Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kot1

899- Ty przecież wiesz, Kochana moja----*-*-*-*-*-*

Polecane posty

Gość Tak to wyglada kocie1
Teksty » R » Ryszard Rynkowski » Bez miłości Gdzie jest ta moc, co serce spina Gdzie jest ta moc, gdy już jej nie ma Dziś już w nich chłód po szczyty Alp I tylko tli się żal Gdzie jest ta noc, gdy zniknie w dali Słyszysz to ci, co się kochali On za nią mógł do ognia wejść Co z nimi stało się I jest jak jest I nie ma nic Choć jeszcze śpią pod wspólnym niebem On jest już sam Jak smutny mim A ona obca z nim I tylko czas co noc się zjawia Przedstawia kwit I płacić karze On daje mu banknoty sił Ona urodę i łzy Więc jeśli Bóg ich przyszłość znał Czemu z ich dróg ten węzeł splótł Czy dla tych chwil szczęścia bez tchu Gdy byli równi Mu I jest jak jest, bez snów i potrzeb Choć jeszcze cień o cień się otrze I żyją tak jak z cieniem cień Martwi o każdy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: no więc...- o Niepojętej dla Ciebie, nie wiesz, Co było, nie wiesz, Co jest, nie wiesz, Co będzie- i prawdopodobnie nigdy Tego nie zaznasz. Nie potrafisz. Racjonalizm:-D Dzisiaj było jeszcze okropniej, ale przejdę każdą drogę, dotrzymam każdego słowa, Kochanie😘😘😘😍... Kocham Cię😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyposażeni w najdokładniejszy sprzęt pomiarowy postanowili zmierzyć miłość. Zainstalowali aparaturę w sypialni, skalibrowaną według najnowszych odkryć biochemii i psychologii. Po wielu miesiącach monitorowania twarde dyski okazały się puste, tylko ekran w centrum obliczeniowym jarzył się napisem: NIE CHEMIA I WAGI, TO SIĘ PRZEŻYWA! KOCHAM CIĘ!😍😍😍😘...😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za Nami- Wiesz😘, przed Nami... Mgła...:-( KOCHAM CIĘ😍😍😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pomiedzy wami
jej mšż, którego kocha i ich wspólne małzeńskie łoże :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pomiedzy wami
a zaprzeczysz temu co piszę? Rozwiodła się, przestała sypiać z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
Kot1 - po co zwracasz uwagę na tych wszystkich, którzy i tak nigdy nie zrozumieją... Nigdy nie będa w pełnie szczęśliwi i innym szczęście najchętniej by odebrali... Chyba nie potrafią kochać. Szkoda. Pamiętam wiersz z czasów mojej "młodości" ;-) ' Kto Kocha - niech zdrów będzie Niech umrze ten, kto kochać nie umie Po dwokroć niech umrze ten, kto kochac zabrania..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pomiedzy wami
chcesz Gosiu powiedzieć, że to o czym pisze kot to jest miłoœć - gdy ona sypia z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu: pamiętam:-) Jestem bliski niedobrej decyzji, tracę siły i nie wiem, co jeszcze będzie. Zdałem sobie sprawę dzis z tego, jak jestem tani:-( Boli, jak diabli:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
a pomiędzy... skąd masz takie informacje i co właściwie nas obchodzi kto z kim sypia. Uważasz, że nie można kogoś poprostu kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
kot1 - jakis dzisiaj zły dzień Ciebie dopadł... Nie podejmuj pochopnych decyzji, żeby potem nie żałować. Ale pewnie warto czasami zweryfikować swoje życie, bo może za bardzo brniemy jakąś drogą, która w konsekwencji może okazać się "ślepą uliczką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pomiedzy wami
jesteœ przede wszystkim frajer. Rozwaliłeœ swojš rodzinę dla czegoœ co jest wytworem twojej imaginacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moderatorki: ZAMYKAM. Proszę o skasowanie Topiku. Dziękuję🌻 Gosiu: pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
kot1 tak poprostu zmykasz, a gdzie szczęśliwe zakończenie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
w takim razie, życzę Ci powodzenia. jakąkolwiek podejmiesz decyzję. i trzymaj się cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość for ever...
a szkoda kot1.... tak sobie tu wpadałam, czytałam i co.....? i pusto ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko drogowskaz, nie podnoszę. Dla Ciebie, Kochanie😍😘... Kocham Cie😍😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja podniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego to robisz? 899 jest już nieskończonością:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się zmieniło, czyż nie zauważyłaś/zauważyłeś, że od dawna grubo ponad 1000? Nie ingeruj w Nieznane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy T nie zauważyłeś własnej
głupoty? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiące Księżycowych Nocy, kolejne Belleteyn wkrótce, wciąż To Samo, Jedyne😍 KOCHAM CIĘ WIECZNIE😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik strasznie odchudzony:-(, zupełnie bez sensu... Kochanie😘😘😘🌻 Głupota... Interesująca, choć na krótką chwilę "definicja" mnie. Emocjonalne dzieci, to przychodzi mi na myśl, kiedy rozważam ludzkie poglądy. Zbyt szybko i zbyt mało czasu, pomimo wydłużającego się życia, by zrozumieć cokolwiek. Pozwoliłaś, by taki świat stał się "spokojem". Nie kwestionuję Wyboru:-). Jednak... Wciąż jestem. Tylko dla ******. 😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, minęły całe epoki, Koniec następował jeden po drugim...:-( Może właśnie dlatego wciąż tutaj jestem, choć tak bardzo rzadko...😍😍😍😘 Dla Ciebie, moja Tajemnico😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottweiler, w trzecim pokoleniu, zatrzymał się nagle, wpatrzony w drogę biegnącą pomiędzy kukurydzianymi polami. Nad asfaltem wąskiej nitki drgało powietrze w strumieniach upalnego słońca. "Tutaj nie ma miejsca dla tych, którzy nie potrafią Kochać"- pomyślała. Pies szarpnął mocno smyczą. Kiedy droga zaczęła opadać łagodnie ku kolejnej stromiźnie, nieZapomniany wyszedł z porośniętego niemożliwą kombinacją drzew Cypelku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×