulę i ogórki konserwowe drobniutko pokroić, ryby usmażyć. Do salaterki wkładać na zmianę wartwe ryb z warstwa ogórków z cebulką , wszystko zalać ciepłą zalewą, przykryć talerzem. Odstawic do ostygniecia. Podawać na zimno nastepnego dnia. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×