Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kot1

899- Ty przecież wiesz, Kochana moja----*-*-*-*-*-*

Polecane posty

Gość Chciałabym......
Chciałabym Ci tyle opowiedzieć... Chciałabym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamknięty w lochu krzyczy ze szczęścia na widok światła dziennego... Nie myśli o odpowiedzialności. Kocham na zawsze tylko Ciebie, Najcudowniejsza, Jedyna moja😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoc czarownica
znam to... następny klon w zyciu bo jesli nie klon to co? dramat wiedziec,ze nie jest się wyjątkowym przezyje, dam rade kocie "moj" kocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofrenia jest jednak
okropną chorobą u ciebie kocie 1 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzostowską
ktos tu zacytował!!!Brawo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urzekające Najcudowniejszym Pięknem Spojrzenia, Dotyk Nocy przenikający Rozkoszą, dźwięczące Szczęściem Dni...😘😍... Żadne słowa nie dość piękne, by mówić o Tobie, by nazwać Cud Twojej Bliskości, Kochanie😍... Obdarowany Tobą- bezgranicznie jestem tylko Twój:-)😍😘... Kocham Cię, Najpiękniejsza moja😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kocie
obyś Ty był prawdziwy i żeby choć jedna kobieta na świecie czuła się bezgranicznie szczęśliwa.Wiesz,kiedyś pewien Pan też obdarzał mnie pięknymi słowami.........ale okazały się tylko pustymi słowami pozdrawiam I.R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: I.R Jestem prawdziwy, więcej, niż tylko słowami:-) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kocie
...czy jesteś prawdziwy to już czas pokaże ,ale oby wam się udało.Gdy sobie zaufacie nic Was nie zniszczy ani nie pokona,nawet czas.Czego Wam z całego serca życzę... I.R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: I.R Czas już pokonaliśmy:-) Ty także odnajdziesz kogoś, kto nie zawiedzie:-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Love that cannot be
,, Lepiej być szczęsliwym, niz miec rację".... ta miłosc powinna trwac kocie 1. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: The Love... Nie stłumi Jej żaden wicher, jesteśmy Nią My Oboje:-) Słuchasz tej samej Muzyki:-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Love that cannot be
mnie pytasz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: The Love... Nie zapytałem, raczej odpowiedziałem mówiąc o Nas- o mnie i mojej Czarodziejce😍:-) Wydawało mi się, że twój nick nie jest tylko cytatem z mojego postu- to przepiękny utwór:-) Pozdrawiam🖐️:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Love that cannot be
kot 1 -> przyznaję, to był tylko cytat..........:) Pozdrawiam...........Twoją Czarodziejkę też (mimo wszystko)...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia-wodna
miłość jets mocna jak śmiersc miłość nie ustaje nic jej nie zgasi, bo miłość to my:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nurt coraz szybszy, Sny nie są, jak woda, wiemy o tym, znamy Każdy z Nich, nieopowiedziane są w Nas:-)🌻😍... Korony kasztanowców pełne Życia, Muzyki- widziały Nas:-)😘😘😍... Kocham Cię, nie będę nigdy niczym więcej, niczym mniej, na zawsze moja Jedyna, Urzekająca Czarodziejko😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
kocham cie kazde slowo jak platek róży każda łza jak stęskniony pocałunek 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światy skąpane we krwi, ginące bez Twoich Spojrzeń, dymiące zgliszcza- zdawałoby się na zawsze martwe- ożyły, zbudzone Dotykiem Twych Dłoni i nie ma w nich śmierci ni okrucieństwa😍... Każdy z nich opowieścią- tymi, które już znasz i tysiącem nowych, Kochanie:-)😘... Kocham Cię, moja Jedyna😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światło Księżyca, Najpiękniejszych Gwiazd Przecudną Szarością Twoich Spojrzeń wplecione w tajemnice Przebudzenia, gdzieś, w innym Strumieniu, już panuje nad Światami- w tym Nurcie jesteśmy tylko dla Siebie, Kochanie:-)😍😍... Kocham Cię ponad każdą z Rzek- zawsze, tylko moja Najpiękniejsza Czarodziejko, każdym Snem, każdym Przebudzeniem😍😍😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypełniająca żyły Tęsknota w nierozerwalnym uścisku z Miłością krzyczą w każdym uderzeniu serca, a Ty słyszysz, choć wszyscy wokół Ciebie głusi na krzyk, Kochanie😍... Kocham Cię😍😍😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamieniłbym ani jednej samotnej sekundy w Naszym świecie na żadną z chwil w jakimkolwiek gdzieś i kiedyś bez Nas, Kochanie😍... Kocham Cię w Blasku świateł, które zbudziły samotny głaz:-)😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demony obudzone w najciemniejszej nocy godzinie, wbrew sobie samym są zapowiedzią świtu...:-) Kocham Cię😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srebro nocy oniemiałej z zachwytu, w środku dnia otulającej oddechy wśród pochylonej w ciszy zieleni, by nie zakłócać żadnym drgnieniem splecionych świateł...😘😍:-) Kocham Cię, na zawsze tylko moja Najpiękniejsza Czarodziejko😍😍😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból, zawieszony, jak wyrok- a jednak niespodziewanie usiłuje rozszarpać duszę na strzępy, kamienną pustynię zabarwić krwią... Każda jej kropla tylko Twoja, nikomu to się nie uda, Kochanie😍 Kocham Cię nieskonczonością we mnie i wokół mnie, bezgranicznie, na zawsze😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt z cienia na skale buduje w samotności, uparcie, wytrwale; wznoszę ku niebu Nasze Marzenia, krwawiące dłonie bezboleśnie dźwigają kamienie, płatkami Róży barwiąc spłowiałą ziemię, by zieleń mogła przywitać Cię tego dnia, Kochanie:-)😍😘... Kocham Cię, Wyśniona moja, na zawsze😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też Cię kocham
❤️ 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolenie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×