Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość **zatroskana

Ubrania dla nastolatki

Polecane posty

Gość **zatroskana

Planuję wybrac sie z moja 17letnia córka na zakupy. Chciała bym uzupełnic jej garderobe. Ale mam problem :( Nie wiem na co moge jej pozwolic a na co nie.. Prosze podajcie jakies propozycje ładnych i zarazem modnych strojów dla licealistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upikupik
upikupik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech sie ubiera w to co chce, powinnas sama ocenic. Wg mnie kupienie jej spodnicy spod ktorej wylazi pol tylka nie bedzie rozsadne i zaloze sie ze Ty o tym wiesz. Poza takimi przypadkami - nie ingeruj za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **zatroskana
No tak.. ale ona czesto pyta mnie o rade.. i chciała bym wiedziec co nosza dziewczyny w jej wieku, jakie kolory itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinsy dzisy
dzinsy i jakiś topik, koszulka, bluzka, polar lkub bluza bo zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 17-tke w domu i prawde mówiąc nie ingeruje z jej stroje za bardzo .............czasem tylko stanowczo odradzam stroj który nie bedzie jej pasował do reszty garderoby . Jak sama chce jej cos kupic to jezeli bedzie to bluza i do tego w jakims odcieniu róz to moge spokojnie kupowac ............ ona jest wielbicielka wszystkigo co komponuje sie z różowym pewnie potem bedzie jakis inny kolor. Na zakupy osttanio niechadzam z nią ............ nauczyła sie kupowac sama i wiem że kupi tylko to co bedzie nosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to proponuje sie
rozejrzeć i przyjrzec swojej córce, bo jak dla mnie dziwne to pytanie. Można ingerowac mniej , bardzo, lub wcale, ale chyba, każda matka zna styl ubierania swojej córki i w jakich klimatach sie dziewczyna porusza. Napisałaś to bardzo dziwnie, bo tak , to można doradzic w co ubrać np. 5 latka. Wyobrazasz sobie topik swojej córki, pod tytułem, w co sie ubieraja 44 letnie panie, bo mam doradzić mamie , a nie wiem. A czkolwiek ten drugi topik lepiej potrafiłabym zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam córke..
a jak taki przykładowy strój mogł by wygladac ? Jakies propozycje? zdjecia ? linki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka25
Nie ma na szczęście już takiej bezwzględnej dyktatury mody, i każdy wybiera sobie z tego co sie nosi ,to w czym dobrze wyglądai dobrze sie w tym czuje. Nie wiemy jak wygląda twoja córka i co lubi, więc jak mamy ci doradzić? Prośba jest tym więcej dziwna, że dotyczy własnej córki, bo mógłby to byc problem, dla kogos kto ma zrobić prezent, a nie ma z taką nastolatką kontaktu na codzień. Generalnie nie ma czegos takiego, ze jak ma sie 17 lat to nosi sie to i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka25
Nie bardzo rozumiem , jak to jak taki strój miałby wyglądać? Córki na codzień nie widujesz, nie wiesz czy woli spodnie czy spódnice? Nie zauważyłaś czy ubiera sie na różowo, czy na cxzarno, no ja bardzo porzepraszam, ale zachowujecie sie jak z innej planety, nigdy z córkami wcześniej na zakupy nie chodziłyście, nie widzicie w co się ubieraja , nie widzicie w co się ubierają ich koleżanki?, to jaki wy macie kontakyt z dzieciakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honczwot
a co adoptowałas dziewczyne i chcesz jej garderobe sprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem tak ...dzinsy dzwony .......jakiś sfeter z poszerzanymi rekawami.......dzinsy biodrówki sa najlepsze....... lub dzinsowa spódnica tak do łydekala trapez + sweter golf bez żadnych tam perdół czy cekinków. mozna tez mini dzinsową nie za krótką i do niej bluzeczki teraz jakieś np na dyskoteke czy na wiosnę......duzy wybór np na targach jest..........kolory to róż jasny beże, brązy na czasie..paski pastelowe............bedzie się czuła wygodnie i na topie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallka
