Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

E.C. karmie piersia ale przez kapturki po ciezki walkach krzykach i placzach moich i jego, jeszcze teraz zdaza sie ze sie wscieknie i trzeba mu z 5 kropli mleka sztucznego wlac i jak poczuje mleko to zaczyna ciagnac ale juz coraz zadziej musimy uzywac takich forteli moze dzis taki dzien moj spal 1,5 godz przez caly dzien, teraz w koncu zasnal, nie plakal pod warunkiem ze byl w centrum zainteresowania najlepiej przy cycu Moj urodzil sie o 16tej czyli jest starszy - hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Anetko pytalas o podobienstwo, jarek tw ze Szymek to synek tatusia ale wydaje mi sie ze ma sporo cech moich , zobaczymy jak podrosnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C. sa kropelki na kolki w polsce nazywaja sie Espumisan- moj na szczescie na razie kolek nie ma - tffu tffu zeby nie zapeszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e.c wielkie gratki🌼 nie chce sie wymadrzac ale na kolki chyba za wczesnie, chłopcy maja zreszta rzadziej, moja miała dopiero od 5 lub 6 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! E.C., Pluszko - wielkie gratulacje !!! :) Ja wczoraj byłam u lekarza. Zdiagnozował zespół policystycznych jajników. :( Mam przed sobą trzymiesięczną kurację lakami - Metaformax 500 i Duphaston. Jestem pełna dobrych myśli, cieszę się, że nie czekaliśmy dłużej. Nic by to nie dało. Troszkę mi smutno, że nie może być \"normalnie\", ale tłumaczę sobie , że u nas \"normalnie\" to właśnie tak. Pozdrowienia i jeszcze raz gratulacje dla Mamuś i Dzidziusiów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabelka, bo strasznie sie \"zapuściłam\": NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................23.08 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów....................... 08.06. Anik31..........Anka......32..........Mielec............ ......... 29.08 Horania.........Anna.....27..........Łomża.............. ........ 05.09 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN POROD Jodełka 30.........................32.............................14 .09.07 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia pafnucy100......Monika..... 27.03.07..........dziewczynka/Kingunia Pluszka..........Beata.........31.07..............Chlopc zyk/Szymus E.C.............Ewa............31.07...............chlop czyk/Raoul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horaniu pociesze cie ze ja tez mam policystyczne jajniki, a dzidzius wlasnie dzis ma 2 tygodnie i spi sobie na balkonie a ja nadrabiam zaleglosci w domu u mnie wystraczylo 5 miesieczne leczenie;-) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelko zostal Ci ostatni miesiac;-) pewnie bedzie Ci sie bardzo dluzyl;-) i nie bedziesz mogla doczkac sie spoknia z maluszkiem Bedziesz rodzila sama? , z mezem? czy moze z Manuellem???? jak go odnajdziesz oczywiscie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EC🌼 ogromne GRATULACJE!!! Smutasko🌼 super, czyli bedzie Antonina, u mnie w pracy kolega tez tak nazwal corcię. A co do kolek, to Chcąca ma racje, zazwyczaj sie pojawiaja jak dzidziuś skończy 4 - 5 tyg., wczesniej raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. E.C- ogromne buziole i gratulacje! :). Wykańczamy się powoli w tej części tabelki więc ponawiam apel żeby któraś przeszła się rano po łąkach za miastem i złapała bociana za nogi ;). Horania- wiem, że to słabe pocieszenie ale dobrze, że przynajmniej wiadomo co leczyć. Będzie dobrze 🌼 Anetko- kiedy zaczynasz staranka ? Pluszko- no planowaliśmy rodzić razem ale mała się jeszcze nie obróciła a to 36 tydzień :(. Więc jeśli się