Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123321

CZY PIJĄC CZERWONĄ HERBATĘ WSPOMAGAMY ODCHUDZANIE ?? ODPOWIEDZCIE!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość cosca
Wiecie z czerwona herbata nie ma co przesadzac ja pilam ja przez 2 mieisiace i musialam przestac bo fakt chudlam ale bardzo zle sie czulam i po zrobieniu badan krwi okazalo sie ze byly bardzo zle, gdyz owa herbata po dluzszym czasie zle wplywa na organizm.. wiec pijcie ja z umiarem i po 2 tygdoniach zrobcie sobie przerwe na minumum 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna_warszawa19
ja pij ę a właściwie piłam od początku marca, scudłam 4 kg...tłuszczyk na brzuchu został mimo,że jestem i tak szczupła,nie jem słodyczy od sylwestra,ale do rzeczy : ostatnio zaczęłam krwawić z nosa,a nigdy w życiu to mi sie nie zdarzało, rano wstaje poduszka w krwi :( ,senność, zasypianie w autobusach, serce mi czasem przyspieszało i zwalniało...gorąco- zimno masakra, skóra blada jak trup,podkrążone pczy--- byłam u lekarza, anemia ! (a jem normalnie,nie głodze się,ponad 2500kcal dziennie), więc nie radze tego pić, już wole zielona herbate przynajmniej nic zlego nie robi :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONKA111
Mam pytanie czy jesli biore tabletki clarinol cla 1000 i dodam to tgo herbate czerwona to nie będzie jakiś skutków ubocznych ( oczywisce cwicze i nie jem slodyczy ) prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja4
We wszystkim zalecany jest umiar.Lekarstwo używane w nadmiarze staje się trucizną. Ja piję herbaty czerwoną i zieloną, tylko przy ich parzeniu nie zalewam odrazu wrzątkiem. Uwielbiam też miętę i rumianek, oraz inne herbaty owocowe. Herbatę czarną piję rzadko, a jezeli już ,to przy jej zaparzaniu dodaję jeden lisć laurowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbateczka
Podobna w działaniu do tej cherbaty jest Yerba która także wspomaga przemiane materii w organizmie a na dodatek jest mniej szkodliwa od zwykłej poniewarz dostarcza do organizmu wiele mikroelementów i na dodatek jest naprawdę smaczna ja aktualnie piję miętowom gorąco polecam http://www.yerbamatestore.pl/projector.php?product=2842&affiliate=michalalak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tak robi
widac rozne opinie, dla jednych dobry efek dla drugich szkodliwy, ja zaczne pi max 3 dziennie, moze mi pomoze w odchudzaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim...5123
Ludzie, nie wmawiajcie sobie, bo liczycie na placebo. Ja piję czerwoną herbatę od lipca tamtego roku. Zaparzam codziennie w dużym dwulitrowym dzbanku i półtorej takiego dzbanka dziennie wypijam, dzień w dzień. Nie schudłem ani kilograma, chociaż jest to w moim przypadku zbędne. Piję, bo moim zdaniem jest pyszna. Piłem czerwoną Pu-Erh przeróżnych firm i efekt moim odchudzający jest minimalny. Nie piszę tego z innego powodu, niż by rozwiać Wasze nadzieje za wczasu. Najlepszy sposób na odchudzanie to codzienny ruch i dieta pozbawiona słodyczy i tłustych potraw. Żadna kapsułka nie Was nie odchudzi, chyba, że zawierająca metaamfetaminę, jak np. Meridia czy Zelixa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhgskjhsnbgmshg
Jedną z wielu zalet czerwonej herbaty jest właśnie to,że ,,atakuje'' tylko zbędne kilogramy, wiec skoro z twoja waga jest wszystko w porządku to oczywiste jest, ze po niej nie schudniesz :P ;) pozdrowienia dla smakoszy czerwonego ,,specyfiku'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homeopatia
