Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

czesc dziewczyny, leze juz od trzech dni z migrena,wiec wpadlam na krotko,zeby was pozdrowic i zyczyc milego dnia.Dostalam niestety @,ale 5.10 ide do gin,zeby zobaczyc czy rozwija sie pecherzyk,jak dobrze pojdzie to w dniu moich urodzin powinnam miec jajeczkowanie.Moze los sprawi mi prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C. mysle, ze jajeczkowanie w dniu Twoich urodzin bedzie dla Ciebie bardzo szczesliwe. Trzymamy kciuki, zeby sie udalo. Olinek, jak tam humor? Poprawil Ci sie troche? Ja na poczatku tygodnia mialam dolek, ale powoli przechodzi mi. Pluszka, chyba rzeczywiscie nie jest dane Ci pospac w weekend. A do szkoly zawsze chodzisz na 8, czy masz czasami na pozniejsza godzine? Chcaca bardzo, te bluzeczki dzis zakupione sa typowo ciazowe? Dzieki za codzienne fluidki. Ciekawe ktora z nas dopadna w tym miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka ja jestem po studiach podyplomowych z oligo perfumetka, nie nie typowo ciazowe, beda na potem tez , bo owszem juz brzusio widoczny, ale nie na tyle zebym nie weszla w normalne teraz kupiłam tylko troche wieksze wiec spox potem tez beca jak znalazł, wylzeałam sie znow dzis popoludniu, mialam isc do rodzicow, ale mamma na dyskotece( tez nauczyciel), pilnuje dzieci atata ma chyba jakas grype, wiec wole nie ryzkowac i dzidzi nie narazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumetko w poniedzialek mam na 9,30 i to moj ulubiony dzien, ale w piatek mam na 7.15 i to jest bolesne chcaca mam pytanko o oligo- uwazasz ze jest to pozyteczne??? A trudne???? Ja dzis dostalam @... dzien wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
🌻 cieszę się dziewczyny, że o mnie nie zapomniałyście :-) z fasolkiem, czuję się zupełnie normalnie...czasami, az zastanawiam się czy to na pewno fasolek...ani raz nie miałam mdłości, jedynie strasznie spać mi się chciało olinek fajnie, że napisałaś o tych sklepach z ciuchami dla ciężarówek, bo powoli zaczynają mnie uwierać zwykłe jeansy...ale to chyba dlatego, że siedz u mamy i jestem stanowczo za bardzo tuczona (jak małe prosię...hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
przeklejam tab dziewczyny październik lada moment i myślę, że pod czarna pojawi się nowy wpis :-) NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................18.10 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.10 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 18............................28.02 pafnucy...........Monika....... 16.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........4..............................chyba maj STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
chcąca rozmyślałaś już na temat porodu? tzn. gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka ze mna to bylo tak, jestem po historii , prawie wcale nie pracowalam w zawodzie , rok mialam etet na zastepstwo, potem jakies marne 12 godz , w miedzy czasie zrobilam wychowanie do zycia w rodzinie , bo mowili ze historycy beda tego uczyc, guzik z tego mialam, oprocz tego ze potem odpuscili mi w poradni przedmałzenskiej robiebie wykresow, potem zrobilam edukacje integracyjna z rewalidacja indywidualna, i w sumie bylam happy bo mogłam zosatc nauczycielem wspomagającym, w klasie integracyjnej i w sumie byloby wszytko ok gdyby na moim terenie dyrekcje nie chcialay oligo, wiec zeby miec prace zrobilam i oligo, wiec z mojego punktu widzenia bylo potrzebne bo pracuje z niepełnosprawnymi w klasach integracyjnych w szkole masowej, praca ciezka, ale mnie daje satysfakcje i lubie ja- pracoholiczka, wiec dlatego tak chcialam wrocicc teraz do parcy, no