nic nie zmieni to już mi zapowiedzieli cesarkę. No ale przynajmniej mój kochany klopsik zahamował nieco i waży obecnie 2700. Za to \"nogę\" dalej ma ponadnormatywnie długą ;). Co do Manuela to obstawiam, że wybrał się z Solaris gdzieś na podryw bo ja łajdaka nie widziałam od początku wakacji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszę Was kobietki, ja w ogóle nie będę mogła karmić piersią :(. I czeka mnie przeprawa w szpitalu, bo mam zaświadczenie od endokrynologa, że nie wolno mi ze względu na rodzaj i dawkę przyjmowanych leków a już mi neonatolog na zajęciach w szkole rodzenia zapowiedział, że absolutnie ich to nie interesuje i karmić muszą w szpitalu wszyscy. I nic ich nie obchodzi, że również pediatra, u której byłam na konsultacjach, bo będzie lekarzem malutkiej mi nie pozwoliła. :/. Paranoja. No więc chyba będę zmuszona w czasie pobytu w szpitalu odstawić leki i znów sobie rozregulować tarczycę. Aż mi się nie chce o tym pisać. Również uaktualniam: NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................23.08 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów....................... 08.06. Anik31..........Anka......32..........Mielec............ ......... 29.08 Horania.........Anna.....27..........Łomża.............. ........ 05.09 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN POROD Jodełka 30.........................36.............................14 .09.07 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia pafnucy100......Monika..... 27.03.07..........dziewczynka/Kingunia Pluszka..........Beata.........31.07..............Chlopc zyk/Szymus E.C.............Ewa............31.07...............chlop czyk/Raoul Bardzo przepraszam Was, że ja tak egoistycznie tyle o sobie. Zmęczona już jestem tym wszystkim :( . Dla wszystkich walczących z PCO i innymi świństwami i starających się - ogroooooomne buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelko jesli czeka Cie cesarka to pamietaj ze najgorszy pierwszy dzien po, a kazdy kolejny bedzie lepiej. Ja urodzilam we wtorek o 16tej , w srode wieczorem wstalam z lozka z pomoca poloznej a w czwratek juz chodzilam sama i kazdy nastepny juz byl lepszy jesli chodzi oczywiscie o moja fizycznosc. A co do tego karmienia to jakas paranoja!!!! Moze idz przed porodem pogadaj z ordynatorem niech sie nie wyglupiaja z tym uporem!!!!! Trzymajcie sie Kochane!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka30 - no i ten Manuel pewno solaris na rekach nosi bo buty pewno ja znow obdarły hihi, biedna ciekawe co u niej i restzy dziewczynek jodełka a jakie leki zazywasz jesli mozna wiedziec bo ja tez lecze sie na tarczyce i karmiłam malutką ja tesz juz na drugi dzien wstałam z pomoca poiłoznej, ale cuda sie tam działay na siłe mnie zdireała o mało co nie zemdlałam, dopiero jak wyszła z sali to powlutkuz mężęm wstałam i jakos sie rozkreciła, wziełam pruysznic, jak mnie zobaczyła pielęgniarka to sie załalmała mowi tak miała pani sie umyc ale od pasa w doł a nie z gory na dól heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko - dziękuję za słowa otuchy - Twój przykład rzeczywiście jest dla mnie wielką nadzieją. