Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Olinku, ja widziałm swój pęcherzyk jak miał 24 mm - to był największy jaki miałam podczas monitoringów. Fajnie bo mam w domu ponumerowane koperty z kolejnymi cyklami, opisy do usg i zdjęcia, czasami zaglądam do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, dziekuje za informacje. Aneto-nie wiem co to jest PCT,ale jezeli chodzi ci o agresywnosc sluzu,to raczej nie jest mozliwe,bo ja mam corke i 3 razy balam juz w ciazy,tylko poronilam.Moze to jednak te z ograniczona ruchliwoscia plemniki.Ale na to to nic nie pomoze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zaczynam dopiero droge-wolalabym uniknac koperty takiej ale jak bedzie tzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, jestem jzu po, wszytko idelanie w najlpeszym pozradku, super wrazenia, niesamowite, moj mąz wkoncu poczuł to dzieciatko, jestem szcezsliwa, i bedzie... coreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Witajcie w ten zamglony zimny poranek:)Licze ze sloneczko sie pokaze choc na chwile-jakos nie moge przejsc do porzadku dziennego nad ta jesienia.Tak nie lubie marznac...:( Chcaca Bardzo-->jak wpadniesz napisz cos wiecej jak bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka przesyłam wam fluidki ❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️ a u mnie jesień łądna, chłodna ale słomeczna, nawet an sapcerku juz byłyśmy olinek, nie bede piosała wiecej, bo nie chce waa sprawic przykrosci, wy staracie sie a ja juz jesem taka szcesliwa, wazne ze jest w porzadku, dzis dziadkowie przychodza ogladac wnusie, a narazie zmykam robic spaghetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego uwazasz ze bedzie komus przykro??? Mnie napewno nie -nie wiem jak reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, olinek-ja tez nie lubie marznac. chcaca-mnie tez nie bedzie przykro,to cudownie,wiedzac,ze wszystko w porzadku,przez to nabiera sie nadzieji,ze nas tez cos dobrego spotka. pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
Witam wszystkich! jestem padnieta po tej wycieczce ale wpadlam tylko przywitac sie i zerknac co u Was slychac Chcaca b. swietnie !!! ja do konca nie wiedzialam co bedzie --po prostu nie pytalam sie---ale teraz nie wiem czy by mi ciekawosc pozwolila wytrzymac olinek to kiedy testujemy? Anetko przy TAkImM pecherzyku i nie udalo sie?ojej to juz sama nie wiem---przeciez jak jest owulacja to.....powinno byc wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniczku hey:) Ale co kiedy testujemy?? test?? No ja jak nie dostane @ to wtedy dopiero.Zadnych pospiechow ja nie mam takiego nastawienia.Bedzie to super a jak nie to moze nastepnym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Chcąca - mi też nie będzie przykro. Napisz coś więcej. E.C. tak, miałam na myśli wrogość śluzu. Lekarka powiedziała mi kiedyś, że z innymi plemniczkami mogłoby się udać, a na te akurat wrogo reaguje mój organizm, a jeśli uda mi się urodić bobaska, to nawet wrogość może zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - jak jest owulacja to super, ale nawet ona nie gwarantuje ciąży. Musi jeszcze dojść do zapłodnienia i zarodek musi się zagnieździć, a z tymi rzeczami też są problemy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiać mi się chce, bo pisałam Wam już 2 razy o nowym leku jaki mam zażywać na stymulację i błędnie go zapamiętałam. To jest Femara. Na 100%. Leczy się nim kobiety z rakiem piersi. Coś czytałam, że blokuje estrogeny. Wiecie za co są odpowiedzialne estrogeny, bo mi wyleciało z głowy?! Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: Czy te które z Was zazywają wiesiołka, mogą stwierdzić po robionych monitoringach , że rzeczywiście zażywanie go wpływa korzystnie na przyrost endo? w jakim stopniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Anetko-->ja zaczelam dopiero lykac w tym cyklu wuec nie umiem odpowiedziec na to pytanie.Przykro mi:( A z ta owulacja i reszta to masz racje.To skomplikowane bardziej niz sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten czas leci, już 11 dc. i zaczynają boleć jajniki, a dopiero co skończyłam cykl giganta 34-dniowego. ;-) Który dc masz teraz Olinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca - widziałam ubrania ciążowe ostatnio w Zarze. Kiedyś pytałaś o sklepy.Nie wiedziałam, że Zara ma taki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estrogeny należą do hormonów płciowych żeńskich. Jest to grupa związków chemicznych o budowie sterydowej, wydzielanych przede wszystkim przez jajniki (cykl miesiączkowy), ale również w niewielkich ilościach przez jądra i korę nadnerczy. Estrogeny są odpowiedzialne za: rozwój drugorzędnych cech płciowych przyrost i zwiększenie pobudliwości mięśni gładkich (macicy i jajowodów) stymulują rozrost błony śluzowej macicy i odbudowują w niej naczynia krwionośne macicy przeciwdziałają przedwczesnym skurczom macicy, a tym samym poronieniom. nie mają wpływu na syntezę składników mleka. Najważniejszym przedstawicielem tej grupy jest estradiol. Źródło: \"http://pl.wikipedia.org/wiki/Estrogeny\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Pluszko!!!! Teraz to mam już kompletny mętlik w głowie. To jak ten lek ma stymulować jajniki i poprawić mi endo, jak on blokuje estrogeny, które są za to odpowiedzialne? Czytałam też , że przez leczeniem (u kobiet z rakiem) powinno się wyłączyć z pracy jajniki. O co chodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko ale on jest odpowiedzialny za drugorzedne cechy plciowe, ni pisza ze hanuje owulacje i zapobiega poronieniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko, ten lek , który mam zażywaćź od następnego cyklu \"Femara\" blokuje estrogeny, a lekarka chce mi go dać zamiast CLO, na stymulację jajników i żeby endo było większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to? Błona śluzowa macicy a endometrium to dwie różne sprawy? Wytłumacz mi Pluszko różnicę, bo ja myślałam że to jest to samo ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko u mnie dzis 17 dc.I oczekiwanie do 30-go ...:(najbardziej tego czekania nie lubie.Staram sie na maxa czas zapelniac i nie myslec duzo. Bylam dzis u kosmetyczki mojej i tak po babsku sie zgadalysmy:) Ona tez z takich staraczek sie okazalo.Staraja sie juz dwa lata.Ma jeszcze jakas cyste.Bedzie miec chyba laparoskopie.Bo leki nie wysuszyly.Oprocz tego prolaktyne miala wysoko -wiec tez leki.Bierze tez clo...wychodzi na to ze takich kobiet jest wszedzie pelno i to juz chyba jakas plaga naszych czasow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek , miałaś monitoring po owulacji? Ja miałam zwykle 16 dc, żeby sprawdzić czy pęcherzyk pękł i czy widać ciałko żółte. Ciekawa jestem, czy gdybyśmy cofnęły czas, to miałybyśmy takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialm bo to wypadlo w niedziele wiec ....kto by mi go zrobil?..:) Nie wiem Anetko.Ja juz bylam w ciazy i nie bylo problemu zadnego a ni z zajsciem ani noszeniem.Nie wiem w czym tkwi u mnie kruczek.Moze w glowie ....A moze to nie ja -tylko moja druga polowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×