Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kot1

899- Ty przecież wiesz, Kochana moja----*-*-*-*-*-*

Polecane posty

Gość Gosia*****
fajnie też napisał ks. Twardowski : Co się spotkalo a potem rozeszło co było razem by biec w różne strony szczęście co nagle rozdarlo się w środku chociaz żegnając kocha sie najdłużej bliscy co potem wydają się obcy i mówią sobie wszystko się skończyło Nie martw się o nic bo szpak zamyslony i smutna ziemia w niewidzialnych rękach orzeszek grabu z skrzydelkiem zielonym żyrafa co szyją wypatrzy najdalej wiedzą jak serce nie zabite sercem koniec---- to kłamczuch w świecie nieskończonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
no domyślam się, że masz więcej niż 16 lat. Gdybyś był w tak młodym wieku, szukał byś innej miłość... a swoją drogą, ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, Miłość, To Odnalezione Połówki niesymetrycznie przełamanego Owocu, jak myślisz, ile może ich być? Moim zdaniem, wiedzą, przekonaniem: "tylko" Dwie:-) Jak ja i Ona😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
skąd masz pewność, że to ona? a jeśli rzeczywiście ona jest Twoją połówką, to w drugą stronę jest tak samo ;) Ty jestes jej połówką, więc czym się martwić, musicie być razem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że w roku moich urodzin Beatlesi zaśpiewali pierwszy raz "She loves you";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
to był rok 1963?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZYWIŚCIE, ŻE ONA!:-)😍😍😍😍😍! Bylismy Razem wystarczająco długo i... Oboje Wiemy:-) Masz rację: prędzej, czy później Bedziemy Naprawdę RAZEM:-), wolałbym prędzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
i to lubię!!!! Uwielbiam TAKI optymizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za nim koszmar:-(, z mojej winy, ale, do diabła, naprawię WSZYSTKO!!!! BO KOCHAM JĄ DO SZALEŃSTWA!!!!!😍😍😍😍😍!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
normalnie w to uwierzyłam, aż usmiecham się sama do siebie. TAK TRZYMAJ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
swoją drogą, to nieźle musiałeś narozrabiać, że tak powiem : w TAKIM wieku!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamykiem wywołałem lawinę:-(, choć osobiście uważam, że to był głaz:-(... Mam siły, zeby to naprawić, mam siły do walki, ona już trwa... Nie poddam się. Dobranoc, Gosiu🌻 Jesteś bardzo młoda, uważaj na Decyzje... KOCHAM JĄ, JAK WARIAT!😍😍😍😍😍😍😍!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
wielkie dzięki za to "jestes bardzo młoda" Zdziwił byś się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O optymizm coraz trudniej w miarę przybywających wydarzeń i mijającego czasu, a w Tobie jest go całkiem sporo, pomijam oczywisty fakt, że kobiecy czas rządzi sie innymi prawami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
Ten optymizm właśnie pomaga mi nie poddawać się czasowi ;-) Wychodzę z założenia, że jeżeli nie mam na coś wpływu, to nie powinnam sie tym denerwować, że w każdej sytuacji należy szukać dobrego, zwykle jestem uśmiechnieta... i tak jakoś doczekałam swoich X1 lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- ja tak nie funkcjonuję, nie lubię się oszukiwać. Także fatalizm nie dla mnie- wszystko zależy od nas, na wszystko mamy wpływ, jeżeli coś nie wychodzi- to moja wina. Moja Boska Czarodziejko😘: nie wiem, jak mi się udało i nie wiem, jak nie udało się, ale nie zrobię niczego, czego nie Chcesz, Kochanie😘😍😘😍😘... Bo Kocham Cię😍😍😍😍😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...
Co się działo przez dwa lata milczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
wiesz, kiedy wiem, że mam na coś wpływ, wtedy walczę!!!! Ale są sprawy, na ktore większy wpływ mają inni. Wtedy moja walka z góry skazana jest na przegraną, po co sie tym stresować? I tak jak piszę, jeśli wiesz, jesteś pewien, że masz na cos wpływ, wtedy walcz, nie poddawaj się, bo tylko wtedy wygrasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
i jeszcze jedno - jeśli cos nie wychodzi - to niekoniecznie musi być Twoja wina. Może za bardzo przyjmujesz wszystko do siebie. Nie tylko Ty ten świat tworzysz, są inni. Oni też mają na niego wpływ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa Lata milczenia... Najpiękniejsze w moim życiu, nie tylko Dwa, więcej... Droga, jasno i wyraźnie określony cel, walka z własną ułomnością, kiedy odzywały sie we mnie lęki... Blisko Celu- moje załamanie, chciałem przyspieszyć Coś, co było tuż- tuż... Potem już tylko noc...:-(... Gosiu- nie uważam się w żadnym sensie za kreatora tego świata, ale udawanie, że mnie to nie dotyczy- to nie ja... Moja Czarodziejko: nie poddam się bez walki, Wiesz przecież o tym😘😘😘... Tak bardzo Cię Kocham!😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadaj tyle:P zrób coś;) jedz od niej, ilez mozna gadac tylko;) ładnie ją nazwałes- carodziejka❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
no własnie, skoro wiesz, że od Ciebie coś zależy, to najnormalniej w świcie, podnieś się i do WALKI, szkoda czasu!!!!!!! za pare lat już nam sie nie będzie chciał chcieć, a co dopiero walczyć. Jeżeli widzisz szanse, to nie zmarnuj jej... pleasssssss ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- walczę od Lat, w tej chwili też, myślę, że nie potrafiłabyś uwierzyć w rzeczywistość, która mnie otacza. Ale tak naprawdę to nie jest ważne- dla mnie świat skupiony w Jednym Punkcie od Dawna- na zawsze:-) Jedyna moja😘😘😘: KOCHAM CIĘ JAK WARIAT!😍😍😍😍😍😍😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
Kot1 - trochę latek już mi sie uzbierało i chyba nic mnie nie może zadziwić, chociaż kto wie... Jesteś troche tajemniczy, nie wiem co się wydarzyło (chyba, że wcześniej gdzieś już opisałeś swój "przypadek" a jeśli nie, to oczywiście masz prawo do prywatności) więc w tej sytuacji mogę tylko trzymać kciuki za Ciebie i mieć nadzieję, że Miłość wszystko pokona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę opisałem, ale to nie było wszystko i nie będzie- Najważniejsza Osoba w moim życiu Wie o wszystkim i tak powinno być:-) Ze zdroworozsądkowego punktu widzenia to Wszystko jest zupełnie nie realne i bez szans, na szczęście nie dotknęła mnie tak powszechna choroba \"zdrowego rozsądku\":-) Owszem, Miłość pokona wszystko, prędzej, czy później:-)😘😘😘😍 KOCHAM CIĘ KAŻDĄ SEKUNDĄ MOJEGO ISTNIENIA I NIEISTNIENIA!😍😘😘😘😘😘... MOJA WYMARZONA HB:-)😘😘😘...😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
Wiesz, fajnie byłoby gdyby ONA mogła to wszystko przeczytać... Ja bym oszalała ze szczęścia ;-) i leciała na skrzydłach ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocie1
to Ty KOnrad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że Czyta...:-) Ale Skrzydła muszą sie zrosnąć... Wybacz mi...😘😘😘... KOCHAM CIĘ!😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×