sweter pisze sie przez w a nie f :/ dzwony s aniemodne...modne sa takie dosc zwezane jeansy z dziurkami w stylu retro..ogolnie moda hippisowaska lekko...spodnie moga byc tez bryczesy do teog oficerki, jakas fajna marynareczka w pas, wiazany sweterek w pas blyszczaca broszka, sportowa bluza, moze byc pmy lub np z Cubusa... a cekiny i korlaiki s amodne ....nie rob kobito z dziewcyzny jakeijs szarej myszy...i kupuj ciuchy dobrej jakosci a nie na bazarku za 15zlotych :/:P a spodnice to te w stylu hippie z jakimis haftami i falbankami tak do lydki siegajaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallka
sweter pisze sie przez w a nie f :/ dzwony s aniemodne...modne sa takie dosc zwezane jeansy z dziurkami w stylu retro..ogolnie moda hippisowaska lekko...spodnie moga byc tez bryczesy do teog oficerki, jakas fajna marynareczka w pas, wiazany sweterek w pas blyszczaca broszka, sportowa bluza, moze byc pmy lub np z Cubusa... a cekiny i korlaiki s amodne ....nie rob kobito z dziewcyzny jakeijs szarej myszy...i kupuj ciuchy dobrej jakosci a nie na bazarku za 15zlotych :/:P a spodnice to te w stylu hippie z jakimis haftami i falbankami tak do lydki siegajaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lallka........nie czepiaj się innych tylko pisz swoje propozycje. I będę pisała jak hcęłm, i nie bedzies zmi mufiła jak .........dzwony są modne i na topie biodrówki...........ze wsi jestes ze się nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sobie wyorbazam nastolatkę z broszką i bryczesach i w zwężanych dzinsach....horror..............co za kobieta...........to ma być strój dla licealistki anie struganie dudka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala la
najwazniejsze jest to, zeby sie w ubraniu dobrze czuc i dobrze wygladac, dzwony akurat nie kazdemu pasuja (i nie kazdy je lubi, dla mnie jest to najgorszy kroj z mozliwych), tak samo zreszta, jak kazdy inny rodzaj ubrania Filomenka piszesz, ze dzwony sa takie modne, ja akurat dawno nikogo w dzwonach nie widzialam (zeby uprzedzic Twoj super tekst o byciu ze wsi, pisze od razu, ze mieszkam w duzym miescie) 17 - latka ma juz jakis styl i nie ubiera tego, co jej mama wybierze, sa dziewczyny, ktore lubia dzinsy ze sportowymi bluzami, sa tez takie, ktore do tych dzinsow zaloza jakas koszule czy elegancki sweterek, nie widze tez nic zlego w zwezanych dzinsach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkaa18
wiesz Filomenka, ja akurat bardzo lubię dzwony, wyglądam w nich bardzo dobrze i chodze w nich . Ale jak najbardziej wyobrażam sobie nastolatke w bryczesach i z broszką, (mam i jedno i drugie) bardzo modne i w zwężanych spodniach których nie lubię co nie zmienia faktu, że są modne.(tych nie posiadam z wymienionych wczesniej względów) Ale tez nie wyobrażam sobie kompletowania stroju przez internet 17 latki, która przecież ma swój gust i swoje upodobania, z księżyca tu nie spadła. Dziwi mnie to zapytanie jej matki, bo moja to wie doskonale co lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaaaaaaa
to prawda dzwony juz nie są raczej modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to są bryczesy
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anduinaaa
Jeśli chodzi o ubranie to proponuje córce kupić cos wyjątkowego, w czym wyglądałaby schludni i niewyzywająco. Moja corka jest obecnie w pierwszej klasie liceum i zakupami rowniez mamy problem...Corka szuka rzeczy wyjatkowych. Jeśli chodzi o mode to niestety nie moge zgodzic sie z Filomenką, no może co do golfów bo sa one uniwersalne. Filomenko w liceum ( przynajmniej tam gdzie uczęszcza corka) wiele osob lubi nosic styl hippie i retro, a co do dzwonów to już przeżytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallka
wlasnie...heh ja z e wsi nie ejsyem...w kazdej gazecie typu twoj styl glamour elle napsiane jest co jest modne i nie sa to zadne dzwony :> chyba z eleciutko rozszerzane spodnie....zreszta w szanujacym sie butiku tez ...byc moze na bazarach...ja chodze do liceum i chodza tam dziewczyny ubrane w sttylu retro,hippie,ethniczynym, lub snobistycznym sportowym w bluzy nike pumy itd...zreszta to dziewczyan powinna se sama wybrac ciuchy co chce, o ile ceny nie przekrocza limitu , a ty jakos jej doradz i odradz to co jest kicozwate lub dizwkarskie:P a cekiny i polysk jest bardzo na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja
przeciez kobieta ma z nią pojsc na te zakupy nie rozumiem skad te pytania, przeciez ma oczy i widziec bedzie jak dziewczyna w konkretnej rzeczy wygląda? A w dobrych sklepach sa modne rzeczy i dziewczyna tez chyba wie, to tylko pomoc przy wybraniu w czym najkorzystniej wygląda. Nie rozumiem pytania autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumka
ja mam 19 lat...i najlepiej podam sklepy w ktorych sa teraz duze przeceny i w ktorych sama sie ubieram... *house *troll *new yorker] *reeporter *czasami teranova *cropp town czasem *jak torby to z pumy albo addidasa...na wyprzedarzach mozna naprawde tanio kupic :) *buty to tez puma,reebok,addidas....a ostatnio nawet daischamn...(czy jak to sie tam pisze) *bizuteria i dodatki to np.galeria centrum i drobne stoiska z biżuterią i świecidełkami :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallka
fajne ciuchy maja tez w orsayu, cubusie szczegolnie:) tally wejlu reservedzie czasem i w dieslu :)(w tym ostatnim s adrogie niestety:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyta się, czy Ci się dany ciuch podoba, bo chce znać Twoje zdanie, a nie wiedzieć to co jest trendi, cool, jazzy.. czy co tam innego... po co Ci do tego adresy sklepów czy znajomość kolorów, jakie aktualnie noszą nastolatki? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi17
proponuje takie sklepy jak: reserved, troll, house, diverse, kenvelo, ravel, big star, coloseum... ja mam 17 lat właśnie w tych sklepach się ubieram :) a jeśli buty to klasycznie nike, puma, reebok czy adidas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue15
no tak szczerze mysle ze chyba sobie jaja robisz zakładajac ten topik.... no sorry, ja ma 15 juz prawie 16 lat i nie nie chodze z mama na zakupy a co dopiero zeby mi miała truć co mam nosić a na co mi nie pozwoli... chyba ze to tylko moja jest staroswiecka.... ja sobie nie wyobrazam zeby mi doradzała:P ale myśle ze nie za bardzo powinnas sie wtracac bo najwazniejsze zeby jej sie podobały te ciuchy, z reszta ona chyba najlepiej wie co jest jej potrzebne w szafie , owszem mozesz jej doradzic w jakim kolorze jej lepiej czy cos ale nie za mocno ingeruj POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burek
hał, hał lubię być zapinany analnie przez psa pana Romana z parteru. W zamian za to dostaję klapsa w tyłek i paczkę draży kokosowych z Biedronki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue15
Mam 15 lat, już prawie 16 nawet. I ma poważny problem:( W mojej klasie jest taki jeden chłopak, który bardzo mi się podoba. On ma starsza siostrę i lubi matematykę. Bardzo dobrzez gra w piłkę i w ogóle bardzo mi na nim zależy. Chciałabym, żeby on też mnie lubił. Kocham go!!! Co zrobić, żeby mnie popieścił i zaprosił do kina??? Proszę, pomóżcie!! Wiem, że zaraz ktoś się będzie podszywałi naśmiewał, jak to zawsze na kafe, ale to nie żart! proszę, doradźcie coś, bo już w poniedziałek wracam po feriach do szkoły i muszę coś zrobić z tym... Może kupić jakąś szaloną bluzeczkę, żeby w końcu mnie zauważy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×