Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

E.C-->ja nie wiem co z ta tempka. Ja w sumie troche cwicze.Lubie tez napic sie winka-a czytalam ze to wszystko ma wplyw na takie wahanie.Dojechalam sie wczoraj na maxa na fitnesie ale nie wiem czy powinna wtedy skoczyc czy spasc:( Ehhhh...Czrodziejem nie jestem:) Ale sie dzis wnerwilam i A co tam stwierdzilam ze szczesciu tez rzeba dopomoc i zaresjesterowlam sie do mojego lekarza starego ktory prowadzil pierwsza ciaze.To prywatna klinikaDrogo tam ale wiem ze gosc zrobi wszystko zebym to dziecko miala .Na 08.11.mam wizyte..niech sie dzieje wola nieba Albo dostane @ i cos bedziemy radzic z lekarzem albo jakbym tak nie dotala(ale naiwnosc..)to tym bardziej bedzie jak znalaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e.c chyba , to było \"chyba\" bo skoro ledwo sie słaniam pd checi spania a psozłam z nim do miasta to musz ego kochac , nie? a co do bezstroskiego i cudowanego, to pociesze Cie ze sa tez i dolegliwosci tego stanu, dzis np. boli mnie brzuszesz bo macica sie rozrasta, zgaga mnie w ogole nie opuszcza, slurcze nóg i ciagle siusianie nie pzowala w nocy spac, ale wiem ze takie dolegliwosci chciala by miec kazda z was, ktora sie stara, ale chociuaz troszjke pisze o minusach zebyscie sie usmiechneły choc na chwilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moja piersza cize jak wspominam to jakby nie patrzyc same plusy:) Nie bylo porannych mdlosci(tylko dwa razy mi sie zdazylo i to wcale nie bylo rano) Zadnej zgagi,plam jakis na skorze,opuchlizny.tylko 11kg.Wiec nie jestem niczym zrazona\'Ale mam swiadomosc ze ewentualna ta -tamtej moze nie byc rowna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chyba rzeczywiście ta jesienna aura nas dopada. Nie mogę rano się dobudzić, a z łóżka wstaję na siłę. Na nic nie mam ochoty. Chcąca - super to usg. Małgosia będzie miała piękną pamiątkę. Super !!! Olinek - temperamentu i pomysłów na świetne wieczory tylko pozazdrościć. Mój mąż jest tak wieczorem wykończony, że nawet nie zauważyłby ślicznych majteczków na mnie. ;-) Moja koleżanka teraz rodziła w Żeromskim, ale niewiele z nią rozmawiałam, bo była wykończona porodem, miała cesarkę. Ja mam znowu plamienia - 17 dc. Wzięłam bez pytania lekarki luteinę wczoraj, ale plamienia mi jeszcze nie ustały. Ciekawa jestem jak długi będzie ten cykl?! Prasowanie czeka, a tak mi się nie che.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię prasować, ale od wczoraj zabrać się nie mogę. U nas też padało po południu. Juz teraz taka pogoda będzie. Byłam na solarium, żeby koloru trochę złapać, bo jestem blada jak ściana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie jesteś. Ale wyobra ź sobie, że mój tata kiedyś był, o co w życiu bym go nie posądzała. Było mu tam tak przyjemnie ciepło, że usnął. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojej pierwszej ciazy nie pamietam,tak dawno to juz bylo.Ale chyba nie mialam zadnych dolegliwosci nie liczac zatwar...,bo bralam zelazo. Hallo Aneta-ja jak na razie mam dobry humor,pewnie do nastepnej @.Podobno solarium dobrze wplywa na nastroj. Chcaca-pociesze cie,ja bylam tylko 2 razy w swoim zyciu.Ale moze sie wybiore,jak poczuje ,ze mam dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
