Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Pamiętam, że siedzimy w grajdołku, ale póki co jest straszny upał i ja się z niego nie zamierzam ruszać. Dobrze mi tu i basta. Dziewczyny nas olewaja, nie chcą nic pisać. Ciekawe jak kikunia, ostatnio nie czuła się dobrze w tym upale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj na koniec meczu prawie płakałam za moim przystojniakiem..😭 A włosi tą swoją brutalną grą to mnie z lekka wnerwili...dlatego jakoś tak bardziej chciałam żeby wygrali francuzi.. no ale jest jak jest.. Poza tym włosi mieli strasznie silną motywację.. pewnie dlatego grali tak agresywnie - nie mylić z ładnie. Byli brutalnie, i do tego musieli niezłe teksty puszczać skoro zizu tak sie wkurzył.. Ja mam wrażenie że polska tak wysoko w przyszłych mistrzostwach nie zajdzie. A teraz spokojnie można temat zamknąć na najbliższych kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyraźniej najczęściej u nas genewo coś się dzieje, albo akurat mamy własną opinie na jakiś temat. chyba z nas gaduły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja usnęłam w końcówce meczu, ale może dlatego, że byłam zmęczona po podróży. Ciekawa jestem co \"materac\" nagadał "Zizou\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wczoraj wybrała z siostrą i chrześniakiem na rejs statkiem po odrze... trasa jest przewidziana na 90 minut, całkiem przyzwoity statek..miało być pięknie.. No właśnie miało być, bo kurcze zeszłam z tego statku i czułam sie jakby mi wszystkie czołgi świata przejechały przez mózg.. Mieliśmy to nieszczęście, że w tej grupie z nami wsiadła wycieczka niemców, a dla zapewnienia sobie rozrywki przyciągnęli zespół cyganów, którzy całą drogę stukali w te swoje instrumenta 😠 halas był tak przeraźliwy, że nie dało rady rozmawiać! Byłam potwornie zła 😠!!!!!!!!!! Zamiats zrelaksować się i odpocząć, to zeszłam z łodzi co najmniej z PMS...... uliczny hałas wydał mi się taki błogo cichy.. To się nazywa mieć pecha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jak szkoda...Następnym raxzem jak zobaczę w kolejce wycieczkę niemców, to nie wsiadam. Idę na spacer i czekam na kolejny rejs..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się rozpisałyście solaris z genewą, czytam czytam i nie ma końca;) Jodełko co się stało??? czemu szpital?? trzymaj sie kochana, jesteśmy z Tobą❤️🌼 Cały weekend byłam poza domem i dobrze mi to zrobiło, jestem ciągle czymś zajęta i do tego wyluzowana:D oby tak dalej. Genewo fajnie, że wypoczęłaś choć troszkę i że zaczynasz starania od nowa. Liczę, że te które zawiesiły starania bardzo szybko je odwieszą:) Jak wytrzymać ten upałłłłłłł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawe, bo my też nie mamy dobrego zdania o turystach niemieckich (myślę zwłaszcza o pobycie w Rzymie). Jak są w grupie to są b. głośni, pewni siebie i okropnie się wszędzie wpychają. W Rzymie, żeby coś zobaczyć, to trzeba swoje odstać w kolejkach po bilety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj juleczko, fajnie, że się pojawiłaś❤️. Niestety, nie wiem jak przetrwać ten upał. W domu wykorzystuję doświadczenia rzymskie: w ciągu dnia zamknięte okna, zaciągnięte żaluzje, otwieram dopiero wieczorem i dzięki temu jest względnie chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również nie mam najlepszego zdania o turystach Niemcach. W Szczecinie jest ich pełno to wiem coś o tym. Zachowują się bardzo głośno, tak jakby chcieli zwrócić na siebie uwagę i jak by byli najważniejsi. Oj nieładnie nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten upał to niech się utrzyma jeszcze co najmniej ze dwa tygodnie!! Ja chcę mieć cudny urlop nad wodą... Bardzo potrzebuję odpoczynku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja swoje staranka odwieszę dopiero po laparo o ile się zdecyduję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi a to dobre, kojarzę się z jedzeniem:P Solaris a kupujesz bułeczki w tej piekarni julka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma takich \"imiennych\" piekarni, jest \"Pod telegrafem\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solarisku, a co właściwie dalej zamierzasz, bo laparo trzeba jakoś uzgodnić z lekarzem i w ogóle. Idziesz do jakiegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę tylko jeszcze zebrać wszystkie info w głowie, a w zasadzie to liczę na waszą pomoc. Bo zamin w ogóle zdecyduję się na laparo to chciałabym porobić wszystkie najważniejsze badania, tak, żeby mieć pewność, że z resztą jest ok. Chciałabym zbadać prl, co z ciałkiem żółtym i nie wiem co jeszcze takiego ważnego powinnam zrobić... Bo po laparo to już na takie zabawy nie powinnam tracić czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarza zmieniać nie będę, ten jest całkiem dobry i fajny i pracuje w szpitalu, więc jest mi na rękę. Tylko własnie te wszystkie badania musze porobić wcześniej. Przymierzam się też do rzucenia palenia na urlopie, potem badania, a potem laparo o ile się zdecyduję. A musze wam powiedzieć, że z drugiej strony to się zastanawiam czasem czy aby na pewno chcę mieć dziecko...hmm..czasem mi takie myśli przychodzą do głowy. Bardzo wile by się zmieniło i częściowo plany biorą w łeb :). A do tego jeszcze te wszystkie moje kłopoty na tym odcinku...strasznie to wszystko zagmatwane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris musisz być rzyczywiście zmęczona, załaszcza pracą. Ciągle w sieci siedzisz w godzinach pracy- nieźle! W dobie bezrobocia to trochę nieetyczne opieprzać się- nieprawdaż???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz z trochę innej beczki w tzw. międzyczasie. Znacie jakiegoś fajnego linka do strony z pogodą długoterminową?? Interesuje mnie pogoda od 14.07 do końca lipca. Jeśli znacie coś fajnego to prosze o help :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed przystąpieniem do laparoskopii pacjentka musi być przygotowana tak samo jak do każdej innej operacji, tzn. musi wykonać badania laboratoryjne: morfologię krwi, stężenie białka w surowicy, poziom elektrolitów, wskaźniki krzepnięcia krwi, próby wątrobowe i EKG. Należy również przygotować krew na wypadek ewentualnej konieczności jej przetoczenia podczas zabiegu. Na kilka godzin przed laparoskopią pacjentce podaje się ok. 1000 ml płynów krwiozastępczych. W odróżnieniu od innych operacji ginekologicznych laparoskopia musi być przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj no eetam, niektóre zawody już tak mają, że wakacje mimo wszystko mają walne :P:P nawet jeśli muszą gdzieś sobie siedzieć. Taka zaleta tej pracy :P Jak ci się coś nie podoba to nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solarisku, byłoby dobrze, gdybyś w nowym cyklu zrobiła oznaczenie poziomu hormonów 3-5 dc -FSH -LH -estradiol około 14 dc (1-2 przed owulacją) -estradiol około 20dc (7-8 dni po owulacji) -progesteron -estradiol bez znaczenia w którym dc -prolaktyna -testosteron -DHEAS -hormony tarczycy(TSH,FT3,FT4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj twoje wakacje trwają od początków tego topiku Solaris! Gdybym była twoim szefem to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eetam Niektórzy mają tak dobrze że są sami sobie szefem :P Jak masz jakieś frustracje z tego powdu zgłoś się do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×