Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

hej kochane, ja sie jeszcze kulam ale ciekawe jak E.C.??? ja cos ostatnio mam kiepski humor i wole was nie zanudzac, troche chyba stres mnie bierze troche nakldaja sie sprawy rodzinne nie zaciekawe, utopilabym brata meza w lyzce wody i wszystkie klopoty by sie skonczyly Wczoraj w ramach odreagowywania bylismy w kinie na Shreeku, jak wracalismy cala droge brzusio mnie pobolewal jak na okres juz mialam nadzieje ze sie zacznie a tu jak tylko wysiadalam przed blokiem to przeszlo;-( jak myslicie do balejazu to lepiej wybrac sie teraz czy po? Wiem po to tak od razu tez nie pojde- ale mam dylemat? Olinku mala pewnie sie wybiega i dotleni, a i wiesz zawsze mi sie podobalo imie Olka;-) Anetko czemu nie spalas? Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehm... no to dopiszę się kolejny raz ;). Pluszko- trzymaj się dzielnie NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................27.07 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów....................... 08.06. Anik31..........Anka......32..........Mielec............ ......... 31.07 Horania.........Anna.....27..........Łomża.............. ........ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU E.C............Ewa.................39................. ...........26.07.07 pluszka..........Beata............38.................... ........03.08.07 Jodełka 30.........................32.............................14.09.07 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia pafnucy100......Monika..... 27.03.07..........dziewczynka/Kingunia czarna31........Beata........20.05.07.........dziewczynk a/Anielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio i po wizycie... pogadalismy z doktorkiem chyba z poł godziny....bardzo fajny ten doktorek .Nie obylo sie bez zarciochow oczywiosta..kiedy to dr. wyjechal ze urzekl Go moj głos juz od pierwszejb wizyty..:D Nie wiem co takiego Go urzeklo..? Ale dowiedzialam sie mam niesamowity glos -niski i zmyslowy...hehehhe...gdybym Go nie znala z Jego zartownictwa to pomyslalabym sobie cus:P Ok.. Ginek stwierdził ze decyzja o laparo jest na obecna chwile najsluszniejsza --bo sam jest ciekaw co jest ta przeszkoda.Przewertował jeszcze raz moja karte od poczatku i stwierdzil ze bez zagladniecia w trzewia to naprawde nic nie da sie wymyslic.Bo wszystko jest ksiazkowe.Jeszcze dzis robiac usg w 25 dc stwierdzil ze na 100% byla owulacja z prawego jajnika. Dostalam od Niego tel na komorke do doktora Homy i mam sie powolac na Niego jak bede dzwonila . Oprocz tego dostalam recepte na Engerix i mam sie zaszczepic. (zółtaczka) Procz tego pobral mi dzis znow wymazy -ureplazma,mycoplazma,chlamydia i wymaz z pochwy bakteryjno-mykologiczny-Gdyz potrzebne jest to do zabiegu a nigdy nie ma pewnosci ze sie cos nie odnowilo -wiec musi byc czas na ewentualne przeleczenie jakby cos wyszlo jednak. Zanim sie zaszczepie musze skoczyc zrobic sobie anty HBS -bo jesli bylby dodatni to szczepic bym sie nie musiala. Hmmm....nie wiem co jeszcze? Chyba wszystko.. Teraz czekam na @-i jak przyjdzie to bede kreciła do tego ginka i jakis termin ustalala oraz gdzie to bedzie robione.Bo On pracuje i w szpitalu i prywatnie. Plusia...:) Jeszcze 2 in 1....:) Jodełko a jak to sie stalo ze cie z tabeleczki ubylo???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi, musi Pluszce podpadłam bo mnię wytła ;))))))) że tak po polskiemu powiem. ;) Olinku- 🌼 Trzymam kciuki za wyniki badań ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku pamietam ze zawsze twz ze najwazniejsze to do przodu wiec mam nadzieje, ze ten bedzie owocny i cosik wyjasni i pomoze Jodelko nawet nie wnikam jak i kiedy to zrobilam, bardzo Cie przepraszam skoro to moja sprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak zaczelam wnikac i to chyba jednak nie moja sprawka bo na 301 str z moim wpisem jodelka jeszcze jest, na kolejnych stronach tabelek nie ma i dopiero dzis tabelki sie pojawily a ja tylko skopiowalam tabelke towja Olinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czyzby to jo?????:O o ludzie..... to ja prosze o wybaczenie!!!!!! nie wiem dziewczynki co z tego bedzie...zobaczymy... poki co hop siup nic nie ma wiec poczekamy