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca ja mialm szczescie bo akurat nocny dyzur miala polozna ze szkoly rodzenia, zdazylysmy juz predzej przejsc na ty i cierpliwie powoli mi pomogla, Chcaca a jak blizna po cieciu? Ja w tej chwili mam w jednym miejscu atkie zgrubienie, maz mowi ze pewnie dwie warstwy skory sie naszly i stad to. Stosowalas potem cos na brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszkatez tak miałam, ale ja miałam teriozpuszczalneszwy i one poniez sie rozpuszczaja niz te na zewnatrz, wiecwylazły mi na zewnatrz teraz juz ok, miałam specjalna masz zeby nie wylazły całkiem nieraz jeszcze ta blizna mnie boli, jakby co to pisz na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźka dla Wszyskich. :-) Pluszko- no niestety ordynator to właśnie największy \"buc\" (Przepraszam) na oddziale i wszyscy omijają go dalekim łukiem. Bywa, że zmusza do porodu kobiety ze wskazaniami do cesarki (okulista itd.). Chcąca- mam Hashimoto. Biorę Letrox 150 4 razy w tygodniu i Letrox 50 3 razy w tygodniu. Jeśli malutka będzie miała wszystko w porządku z tarczycą a ja jej bachnę taką dawę z mlekiem to przyblokuję jej tarczycę przynajmniej na czas karmienia. Nikt mi nie da gwarancji, że później wróci do normy. Może się skończyć tak, że dziecko do końca życia będzie miało problemy i będzie brało hormony. Tak mi to endokrynolog i pediatra tłumaczyły. Wiem też, że oprócz przesiewowych badań na niedoczynność tarczycy będą jej pobierali krew do 3 tygodnia żeby oznaczyć poziom hormonów. To podobno standard w przypadku, gdy mamuśka miała problemy. A jak tam u Ciebie było? Badałaś Małgosię? Buziole dla staraczek. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w_opozycji
Pewnie Was wkurzę - ale dziewczyny - czy po 30-tce nie jest za późno na dziecko?... Wiem, że jest taki trend - ale pomyślcie ile lat będziecie miały Wy - kiedy dzieci będą miały po 10 lat. Będziecie dobrze po 40-tce. A dzieciaki będą chciały pograć w piłkę, poszaleć. Nie każda będzie w super kondycji.... Mam brata - jest 16 lat młodszy ode mnie - mama urodziła go mając 36 lat. To było trochę za późno.... :-/ Ja byłam takim pomostem między nimi.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge tylko o sobie... mam juz dziecko i to ktore ewentualnie mialoby sie pojawic byloby juz kolejnym .wiec wcale nie uwazam ze to za pozno miec 30 lat i dziecko.Mysle ze starajac sie o pierwsze tez tak bym myslala....zwlaszcza ze obecnie to przedzial 26-30 jest tym najczestszym wsrod przyszlych matek ..... Jak ktos jest zdrowy i sprawny to mysle ze 30 to jeszcze nie starosc a i 40 stka obecnie u kobiet tez jest trudna do zauwazenia:) wiec nie skazujmy sie metrykalnie juz na to ze mamy sie tak czy siak czuc ...e...... Myszki moje blizna po cc. jest juz tylko nikla niteczka.Ale tez pamietam ze byla rozowa i zgrubiona.Owszem czyms ja smarowalam -co nie pachnialo jakos specjalnie aczkolwiek nazwy juz Wam nieprzytocze gdyz to zamierzchłe czasy:) Plusiu -raz ,dwa wrocisz do siebie :D Jodelko--moja siostra tez ma zespol Hashimoto i jest na eutyroxie ale nic mi niewiadomo aby miala jakies przeciwskazanie do tego czy ma czy nie ma karmic piersia. Jak widac co lekarze i szpitale to \"swoje\".... Aneciu--zyjesz Ty????:) Ja zakonczylam w koncu przeprawe z badaniemi. Dzis przyjelam 2-go engerixa i mam jeszcze rtg do odebrania i szlus.... kolejne przeprawy to juz chyba zabiegowe. Poki co zyje jutrzejszym pakowaniem. Kurcze-dopiero bylo rozpakowywanie walizek a znow je musze pakowac.Mam nadzieje ze pogoda gorzej sie juz nie skwasi niz teraz i pozwoli jeszcze sie urlopikiem pocieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku przypomnij gdzie teraz wyjezdzasz, jak ja bym choc na pol godziny znalazla sie nad morzem, hmm.... nie da rady;-) udanego wyjazdu i super pogody!!!!!!!!! ja poki co kupilam krem musteli na rozstepy (bo niestety mi sie porobily ) i blizny a co do wypowiedzi pomaranczki to nawet nie chce mi sie za wiele komentowac. Rozmawialysmy juz o tym kilka razy - prawda dzieczynki. Roznie sie ludziom zycie uklada i tyle nie ma sie co rozczulac, przynajmniej bedziemy mialy mobilizacje zeby