Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

kikunia, pani magister gratuluję;) oj maluszek też pewnie cię cieszy🌼 od wczoraj czuję zbliżającą się @, kłuje jajnik i cycuchy bolą a w piątek jeszcze na kłucie. Upał mi doskwiera, pewnie jak wszystkim, lubię ciepełko ale bez przesady. Co innego gdybym miała teraz urlop to pogoda jak znalazł a w pracy to męczące. Koniec narzekania;) Nowe ciuszki bardzo poprawiają mi humorek, taka mała rzecz a cieszy:D Zbieram się na działkę. Buziole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikuniu gratulacje serdeczne!!!!!!!!!! {kwiatek]🌼🌼🌼🌼 Genewo wiesz zainteresowlo mnie to co pisalś o tej owul;acji z jednego jajnika, mi tez od jakiegos czasu wydaje sie ze zazwyczaj pobolewa mnie z jednej strony [u mnie jeste to z lewej]Nawet pytlm o to moja ginekolożkę ale ona mówiła ze to raczej nie możliwe. Przedtem nie zwraclam na to uwagi. Ogólnie wykancz mnie ten upał i bezczynność, @ dostaalam z 2 dniowym opóznieniem i od wczoraj łykam antyki, dołuje mnie to strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszko, o tej owulacji nie wymyśliłam sobie sama, przeczytałam w artykule, poważnym artykule opartym na badaniach. Pytałam potem znajomego ginekologa, który stwierdził, że jest to bardzo prawdopodobne. Zresztą on ma takie doświadczenia, że jeszcze nie spotkał w swojej karierze zawodowej kobiety, która po hsg nie zaszłaby w końcu w ciążę (ma ok. 20 lat praktyki). I to drugie, czyli jego doświadczenie, dziwi mnie znacznie bardziej niż owulacja z jednego jajnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jest mi gorąco, strasznie gorąco, no tak, ale pewnie każdemu. Nic mądrego nie wymyślę, że więc tylko witam Was porannie. Pewien młody student miał egzamin pisemny. Siedział sobie w ostatnim rzędzie, więc mógł spokojnie pisać. - Pss...! Masz pierwsze? - usłyszał w pewnej chwili za plecami. - Mam. - To daj. - student przepisał zadanie i podał do tyłu po kilku minutach. - Pss...! Masz drugie? - Mam. - To daj. - student przepisał i podał po kolejnych kilku minutach. - Pss...! Masz trzecie? - Mam. - To daj. Po chwili, student słyszy zza pleców cichy, stłumiony głos: Pss...! Zdał pan, proszę indeks... Studenci piją wino na korytarzu, wtem nadchodzi prof. ksiądz... - Co pijecie?!? - Wodę proszę księdza.... - Wodę? Pokażcie...... Przecież to wino!!! - Cud! Cud! Ksiądz zamienił wodę w wino!!! Wściekły profesor wchodzi do sali wykładowej i mówi: - Wszyscy nienormalni maja wstać! Nikt się nie rusza. Po dłuższej chwili wstaje jeden student. - No proszę! - mówi ironicznie profesor i pyta studenta. - Czemu uważa się pan na nienormalnego? - Nie uważam się za nienormalnego, ale głupio mi, że pan profesor tak sam stoi... 6:30, student odsypia ciężka imprezę. Nagle ze snu budzi go telefon. - Klinika? - Nie, pomyłka. - odpowiada zaspany student. Po trzech minutach znowu dzwoni telefon. - Klinika? - Nie, pomyłka! - odpowiada jeszcze raz. Po następnych trzech minutach znowu telefon. - Klinika? - Do jasnej cholery, ile mam razy mam tłumaczyć, że nie! - krzyczy wściekły. - Heniu, a może jednak walniemy z rana jednego klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, witam was wszytkie bardzo gorącow srodowy poranek, tylko czy słowo goraco jest dzis na miejscu??? przesyłam wam moc fluidkow na sniadanko, łapcie je kochane , bo czas urlopow nadchodzi i przewaznie jak sie stranka zawiesza to potem.... , a wiec uwaga , lecą ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U nas na razie bardzo przyjemnie na dworze. Niecałe 20, nieco chłodnej mgły ciągnie mi od pól, mogę porządnie wywietrzyć i nieco wychłodzieć dom przed południowym żarem. Nastrój mam nieco lepszy niż wczoraj. Nie żeby zrobiła się ze mnie optymistka, ale nieco mi lżej na duszy. Odnośnie kwestii mąż i zakupy, to muszę powiedzieć, że mój ma nadzwyczajną awersję do tego typu rzeczy. Jak go już wyciągnę do sklepów, to po powrocie trzeba mu godziny żeby odzyskać humor. No chyba że jesteśmy w sklepie z narzędziami, albo innym żelaztwem. Wtedy mi potrzeba czasu, żeby się przestać irytować tym jak to długo trwa. Jesteśmy siebie warci na tym polu jak widać ;) Przesyłam nieco miłego chłodku z pól. Łapcie, póki się nie ociepli :D Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. kurka czwórka , mam juz dosyc tego upłau. Wczoraj zwolniłam się gozine wcześniej bo poprostu myslałm ze już nie wyrobię. Koszamar. Ja chce chłodu i deszczu. Dzisiaj cos mnie boli brzuszek od rana , wczoraj wieczorem najadłam się czereśni , moze to od tego? Jak zwykle ślę fluidki , cłodzące:-)) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
ho hop 🌻 u nas też straszny upał, a w pracy masakra, nie miałam kiedy napisać ale żyję :-) i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy, a my czekamy na wieści od Ciebie. Zrób w końcu ten test, a nie czekaj na @!!!! kikunia😘, a nie myślałaś o tym, żeby pójść na zwolnienie? Odpoczęłabyś po obronie, nie mówiąc o tym, że łatwiej przetrwać upał w domu, niż w pracy. Agatje, cieszę się, że Ci lepiej. A gdzie się podziewają solarisek i Jodełka? Hop, hop, Dziewczyny, wysyłamy list gończy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewo , ale mnie nie ma kto zastapić . Narazie nie czuje się źle więc siedzę w pracy , ale od wrzesnia chyba pójdę na dobre. to bedzie akurat 5 miesiąc.Urlop zaplanowałam na sierpien. Mam nadzieję ze namówię swojego mana na wyjazd nad morze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
