Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anike

mieszkacie sami czy z rodzicami lub tesciami

Polecane posty

przypomniał mi się komentarz teścia, jak wymieniliśmy w naszym pokoju drzwi(teraz mamy w nim sypialnię)-z takich z szybą na zakryte. Usłyszałam,że teraz jest ciemno w przedpokoju!!!!!! Na co mu odpowiedziałam,że może powinniśmy je zostawiać otwarte na noc albo żeby ich w ogóle w pokoju nie było? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Offfffffca
Hej - mieszkanie z rodzicami to nie jest dobry pomysł. Sami z mężem mieszkaliśmy z rodzicami troszkę - po ślubie - na szczęście bardzo króciutko i nie zdążyliśmy się do siebie zrazić :) Ale faktycznie - zero intymności - nawet pokłócić się nie idzie - no bo to głupio tak :) Uważam ze młodzi ludzie powinni mieszkać sami - nawet duży dom w którym wszyscy mieszkają razem nie jest moim zdaniem dobrym pomysłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie..nawet głupio sie pokłócić..nie mówiać już ze mamy sypialnie obok rodziców..i nawet w nocy pochałasowac nie mozemy..bo sie głupio czujemy..jak bede miec swoje mieszkanie to bedziemy to robić na stole w kuchni..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy małżeństwem prawie od 2 lat.Od początku mieszkamy na swoim ( to mieszkanie było męża jeszcze 10 lat przed ślubem) mam cisze,spokój,robie to co chce.Nikt mi nie powie ,,że jak będizesz na swoim to zrobisz tak czy siak\" czy coś z tych rzeczy.Owszem teściowa się wtrąca,ale ja wkońcu jestem u sibie więc co ją to obchodzi czy zrobie to czy tamto. Z rodzicami można mieskzać,owszem ale mieisąc,góra dwa.Ja z moimi mam świetny konakt mogłabym z nimi mieszkac gdybyśmy nie mieli mieszkania (ale pewnie mąz by się źle czuł) a z teściami to sobie już nie wobrażam.Ośiwiałabym przed 30-stką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anike
ja po prostu marze, ze wracam po pracy do mojego własnego mieszkanka. gdzie mam spokój, porzadek (albo bałagan ale przez siebie zrobiony) i mogę czuc sie swobodnie, chodzic nago , wylegiwac w wannie, kłócic sie z mezem( choc to sie rzadko zdarza) zapraszac kogo chce i najak długo chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja żałuję ze nie pomyśleliśmy o mieszkaniu wcześniej..tylko dopiero teraz..zazdroszcze tym co są już na właśnych śmieciach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anike
dodam ze mój maz marzy o tym samym, tym bardziej ze mamy porównanie - jeszcze na studiach mieszkalismy sami przez rok. Było cudnie. Ale juz niedługo, mam nadzieje do wakacji , jestesmy teraz 1,5 roku po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anike
my bedziemy miec dziecko, wiec pomoc rodziców by sie przydała. ja niestety nie mogę liczyc na pomoc macochy ( nigdy nie miała swoich dzieci) a tesciowa jest 200 km od nas. Dlatego kupno mieszkania było dobrym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim przyszłym męzem mieszkamy w domu moim rodzinnym tylko z moim tata tata ma swój świat nie wtrąca sie, i jest wszystko ok czasem są spięcia ale nie jest tak źle moze dlatego!!! Ale nie wyobrazam sobie mieszkania u teściów sa super ale raz dziennie na 1h.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama20
zeby jeszcze mieszkania byly tansze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm...112223334544
nie zazdroszcze Wam mój chłopak mieszka na szczęscie sam. planujemy slub. moze nawet przed slubem przeprowadze sie do niego by zobaczyć jak sie zyje pod jednym dachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co sie decydujecie
na mieszkanie u teściów skoro wiadomo że to zły pomysł? trzeba kupic mieszkanie i nie bac się kriedytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkamy z babcią mojego chłopaka i jest ok. Ale mieszkaliśmy wcześniej z jego rodzicami i nigdy więcej!!! Nie ma nic gorszego niż dzielić kuchnię i łazienkę z teściową,zwłaszcza jeśli ona ma pierdolca na punkcie kolejności szklanek w szafce i czystości w łazience!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko
hej, a napiszcie jakie płacicie raty miesięczne, na jaką kwotę wzięliście kredyt i ile będziecie go spłacać? i jak duże są wasze mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś napisał ze po co sie decydujemy na mieszkanie z teściami..ale nie jest tak łatwo zrobić jak powiedzieć..nam jak na razie ledwo starcza na zycie..mieszkajac z moimi rodzicami..nie płacac rachunków..bo oni wiedza ze nawet jak byśmy chcieli to nie mamy..wiec nie możemy wynając mieszkania..dopóki nie wyjdziemy na prostą..ja planuję po urodzeniu dzidziusia iść do pracy..żeby pomóc mężusiowi..bo teraz tylko on sie biedny meczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anike
my wzielismy kredyt na 112000 rata wychodzi ok 640 zł miesiecznie a kredyt bedziemy spłacać przez 30 lat. Ale kupilismy nowe mieszkanie 68 metrowez ładnym duzym balkonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×