dluzej byc w dobre formie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu nad ranem w niedzie ruszamy jeszcze paczka na Mazury na 10 dni.. ech chyba bedzie super. Jedna para to dziewczyna z sasiedniego topiku ze swoim M-tak sobie nasze rodzinki przypadly do gustu ze mimo iz nie z tego samego miasta nic nas nie zniecheca do spotkan. Bylismy juz razem na weekendzie majowym a takze odwiedzalismy sie juz kilkakrotnie:) No a teraz wspolne wakacje:D... Pluszko--w przyszlym roczku juz rodzinka cala wyskoczycie gdzies:) Czas tk leci...a dzidzki nasze tak rosna...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd sie przyznac ale na mazurach jeszcze nigdy nie bylam, jakos sie nie zlozylo, a teraz coz mezus nie umie plywac wiec raczej marne szanse, bede musiala szybko szymonka nauczyc plywac zebym miala z kim na basen jezdzic, hmm.... ;-) jeszcze raz udanego wyjazdu!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, jeszcze raz dziekuje za gratulacje. Jak to nie kolki,to dlaczego przy jedzeniu jest taki niespokojny i nogami rzuca?Moze mu nie smakuje?;) Jodelka-nie martw sie,co lekarz ,to inne zdanie,a kazdy ma racje,albo chce ja miec. A ja ciagle walcze z moja zlamana koscia ogonowa. Jezeli chodzi o komentarz pomaranczki-ja mam 41 lat,jak moj synek bedzie mial 10,to ja bede miala 51.Niestety nie wiem jaka bede miala kondycje za 10 lat,ale tego przeciez nie wie nikt,nawet mloda mama moze zachorowac.Ja jak na razie wygladam ,jak duzo ludzi mowi na 30 -pare lat i kondycje tez mam dobra,nawet 20-stolatki moga mi pozazdroscic,bo dbam o siebie. Pozdrawiam was,powodzenia dla staraczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsia
ja mam 38 lat jestem w pierwszej ciazy. wszystko jest o - 4 miesiac. badania genetyczne ok. dzidzia zdrowa... czekam na bobaska z radoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsia - szczesliewgo rozwiazania jodełka- ja mam eltroxin gadałam z endokrynologiem, ginekologiem i pediatrawszyscy mowili zeby kramic, mała miała badania, jest ok, ale tylko te co robia po ur w szoitalu,, zastanawiam sie czy na kolejnym szcepieniu niue zapytam jescze lekarki o to hmmm,- 30 i dziecko- zawsze są za i przeciw, ja urodziłam pierwsze- małgoise mając 31 lat, jeny czy to juz taka geritria?????, mysle ze jest ok, ale decyzja nalezy do kobiety i jej partnera, my długo decydowalismy sie czy miec dziecko czy nie, były zas i przxeciw włąsnie, ale zdecydowlaismy sie, to była zaplanowana decyzja - jestesmy szczesliwi, ( mimo ze dzis zaczełam dzien o 3,10 ) czego i pomarańczakom życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EC ogromniaste gratulacje!!! Gorace pozdrowienia z pieknej Hiszpani! dorwalam laptopa wypoczywamy w domku siostry meza- kupili \"czalet\" z basenem--sliczny zwiedzilismy juz Madryt,Alikante na Costa Brava i park rozrywki---pozostalo jeszcze Toledo pa ,buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w_opozycji
Sama mam już odchowaną córkę... Moje koleżanki, które urodziły drugie dziecko blisko 40 twierzdą, że to nie pora na rodzenie dzieci... Sama skończyłam 40 lat.... Poza tym - spójrzcie - te nasze dzieci nie będą miały babć, dziadków... Nie mówiąc już o pradziadkach. Mając 40 lat mam jeszcze dziadków... Nasze dzieciaki będą miały rodziców/dziadków w takim wieku :-) Nie złośćcie się dziewczyny, ale nie jestem odosobniona w tym poglądzie. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik super wakacje;-)!!!!!!!!!! pomaranczowe nicki sa jak anonimy , ja swoje poglady prezentuje pod stalym nickiem, a poza tym kazdy kij ma dwa konce;-) szkoda ze widzisz tylko ta jedna strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×