Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Cześć Wam, dopiero wstałam. Okropnie jestem nieprzytomna i słabo widzę monitor. Dajcie mi trochę czasu na dojście do siebie. Ratunku, ja chcę spać!!! Ale macie wenę od rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kikunia nasza topikowa mamusiu :) No a gdzie ten słoik fluidów ciążaowych?? Rozsiewaj te fluidy tutaj, to moze w końcu te nasze boćki po węchu trafią :D Ciesze się kikuniu że czujesz się dobrze!! Nie zamartwiaj się tym, to ponoć znacznie lepsze dla ciebie i dziecka jeśli nie przechodzi się ciąży z takimi objawami :) Poza tym masz to chyba jednak w genach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No genewo!! Już się wybierałam szukac młota ;) Dochodź do siebie, wskakuj na manuelową kawę i na ploteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam jeszcze z rańca o ziołach i doszłam do wniosku, że zacznę pić nr3, a to dlatego że najłtwiej się je zażywa :D bo tylko raz dziennie przed snem no i w zasadzie cały cykl. Ale znalazłam też info o czymś innym. Jak zwykle niestety info jest niepełne i mam mnóstwo pytań. Jeśli pozwolicie to wkleję to. jesli któraś z was trafi lub już trafiła na info o tym to bardzo prosze o podzielenie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee, mnie tam Manuel nie pociąga, ale słyszałam, że rano we Wrocławiu sensację wzbudziła dziewczyna ciągnąca za sobą wielki młot;) Cecha charakterystyczna: rozwiany włos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aletra to jest lek Firmy Boiron (potencjal \" 9 \") bez recepty False Unicorn Root - Aletra Lecznicza (Aletris Farinosa) Używany do leczenia bolesnych miesiączek, braku menstruacji, endometriozy, nierównowagi hormonalnej, niepłodności, mdłości w ciąży, cyst jajników, zagrożenia poronieniem. Tonizuje układ rozrodczy, szczególną rolę odgrywa przy zachodzeniu w ciąże i w samej ciąży. Ma normalizujący wpływ na jajniki. Używany przy niepłodności związanej z nieprawidłowym wzrostem pęcherzyków Graffa. Zmniejsza ból owulacyjny i suchość w pochwie. Niektórzy specjaliści ostrzegają, aby nie brać zioła zanim nie zdecyduje się na ciążę! Uwaga: Nie przekraczaj dawki - zbyt duże powodują uderzenia gorąca, podrażnienie żołądka i nerek, zaburzenia widzenia i wymioty. Prawidlowe branie 2x2 Tabletki pod jezyk siac Aletris farinosa-szczegonie jesli organizm nie radzi sobie z utrzymaniem ciazy i przejawia sklonnosc do nawykowych poronien. Jest rowniez w stanie stymulowac prace jajnikow i sprawdza sie w leczeniu zarowno nieplodnosci u kobiet jak i impotencji u mezczyzn Aletra kostuje okolo 7 zl w aptece bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Genewo w tym wietrze, z zacięciem godnym galów, we włosach wiatr, w buzi czekoladka, a w oczach szalone iskry :D:D:D Taaakk... wreszcie go mam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ To dla Was ciążowe fluidki , niech płyną w Polskę i świat, a bociany na bank zawitają:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta aletra zainteresowała mnie ze względu na pęcherzyki, na likwidowanie suchości. Zwłaszcza na pęcherzyki :) Tyle że nie wiem czy można to łykac razem z clo i jeszcze z ziołami....???????????? Ponoć to homeopatia.. Hmmm... jak ktoś trafi na slad tego specyfiku top roszeo info i namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Krakowa też doszły pewne sensacyjne wieści, ale wstydzę się napisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia widzisz jak zbawiennie działasz???? Od razu stronka zaciążyła :D !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, kikunia nam stronkę rozciągnęła, hi, hi. Łapiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??????? Nic nie wiem , ja byłam grzeczna, ubrana, bez młodów i związałam dziś kłaczki ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa pisz co to za wieści !!! :) Przełam swe lęki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka, no przyznaj się wreszcie... Całą noc bawiła się z Manuelem, a teraz siedzi jak trusia:D No niby byłaś ubrana, ale co było potem, to już nikt nie wie... Po takich szaleństwach każdy by chyba związał kłaczki, hi, hi. Za te szaleństwa wprowadzimy Ci chyba limit na Manuela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi a to dletego manuel dzisiaj takie rozmarzone maślane spojrzenie za jodełką posyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , fluidy już zadziałały:-))) Agatje , ajakiej rasy jest ta Twoja Mira?