hej hop! chcąca dzięki za linkę olinek widzę, że odnalazłaś mój topik o szpitalach :-) dzięki za info, jak się zdecyduję na żeromskiego to bede miała kilka pytań, więc nie opuszczaj topiku wszystkim życzę owocnych staranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy - moja koleżanka się teraz odezwała. Była pacjentką ordynatora i podobno położne nie były zbyt miłe dla niej. Miała cesarkę. Na sali leżała z 3 kobietami i dziećmi. Zadowolona jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzis prasowalam czy to dzien prasowalniczy????:D:D:D Na solare latam zawsze przed urlopem zeby sie nie spiec na raka na wyjezdzie no i po zeby choc z miesiac utrzymac kolor.Zdaza mi sie tez przed sylwestrem jesli kreacja tego wymaga.Obaecnie jestem blada jak ta przyslowoiwa dupa:D Pafnucku-->jasne.Jak cos bede ja pytac o szczegoly tak ze pytaj smiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
no i mialam racje rano ja zawsze zaczynam z Wami dzien--wstaje 5.30 ale wieczorem mnie tu nigdy nie ma ha ,ha ja dzisiaj prasuje --wlasciwie juz za chwilke ja na solarium wybieram sie przed 18.11 bo mam wesele u kuzyna ale marchewke pije juz od tygodnia olinek ja do gin. wybieram sie 30.10 nie wiem czy mnie --hi ,hi - nie wygoni bo juz wczesniej kazal mi sie uzbroic w cierpliwosc ale tez wspomnial ze pomonitorujemy kilka cykli (wiec kolejny koszmar monitoringu pewnie przede mna) no i owulacja piekna jak twierdzil a tu dalej nic ( w tamtym roku tak bylo przez 10 miesiecy) E.C. przeszla mi ta chandra --troche dowiedzialam sie wlasnie ze dziewczyny z pracy wybieraja sie na ostatki na striptis meski --AkURAT--18.11--wtedy kiedy mam wesele--wpadly na pomysl zebym wziela taxi i dojechala do nich chociaz na chwile no nie wiem czy mezus by mnie puscil --a bilet 35 zl. musze i tak zaplacic wczesniej w tamtym roku chodzilam na aerobic--i czulam sie swietnie--ale teraz czasowo nie daje rady--wieczorami mam ten angielski buzka dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
o ludzie ale napisalam!!! sorki dziewczyny za to ja, ja, ja co chwile na poczatku jak pierwszoklasista hi hi tak wychodzi jak sie wysle bez korekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey spiochy:) Czesc aniku ranny ptaszku;) A wiesz ja tez łaze na anglika wieczor:D-zabawne jak nieraz ludzi wiele łaczy:)Nie chce mi sie czasem isc jak jasna dupa np. wczoraj ale ide....tyle ze ja dopiero 2 stopien robie:) No ja wlasnie licze na tego lekarza ze nie bedzie mnie tak w czasie zwodzil (nie mowie ze Twoj Cie zwodzi;D-wiesz o co mi chodzi)tylko ze wszystkie badania jakie sie tylko da.Nie wiem moze cos mi tam zaroslo....Jeju no jak moglam nagle po 8 latach stac sie bezpolodna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik, ktos musi byc pierwszy, widzicie ze ostatanio w 3 piszemy, reszta uciekła chyba od nas, ja tez mam ochote na angielksi, ale niestety tearz nie da rady, a jak juz robic to tak zeby mi sie do pracy przydało a ja zaraz jade do babci, nie byłam od niej od wakacji, no ale najpierw szputal potem zakaz podrozy, teraz powoli moge jezdzic autkiem, i znowu nie ma sie w co ubrac, wy tez tak macie ze ciagle , momo pełnych szaf nie macie co na siebie włozyc, czy tylko ja tak mam? fluidki na popoludnie ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Chcaca:) No jeszcze E.C i Aneta a tak to puchy;) Oj ja tak mam zawsze ze stoje i stoje cala szafa betow a ja standard przebieram sie trzy razy a nieraz i piec zanim gdzies wyjde:D Ale to takie kobiece.Moj maz to uwielbia;)..choc to ja zawsze na niego czekam jak przychodzi co do czego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek , ty wiesz e u mnie jest to samo, tez zawsze czekam na mojego, chociaz ja tez sie przebieram tyle razy, tylko on przed wyjsciem ubiera sie gora 10 minut no a ja....sama wiesz jak to jest, do tego dochodzi makijaz , fryzura bizuteria itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Olinek-dzieki za wsparcie,bo juz chcialam napisac,ze Chcaca albo sie pomylila,albo liczyc nie umie,ze nas nie doliczyla.;) Taka