ale moje dzidzi wazniejsze, jesli chodzi o samo oligo to zalezy na kogo sie tarfi , ale dosc kierunek dosyc trudny, duzo chorob do nauczania, typow uposledzen przyczyn metod jak praciowac z takimi ludzmi, przepisow jakie maja prawa i ci co ich ucza, nie wiem jakie przedmioty bedzie mial kurs , mowie z perspektywy studiwo, ciezkie byly praktyki, nie akzdy do tego sie nadaje, byla w szkole dla niewidzacych, nieslyszacych , z autyzmem itd, na oddzialach dla uposledzonych w stopniu głebokim , dlatego tez teraz tak boje sie o swoje dziecko , bo znam to dobrzez z racji zawodu ale zycze trafnej zyciwoej decyzji i zadowolenia w uczenie sie ale sie rozpisłam pluszko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy, myslalam o porodzie, pewno ze tak , ty pewnie tez bo jestesmy zbliozne malenstwami, , naj[pierw myslalam o szpitalu oddalonym o 12 km od mojej miejscowsci, alke zrezygnowlam, potem o moim miejskim, chodze tez teraz do giny , ktora u nas pracuje, ale byla u mnie przyjaciołka w nd i ona rodzila w prywtanym szpitalu, w pełni refundowanym przez NFZ, czyli dla mnie darmocha , w kraku, na ul. jadiwgi http://www.spes.pl/ podaje ci stronke, super opieka i w ogole, szkoda tylko ze do karkaowa mam 50 km, i nie bardzo wiem kto byt mnie tam zawiozl, moze tata, a we wt slyszalalm od kolezanki ze ona tez rodzi tam, kolezanka z pracy wiec wiecej sie tez dowiem z czasem a ty masz juz cos na oku? zastanawiem sie czy nie bede musiala miec cesarki, a jesli nie to czy skorzystac z wewnatrzopnowego czy nie, myslalam tez nad rodzinnym, tzn ja nie bardzo chcialam , maz tez sie nie palił, ale tearz coraz czesciej o tym msyle, ale mam jescze metlik w głowie total moze ty mi podsuniesz jeszce cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌼 A ja juz wiem ze nic w tym miesiacu nie wyszlo..:(pospieszylam sie o kilka dni i zrobilam test juz dzis.Musialam tak dla bezpieczenstwa o raz z powodu decyzji ktorych nie chcialam podejmowac bez tej wiedzy.Teraz moge spokojnie poczekac sobie na @ ..Moze w przyszlym cyklu sie uda..a moze nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tabelce nic nie zmieniam bo poczekam na @..powinna byc jak zawsze co do dnia ale kto tam wie.Wtedy zmienie dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki .Nie ma sie co smucic-wszak @ jeszce nie przyszla a test zawsze moze sie mylic hihiih(marzycielka) Nie poddaje sie ani nie zasmucam.W tym popieprzonym swiecie zatracilismy umiejetnosc czekania cierpliwie na cokolwiek.Wszystko chcemy szybko i tak jak zaplanujemy a tu prosze-niespodzianka .Zycie uczy nas pokory -ale ta nauka przychodzi z czasem...:) Manulel siedzi u mnie ooo:P Chlopina mnie pociesza jeszce 5 minut -mowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Babeczki Olinek🌼 A co do Manuela to te 5 minut u Ciebie coś sie przedłuża do 30 :D, czekam i czekam,a tu ani widu, ani słychu, musze sobie sama kaweczke zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellulko--->no juz sie zbiera..Stwierdzil ze głowe mu urwiecie bo On zawsze taki słowny i na czas...a dzis jakis taki dzien ma no...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Tu duszek topikowy!! Tak w biegu wopadam was wyściskać i życzyć przyjemniastego wypoczynku!!! Pluszko boję się pójść na film, bo słyszałam negatywne opinie, a chciałabym za jakis czas po raz kolejny przeczytać książkę i się nią rozkoszować :) Pa pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany Julek, ja tu dzis nieprezyzwoicie cichutko, czyżby zaczynający sie weeekendzik popchał Was kocahne w objecia Manulela a może męzów? Ja spędziłąm miły dzień, dopołudnia zmoim kochanioem , a popołudniu na ploteczkach u