boję się zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy leć zrób test, moze dzisiaj bedzie najpiękniejszy dzień w Twoim zyciu , nie zwlekaj:-)) Wiem , ze się boisz , ale bedzie co będzie , musisz wierzyć że będzie dobrze, trzymam kciuki:-))❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy, no nie, ja nie wytrzymam!!! Biegiem marsz do apteki po test!!!! Szefostwo wydaje polecenie!!! Jak nie wyjdzie, to przygotowujesz się na następny cykl, a jak wyjdzie to mamy święto!!! No, no, proszę się nie ociągać!!!! kikunia, może i racja. A powiedziałaś przełożonym o ciąży, czy nie? Bo może ja coś przegapiłam z tego upału...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ale sobie dzisiaj pozwoliłam na poranne lenistwo :) pospałam i już. Dzisiaj za oknem przyjemny chłodek.. Panfucy bardzo trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, a jednemu nie możesz powiedzieć, tylko wszystkim trzem? Przy jednym miałabyś pewno mniej stresu. pafnucy, no!!! Czekamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy bardzo cie prosze zrob tescik, nie daj sie prosic, nie narazaj na stres dzidziusia, bo wiesz ze jak mamusia sie denerwuje , czyli ja to dzidzius tez ja jutro ide do gina az sie boje co pwoie, mam stresa ze hej cos tu pusto dzis, czyzby upał dał wam kochane w kosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy zrób test;) wszystkie Cię prosimy:) progesteronu nie robiłam, czekam na piątek bo to 22dc, i w niedziele 24dc a do 26dc już nie dobiję. Potwornie kłuje mnie prawy jajnik, ten w którym był dominujący pęcherzyk na usg. kikunia a jak zamierzasz powiedzieć swoim szefom o ciąży? chcesz ich zebrać w trójkę i ogłosić nowinę? jak będziesz po tej rozmowie to daj nam znać;) myślałam, że będzie dziś chłodniej, ranek był chłodniejszy, rześki ale tylko myśłałam, miałam nadzieję na deszcz a tu nic, upał na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, a masz możliwość zrobienia badań w sobotę? Moze zrób pomiar w czwartek i w sobotę, no i w poniedziałek, jeśli @ nie przyjdzie. Wiem, że ten pomiar progesteronu w cyklu jest ważny. pafnucy... A solarisek z Jodełką zwiały. Założę się, że pojechały odwiedzić Manuela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewo ja robię badania w laboratorium w szpitalu, które jest całodobowe i również czynne w niedzielę.Ostatnio robiłam estriadol w niedzielę bo tak przypadał dzień. Więc spoko dam radę;) maż teraz buszuje w kuchni i robi pizze, uwielbiam jego pizze jest przepyszna i taka duża, pycha;) głodna jestem ale czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka, ja tez uwielbiam pizze , niesttey teraz staram sie zdrowiej odzywiac, wlasnie zjadłam cała mise malin , mniamusne, kikunia, trzymam kciuki za rozmowe z szefostwem, ja swoim mam zamiar dopiero pwoiedziec w 2 połowie sierpnia, nie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w czwartkowy poranek, czyżby bunt na topikowym pokładzie, ja zamykam, ja otwieram, wstawać spiochy i łapać na śniadanko fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ idziemy dzis z moim ukjochanym i fasolką do gina, denerwuje sie bardzo, czy wszytko dobrze, mamy nadzieje ze usłyszymy dzis już ❤️ naszego dzidziusia trzymajcie kciuki, od 9, 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kurcze wczoraj troszke u nas popadało, normalnie cieszyłam się jak dziecko:-)) Dzisiaj przyjeżdża moja przyjaciółka , która na stałe mieszka wWarszawie i nie widujemy się teraz za często. Juz nie moge się doczekać . Szefom jeszcze nie powiedziałam:-(( Jak zwykle ślę dawkę fluidków❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Przede mną ostatni bardzo ciężki dzień do połowy sierpnia. Ja mam co prawda tylko 2 tyg. urlopu, ale część moich malców więcej. Przyda mi się porządnie odsapnąć. Taraz mam dwójkę, która reaguje płaczem na słowo \"nie\", a ponieważ obydwoje doskonale raczkują, prawie chodzą i są wszystkiego ciekawe \"nie\" pojawia się bardzo często. Bardzo męczące. U nas też nadal upalnie, ale widzę nadciągające chmury. Może nieco popada i będę sobie mogła spędzić dzień przy otwartych oknach i odsłoniętych żaluzjach? Fajnie by było. Moja psica jest już okropnie ciężka. Prawie się nie rusza, nie bawi, tylko śpi i je, a zostało jej jeszcze 2,5 najcięższych tygodni. Ciekawa jestem ile będzie miała malców. Dbajcie dobrze o fasolki w tych upałach. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 wstałam, witam serdecznie! Miłego dzionka. Idę się pakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
witam :-) test w poniedziałek zrobie o ile @ nie przyjdzie solaris ale ci dobrze z urlopem ja juz nie wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×