i zobaczymy co zycie przyniesie... A potem wszystko zalezy od wyniku tego laparo..jak bedzie dobrze to super a jak zle to sama nie wiem co bedzie? na poddanie sie zawsze jest czas a na to zeby dzialac czas sie kurczy ..niestety \ginek mi opowiedzial dzis taki przyklad. mial teraz dwie pacjentki do in vitro.. jedna 22 lata .Bez jednago jajnika .Drugi szczatkowy .... i transfer sie powiodl -jest ciaza... A druga 38 lat -przestymulowana ponad dwadziescia dojrzalych pecherzykow i wogole zadna komorka sie nie rozwinela... ehh...wiek jednak ma duuze bardzo znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko - myślę, że baleyage to dobry omysł, poprawi Ci na ewno humor. Później nie będziesz miała czasu. Jodełko, a jak Ty się czujesz? Olinku - super, że gin. zgodził się na laparo. Zawsze to krok do przodu. Jak się okaże że coś jest nie tak - to zawsze można temu zaradzić, a jak się o tym nie wie to zatrzymujemy się w miejscu ze staraniami. Mi jak wiesz laparo wykazała jakieś sprawy i udało się je od razu \"naprawić\". Ze mną dr P nie żartował, ale ciebie może inaczej traktuje bo jesteś jego pacjetką, a ja tylko tam chodzę na zabiegi. Ja robiłam anty hbs - wyszedł ujemny ale i tak się szczepiłam.Niedługo mam iść właśnie na 3 dawkę szczepionki. To chyba majątek zostawiłaś dzisiaj w ivf, ale to dobrze, że od razu zrobił badania. Będziesz miała to z głowy, a zawsze lepiej sprawdzić. Jak będziesz robić prywatnie, to pewnie termin będziesz miała szybszy. Tylko jeszcze badania trzeba zrobić, rtg klatki, krew , echo, tsh, ft4 i grupę krwi jeśli nie masz w papierach. Ja jestem dobrej myśli i wierzę, że laparo pomoże Ci tak samo jak mi. Pluszko - nie mogłam spać, bo jak wypiję popołudniu kawę to nie mogę zasnąć, więc się męczyłam. Potem sąsiedzi dosyć głośno się przytulali i czekałam jak skończą. Ja muszę mieć ciszę, żeby zasnąć. Mieszkam w bloku, a jednak przez te ściany wszystko słychać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................27.07 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów.................... przerwa Anik31..........Anka......32..........Mielec............ ......... 31.07 Horania.........Anna.....27..........Łomża.............. ........ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU E.C............Ewa.................39................. ...........26.07.07 pluszka..........Beata............38.................... ........03.08.07 Jodełka 30.........................32.............................14 .09.07 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia pafnucy100......Monika..... 27.03.07..........dziewczynka/Kingunia czarna31........Beata........20.05.07.........dziewczynk a/Anielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z E.C. - jej termin lada dzień. Może już urodziła? Horaniu - co u Ciebie? Byłaś u lekarza? Robiłaś jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneciu-- masz racje...wszystko kosztuje w cholere kasy... zaplacilam dzis ponad 200zł:O wizyta + wymazy ...kazdy w okoliocy 60 zł.. Ale sama wiesz na pieniadze nie przeliczy sie tego...oby to tylko bylo warte tego zachodu..... na tsh i anty tpo dostalam juz zlecenie.to samo tyczy szczepienia. Tylko jesli wynik jest dodatni w tym anty-hbs to sie nie szczepi bo to znaczy ze przechodzilo sie zoltaczke..A jesli ujemny to trzeba sie zaszczepic. ech...reszte pewno sie dowiem jak juz przyjdzie co czego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey..własnie stracilam kolejna 100 w laboratorium..... Oczywiscie wczoraj pokrecilam piszac o anty-hbs...chodzilo mi o antygen HBS... zrbilam dzis wszystkie badania -te zlecone.Jutro bedzie wynik wiec sie zaszczepie od razu. Troche mnie stresuje dzwonic do tego lekarza tak prywatnie na komore:)...Człowiek to jest glupi nie?:)....... A najbardziej chyba straszy mnie to nieznane..czyli kiedy? gdzie? jak ?....no i wynik...co sie dowiemy........ dzis w Krakowie wieje na maxa..... az okna chce wyrwac ....i chlod... Ja tam wole jak cieplo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, jeszcze nie urodzilam,jutro mam termin.W poniedzialek lekarz powiedzial,ze nic sie nie dzieje,zadnego ucisku glowki na szyjke,szyjka dluga.Mialam nadzieje,ze maluszek przyjdzie dziaiaj,bo jego tatus ma dzisiaj urodziny,ale widocznie nie chce byc prezentem urodzinowym.Cos mi sie wydaje,ze jednak Pluszka wczesniej urodzi.Pozdrawiam was wszystkie serdecznie. NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................27.07 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów.................... przerwa Anik31..........Anka......32..........Mielec............ ......... 31.07 Horania.........Anna.....27..........Łomża.............. ........ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU E.C............Ewa.................40................. ...........26.07.07 pluszka..........Beata............38.................... ........03.08.07 Jodełka 30.........................32.............................14 .09.07 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia pafnucy100......Monika..... 27.03.07..........dziewczynka/Kingunia czarna31........Beata........20.05.07.........dziewczynk a/Anielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku , ja też nie patrzyłam na kasę, bo to nieważne w takiej sytuacji. Ja 2 dawkę szczepienia miałam na kilka dni przed inseminacją. No i musiałam tak wyliczyć, żeby laparo była po miesiączce. Nie krępuj się dzwonić na komórkę. Inaczej to jest zawsze jak powiesz, że dzwonisz z polecenia. Ja też kiedyś dzwoniłam do takiej lekarki na komórkę, którą dostałam od koleżanki i też się krępowałam. Ale nawet mi wszystko powiedziała przez telefon i nie musiałam umawiać się na wizytę. Do dzieła. Teraz będzie tylko lepiej. Naprawd to nic strasznego.Ale wiem po sobie, że najgorsze było czekanie. Będzie dobrze. E.C. super, że się odezwałaś. To wygląda na to, że dzidzia jeszcze chce zostać u Ciebie w brzuszku. Oj, pewnie też się denerwujecie, bo nie wiadomo kiedy się zacznie poród. Ja nie mogłabym chyba w takiej sytuacji liczyć, że M mnie zawiezie. Musiałabym wezwać taxi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Aneciu..oby to tylko wszystko moglo pomoc... ale widze po tobie ze warto bo pomaga jednak.. wiem ze teraz to glupio brzmi po tym jak sie cieszylysmy a jak sie skonczylo.Ale nadzieja jest ogromna bo DA SIE! i mamy tego dowod.A wiec laparo u ciebie pomogla...wiec i ja sie bede tej nadzieji trzymaala. Do gina zadzwonie na 100% -tylko czekam na @ bo choc w cuda nbie wierze to jednak wole miec pewnosc nim rusze na całego te machine cala...a skoro 2 ma byc w piatek to juz poczekam az przyjdzie... Gdyby moglo mnie to wszystko ominac...:( Momentami zadaje sobie to glupie pytanie \"po co ja to wszystko robie\"??....i nie wiem .Ale jakos poddac sie nie umiem..... Tak sie zastanawiam co bedzie dalej jak wynik nie bedzie dobry.Czy bede umiala powiedziec pass?...czy nadal bedzie jakies łapanie sie brzytwy a moze jeszcze to?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis rano wykorzystalam test ktory zakupilam jak wyjezdzalismy na urlop.Oczywiscie z gory wiedzac ze wyjdzie negatywny..ale chcialam tej pewnosci przed szczepieniem..... Test negatywny-wobec tego zaszczepilam sie 1 dawka engerixa... Zdobylam sie tez na odwage i draca reka wykrecilam telefon ktory dostalam od dr. P.....lekarz po drugiej stronie okazal sie bardzo mily(przynajmniej przez telefon). Teraz sie ciesze ze dostalam ten nr. telefonu.bo jak sie okazuje nawet prywatnie terminy sa na pazdziernik i to zarowno zabiegowe jak i wizyta do Niego..... Umowilismy sie ze po @ przyjde do Niego do gabinetu i tam sie zbadamy oraz dostane wytyczne co i jak.....Powiedzial ze postaram sie aby zabieg byl po kolejnej @ czyli koniec sierpnia-poczatek wrzesnia.... No coz.Narazie wiem tylko tyle.... Odebralam dzis wyniki zlecone .Anyygen hbs jest ujemny wiec zaszepic sie musialam.a Tsh w normie.Na wymazy czekam do wtorku... Aneciu czy oczekujac na laparo zabezpieczaliscie sie z M? czy poprostu jak sie trafi....? wrocilam własnie z takiej 25 km traski rowerowej.....mmmm..dzis pogoda super na taka wyprawe.Niezbyt goraco... Plusia,E.C ...jakis meldunek:).... Chcaca...jak Małgo??? i jak wogole sie czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku jestem pod wrazeniem 25km trasa, musisz miec niezla kondycje, dobrze ze sie odwazylas i zadzwonilas czasami strach jest wiekszy niz sama sytuacja z ktora potem przychodzi nam sie zmierzyc