rodzicow, zaraz prysznic, a wieczorkiem robin hood w rajtzuzach, w koncu muze ogladac takie bzetki, a nie steresujace horrory w posatci obrad sejmowych, miłego pitakowego wieczorku kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się, że Manuel zabawił u mnie dość długo, a co dawno nie robił mi kawusi:P musiał biedaczek nadrobić stracony czas:D Dziewczyny nie smutajcie się z powodu @, w końcu musi się udać🌼, sama sobie też staram się to mówić choć nie jest to łatwe. Dawanie sobie nadziei.... Dobrze, że weekend, po tygodniu pracy będziemy z mężem mieli czas dla siebie. Mój bidulek ostatnio zmęczony coraz częściej z powodu pracy i żal mi go. Teraz wolne to postaram się by odpoczął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry bardzo :-) wpadłam się tylko przywitac i juz wybywam, jest piekna pogoda, więc szkoda marnowac czasu na 4 sciany, jeszcze sie nasiedze w domu. Miłego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczynki. Mam dosc duzego dola, wiec nie bede Was zasmucac. Dostalam @ i postanowilam w tym cyklu pojsc do lekarza i zwierzyc sie z problemu. Myslalam ze nie bede musiala, ale juz nie mam ochoty na domysly, dlaczego nie wyszlo tym razem. Jak myslicie, kiedy najlepiej pojsc, zaraz po @ czy mniej wiecej w polowie cyklu? Czy moze bez znaczenia kiedy? Dziewczyny, jak chodzicie na monitoring, to za kazda wizyte placicie pelna stawke i czy przed monitoringiem bylyscie na jakies badania skierowane? Milych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ale dzis smetny dzien. Humor mam nadal do bani i na dodatek jestem caly dzien sama w domu. Obiad ugotowalam, zjadlam i teraz nie moge znalezc sobie miejsca. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki i czesc perfumetko, ja jestem po dwóch dniach wykladów ale na razie mi sie podoba na oligofreno perfumetko co do monitoringu to bylam tylko dwa razy, Moja pani doktor w okreslonych godzinach przyjmuje na kase chorych wiec na razie mi sie udawalo i nie musialam placic, teraz bedzie gorzej bo musialabym sie czasem urwac z pracy a za czesto nie moge sobie na to pozwolic Jesli chodzisz prywatnie to wydaje mi sie ze najlepiej isc 11 lub 12 dnia cyklu bo zazwyczaj lekarze w tych dniach przeprowadzaja pierwsze monitoringi, dziewczynki jesli myslicie inaczej to mnie sprostujcie. Perfumetko a mierzylas sobie temerature??? no i moze warto sobie z wlasnej inicjatywy zbadac prolaktyne??? nie kosztuje wiele a juz cos bys wiedziala - sama nie wiem???? 🌼 dla ciebie a i wlasnie obejrzalam na TVN Super nianie i sobie poryczalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o biedna perfumetka, tule cie bardzo mocno, trzymaj sie , nie daj sie i głowa do gory, dzis faktyczniue tu pustao starsznie, ale mam dzis starszna zagae , parwie caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :-) Perfumetko 🌼 Chcaca na zgage ponoc pomagaja migdały, nie wiem tego na 100%, bo nie mam zgagi, ale koleżanki tak mówiły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszka, Chcaca bardzo, Ellulka dzieki Wam bardzo za pocieszenie. Pluszko, chyba rzeczywiscie wybiore sie ok. 11-12 dnia cyklu, to wtedy bedzie moze widac czy mam owulacje. Musze porozgladac sie za jakims ginem, bo do tej pory nie mialam stalego ( tak prawde powiedziawszy to zaden z nich nie przypadl mi do gustu i dlatego). Mam juz jednego na oku, ponoc dobry lekarz, tylko drogi. No, ale przeciez warto. Jak Przepisze mi skierowanie na badanie krwi to zbadam sobie tez prolaktyne przy okazji. Burza u mnie za oknem sie zaczyna, a mojego meza jeszcze nie ma. Mam nadzieje, ze swiatla mi nie wylacza jak to nieraz bywalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×