Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Hmmm...nie było mnie troche, przeczytałam wszystkie posty, i wszyscy o mnie zapomnieli...:(:(:(a ja cały czas o Was myślałam...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie narzeczona mnie tez nie bylo dla ciebie 🌻 na pocieszenie holly jak bedziesz nastepnym razem w bb to daj znac - pojdziemy na piwo he he he ja juz zaproszenia mam prawie z glowy - jeszcze tylko 3 mam do doreczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów wpadłam na chwilę:) Narzeczona -chyba żartujesz:) Nie wypominamy co chwilkę, kogo nie ma, bo za dużo byłoby tego wypominania:) A rekordzistką - skoro już o tym mowa - jest no to co, której już nie ma oooooooooooohhoooohooo, a może i dłużej. Kiedyś- jak tam pracka? Ja dzisiaj kalkuluję wyniki... Ale powiem wam, że mi już te herbatki uszami wychodzą. Moze i pu erh z cynamonem fajnie smakuje, ale przy którejś tam szklance wymiękam... błeee..... teraz sobie gotuję marchewkę na obiad, bo jak isę pożera torty na śniadanie, to trzeba sobie odliczyć gdzie indziej;) Marcy, my też sobie robimy takie naleśniki:) Kurczaka najpierw gotujemy i tarzamy w indyjskich przyprawach, albo kupujemy pieczonego. Choć ja najbardziej uwielbiam naleśniki z farszem szpinakowo - brokułowym - mniaaam:) Ech, nie będę wspomianć, idę do marchewki;) kini, ja znam ten sklep - choć tam nie zaglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie widze, oczy mi wypłynęły razem ze łzami... e tam, tak naprawde to wcale sie nie martwie, ze mnie nie wspominałyście:) ważne, że ja o Was myślałam.:) I mam juz sie czym pochwalić:) Orkiestra zamówiona, garnitur zamówiony, sukienka zamówiona(wypożyczamy jedno i drugie:) )Krawat kupiony(jedwabny, różowy, ale śliczny,taki przewrotnie-zabawny, i chyba drogi:P ) hmmm...to chyba narazie tyle:) też jestem na etapie odchudzania, ide po ogóreczki:):):)zaraz wróce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina znow mamy cos wspolnego uuuuuuuuuuuuwielbiam szpinak musze ci zrdadzic sekret szpinakozercy - w tej restauracji o ktorej ci mowilam - nowy swiat jest rewelacyjny szpinak - jako dodatek za jedyne 4 zl oj tonami bym mogla zamawiam sobei zawsze roladki z soli ze szpinakiem i potem jeszcze szpinak obow wiec suma sumarum jem glownie szpinak - do tego najlepszy sos czosnkowy jaki w zyci jadlam i tak wlasnie cale moje odchudzanie diabli biora ale za to efekt terapeutyczny jest nie do przecenienia - to jedzenie jest mnie w stanie wyciagnac z kazdej depresji a potem jeszcze przez 3 dni mam doskonaly humor wiec chyba warto.... wiec zabulinko - koniecznie musimy sie tam razem wybrac bo to jest szpinakowy raj a ty jak przyrzadzasz szpinak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz rzygam samym tematem odchudzania ajeszcze nawet nie zaczelam chyba sie skusze na to cudo mx ale jeszcze nie wiem i chce i sie boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - JA KOCHAM SZPINAK, o której to miłości pisałam parę stron temu:D Myślę, że szpinaku nie lubią ci, którzy chodzili do przedszkola i których mamy nie gotują dobrze (np. mój M nie znosił szpinaku a teraz go kocha;) ). Ech, wydzierasz mi sekret Superkucharza... ;) Ale dobra, macie: podstawowa rzecz to dorby szpinak. Ja teraz wypatruję oczy za świeżym - jest najcudniejszy:) Trzeba go sekundę zblanszować, a póxniej posiekać. Jeżeli nie ma świeżego - to dobry będzie mrożony, byle bez żadengo gotowego sosu. Najważniejszym dodatkiem jest czosnek - w dużej ilości. Szpinak bez czosnku to jak