Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

olinek wimieniu topikowego grona pedagogicznego dziekuje za zyczonka, anik - sałatki z zupek nie zanm , ale narazie staram sie takiej chemii nie jesc, ale daj, daj inni pewno chetnie zjedzą a dzis gotuje zupke pieczarkowa, mniam i poprawiam sie w tabelce, tzn tydzien juz jest 20 a nie18 NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................18.10 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................04.10 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................30.10 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 20............................28.02 pafnucy...........Monika....... 14.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........8..............................19.05 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury ellulka ty tez bys mogła poprawic, bo cos nieaktualne te dane masz dziewczyny zawieszone w starankach odezwijcie sie do nas czarna , kikunia , pafnucy, julka, cos cicho ostatnio 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo nie ma za co:)no jak tu o Was niepamietac-mała dzis kwiaty w łapke i do szkoly powedrowala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik 31
olinek to kiedy testujemy?? bo "cyklujemy"prawie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakas stara tabelka jest....juz sie przecierz poprawialam jak dostalam@ ...no ale skoro tak to poprawie sie raz jeszcze NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................18.10 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów........................30.10 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................30.10 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 20............................28.02 pafnucy...........Monika....... 14.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........8..............................19.05 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniku no rzeczywiscie hihihihi-taka sama data...ale to sie tutaj zdaza:):)...no ja jestem podczas \"prac\";)...a jajnik malo mi dzis nie peknie bo boli jak jasny gwint...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie czuję się za fajnie od paru dni i stąd się nie odzywam. Nie wiem co mi jest bo ja sama nie potrafię tego nazwać. Dotarło do mnie, że jestem zmęczona chodzeniem do lekarza, braniem leków, mierzeniem temp. Jestem zniechęcona. Dlatego będę rzadziej wpadać na topic. Muszę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie julka ze sie odezwałas, smutno mi ze taka decyzje podjłeas, ale podobnie jak wprzypadku genmewy szanuje ja i licze na to ze jednak to rzadziej nie bedzie takie rzadkie ( wpadanie na topik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem czlowiek potrzbuje odpoczac.Mniej myslec -to pomaga...Jestesmy z Toba;)Wpadaj choc czasami...i...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Wreszcie piatek i jutro pospie sobie, bo ostatnio jakos pozno chodzilam spac a o 6 musze wstawac. Jutro ide z mezusiem na zakupy, musze kupic sobie kurtke zimowa. Mialam dylemat:monitoring czy kurtka i moze to straszne, ale wybralam kurtke. Ciagle ludze sie, ze monitoring nie bedzie mi potrzebny. Pieke sernik i juz mi slinka leci jak czuje jego zapach. Julk_a, skad to nagle przygnebienie? Trzymaj sie dziewczyno i odzywaj sie do nas. trvg- juz dawno mialam sie wpisac w tabelke, ale jakos mi schodzi. Dzis jednak tego nie zrobie bo dzis piatek 13, choc nie jestem przesadna, jednak zrobie to innym razem. Chcaca bardzo, fajnie, ze dogadaliscie sie z mezem. Wydaje mi sie, ze w kazdym malzenstwie sa takie chwile, ale na szczescie dobrze wszystko sie konczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
olinku ja juz jestem po intensywnych "pracach" ale mnie wogole jajnik nie bolal tym razem mialam pecherzyk w prawym jajniku(prawy mnie nigdy nie bolal) ale jak jest owulacja z lewego to szkoda gadac cierpie przez dwa dni --martwie sie bo mnie piersi wogole nie bola (mysle ze powinny chociaz troszke) od dzisiaj biore tez luteine no ale mam caly czas nadzieje trzymam za nas i oczywiscie INNE kolezanki tez kciukaczki buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Aniczku a mnie to boli i prawy i lewy:) A tez mialam z prawego .Dzis juz nie boli ale wczoraj...szkoda gadac.A tu zeby tzeba bylo zacisnac i...dzialac:D:D:D No coz jeszcze podzialam-bo...lubie takie dzalania...i zobaczymy.Ale nic sie nastawiamJakos w tamtym cyklu chyba za bardzo wierzylam ze sie uda i nieudalo sie wiec teraz luzik albo sie uda albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki. Anik, Olinek, widze ze starania ida pelna para. Podobnie jak u mnie. Zobaczymy co z nich wyniknie, chociaz tez staram sie nie myslec o tym. Ja niestety nigdy nie czuje owulacji. Nie bola mnie jajnki wiec musze polegac na wyliczeniach. A gdzie podziala sie Chcaca z fluidkami? nie bylo Jej chyba dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey perfumetko no nie bylo dzis porcji ciazowych dobrych fluidkow a tak by sie przydaly:) No zobaczymy co bedzie ...moze ktorejs sie w koncu uda i poswietujemy na topiku:D:D:D Ja dzis wyskakauje na imprezke taka baska ale mam na uwadze ze musze wrocic o czasie i jeszcze wykorzystac chlopa ha ha ha...mam nadzieje ze mi nie usnie;)...to bedzie pobudka -niech sie pomeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fluidki na noc ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ nie byłam wczesniej bo rano zakupy potem bylam u rodzicow, potem były siostry mojego meza, zdaja teraz mature- blizniaczki, wiec przyszły dpo pani nauczycleiki po pomoc maturalna, teraz jednej poprawialam parce z j. poslkiego, ateraz chyba w koncu sie dzidzia polozymy, miłych staranek papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, dzisiaj mam zly dzien,chyba nic nie wyszlo ze starania.Co prawda @ mam dostac dopiero za tydzien,ale pojawiaja sie wypryski,zaczelam dzisiaj plamic no i pobolewa brzuch.Tak ciezko zyc z nadzieja i rownoczesnie z rozczarowaniem.Podobno z jajeczkowaniem bylo wszystko ok,to dlaczego znowu nie wyszlo?Dzisiaj dzwonilismy do kliniki w austrii,in vitro kosztuje ok 4500 euro.A jak sie nie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
