Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brrrrrr2

najlepszy ANTYPRYSPIRANT! bo juz mam dosyc!

Polecane posty

Gość brrrrrr2

jakich uzywacie? uzywalam przez jakis czas rexsony, nie wiem jaka to, ale w takiej przezroczystej "buteleczce" w kulce, ale juz nie dziala :/ sprobowalam dove silk dry ale jest do dupy pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ANTIDRAL do kupienia w aptece:) mi pomogl:) drogi nie jest ok 13 zeta i naprawde jest swietny!!! wpisz sobie tutaj w wyszukiwarce \"antidral\" i przeczytaj komentarze:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyhhdjj
swedza po nim pachy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przez pierwsze 2 razy swędziało, potem starałam się na bardzo osuszoną skórę aplikowac i jest ok. I jaki komfort !! Cena chyba mniej niż 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossa_
Bardzo dobry jest Neutro Roberts, niestety nie widziałam w Polsce. Przywożę go z Włoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej chwalę LADY SEED STICK czy jak to się tam pisze ale nie tan 24/7 bo jest do niczego tylko te klasyczne w sztyfcie i najlepszy moim zdaniem jest orchard bloosom - swieżośc przez cały dzień po porannej aplikacji a problemy z poceniem mialam spore, po ty jak ręką odjął pozdrawiam i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etiaxyl
etiaxyl- do kupienia w aptece ok.44zl. RÓzne warianty: pod pachy do rąk i do stóp- polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie Rexona w kremie!!! tylko nie mylic z sztyftem,albo innymi cudami-musi byc w kremie!koszt ok.15zl. Jest naprawde swietna,jest sie \"suchym\" w najwieksze upaly.nawet pod prysznicem trudno ja zmyc (serio) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też chcę zabrać głos
a ja od lat używam Dove w sztyfcie /nie kulka/. Najpierw stosowałam go w kremie - ale brudził ubrania - trzeba było bardzo uważać przy zakładaniu. Naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam antidral
nie kupuj super deo - wiele szumu, a nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosze989
nie chodzi mi o kase, potrzebuje czegos dobrego i skutecznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonka80000
etiaxil - w wersji do skory wrazliwej- wydaek ok45 zl w aptece Uzywasz raz na 3 dni i masz problem z glowy..nawet w 30 stopniowe upaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etiaxil
etiaxil jest najlepszy jest drogi ale naprawdę warto mi pomógł na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi bardzo odpowiada Lady speed stick w żelu... fajne linie zapachowe i w zasadzie nie aż tak drogi... Nawet latem się po nim nie pocę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyperspirant
polecam czerwony etiaxil mi starcza na rok jedno opakowanie jest małe ale bardzo wydajne na początku trochę piecze ale trzeba używać na suchą skórę ja używam raz na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywalam wielu antyperspirantow i drozszych i tanszych ale ostatnio doszlam do wniosku ze najlepszy jest NIVEA..ale to zalezy od skory kobiety..kazda ma inna i kazdej odpowiada inny antyperspirant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ticzek
ETIAXIL i tylko on!niby spory wydatek rzedu 40-50 zl nie pamietam dokladnie bo jest tak skuteczny ze nie kupuje czesto.trzeba tylko dokladnioe stosowac sie do zalecen.wielka ulga-wreszcie nawet w upalny dzien nie musze co chwiele kontrolowac czy nie ma plam.POLECAM polecam polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REXONA!!! BOMBA.. niedroga, świetnie chroni i pachnie cały dzień.. i nawet łatwo spiera się z ubrań (o ile się pobrudzą) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacieraj się co drugi dzień
wonną wkładką higieniczną, ale taką, żeby już cxzyc ja było kiszonym ogórem- zadziała na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam nivea i jestem bardzo zadowolona uzywalam wielu innych ale nie byly dla mnie allbo dobre albo mnie uczulaly a ten nic jest dla mnie najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLECAM secret
w kremie jest baaaardzo dobry, wydajny nie za drogi (ok. 14 zl) i naprawde dziala ja uzywam go juz od lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
rexona w sztyfcie albo nivea balance tez w sztyfcie-super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etiaxil
polecam, sprawdzałam na sobie! tylko trzeba się DOKLADNIE stosować do tego, co pisze w ulotce. Naprawdę działa, fakt ze kosztuje dużo, ale warto. Poza tym to nie jest zwykły antyperspirant, to preparat dla osób z nadmierną potliwością. Stosowałam go na dłonie i pachy, i byłam bardzo zaskoczona, ze działa tak rewelacyjnie juz od pierwszego razu. polecam jeszcze raz, po co męczyć się, wydawać kasę i eksperymentować?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olakot55
NIVEA Balance używam od lat i napewno nie zmienię go na inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1122339
reksona ale w sztyfcie jest najlepsza. ja sie dosyc mocno poce i ja polecam. jak sie pocisz pij herbatke z szałwi - pomaga na potliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaa
ja tez polecam ANTIDRAL- w aptece zero potu nawet w 30 stopniowe upały. ok 13 zł Każdy kto uzywał nie umiał nie zachwalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1122339
wiem ze nie mozna uzywac antyperspirantów,niestety powodują raka piersi, ja tez sie troszke poce i zwykły dezodorant nie zawsze pomaga ANTIDRAL- to antyperspirant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna
zamowcie w aptece deo-plyn o takim skladzie Rp.aluminiumchlorid-hexahydrat 10,00 etanol 90% ad50,00 dzialanie gwarantowane Aptekarka z Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×