Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotr ale nie święty

NIGDY WIECEJ!!!!!!

Polecane posty

Gość piotr ale nie święty

czy zdarzyly wam sie takie opcje w sexie, jakies przygody lub inne przypadki/wypadki gdy totalnie wkur***ni/zdegustowani powiedzieliscie po wszystkim "NIGDY WIĘCEJ!!!!" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks analny
brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIGDY WIĘCEJ sexu na blacie bez poduszeczki pod pupcia (pierdo... dyskopatia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfons mucha
NIGDY WIECEJ anal seksu, nie dosc ze bolalo ja to i mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziaa T.
NIGDY WIECEJ trojkatow,niiiigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajaj
nigdy wiecej.. a/ anal b/trojkat c/podczas okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy więcej
już mnie nie karz martwą cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjfjf
nigdy więcej z eksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karłowata Kunegunda
nigdy więcej z Romanem Giertychem! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa nimfa
nigdy wiecej z przygodnie spotkanym przystojnym acz niedelikatnym nieznajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy wiecej seksu
z Janem Marią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalny amator
nidgy wiecej nie bede sie kochal przy niskiej tempertaurze, po ostatnim razie nikomu nie bylo przyjemnie, no i nerki mnie bola do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czaje lolitka
co jest 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiigdy więcej
sexu na sianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czaje lolitka może poziom piąty:) Kobieta coraz bardziej otwiera się na doznania, aby w końcu całkowicie odsłonić się przed partnerem. Według taoistów istnieje dziewięć poziomów orgazmu, a typowy Europejczyk przestaje pobudzać kobietę już po osiągnięciu czwartego i w rezultacie jej orgazm jest tylko częściowy. Kontynuując stosunek można wznieść się z partnerką na kolejne poziomy ekstazy. Poziom pierwszy - płuca Kobieta wzdycha, oddycha ciężko i ślini się Poziom drugi - serce Całując mężczyznę wkłada mu jężyk do ust Poziom trzeci - śledziona, trzustka i żołądek Mięśnie kobiety są napięte, partnerka obejmuje kurczowo partnera Poziom czwarty - nerki i pęcherz Pochw kobiety przechodzi serię skurczów i zaczyna płynąć z niej śluz Poziom piąty - kości Stawy kobiety rozluźniają się; zaczyna gryźć partnera Poziom szósty - wątroba i nerwy Kobieta wije się jak wąż, próbując opleść rekoma i nogami mężczyznę Poziom siódmy - krew Kobieta próbuje gorączkowo dotykać ciała partnera; jej krew \"gotuje się\" Poziom ósmy - mięśnie Kobieta jeszcze mocniej gryzie partnera i ściska jego sutki; jej mięśnie całkowicie rozluźniają się Poziom dziewiąty - całe ciało Kobieta osiąga stan tzw. \"małej śmierci\", poddaje się mężczyźnie i w pełni \"otwiera\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komarów i mrówek podczas upojnej nocy pod chmurka nad jeziorem :O.... kanapek z majonezem i musztardą podczas spontana na kuchennym blacie :O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy wiecej nie w******* bobra . Byliśmy z kumplem na zerowisku czy jak tam się nazywa gdzie bobry obgryzają drzewa w wodzie . Złapaliśmy bobrzyce włożyłem w dziurę i bóbr mnie tak ugryzł ze miałem cała rękę zakrwawiona , jak sie okazało był to samiec a nie samica . Wiec zaliczyłem bobra w kakao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy więcej: - Na sianie - na bardzo dużej bani (można sie zajechać) - w małym aucie (jak sie ma ponad 1.9m) - glosnej kobiety w lozku w hotelu o "papierowych scianach" - czarnoskorej (zapach mi nie leży - jest inny) - dziewic (miałem kilka i wystarczy, nie pozwlisz sobie na wszystko na poczatku) - nimfomanki (lubie sex ale non stop przez kilka dni to boli wszystko) - panien wbijajacych paznokcie w plecy i pupe, i drapiacych (przez dlugi czas o basenie zapomnij) - i jeszcze kilku innych ale to innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak raz byłej jak byla pijana puściły zwieracze i sie zesrała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×