Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

ojj ja tez nie lubie burzy a dzis jechalam do domku 50km w burze, najadlam sie strachu perfumetko pewnie tez mezus bedzie musial zbadac kolegow bo to jedna z pierwszych wskazan ginekologow Glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszka, tez tak pomyslalam jakis czas temu. Niestety mezus nie byl zachwycony, jak powiedzialam Mu o takiej mozliwosci. Bede musiala Go jakos przekonac. Ale chyba ciezko bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Perfumetko, jeśli mogę coś doradzić, to wybierz sie do gina zaraz po @, robiąc monitoring chodzi też o to żeby zobaczyć w jakim tępie pęcherzyk rośnie i po jakim czasie wzrostu pęka. Ja teraz chodziłlam 4 dni codziennie. Codziennie gin sprawdzał ile urósł. i jak zmienia się endometrium. Ja za normalną wizytę płacę 70 zł, a za sam monitoring 30. Ale chodzę całkowicie prywatnie. Dodatkowo w różnych fazach cyklu każą robić różne badania. TAk, że jeśli pójdsziesz po pierwszej fazie to niektóre badania będziesz mogła zrobić dopiero w następnym miesiącu. Ja monitoring zaczynałam od 8 dnia cyklu, ale wiem, że zlecają też we wcześniejszych dniach. Tak, że ja radziłabym ci iść jak najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, życze wszytkim udanego tygodnia, przesyłam fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ a moj mezus ma tydzien urlopu, wreszcie troche razem pobedziemy, ale sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek moje drogie w ten niestety jak narazie pochmurny poranek:) Moj nastrojek tez pochmurny nieco bo czuje ze @ krazy krazy kolo mnie jak smierc wkolo krola Heroda:)-No co zrobic ...niech juz ona zleci i przyjdzie \"nowa szansa\".Zrobilam juz nawet tabelke do teperaturki i zakupial swos prywatny termometr:)-trzeba wykorzystac wszystkie sposoby ktore moga byc efektywne:D Moje kochane mam pytanko-skoro czuje ze @ przylezie za te dwa dni to jest sens przerywania witaminy E??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻKA MARZEŃ
🌼🌼❤️❤️ KWIATOWY PYŁ I SERC NADZIEJA, NIECH SPEŁNIĄ SIĘ WASZE MARZENIA!!!! I PO NECIE WIEŚĆ JUŻ NIESIE, KTO TU WCHODZI TEN ZACHODZI! 🌼🌼❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki w ten mglisty ranek Perfumetko wiesz na poczatku jak mój męzus musial zrobis badanie to tez mial nietega mine i nie przejawial ochoty, potem wyznal ze po prostu sie bardzo boi tego co badanie moze wykazac, pogadalismy sobie ze co by nie bylo to jakos sobie poradzimy ze lepiej wiedziec nawet najgorsza prawde nie sie ludzic i czekac na niewiadomo co i poskutkowalo zrobil bez problemu. Spróbuj dojsc do tego dlaczego mezus ma opory??? ktoras z dziewczyn tu fajnie pisala ze my i tak mamy gorzej, bo przeciez kazdy wie jak wyglada wizyta u gin.... trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki uciekam do pracy, mam dzis tylko w jednej szkółce ale musze do pani dyr z technikum podjechac i poprosic zeby jakos tak ulozyla olan zebym mogla chodzic na ten kurs kwalifikacyjny a proste to nie bedzie bo sporo zjazdow mi sie pokrywa, trzymajcie prosze kciuki perfumetko czytajac wypowiedz smutaski tak sobie mysle ze moze kazdy gin ma inny zwyczaj, moze po prostu zadzwon , powiedz ze chcialabys miec monitoring i zapytaj ktorego dnia cyklu powinnas przyjsc pierwszy raz i tyle- po co kombinowac;-) ja wybieram sie za tydzien do gin... a juz dzis jak pomysle to zołądek mi sie sciska 🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik 31
Czesc dziewczyny! moge dolaczycdo WAS od tego miesiaca zaczynam starania-- jestem w 4 dc. i tez mam zaproszenie od ginekologa na monitoring czy wspomagacie sie jakimis witaminkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey anik witaj:) wspomagamy a jakze:)kazda innymi pewnie.Osobiscie teraz łykam Valvit i witaminke E no i folik:) Ale pewnie kazdy witaminowy preparat zwlaszcza dla kobiet sie nadaje:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo to mamy masowy exodus na monitoring widze:D:D:D-ale to dobrze chyba -przynajmniej od razu widac co i jak :)..ja tez ide 17-go;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuuaska
