Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kot1

899- Ty przecież wiesz, Kochana moja----*-*-*-*-*-*

Polecane posty

Tamto niebo tym samym cieniem spowije, w tym samym mroku ukryje moje spojrzenie, tą samą tęsknotę wyśpiewa, Sanvean...😍😍😍... Przecież przyjdziesz, z każdego Marzenia, z każdego Snu, Spełnieniem na zawsze😍😘... Kocham Cię!😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocie1 Tak pięknie piszesz, oby Wasza rozłąka szybko się skończyła, życzę Wam wszystkiego najlepszego i na zawsze takiej Miłosci jaka teraz Was łączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea-i
Niech już ta rozłąka minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjdę:) Nie tylko ze Snu marzeń przyjdę Tak wyczekane to Jutro nastanie przyjdę by w ciszy z Tobą w blasku świec i czarnej wymienić usmiech i siebie rzec tych parę słow co trwały pisane :) tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: Pani Jeziora Miłość jest Piękna, piszę o Tym, Co w Nas- na zawsze:-) Dziękujemy Ci Oboje za Życzenia, pozdrawiamy i życzymy, byś i Ty odnalazła Siebie w Kimś kochającym Cię bezgranicznie, jeżeli jeszcze nie odnalazłaś...🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekundy dzielące od zimy... Nie zmrozi jej oddech, nie zmieni niczego- już próbowała, Kochanie😍... Drzewa wyrosły, by ciało dać Naszym Marzeniom, ich czas wciąż bliżej...:-)😍... Choć ciągle za daleko, nie może w Nas być cierpliwości, jest Pewność, że Droga przejezdna dla Nas, zawsze:-)😍😘... Kocham Cię, każdym uśmiechem i łzą na zawsze😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzykiem donośnym, świdrującym, rozedrganiem duszy dają znać, że przyszły- przecież wiedziałem i tak wcześniej... Napięta, jak struna wibruje przy każdym podmuchu powietrza tańczącego pod ich skrzydłami z Ciemności, tak wiele wciąż jej we mnie:-(... I Szept zamilkł, mroźny wicher przez na ościerz otwarte Drzwi:-(... Wiem, że jesteś, Kochanie:-)😍😘... Kocham Cię!😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nothing but dust....
Pozdrawiam kot ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nothing but dust....
a jednak tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy, nie może rozdzielić Nas nic, choćby zdawało się wszystkim, że czas Nas pochłonął- My WIEMY!:-)😘😍... KOCHAM CIĘ, NA ZAWSZE TYLKO MOJA JEDYNA WYŚNIONA NAJPIĘKNIEJSZA CZARODZIEJKO!😍😍😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedział się świat, co znaczy Piękno, Miłość, Szczęście, Spełnienie Marzeń, Snów Najcudowniejszych- JESTEŚ, KOCHANIE:-)😍😘... A ja istnieję tylko dla Ciebie, Czas umrze, wszechświatów bezmiar przeminie- czymże są? Na zawsze tylko My, Najsłodsza moja:-)😍😍😍😘😘😘... Jestem tylko Twój, już na zawsze:-)😍😘🌻... Kocham Cię, tylko moja Zachwycająca Wyśniona wiecznie Młoda Czarodziejko, całym sobą na zawsze!😍😍😍😍😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyka cicho kołysze Gdzieś w Naszym Kiedyś, drżące Naszymi Oddechami płomienie świec, zapomniani wreszcie przez wszystkich, już tylko My, na zawsze tylko dla Siebie, Kochanie...😍😍😍... KOCHAM CIĘ!😍😍😍😘😘😘... Tęsknota tak pali...😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam Asnyk - \"Rezygnacja\" Wszystko skończone już pomiędzy nami, I sny o szczęściu pierzchły bezpowrotnie; Wziąłem już rozbrat z tęsknotą i łzami, I żyć i umrzeć potrafię samotnie. Dziś nic z mej piersi skargi nie dobędzie, Nic jej nie przejmie zachwytem lub trwogą: Nie wyda dźwięku rozbite narzędzie, Pęknięte struny zadrżeć już nie mogą. Nie ma boleści, co by mnie trwożyła, Bo dzisiaj nawet w własny ból nie wierzę; Ogniowa próba dla mnie się skończyła, I do cierpiących więcej nie należę. l żadne szczęście ziemskie mnie nie zwabi, Żebym się po nie miał schylić ku ziemi... I żaden zawód sił mych nie osłabi: Przebytą męką panuję nad niemi. Światowych uczuć nicość i obłuda już mnie nie porwie swym chwilowym szałem: Przestałem wierzyć w te fałszywe cuda, Więc i zwątpieniu ulegać przestałem. Z