Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pimpolka

Mój mąż chce abym go.....

Polecane posty

Stic masz racje różnica jest duża. Cieszę się bardzo, że dotykanie odbytu partnerki ( jak rozumiem językiem ) nie jest dla Ciebie nie przyjemne. A co czujesz, gdy partnerka chce się odwzajemnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej batula - bez naditerpretacji proszę - zaznaczyłem różnicę miedzy seksem analnym a rimmingiem i tyle - nie rozmawiamy o tym co ja lubię tylko jak właściwie takie zachowanie odbierać w związku dwojga dorosłych ludzi i czy takie zachowania maja sens skoro czasami wzbudzają kontrowersję - głównie kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaganiacz lozkowy
jejku,przesmierdliscie odbytem do reszty,najchetniej zanurzylibyscie swe nochale w szczelinach odbytowych partnerow,bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż ja piszę o tym co ja lubię, więc nie dziw mi się, że uznałam, iż piszesz o swoich potrzebach. A co to znaczy właściwe zachowanie? Z godne z normą, a normę wyznacza ogół spoleczeństwa. Moim zdaniem, bez rozmowy o swoich potrzebach nie ma dobrego związku, dlatego np. liczba rozwodów wciąż wzrasta, ludzie są niezadowoleni z partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mów że to z powodu frustracji seksualnej na tle seksu analnego - w to Ci nie uwierzę ;) Dotykac ciało to zupełnie co innego niż penetrować je...dla mnie to duża rożnica...dłońmi, jezykiem stopą czymkolwiek...jeśli nawet partnerka lub ja zapragniemy dotyku sfer odbytu nadal nie będzie to penetracja, o której tu rozmawiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama zaproponowałam partnerowi że go pomasuję palcem,jeszcze do tego nie doszło bo nie mieszkamy razem i widujemy się dość rzadko,ale wkrótce może dojdzie.Jeju,czego mam się brzydzić??Że poznam jego ciało na wylot??Że będę znała je całe?Nie rozumiem was :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka 21***
mnie tez paluszkiem po dupci przejedziesz? lubisz taki smrodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fircu
zajeb gnoja nożem podczas snu!!!!!!!!!!!!!! albo dopuść do psa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia358
''Przedłurzacz ograzmów '' to najwiekszy idiota na tym forum!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeetlePunk
Czytam i czytam… szok. Nie wiedziałem że są jeszcze tak zacofane społeczeństwa w sferze seksualnej. Kiedyś seks analny był zwierzęcy, odrażający i ogólnie nieakceptowany. Obecnie co druga kobieta lubi w czarne-oczko, natomiast sam pegging był już praktykowany w starożytnej Grecji. Stymulacja analna mężczyzny to nic chorego. Chyba że wy dziewczyny i analu się brzydzicie. Inna sprawa, nawet jeśli mężczyzna lubuje się w takim seksie, bądź weźmy bardziej skrajny przypadek; mężczyzna mógłby być pasjonatem transgenderyzmu (kobiety z penisem, dla nieoczytanych), w żadnym razie nie czyni go to gejem. Homoseksualizm, czy Heteroseksualizm nie zależy od tego kto penetruje kogo, a jedynie od tego jakiej kategorii piękna pożąda; Feminizmu, czy Masukinizmu. O ile twój mężczyzna nie zapragnie byś zaczęła chodzić na siłownię, obcować wyłącznie z mężczyznami i zaprzestała normalnych kobiecych zwyczajów, jak depilacja, czy pedicure lub i nawet brania testosteronu, nie macie podstaw do nazywania go pedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wasza wina
Ja mysle ze takie pomysły wpadaja do glowy przez takie forum jak to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
Lubię takie zabawy. Tylko niestety moja żona tego nie pochwala. Zrobiliśmy tak 2 razy (ogórek i rączka od szczotki do włosów). Mnie najbardziej podnieca świadomość, żo ona to robi, w tym uczestniczy. Samo doznanie związane z obecnością czegoś w moim tyłku jest średnie. Chciałbym, żeby założyła takiego penisa na pasku i mnie posunęła. Ale nie wiem czy odważę się jej o tym powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzykantka
powiedz, najwyżej odmówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HGFCn
pierdolnij sie w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsza114
na twoim miejscu zlalabym go tym sztucznym fiutem przez leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrkr26
Ja również bardzo chciałbym tego spróbować :) Szególnie podnieca mnie w tym odrócenie ról a najbardziej marzy mi się żeby to "dziewictwo" wystawić na aukcji i je sprzedać za jakąś symboliczną kwote jakiejś Pani. Dlatego chciałbym bardzo się dowiedzieć gdzie i jak to zrobić (np. jakiś adres, link i w ogóle gdzie szukać chetnych Pań na to szukać) zeby znalazły się klijentki? Podniecało by mnie to że nie to że nie mugłbym się wycofać :) Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamis87
A ja z kolei marzę o takim czymś, o straponie myślę bardzo często i chciałbym znaleźć odpowiednią kobietę ale to jest co najmniej trudne co zrobic :( Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allllamo
nie jeteś oudosobnionym przypadkiem -mam takie same marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i jestem przerażony. Dominuje buractwo, które wie lepiej jak bawić się w łóżku. Oni wiedzą jak to powinno się robić, jeżeli ktoś ma inne oczekiwania jest głupi, prymitywny, zboczony...itd itp. Mam was wszystkich w głębokim poważaniu, mam 60 lat i tę samą żonę od 37 lat. Bawimy się w łóżku do dziś, moja żona miała różne oczekiwania podobnie zresztą jak i ja. Na początku anal zupełnie ją nie kręcił, dziś bywa, że tak się kochamy i jej to odpowiada. Niespodzianki praktycznie się nie zdarzają bo o******ca jest pusta. Ja lubię paluszek w pupie w trakcie pieszczot a żona mi to czasem daje, bo mnie po prostu kocha i stara się dać mi przyjemność. A wy krytykanci kochacie swoje kobiety a wy kobiety kochacie swoich mężczyzn. Może kochacie się w lateksowych rękawiczkach i boicie się, ze się spocicie bo to brzydko pachnie. Kobieta kochana zawsze pachnie i można dla niej zrobić wszystko. A ty która rozpoczęłaś dyskusję powiedz mężowi, że do tego nie dorosłaś, niech czeka. ON to zrozumie. Może kiedyś za rok , dwa dasz mu sama bez problemu to na co czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham strapon ...................frajer kto nie spróbował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam uwielbiam mój mąż nie jest genem ale uwielbia jak posuwam go w tyłek Najpierw mnie zerżnie a później zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż to maniak chce mi tylko wkładać do pupy jakby nic więcej nie istnialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniak

Ciekawe co na to wszystko, po latach batula i stick...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×