cześć anik, wpadaj do nas i napisz coś o sobie. Perfumetko, Pluszka ma rację zadzwoń do gina. Pluszko, to ja pisałam jak tłumaczyłam mojemu misiowi, że jego badanie to nic wielkiego w porównaniu do naszych. Nigdy nie usłyszy :"proszę się rozebrać i zapraszam na fotel". Po wszystkim stwierdził, że to narawdę nic wielkiego. I jak się okazało, że znowu będzie musiał zrobić badania tym razem pod wzg. bakteriologii to nawet nie mrugnął tylko zapytał kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihiih smutasko wiemy wiemy ze to bylas Ty:D:D:D Tak sie wlasnie zastanawiam jakby moja gorsza polowa zareagowala...ale my sie znamy jak stare konie i coz...jakby nie zareagowala to nie mialaby wyjscia;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten deszczowy dzień, mam nadzieję że pogoda sie poprawi. wspomagam Chcącą i przesyłam Wam poniedziałkowe fluidki: ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
wpisze sie do tabelki NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................18.10 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.10 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................30.10 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 18............................28.02 pafnucy...........Monika....... 14.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
na monitoring mam zaproszenie dlatego, ze jestem po *10 miesiecy staran (od wrzesnia 2005) *ciaza (od czerwca) *01.08 poronienie dodam ze mam corcie 8 lat(w tym roku komunia) i goraco wierze ,ze tym razem mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
hi hi hi a my wczoraj bylismy w Krakowie w ZOO Ale zbieg okolicznosci Swiat jest jednak malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniku przykro z powodu dzidzia:( Ale hwala ci ze sie poddajesz i dajesz takim jak ja sile i wiare w to ze warto dalej ....Trzymam kciuki z calego serduszka.Tez mam corcie tylko w 1 klasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik 31
jasne ze sie domyslilam dzieki dziewczyny- no to starajmy sie owocnie ja tez biore folik(ten 0,4 juz od roku) teraz tez magnez i vit.E no i z innej jeszcze beczki ---skrzyp polny z witaminami ale to na wlosy bo mi strasznie wypadaja(pewnie troche po upalnych wakacjach a pewnie tez po zabiegu) smuuutaska-calkiem mozliwe.ja jestem z Osiedla Buzka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, witaj anik, :(- dzidzia, ale teraz bedzie tylko lepiej zagladaj do nas czesciej, w grupie razniej i to jakiej grupie, ze4 hoho pluszka- jesli bedziesz czegos potrzebowala z oligo to wal jak w siwy dym , mam nadal w kompie parce semestralne i rozne materialy, chetnie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki❤️ Witaj Anik31 i zagladaj do nas i pisz o sobie 🌼 Chcaca bede pamietala ale póki co nie wiem czy bede potrzebowala ;-( Dyrektorka od zaocznych nie byla zachwycona, kazala mi przyjsc w srode to zobaczy czy sie da ten plandopasowac ale raczej bedzie to trudne i ona nie wie czy sie da;-( ;-( ide jakis obiad wyczarowac, bo pewnie niedlugo mezus wroci glodny jak zawsze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w szkole mialam dyzur, a po dzieciaki z zerowki przychodzily mamy i ze smutkiem odkrylam ze wiekszosc z nich jest mlodsza ode mnie;-( ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🌼, sobote i niedziele spedzilam bardzo milo,bylismy w kinie,to pozwolilo mi sie odprezyc.Wczoraj skonczyla sie @ wiec mam nadzieje.Wczoraj snilo mi sie ,ze mialam poszukac polozna,ktora poprowadzilaby moja ciaze.Chyba mam juz obsesje.Czytajac was zaczynam sie niepokoic,bo wy bierzecie tyle lekow ,witamin,a mnie lekarz nic nie daje.W zeszlym roku chodzilam co miesiac sprawdzac jak rozwija sie pecherzyk,lekarz stwierdzil,ze wszystko ok i teraz nie musze.A ja mam wrazenie,ze po moim poronieniu w lutym mam cykle bezowulacyjne,bo mnie nic nie boli.Kupilam test owulacyjny ,w czwartek ide do gin,no i zobaczymy.Niedlugo bede miala 41 lat:( pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C-->dziewczynko trzymaj sie tam:)Nowy cykl nowa szansa:) Rozumiem Cie doskonale z tymi snami mnie ostatnio jakas laska sie snila w ciazy juz mialam nadzieje ze to jakis sen proroczy a tu...:(klapa.4.-go powinnam dostac@-zawsze mam jak w zegarku a tu zaczelam plamic juz dzis i to jakos tak dziwczanie ..inaczej niz zawsze.. Wszystko mi staje na glowie..nawet @ zaczela sie nie tak jak trzeba...i miej tu czlowieku pozytywne nastawienie..ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×