spiaca jestem dzisiaj,ze chyba sie zaraz na chwilke poloze.W przedszkolu byl horror,oczy mi sie same zamykaly,az dzieci patrzyly ze zdziwieniem,ale to pewnie przez pogode.Jutro ma byc u nas 26 stopni.Pozdrawiam was,wpadne wieczorem. P.s-ja tez nigdy nie mam sie w co ubrac... Chcaca-dzieki za fluidki,licze na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem zbyt leniwa, żeby chodzić na aerobik, czy korzystać z innych atrakcji. Nie chce mi się. I tak brakuje mi czasu. W domu zwykle jestem na 18.00, obiad, jakieś prace domowe, potem mąż przyjeżdża, kolacja, kanapki na rano, kąpiel i spanie. Tak schodzi mi do 23.30 ok. Skąd macie czas na kursy angielskiego, czy inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Anetko ja mam o tyle dobrze ze my mamy swoj\"ineters\" ktory prowadzi moj chlop .Reszte na glwowie czyli caly dom mam ja:)Wiec staram sie tak aby przed poludniem pozalatwiac co sie da a popoludniu miec troche czasu dla siebie.Czyli własnie ten angieslski i jakis fitness to dla siebie. Fluidki sie zawsze przydaja a jak....zeby tylko przyniosly efekty to by juz bylo wogole.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie prezcytalam na innym topiku ktory odwiedzam ze dziewczynie sie udalo i to za pierwszym razem...jak ja czytam cos takiego to mi sie cos w srodku gotuje.Z jednej strony radosc z czyjegos szczescia a z drugiej.....:(ehhhhh zycie zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się boję następnego cyklu. Po 1 - nowy lek i nie wiem jak się będę po nim czuła i czy dobrze zadziała na pęcherzyki, po 2 - inseminacja. Boję się, że się znowu nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
hej dziewczyny wlasnie wrocilam z ang.---ja mam 2 razy w tyg. w srody i piatki od 17-18.30 a moja corcia w pon od 17-18 poza tym Daria chodzi we wtorki i czwartki na tance a mam prace dwu-zmianowa wiec czasami nie wyrabiam na zakretach ale na aerobik albo cwiczenia w basenie musze jeszcze znalezc czas jutro ide na 12 godz.--wroce pewnie padnieta olinku w tym miesiacu mi sie nie udalo chociaz mialam wielka nadzeje ale poprzednim razem tez zaskoczylo dopiero po drugim cyklu z Luteina ----wiec jeszcze nie panikuje---gorzej jak znowu sie przeciagnie corcia mnie juz odciaga od komp. wiec musze konczyc DUZA buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
anetko30 trzymaj sie--wypelniaj czas maxymalnie jak my tu wszystkie kazda z nas sie boi jak zbliza si@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo:( u mnie jeszce kilka dni-do poniedzialku ale chyba bedzie wielkie NIC:( Podbrzusze juz pobolewa i cycki tez. Tempka narazie w okolicy 37 ale jeszcze zdazy objechac nawet w dniu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek mnie brzuch i cycki cały czasbołay i mysłam ze juz bedzie @ , atu prosze jest Małgosia fluidki czwartkowe ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ anik ja ty intensywne zycie prowadzisz od samego czytania sie zmeczyłam, ale jescze w czewrcu i lipcu tez takie prowadziłąm, teraz dzidzia najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynko:) witam wszystkich ale cos czuje ze tylko my dwie narazie tu weszlysmy:) Ohhh Chcaca Bardzo -ja to juz wogole nie wiem co mi sie tak popitolilo.Wczesniej napiecie w piersiach to czulam gora dwa dni przed spodziewana@ a podbrzusze zaczynalao bolec albo dzien przed albo nawet w tym samym dniu kiedy dostawam @.A teraz....piersi bola juz od przedwczoraj brzuch tez czuje caly czas:( a do @ jesze 4 dni...:(..Nie lubie najbardziej tego momentu.juz wole jak dostaje @-wiem ze znow przedemna nowa szansa ale to czekanie....ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×