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris, Ty od razu wiedziałaś, że coś jest na rzeczy. Jodełka rzuciła na niego urok, jak nic... Boję się, że go stracimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! I tu, po raz pierwszy Genewo się mylisz :)))))). Wszystko się zgadza tylko..... TO NIE BYŁ MANUEL!!!!! :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana dziewczyna stoi na nadbrzeżu i chce popełnić samobójstwo. Widzi to młody marynarz, podchodzi do niej i mówi: - Nie rób tego! Zabiorę cię na pokład naszego statku, ukryję, przemycę do Ameryki i zaczniesz nowe życie. Przez cały rejs będę cię karmił, będę ci dawał radość, a ty będziesz mnie dawać radość. Jeszcze nie wszystko stracone... Dziewczyna, jeszcze pochlipująca z cicha, postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę i poszła z nim na statek. Jak obiecywał tak zrobił - ukrył ją pod pokładem, raz na jakiś czas podrzucał jej kanapkę, jakiś owoc lub coś do picia, a całe noce spędzali na miłosnych igraszkach. Sielankę przerwał kapitan, który pewnego dnia odkrył kryjówkę dziewczyny. - Co tu robisz? - zapytał surowo. - Mam układ z jednym z marynarzy. Zabrał mnie do Ameryki, karmi mnie, a ja mu pozwalam robić ze mną, co chce. Mam nadzieję, że kapitan go nie ukarze? - Nie - odpowiedział kapitan - Chciałbym jednak, żebyś wiedziała, że jesteś na pokładzie promu Wolin - Świnoujście - Wolin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia, moja Mira to czarny, kudłaty Coker Spaniel, jej facet to brązowy spaniel z masą kędziorków. Oba rasowe, tylko bez papierów, bo się właściciele o nie nie starali. Jak się uda będą śliczne malce. Podobno zdarzają się nawet, chociaż bardzo rzadko, czarne z brązowymi plamkami lub odwrotnie. Jeszcze nigdy takiego nie widziałam. Tylko trzymać kciuki :) No proszę, Jodełka ma więcej sekretów :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baco, co robicie żeby wam wilk owiec nie porwał? - Ano stucek takich żem je ponaucał... - Jakich sztuczek, baco? - Naucyłech je, że jak wilka wyczujom, to majom po całej łące jak te kangury skakać... cały rok je ucyłem! - Dość oryginalny pomysł... - Potem mają się jedne drugim kolejno na grzbiet wdrapać, coby utwozyć takom wielką górę... dwa lata treningu! - Niesamowite... - A na samej górze jedna owiecka umie tak przednimi kopytkami jedno o drugie stukać, że snopy iskier krzesze... - Nie do wiary! I co, skutkuje? - A nie wiem, w tych lasach nie ma wilków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojciec chrzestny mafii dowiedział się, że jego księgowy dokonał przekrętu na 10 milionów dolarów.Księgowy jest głuchy. Uważa się, że to zaleta w takim miejscu pracy. Przede wszystkim obowiązki, ponieważ i tak wszyscy twierdzą, że i tak ten niczego nie usłyszy i nie będzie zeznawał w sądzie. Kiedy ojciec chrzestny poszedł pogadać z księgowym o zaginionych pieniądzach, zabrał ze sobą adwokata, który znał język migowy. Ojciec chrzestny pyta księgowego: \"Gdzie te 10 milionów dolarów, które mi zaiwaniłeś?\" Adwokat, na migi, pyta księgowego, gdzie ukrył 10 milionów dolarów. Księgowy odpowiada: \"Nie wiem, o czym mówicie.\" Adwokat mówi ojcu chrzestnemu: \"Twierdzi, że nie wie, o czym mówimy.\" Wtedy ojciec chrzestny wyciągnął pistolet kaliber 9 mm, przyłożył do klejnotów księgowego, i mówi: \"Spytaj go jeszcze raz!\" Adwokat pokazuje na migi: \"On cię zabije, jeśli mu nie odpowiesz!\" Księgowy odpowiada: \"OK! Wygraliście! Pieniądze są w torbie, zakopane za szopą,z tyłu domu na podwórku mojego kuzyna Andrzeja, na Żoliborzu!\" Ojciec chrzestny pyta adwokata: \"No, to co powiedział?\" Adwokat odpowiada: \"Mówi, że nie masz jaj, żeby pociągnąć za spust.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijany policjant zatrzymuje pijanego kierowcę: - O! Widzę dwóch za kierownicą... Kierowca na to: - To jeszcze nie powód, żebyście nas otaczali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy pan dzwoni z Phoenix do swojego syna w NY i mówi: - John, przykro mi jeśli zepsuje Ci dzień, ale muszę Ci coś powiedzieć. Twoja matka i ja postanowiliśmy się rozwieść. Doszliśmy wspólnie do wniosku, ze 45 lat to wystarczająca ilość czasu i nie ma co się więcej ze sobą męczyc. - Ale tato! Co Ty opowiadasz!? - No niestety, ale już nawet patrzeć na siebie nie możemy, a zresztą nie chce mi się nawet o tym gadać, więc może Ty zadzwoń do swojej siostry do Chicago i jej o tym powiedz. - Stwierdził ojciec i odłożył słuchawkę. Syn cały przejęty dzwoni szybko do siostry i woła: - Mary, nasi starzy chcą się rozwieść! - Co? O nie, nie pozwole na to! Dzwonie do nich. Odkłada słuchawkę i dzwoni do Phoenix. Odbiera jej ojciec, ale Mary nie dopuszcza go do głosu tylko wola: - Tato! Nie możecie się rozwieść! Nie robcie nic dopóki mnie tam nie ma. Zaraz dzwonię do Johna i jutro u was jesteśmy. Wszystko wspólnie sobie wyjaśnimy i na pewno bedzie dobrze. TYLKO NIC NIE ROBCIE BEZ NAS! - po czym się rozłącza. Ojciec odkłada słuchawkę po czym odwraca się do swojej żony i mówi: - Zrobione, będą na Wigilii, tylko co wymyślimy na Wielkanoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka, uwielbiam ludzi z poczwórną osobowością:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×