my wczoraj bylismy ostatni raz w szkole rodzenia, tak ze sie wyrobilismy, przy okazji zrobili mi ktg i lekarz mnie zbadal i stwierdzil ze jeszcze troche bo szyjka ma jeszcze dobry cm, no i osytanio cos malo mnie skurcze biora, na szczescie glowka malego jest juz nisko boje sie tylko ze w poniedzilaek mam wizyte u mojej lekarki i ze bedzie chcial mnie polozyc na oddzial, wolalabym jechac do porodu tak z domu a nie wyczekiwac w szpitalu a tak wogole ktg robili mi na sali przedporodowej i chyba nam sie udzielilo , bo i mi i mezusiowi snil sie dzis porod, ale sie rano usmialam jarkowi snilo sie ze odeszly mi wody i ze zbieral je w wielka miche zeby pokazac w szpitalu a mi snilo sie ze na byl tlok do porodu i na pijedynczej sali bylysmy w cztery i moj jedyny mezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusisu....:) a moze wcale Cie nie beda klasc..jesli wszystko bedzie dobrze:) Ja Ci zycze w kazdym razie zeby wszystko poszlo raz raz..... I wciaz mam przed oczami te chwile kiedy pisalas nam o 2 kreseczkach..a przecierz juz taka zrezygnowana bylas:)....a tu jeszcze chwilka i bedziecie tulac tego małego szkraba......:D Masz racje..strach jest zawsze przed nieznanym....i dobrze sie czujemy jesli uda nam sie go przezwyciezzyc:).... A co do kondycji...heheheh.... staram sie ruszac...Troche fitnesu i rowera-zwlaszcza teraz jak cieplo i mozna jezdzic.Ale zaden ze mnie robocop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bdziewczyny, ja juz dzisiaj po terminie,malenstwo widocznie jeszcze nie chce przyjsc,bo glowka jak nie uciskala,tak nie uciska. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jeszcze tez w jednopaku, dzis mam wiyte wiec zobaczymy co dalej milego tygodnia wszyatkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻKA MARZEŃ
KWIATOWY PYŁ I SERC NADZIEJA, NIECH SPEŁNIĄ SIĘ WASZE MARZENIA!!!!!! I PO NECIE WIEŚĆ JUŻ NIESIE, KTO TU WCHODZI TEN ZACHODZI!! A teraz czary mary - sypcie sie jajeczka. A przed wakacjami będą dzieciąteczka. tylko uwierzyć musimy że sie wszystko spełni a nasz brzuszek radością sie wypełni 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - aktualizuje tabelke NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................27.07 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów....................... 08.06. Anik31..........Anka......32..........Mielec............ ......... 29.08 Horania.........Anna.....27..........Łomża.............. ........ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU E.C............Ewa.................27................. ...........26.07.07 pluszka..........Beata............33.................... ........03.08.07 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia pafnucy100......Monika..... 27.03.07..........dziewczynka/Kingunia czarna31........Beata........20.05.07.........dziewczynk a/Anielka nie wiem czy skopiowalam ta ostatnia, ale jakby co to poprawcie sie no i po moim mysleniu, ze nie wypije piwka w Hiszpani---wypije i to nie jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mam humor do bani---byly przytulanka rowno 12dc. i nic czyli znow dluzsze starania--ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................27.07 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów....................... 08.06. Anik31..........Anka......32..........Mielec............ ......... 29.08 Horania.........Anna.....27..........Łomża.............. ........ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU E.C............Ewa.................39................. ...........26.07.07 pluszka..........Beata............38.................... ........03.08.07 Jodełka 30.........................32.............................14 .09.07 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia pafnucy100......Monika..... 