Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123321

CZY PIJĄC CZERWONĄ HERBATĘ WSPOMAGAMY ODCHUDZANIE ?? ODPOWIEDZCIE!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

podobno dobra na odchudzanie a do tego śpiewa tańczy i rysuje;]- moja internistka z z Medruna ( bardzo fajna pozdrawiam ją serdecznie) poleciła mi ta herbatkę , trochę narzekałam na wagę- kupiłam, zaparzyłam, spróbowałam i mam w nosie tą i inne te herbatki blehhh nie da się pić, zaczęłam ćwiczyć i racjonalnie się odżywiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaa.
czerwona w smaku nie jest najlepsza ale można się przyzwyczaić;) ja ją nawet polubiłam, piję ok 2 szklanki dziennie pomaga utrzymać wagę, ale od samej herbaty nie stracicie na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz44
Witam serdecznie; dziękuję madziorka 3 za cenne informacje.Pewnie masz rację.Wszystkie informacje i uwagi przyjmuje z pokorą u za to Wszystkim bardzo dziękuję.Piszcie proszę,pozdrawiam Was ciepło.Jagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgb rn
mniam, smakuje jak woda z bagna, ale genialnie oczyszca, przy zrobieniu sobie mocnej herbaty występuje biegunka, ale jak się pije umiarkowanie to jest świetna, a do smaku można się przyzwyczaić. zawsze piję wielki kubas mocnej, gorącej, czerwonej herbaty na kaca, godzina i organizm oczyszczony ze wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olagozkoranyjulek
a czerwona herbata w polaczeniu z el-karnitynYa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie zloty srodek
Ja wywaliłam ze swojej diety tłuszcze, smażone, chleb, makaron, ziemniaki. No i oczywiście słodycze, zero w ogóle cukru w czym kolwiek. Soków słodzonych, jogurtów owocowych. Jadłam natomiast więcej owocow i surowych warzyw. A tak to normalnie wszystko. A to tego czerwona herbata. Przez licze diety sprzed lat mialam rozwalony metabolizm do tego stopnia, ze jedzac malo tylam, a odchudzajac sie nic nie spadalo. Herbata mi pomogla i kiedy wrocilam na diete wyzej opisane po pol roku bylam lzejsza o 30kg. I wage trzymam do dzis dnia, a minelo juz 4 lata. Nadal pije czerwona herbate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie czerwona herbata to alternatywa zwykłej czarnej,którą piję z cukrem.Czerwoną piję gorzką bo posłodzona jest okropna!Traktuję ją jak zioła,które (podobno) pije się bez cukru.Przez dwa miesiące schudłam osiem kilogramów,ale nie wiem czy to zasługa herbaty czy diety.Może i tego i tego.Jednak z herbatą czerwoną nie przesadzam.Piję dwie dziennie.Przecież jest jeszcze kawa,woda,herbata zielona,herbatki owocowe,mięta.... jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie czerwona herbata to alternatywa zwykłej czarnej,którą piję z cukrem.Czerwoną piję gorzką bo posłodzona jest okropna!Traktuję ją jak zioła,które (podobno) pije się bez cukru.Przez dwa miesiące schudłam osiem kilogramów,ale nie wiem czy to zasługa herbaty czy diety.Może i tego i tego.Jednak z herbatą czerwoną nie przesadzam.Piję dwie dziennie.Przecież jest jeszcze kawa,woda,herbata zielona,herbatki owocowe,mięta.... jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisss
Ja też zaczęłam pić , kto się jeszcze przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena magda
ważne, aby czerwoną herbatę pić po posiłku, wtedy przyspiesza nam metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz44
Jak Wam odpowiada czerwona herbata to pijcie.Nikt przecież nie zabrania jej pić.Ja nie moge tego uzywać mały figiel bym nie zeszła z tego świata.Życze smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazia frazia