telewizor bez prądu:) Czosnek też uwielbiam;) No i śmietana. Może być rozcieńczona mlekiem. Ja szpinak zawsze robię jako częśc dania, nie tak \"obok. Więc gotuję go razem z czosnkiem i śmietaną, a dalej mamy całą masę fakultatywnych dodatków: - starty ostry ser typu cheddar (ty Marcy będziesz mieć łatwiej;) ) - spróbujcie z rokpolem - pyycha!!! - albo z oscypkiem takim supersłonym - z przypraw - obowiązkowo biały pieprz i sól. Fakultatywnie chili tudzież słodka papryka. Insze dodatki to już kwestia konkretnej potrawy:) marcy - jak cię to ma gnębić, to weź ten Meizang. Najwyżej odstawisz po pierwszej tabletce, jak się źle poczujesz. Tylko będziesz musiała w siebie więcej jedzenia wmuszać niż przeciętnie trzeba, bo jesteś bombą energetyczną i dużo pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina nigdy sama szpibnaku sama nie robilam ale sprobuje a co tam ja juz widzialam staruszki na 11 listopada sprzedajace swiezy wiec upoluje cos mam nadzieje ja slyszalam ze dobrze smakuje tez szpinak z roznymi serkami - tylko nie wiem jak sie go dokladnie robi - musze sie dowiedziec jak bede miec troche czasu to mam zamiar poexperymentowac z canelloni nadziewanymi szpinakiem zapikanymi z serem ja nie przpadam za rozdrobnionym szpinakiem - wole cale liscie - tylko trudniej taki caly mrozony dostac ale jest a jak juz posiekasz ten szpinak i dasz to mleko to go jescze podgotowujesz np zeby sie ser rozpusvil? czy to juz od razu gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dlatego nie nielubilam szpinaku ze sie z nm wczesniej nie zetknelam... moja mama nie cierpi i nigdy w domu nie robila w przedszkolu i szkole tez nie bylo za to spotakalam GO w tej restauracji o ktorej mowila i to byla milosc od pierwszego wejrzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane biorę tą wypatrzoną suknie...przymierzyłam...i to jest to...nie stety nie można było zrobić zdjęcia bo poanie powiedziały, że nie mają strony internetowej ani konkretnej kolekcji a suknie to ich pomysły i w ten sposub mogłabym iść i uszyć taką samą gdzieś indziej. A tak to kobietki są zajebiste...chciały mi dać do pzymieżenia 10 sukienek...przymierzyłam 2 ale ta pierwsza była tą która mi się opodoba. Powiedziały bym się rozejrzała po innych salonach jak sioę dowiedziały, że to jest pierwszy salon który odwiedziłam :-D Mx------>powiedz jak dokładnie czujesz sie po tych tabletkach...ile zrzuciłaś i czy mi też byś kupiła na zasadzie marcy...no ale ja to bym brała co 2dzien Narzeczona--------->ja to o tobie intensywnie myślę bo ślubuje tydzień po tobie Ależ naplątałam :-(( boli mnie brzuszek po zjedzeniu gruszki :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, ja tylko miezkam w Bielsku, studiowałam we Wrocławiu. Co do babki w salonie, to jest możliwe, że chcą sprzedać cokolwiek. Ja am znalazłam moja wymarzoną suknię i dlatego tam kupiłam. Byłam dzisiaj, okazało się, że pasuje, ni trzeba nic poprawiać, tylko wypracować i odbieram ją w czwartek. Gdzie jest restauracja nowy świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich jestem już jakiś czas na kafeteri ale najpierw nadrabiam czytanie a mam 5 stron Marcy ja jestem z Gliwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jako pierwsza dziś na forum 🖐️ wczoraj kupiliśmy M. butki do garnituru, jak ja ubrałam swoje w domu, to wyszło że jesteśmy równego wzrostu ;) aha, i jeszcze jedno, w weekend bawimy się u mnie na panieńskim ;) senioritka - a kiedy Twój wieczór??