27.03.07..........dziewczynka/Kingunia czarna31........Beata........20.05.07.........dziewczynk a/Anielka aniczku ta jest najaktualniejsza:) w tamtej zgubila sie Jodelka:) Nie smutaj....bedzie dobrze.. Nie tym razem to natsepnym..uda sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku - super, że odważyłaś sięzadzwonić do gin. Szkoda, że tak długi termin, ale szybko zleci. Ja czekałam miesiąc. Nie uważaliśmy, bo mamy naturalną antykoncepcję - wrogość śluzu. Chyba też wtedy zażywałam tab. antyk. , bo zrobiła mi się cysta, a po antyk. zniknęła. Pluszko, E.C. trzymam za Was kciuki. Oby szybko i bezboleśnie. Piszcie co się z Wami dzieje. Gorąco to i maluszkom się nie śpieszy na te upały. Chcąca - jak tam Małgosia? I jak u Ciebie? Pewnie już lepiej się wysypiasz? Nadal karmisz piersią? Teraz podobno młode mamy króciutko trzymają maluszki przy piersi. Z wakacji pewnie nici, bo Małgosia za mała, ale następne wakacje możecie już planować. Horaniu - co się dzieje? Nie pisałaś do nas dawno. Byłaś u lekarza? Jakie wieści? U mnie spokój, czekam na @, podobnie jak Olinek. Chyba mi się zaczyna, tylko tak na brązowo-czarno. Tak samo było na początku poronienia i czasami jak miałam plamienia. Jak się skończy to pójdę do mojej gin. i porozmawiam z nią o dalszej drodze, noże już się zastanowiła nade mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tak..innych to poprawiac a sama to co???:D od piatku mam @ i juz nie wiem czy sie poprawialam czy nie?:D wobec tego jesio raz:P NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY olinek...........Beata ....30..........K-ów........................23.08 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów....................... 08.06. Anik31..........Anka......32..........Mielec............ ......... 29.08 Horania.........Anna.....27..........Łomża.............. ........ ??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU E.C............Ewa.................39................. ...........26.07.07 pluszka..........Beata............38.................... ........03.08.07 Jodełka 30.........................32.............................14 .09.07 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury NASZE MAMY I DZIECI NICK.......... IMIE.............DATA PORODU............ PLEC majka74........Majka..........13.12.06.................. dziew/Anetka ellulka...........Ela............... .................chlopczyk Chcąca bardzo.... Aga....... .09.02.07..........dziewczynka/Małgosia pafnucy100......Monika..... 27.03.07..........dziewczynka/Kingunia Aneciu...:) Ano zleci.Mam w planach jeszcze wakacje wobec tego i czas nie bedzie sie dluzyl.Z reszta jesli to bedzie po kolejnej @ to wcale nie taki dlugi termin....:) Tyle juz czekam ..ze chyba jednego czego sie nauczylam to tego ze nic nie ma bo tak chcemy i czekania:).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie @ pieprzy po tych zabiegach wczoraj caly dzien pobolewal mnie brzuch, mialam wzdecia,kolki i taki brzuch ja balon chodzilam do kibelka co chwilke i nic dzis rano troszke polecialo i dalej caly dzien nic--bardziej to wyglada na plamienie niz na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam Was kochane, dzikuje za z ainteresowanie wiec u nas tak , za tydzien w czwartek kończymy pół roku, jestesmy jzu duze i na moje oko, tzn ręce ciezkie ;) zaczelismy jesc rozne deserki i zupki, , z z zayspianiem roznie, powli uczymy sie sapc w łozczeku, czasu mamy mało, jak jest ładnie duzo spacerujemy, niestyty nadal wstajemy w srodku nocy czyli miedzy 4-5 , ale coz , mzoe kiedys sie przestawimy jemy flache , piers 2x dziennie, chociaz jak mam okres młoda w cale nie chce cycka, a ze mam jzu18 dni wiec, z cycem gorzej, cos mi sie zdje ze chyba bedziemy konczyc niedługo kariere cycucia, ale mi zal, bo mało bo małao ale zawsze cos podczytuje was na biezaoco w miare czasu, ale nie zawsze mam czas napsiac cos do was, zretsza moje problemy troche inne od waszych, ale kibicuje wam bardzo z wypiekamiu na twarzy oczekjuje na wasze wiesci i czekam na @ tzn czeklam zeby ich ie było pozdarwiamy aga i małgocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Chcaca ale ten czas leci--juz niedlugo twoj Skarb zacznie chodzic a u nas jeszcze nic... u mnie juz prawie po @ nowy cykl- nowa szansa--chociaz jak niedawno Olinek teraz ja juz zyje wyjazdem--za tydzien bede siedziala o tej godzinie w samolocie--moze zapomne o starankach--chociaz mam dalej brac Luteine wiec pewnie tak calkiem to sie nie da--- a tak sie balam,ze los mi zrobi psikusa i na sam wyjazd zafasolkuje... ale strach ma wielkie oczy i pewnie jeszcze mi przyjdzie poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×