samo picie herbaty czerwonej gowna da jak bedziecie dalej pasly duoy bialym chlebem, makaronami, tlustymi burgerami, slodyczami do tego zero ruchu....a co do skutkow ubocznych to jakas lipa! jak cherbata moze tak komus zaszkodzic? pierniczycie glupoty, ja tam pije codziennie po 5 kubkow i czuje sie swietnie, wage trace, ale dlatego ze zmienilam nawyki zywieniowe i zaczelam duzo cwiczyc, a do tego kto mowi ze trzeba pic herbate po jedzeniu: nie piernicz bzdur, plyny pije sie wylacznie przed jedzeniem a nigdy w trakcie lub po bo wyrzadzacie sobie same szkody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia136
Prawda jest taka że nic wam nie pomoże jak nie zmienicie swojej diety nie na cudów dziewczyny niestety. Mi herbatka owszem i pomagała ale bez diety i ruchu chudlam moze 0.5 kg przez 2-3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszka106
ja pije czerwone herbate wiecej niz 10 lat i nie daje zadnych cudow pije dlugo bo lubie, ale nie oczekujcie cudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kolor herbaty nie wpływu na nszeciało,skad takie pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolor herbaty zależy od sposobu w jaki jest przetwarzana biała to same pączki zielona to młode pędy, niefermentowana czerwona jest przechowywana w specjalnych warunkach i ulega częściowej fermentacji czarna to herbata fermentowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piłam ją w czasie gdy chciałam zgubić wagę,,,,,,po jakimś czasie zorientowałam się,że zmniejszył mi się apetyt,zniknęło łaknienie i podjadanie,gdyż w zastępstwie popijałam,,czerwoną cegłę,,tak nazwałam jej smak.W ten sposób bezpiecznie schudłam 20 kilogramów w 10 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie czerwona herbata raczej nie wniosła nic w odchudzanie.Najlepsze rezultaty przyniosło u mnie stosowanie tabletek Foreverslim.Dobrze dobrany a przede wszystkim naturalny skład tych tabletek pozwolił mi na szybki i bezpieczny spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwona herbata jest bardzo dobra na odchudzanie, przyspiesza przemianę materii oraz obniża poziom trójglicerydów i cholesterolu. Jest pyzatym bardzo smaczna. Polecam stronę https://www.boreas.pl/herbaty_zielone.html i ogólnie sklep boreas.pl można tam kupić herbatki czerwone, zielone i jakie tylko chcecie, bardzo smaczne i dobre jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fishbone555
Jak dla mnie czerwona herbatę trzeba lubieć bo smak jest paskudny :P Zdecydowanie wolę suplement wspomagający odchudzanie w moim wypadku Therm Line Man i regularne ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amina33
A czy widzicie u siebie efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramora3
Ja tak.Z tym,że odpowiednio się odżywiam oraz uprawiam sport. Herbata czerwona sama Cię nie odchudzi. Nie ma na to szans. Z drugiej strony jeśli przestawisz sie na zdrowy styl życia to na pewno Ci pomoże w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Poczytaj sobie tutaj: http://www.herbata.info/herbata-czerwona/ - na stronie znajduje się obecnie bardzo dobry artykuł o jej własciwościach. Sama piję bo ma dobry wpływ na skórę . Niszczy wolne rodniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naçka
Ja najpierw piłam czerwoną z Auchan lisciastą, po 2 dniach straciłam niecały kilogram. Pozniej poszłam do zielarskego i kupiłam lepszą w prasowanych kostkach koszt ok 20 zł i po 3 dniach mam 2 kg mniej, a zdarza mi się napić też pepsi. Bardzo ciezko było mi schudnąć pomimo ruchu a teraz nie cwiczylam a chudne .Czasem troszkę glowa boli ale już wiem że po 17 nie powinnam pic bo ciezko usnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia412
Oczywiście :) najlepiej przemiennie z ziołami :) Ja takie połączenie piłam przez ok miesiąc żeby zobaczyć ekekty, a okazało się, że piję do dziś, bo czuję się o wiele lżej :) Jeżeli chodzi o czerwoną herbatę to ciężko znaleźć dobrą , ja mogę polecić teekanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×