jest cos jeszcze co zmniejsza apetyt. Homeopatia. Myslcie sobie co chcecie, moze kiedys to byl zwykly cukier nasaczony woda, ale teraz na pewno cos do tego dodaja co by to nie bylo. (szczegolnie ze sa rozne homepatyczne leki na rozne schorzenia). Mi to osobiscie pomaga calkiem niezle, radze tez sprobowac :). Aha to co ja uzywam nazywa sie "kalmia latifolia". Chyba niemozna tego bez recepty dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbacianiasta
ja również pije czerwoną herbate - prasowaną w kostki, po zaparzeniu rozkłada sie na liście, w sklepie zielarskim powiedziano mi ze taką 1 kostke moge zaparzać nawet 4 razy, czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anyaa
Witam! nie przesadzajcie z piciem czerwonej herbaty bo ma bardzo złe skutki uboczne. Ja piłam ją codziennie po 5-6 kubków dziennie i doprowadziłam się do okropnego stanu. Miałam bóle i zawroty głowy, osłabienie, wymioty i bardzo niskie ciśnienie 90/40. Poszłam z tym do lekarza i zrobiono mi badania. Przyczyna? wypłukany magnez i potas z organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspomagamy odchudzanie
mniej żrejąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia142
Miałam w planach kupienia czerwonej herbaty.. ale po przeczytaniu niektórych komentarzy to już sama nie wiem, co mam zrobić. Kupić? Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba ruda krowa
Wypiłam dziś około 12 szklanek mocnej czerwonej herbaty z liści (smakuje mi cholernie), zjadłam 1 średnio kaloryczny posiłek i czuję się dobrze. Boję się tylko, że w takich ilościach rozdupczy mi serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisinka91
uwielbiam czerwona herbate z grejpfrutem i cytryną, zieloną z cytryną i z pigwą, białą z mandarynką... i piję sobie je na zmiane zalezy na ktora mam ochote;P od dzis chcialam przejsc na jakas diete zeby sie pozbyc tego brzuszka po zimie;) i chcialam wlasnie skupic sie na piciu samej czerwonej herbaty, ale po przeczytaniu waszych odpowiedzi na ten temat zaczelam sie niepokoic.. bo ostatnio robilam sobie badania krwi mam anemię, i teraz to juz sie boje czegokolwiek pic;/ a mam mature za niedługo i nie chcialabym wyladowac w szpitalu;/ wiec teraz juz sama nie wiem co mi radzicie-pic czy nie pic...?? kurcze nie wiedzialam ze to moze byc sprawka tej herbaty;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhrrnrtrht
tak oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wind off
Czytając te wszystkie wątki...każdy płyn w nadmiernych ilościach wypłukuje Mg i K. Kiedyś czytałam historię modelki która piła 6-10 l wody dziennie, potem narzekała na badania, ale z nadwagą problemów nie miała. Jak się stosuje taką kuracje to sądzę,że trzeba uzupełniać mikroelementy w organizmie. Ja próbuje, dobrze się z nią czuje. Myśle tez o yerba mate:) pOWOdzenia w odchudzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije i czerwona,i zielona,i raczej nie widze zebym jakos schudla,ale za to przestalam miec problemy z zaparciami,i juz dawno nie bolal mnie brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wcale nie jest udowodnione ze czerwona herbata pomaga w odchudzaniu mówili o tym ostatnio w dzieńdobry tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jak nic
mi tam herbata nie pomaga w chudneiciu...pilam czerwona badrz oreguleranie przez 2 miesiace a,le efekt zerowy ,jedyne co to czesciej sie wyproznialam , wiec zawsze to cos ,ale mojej mamy znajoma schudla 5 kilo piojac ta herbate - nic nie zminila w swoejej diecie tylko pila ta herbate.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eśka
Wspomaga odchudzanie, ale tylko wtedy kiedy parzy się ją 5 minut, dłużej traci wszystkie właściwości i może po niej kłuć serce, wyższy ciśnienie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajola
Zielona na prawde pomaga w odchudzaniu. Ja piłam i piję zieloną. Przez rok czasu schudłam około 8 kg tak że nie myślcie dziewczyny że to jest szybki efekt trzeba wytrwale czekać a to wszytko po to aby nie było efektu jojo czego zadna z nas by nie chciała. Tylko że ja ograniczyłam po częsci słodkości . Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka. ;D
Ja tam kupiłam sobie czerwoną tylko dlatego , że słyszałam że jest dobra na wzdęcia. Ale jak tu czytam to jak dla mnie to super. ;D Jak dla mnie to po przełknięciu smakuje jak pampers i nawet jej nie słodzę jakoś nie odczuwam potrzeby. Wcześniej słodziłam aż 3 kostki cukru.! A to jak piję już tą czerwoną i zieloną, innej nie pije. To muszę zastosować do tego jakąś dietę czy odstawić czekoladę, smażone itd. Proszę o odpowiedz. Z góry dziękuję. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editissa
Dzisiaj kupiłam sobie czerwoną herbatę z grejpfrutem, bardzo mi smakuje i zobaczę co z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weezy
też mam czewoną z grejpfrutem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz44
Do Khsnbsb ; Witam serdecznie. Jestem bardzo wdzięczna za tą informację.Wprawdzie przeczytałam ją dość pózno ale dzięki temu zorientowałam się skąd u mnie złe samopoczucie.Rzuciłam palenie i myślałam,że takie są objawy,gdyż organizm oczyszcza się? Byłam ospała,senna,bolała mnie głowa; po prostu nie do życia.Używałam herbatę czerwoną 2x dziennie i tak się tym badziewiem doprawiłam.Natychmiast poszłam do lekarza i otrzymałam skierowanie na badania krwi.Kupiłam,magnez,żelazo itp.Teraz czuję się dużo lepiej.Wreszcie wracam do zdrowia.Już nigdy tego świństwa nie wezmę do ust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorka3
Jeżeli chcecie pić czerwoną herbatę to pijcie liściastą.Niezależnie od firmy,chociaż pewnie najlepsza jest oryginalna ze zdrowej żywności lub herbaciarni,ja piję z herbapolu.Zaczynałam od czerwonej w torebkach vitaxu nie czułam żeby coś dawała,natomiast pijąc liściastą szybko poczułam zmiany już po dwóch dniach miałam kilogram mniej nie stosując diet ani nie ćwicząc.Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorka3
Do cz44:wydaje mi się,że niedobory witamin i minerałów musiałaś już mieć wcześniej.Czerwona herbata troche działa jak kawa i czarna herbata ma kofeine więc możliwe,że wypukuje magnez z organizmu,ale nie jest świństwem bo jednak w przeciwieństwie do kawy jest też zdrowotna chociażby obniża poziom złego cholesterolu,jeżeli ktoś ma problemy z niedoborem minerałów czy witamin warto pić czy zażywać magnez i witaminy czy to w owocach i warzywach czy też w tabletkach a wtedy nie powinna nas dopaść anemia ,ja osobiście musiałam zrezygnować z kawy, bo w połączeniu phu-er rzeczywiście nie najlepiej się czułam ,ale zaczęlam zamiast kawy pić multiwitaminę plus zieloną herbatę ,jeść więcej owoców i warzyw i czuję się rewelacyjnie.A od stycznia schudłam już 25 kg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jednak smak czerwonej herbaty, nawet z dodatkami, jest nie do przełknięcia - więc po prostu jej nie piję, chociaż w jej działanie wspomagające odchudzanie wierzę, ma sporo składników, które wspomagają metabolizm, oczywiście kiedy łączy się ją z ćwiczeniami, bo tylko od picia herbaty jeszcze nikt nie schudnął. Podobne działanie ma proszek zasadowy Langsteiner, ale w tym przypadku jest o tyle lepszy - przynajmniej dla osób, które dużo ćwiczą - że w składzie ma dużo minerałów, które uzupełniają codzienne straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×