Witam dziewczyny w ten leniwy ranek! E.C.ja tez jestem pelna watpliwosci mialam pecherzyk na 19 w 11dc. w 14 dc. juz go nie bylo czyli pekl(monitoring) te dwa dni 12-13 dc. mocno sie staralismy----wiec jak nic znow nie wyjdzie to ja juz sama nie wiem jak to jest kazdy mowi o blokadzie psychicznej---czyli ze jesli czegos za mocno chcemy to rzadko to dostajemy-----pewnie cos w tym jest!!! a jak jest z to bolesnoscia piersi czy bola od poczatku ciazy???czy jak sie zbliza termin ewentualnej @ tym razem bylam na monitoringu 3 razy--ale mocno to przezywalam i boje sie jak ewentualnie mialo by to sie powtorzyc moj gin kazal zrobic test za 10 dni czyli ok.25 i stwierdzil ze wg. USG powinien byc pozytywny, owulacja byla (jak u Ciebie Olinku) ksiazkowa----ale?? zawsze jest jakies ale!!! w tamtym roku przez 10 miesiecy bylo podobnie Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Aniczku u mnie owu byla na bank pecherzyk w 11 dniu byl na 18 a i bol w prawym jajaniku jak cholera(mowila ze bedzie prawego)staranka byly i przedwczoraj i nawet dzis z ranka....tylko czy owocne?...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
Dzieki fajnie by bylo jak by sie nam udalo tem sam czas i prawy jajniczek a przy jakich wymiarach pecherzyk peka? bo u mnie chyba jak ma 20 \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam wszytkioe objawy jak na @, wiec nawet nie bardzo sie łudziłam ze sie udało, zrobiłam test dzien po terminie wredoty i ... huuura, bolały mnie i piersi i brzuch, nawet wyprsyki miałam, ale zadnych palmien nie było fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Ale dzis ponury dzien. Wczoraj bylam na zakupach, jednak nie kupilam nic. Jestem zawiedziona lekko, bo nastawilam sie na ladna kurteczke a tu nici. Mezus moj dzisiaj jest ospaly i jakos tak nudno. U Was tez tak smetnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy wiecie cos na temat trudnosci w zagniezdzeniu sie jajeczka.Jakie moga byc przyczyny?Czy anemia ma wplyw na ukrwienie macicy i tym samym na zagniezdzenie?Nie moge przestac myslec-dlaczego nie wyszlo?Gdybym byla mlodsza,to moze nie staloby sie to moja obsesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C nie wiem jak to jest z anemia, ale tez mnie to interesuje, bo sama mam bardzo niski poziom zelaza prawie na pograniczu anemii. Moze rzeczywiscie ma to jakis wplyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nic nie wiem o tej anemii a dzien faktycznie smutny jakos, ponury dzis zrobilam taka mieszanke ze jak mi nic nie bedzie , to cud, bo byly delicje pizza sledzie, tylko ztymi sledziami to taki numer ze jak juz zjadłam cały słoiik zauwazylam ze termin waznosci upłynął 2 tyg temu, ale dobre były, a to wszytko przez meza, bo mialam starszna ochote na ptysia, ze nie chcialo mu sie isc to zjadłam sledzie, ale z 2 str , to gdzie on by kupił po 10 sledzie w nd ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca :D ale masz zachcianki. EC nie wydaje mi się, żeby z anemia to była prawda, bo ja wcześniej cały czas miałam dolna granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcaca-mam nadzieje,ze naprawde nic ci nie bedzie. Dziekuje wam dziewczyny za odpowiedzi.Mam od wczoraj zle dni.Mam nadzieje,ze sie troche uspokoje . Perfumetko-jaka masz hemoglobine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
E.C. ja hemoglobine zawsze mam w granicach ok.11 --nigdy nie powyzej 12 jestem tez niskocisnieniowcem90/60 o druga ciaze staralam sie 10 miesiecy -- udalo mi sie zajsc po dwoch miesiacach leczenia luteina---niestety w 6 tyg. obumarla---dlatego teraz biore ja ponownie nie jestem pewna ale moze progesteron tez jest odpowiedzialny za zagniezdzenie sie jajeczka(musimy o tym poczytac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczymy:) Aniczku-->no byloby extra:)...pomazyc mozna nie..:) No u mnie tez chyba peka jak ma 20 bo w 11 dniu mial 18 i mowila mi ze jeszcze dwa dni i powinna byc owu.no to chyba tak jak u Ciebie..:) Teraz to juz u mnie raczej po wszystkim tzn. rano byly jeszcze staranka ....noo moze i wieczorkiem jeszcze cos...ale to tez dlatego ze ja taka temperamentna a nie ze przymus hihihi...i trzeba czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C hemoglobine mam 12,5 (12- 16 norma). Zelazo 58 (49-151 norma). Tez kiedys zastanawialam sie czy to ma jakis wplyw na trudnosci z poczeciem. Cos mi sie przypomina, ze kiedys dawno, dawno temu Genewa pisala cos o tym. Poszukam na wczesniejszych stronach. Jak znajde to dam Ci znac. Chcaca bardzo, rzeczywiscie zjadlas taka mieszanke? Chyba rzeczywiscie w ciazy ma sie takie zachcianki kulinarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×