całego tłumu zmyślonych aniołów, Połyskujących tęczą swoich skrzydeł, Została tylko szara garść popiołów I wiotkie nici porwanych już sideł. Dziś jeden tylko duch mi towarzyszy, Co rezygnacji nosi ziemskie miano; On wszystkie burze na zawsze uciszy I da mi zbroję w ogniu hartowaną. W tej zbroi przejdę przez świat obojętnie, Surowe prawdy życia mierżąc wzrokiem, Ani się gniewem kiedy roznamiętnię, Ani się ugnę przed losu wyrokiem. Patrząc się z dala na kłamliwe rzesze, Na ich zabiegi o błyskotki próżne, Kamieniem na nie rzucić nie pośpieszę I pobłażania jeszcze dam jałmużnę. Niech się więc kończy owa sztuka ładna, Co się zwie życiem, w cieniu cichej nocy, Bo żadna rozpacz i nadzieja żadna Nad mojem sercem nie ma już dziś mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotografie wypełniające pamięć...😘😘😘... Tchórzliwie zrezygnować, pusząc się lodem w sercu???! NIE MY!:-)😍😘... Ból straszny:-( - minie przecież!:-)😘😘😘... KOCHAM CIĘ!😍😍😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak morze , bezbarwnie przelewając swe szare wody , tak ma miłość błękitne fale niespełnienia niesie przez myśli o tym , co moglo być między nami.... Taką miłość w księgach znaleźć starych można , nie w życiu - zobacz co tracisz , zobacz czego można pragnąć i nie dostać . A Ty masz to morze rozpostarte przed sobą - wystarczy w nie wejść , zanurzyć zmysły i ciało. Spróbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spełnienia marzeń........... oraz...... radosci ze zwyczajnosci kocie........ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znikam nigdy naprawdę, Kochanie😍😘... Kamienne płyty, pomiędzy którymi kluczę, ścigany każdej nocy, pokryje gruba warstwa mchów, zielonych miękkością, jeszcze tylko jedna nieskończoność, Kochanie😍😍😍... Aż eksploduje Nasz Czas:-)😘😘😘... Kocham Cię!😍😍😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cirillo- dobrze, że podniosłaś Wróciłem, ponad Tysiąc Dni, piekło we mnie i wokół mnie, a przecież nie uroniłem ani Odrobiny Miłości...😍😍😍😘😘😘... Moja Boska Czarodziejko: nic się nie kończy, choć świat poszedł naprzód...😍😍😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tutaj Milczenie:-(... Proszę, nie musi tak być, Kochanie...😍😍😍... Miłość naprawdę Wystarczy...😘😘😘... Kocham Cię!😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
Kot1, czy ta Miłość ciągle trwa, jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość- TAK! RAZEM- już nie:-(... Stały się rzeczy straszne, o których nie mam pojęcia... Ale wiem, że wciąż Kochamy Się...😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
:) no to jeśli się kochacie, to na pewno będziecie razem, trzeba tylko w to bardzo wierzyć, marzyć Jonasz Kofta pisał: "żeby coś się zdarzyło, żeby mogło sie zdarzyć i zjawiła się Miłość.... trzeba marzyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, naprawde trudno zrozumieć mi Twój optymizm, Byliśmy tak Blisko... Prosiłem o Litość, Prawdziwą, jak przy eutanazji- Odpowiedź: Milczenie...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
spróbuj jeszcze raz, a potem jeszcze raz... i jeszcze raz. A wtedy zobaczysz, czy Ta Miłość jeszcze trwa, a może umarła śmiercią naturalną (wtedy nie boli), ale próbuj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Naturalną"?:-D- Miłość nie umiera:-), a jeżeli tak jest, to znaczy, że nigdy jej nie było. To banał, ale kocha się tylko Raz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
nieprawda!!!!! To byłoby okropne. Mozna kochac tylko raz pod pewnym wszak warunkiem - Miłość ta jest odwzajemniona. Jeśli jest inaczej, Ona musi umrzeć!!!! Kto to śpiewał "każda miłość jest pierwsza, najgorętsza, najszczersza..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu: poza tym ja nie próbuję, tylko Kocham:-) Moją Czarodziejkę😍, NA ZAWSZE😍 i wiem, co to znaczy:-) W dodatku mam więcej, niż 16 lat, choc wiele osób na tym forum wątpiło:-D Dzieki za komplement!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×