Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak to wygląda

Seks z puszystą Panią

Polecane posty

Gość Trawka wiosenna
"ale wkurzył mnie tekst, ze jak któras kobieta nie jest puszysta to jest "szkieletorem" a z tym się nie zgadzam!!" skoro się nie zgadzasz, to załóż sboie osobny topik w tym temacie, bo tutaj sens topiku jest "jakie są puszyste w łóżku" a Ty masz gównowiedzę na ten temat i nie wiem czemu służą Twoje wypowiedzi. a, chciałaś miłośnikom puszystych zareklamować siebie? to daj swoje namiary na maila, napewno napiszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej grubaski
pokażcie swoje zdjęcia, będzie śmiesznie! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawych rzeczy można się tutaj dowiedzieć: - kobieta szczupła jest głupia - kobieta gruba jest w każdym wypadku mądrzejsza i seksowniejsza aha i jeszcze dowiedziałem się że nie potrafię się dogadywać z kobietami :) gapcia zapewniam Cię że dobrze dogaduję się z kobietami zarówno szczupłymi jak i >puszystymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. jednak myślałem że dyskusja toczy się na temat seksu a nie dogadywania się? btw. z tego topicu zrobiło się wielkie bagno, ponieważ gdy tylko ktoś wyrazi swoje zdanie, od razu zostanie zgnojony przez puszystą część kafeterii. nie o mnie to źle świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nie rozumiecie wszyscy, że pytanie dotyczy seksu a nie inteligencji??? najbardziej nie na miejscu są tutaj odpowiedzi szczupłych dziewczyn, ponieważ co one na ten temat mogą wiedzieć, i facetów, którzy mają obrzydzenie do grubych - oni też nie mają wiedzy na ten temat. wszyscy tutaj wzięci dyskutujecie o inteligencji w topiku o seksie, nie popisując się inteligencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytłumaczę Ci to PoNik. facet chce być z puszystą. szczupli piszą a fuj, choć nie mają pojęcia. taka reakcja to już agresja, odzew puszystych to normalna reakcja na agresję szczupłych. co szczupła kobieta ma do powiedzenia na temat, jakie są w łóżku puszyste? nic, może pieprzyć tylko głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladniutka - chamska troche jestes ....nie obrazaj innych kobiet ...to swiadczy o Tobie .... zaraz uslysze badz przeczytam , ze jestem zakomp[leksionab ....pewnie i tak ....ale nienawidze jak ktos komu ubliza ... jestes szczupla , wiec sie ciesz ...a nie dopieprzaj z tlustymi brzuchami .... faceci tez niech troche pomysla co pisza ...bo nie kazdy z nich moze pochwalic sie super cegielka ba brzuchu , nie kazdy z nich chodzi na silownie , uprawia jakis sport ... wiele wymagaja ....ladnie ujmuja swoje mysli ... uwazam ze zeby czegos wymagac od drugiej osoby powinno sie takze i samemu spelniac te wymagania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetowi odpowiadały puszyste i faceci, którzy są lub byli z puszystymi. szczupli krytykanci wchodzą tutaj tylko po to, by się ponaśmiewać i krytykować niekonstruktywnie, więc mam do Ciebie pytanie: po co szczupłe dziewczyny odpowiadają na ten temat w ogółe i po co odpowiadają faceci, którzy się brzydzą grubszych, skoro nie byli i nie będą nigdy z puszystą, więc nie mogą odpowiedzeć na pytanie zadane w topiku. wchodzą tu po to, żeby się ponaśmiewać i podrażnić, więc dostają od puszystych to, po co tu przyszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc PoNik, wiesz już, dlaczego puszyści reagują agresywnie? bo chudzielce i \'\'\'ładne\'\'\'\' przychodzą tutaj się podrażnić, co im się udaje. tak łatwo się z kogoś naigrywać, kiedy nie grozi walnięcie w ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może właśnie obrzydzenie do puszystych wynika z osobistych doświadczeń? a co takiego do powiedzenia mają puszyste (do cholery z poprawnością polityczną), grube kobiety? \'och ja mam taki wielki temperament i jestem taka sexy\' ? a co one wiedzą na temat rozkoszy bycia ze szczupłą kobietą? nie mówię oczywiście o skrajnościach, bo też nie przepadam za anorektyczkami ale moim zdaniem lepsza w łóżku oraz bardziej podniecająca jest kobieta nie otyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyłość to choroba, \"puszystość\" to niecoi więcej niż normy przewidują. nie myl pojęć. facet nie pisał, ze ma zamiar żyć z kobietą chorą tylko puszystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wynika raczej z zaniedbania niż z dokonania własnego wyboru, więc oprócz walorów estetycznych śmiem twierdzić, że kobiety \"puszyste\" nie potrafią o siebie zadbać, m.in. stąd mój pogląd na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego oburza Cię, że kobieta która nie mieści się w jakiejś normie czuje się sexi i jest pewna swojej wartości? ja za to przeczytałam tutaj wiele tekstów na kafeterii typu \"jestem szczuła i ładna\". szczupłym wolno mieć poczucie wartości i atrakcyjności a puszystym nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ...kiedys bylam 20 kg grubsza niz teraz i nie widze roznicy ...moj maz takze ...jesli mezczyzne kobieta pociaga to nie patrzy on na jej wage i figure ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli te kobiety czują sie w swojej skorze dobrze, to nie muszą na silę się odchudzać, żeby wyglądać na dbające o siebie. dbać o siebie nie wyglądać szczuplo. żebyś Ty facet wiedział, ile widzę na ulicach szczupłych brudasek, z tłustymi włosami, śmierdzącymi potem. szczególnie, jak wychodzą z fitnesklubu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, każda kobieta powinna znać swoją wartość, natomiast na temat temperamentu powinni wypowiadać się raczej mężczyźni niż przedstawicielki płci \"pięknej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast gdybać, opowiedz panu pytającemu o swoich doświadczeniach z puszystymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trawka wiosenna
mój facet się nie wypowie bo gdy tylko wróci do domu będzie wolał się ze mną kochać niż pieprzyć o seksie przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może nie chcę do tego wracać :classic_cool: wyraziłem już swoja opinię. mogę jeszcze tylko zgodzić się z jednym z przedmówców, że bardziej są pod panowaniem wstydu pokazania się niż wielkiego temperamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trawka wiosenna
już nie mogę się doczekac mojego skarba. przygotowałam mu pyszną kolacyjkę a potem wskoczymy razem do wanny pełnej piany i luluuuuu. rano obudzę go pieszcząc ustami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trawka wiosenna
wiele puszystych tak ma na początku :) ale gdy uświadomi sobie szczerą akceptację ze strony swojego faceta, uwierzy, że facet ją kocha taką, jaka jest, wtedy wychodzi z nas demon seksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhkm
a gdzie przemądrzala najseksownijsza z dyplomem na cztery plus jędnym C i fitnesowską figura pani która ma 24 lata i to czyni z nią mądrą dorodła kobietę??:PŁADNIUTKA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trawka zgadzam sie ...tak wlasnie jest ...:D Ponik widocznie to byla krotkoterminowa znajomosc ....a moze ona poprostu nie ufala ci ...nie byla pewna siebie przy Tobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trawka wiosenna
mam gdzieś co sądzą o mnie inni. liczy się tylko zdanie mojego skarba. on zauważył we mnie więcej niż ktokolwiek mógł zobaczyć... w ogień za nim pójdę gdsy będzie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trawka ...to zazdroszcze ci tej bezgranicznej milosci do Twojego Skarba...i tego pelnego zaufania ...ja do mezczyzn jestem jakos sceptycznie ostatnio nastawiona ...ale gratuluje z calego serca ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trawka wiosenna
aniulcia, byłam z facetemami, przy których się wstydziłam, dopiero przy obecnym jestem sobą. to zależy od stosunku faceta do kobiety. na pewno nikomu nie wyjdzie na dobre sprawdzanie jak jest z puszystą by uzyskać wiedzę na ten temat. z takim podejściem żadna puszysta nie będzie sobą, my to wyczuwamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herszt Baba
Wole być puszysta,zadbana inteligentna itp,niż chudym ponurakiem ala z przodu deska z tyłu deska...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo_
przestancie się spierać i obrażać kto ładniejszy i seksowniejszy szczupły czy puszysty KAŻDA POTWORA ZNAJDZIE SWEGO AMATORA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×