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam każda sobie przesyła zdjęcia swoich sukien ślubnych ja niestety nie mam takiej możliwości ale szukałam podobnej w internecie i znalazłam o to ona http://slubne.pl/?pid=3&col=191&item_id=894&cmd=show_item&gallery_id=&shift=2 Jedyna różnica nie będzie trenu no i będzie większego rozmiaru Bo jestem grubsza i niższa http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006093000800830.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek:) czesc kinimod🖐️ dzij juz ciutke lepiej z dziąsełem, moze juz jutro uda sie zrobic zdjecie i moze w piatek do chirurga sie juz udam, bbbbbbbbrrrrrrrr boje sie:( kurcze zostalismy bez kamery:( okazało sie ze wujek sprzedal i teraz szukam na gwałt wydzwaniam po wszystkich znajomych, nie chce z z jakiejs agencji chcemy poprostu nakrecic wydarzenia tego dnia i wieczoru, moze sie uda cos znalesc jeszcze. przełozylismy tez godz do fotografa na 18, wczesniej była opcja zaraz po kosciele ale przegadalismy z Jackiem ze tak nie chcemy zeby goscie czekali bo przeciez to dobre poltora godz zejdzie wiec co oni by mieli w tym czasie robic, a tak rozkrecimy impreze i uciekniemy. jutro mierze sukienke:) zabulino - fajna ta Twoja bizuteria, a ile kosztowałby ten komplecik z czerwonymi kuleczkami? a czy ty zrobiłabyc taki z różowymi kamyczkami??? dzis chcemy zaczac nagrywac plyty z muza na poprawiny, bo chcemy sobie zrobic takie gotowe super składanki, zeby nikt muzyki ni musiał specjalnie pilnowac, tylko wrzuci sie cala płytke i ponad godz muzy z głowy i sie bedzie tylko płyty zmieniac. muj slub na 14 a na 11 umówiłam sie do fryzjera - myslicie ze to za pozno???? bo ewa mi tak napisała. ja mam krotkie włosy no pół - długie, nie trzeba ich upinac ani nakrecac tylko wymodelowac i wpiac kwiaty, czy godzinka nie wystarczy pani fryzjerce?? zebym juz o 12 mogła makijaz zaczać?? ustalilismy wkoncu z Jackiem ze na mini wyjazdzik poslubny wybieramy sie w pieniny najprawdopodobniej Czorsztyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Ewa ja jeszcze jakieś 15 minut będe na forum Widze ze Maniusia znikła już. Niestety później musze zmykać do pracy a wieczorem jade do szpitala odwiedzić takiego starszego Pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak Bardzo spółczuje tych kłopotów z dziąsłami ja niestety wiem co czujesz bo też czasem tak mam ale chwilowo spokuj. Nie masz co się bac dentystki wszystko co będa robic możesz mieć pod znieczuleniam. A zresztą \"nie taki diabeł straszny jak go malują\" Lepiej iść teraz niż jak już będzie źle. http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006093000800830.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinimod - nie znikłam, tylko byłam chwilowo zajęta, ale juz z wami jestem ;) bardzo ładna sukienka 🌼 ewa - panieński robi mi przyjaciółka - świadkowa. powiedziałam jedynie jak sobie go wyobrażam, kogo zaprosić i takie tam. ale pomagam jej, bo sprawia mi to też wilką frajdę. a poza tym jest w stanie błogosławionym i nie mogę zwalać na nią całej roboty ;) robimy najpierw u mnie w domciu, posiedzimy a potem chcę gdzieś iść potańczyć :) M. oddelegowałam w tym czasie do teściów :) tiki - ja jestem umówiona do fryzjera na 11, będzie mi robić koka, potem zasiada na fotelu świadkowa (tylko modelowanie, bo ma krutkie włosy), na 13.30 śmigamy na makijaż. ślub mam na 16 ;) ale skoro Ty nie masz koka robionego to powinnaś zdążyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładniutka:-D bałam się mieć gorset bez ramiączek...bałam się, że będzie spadał...jednak to mi nie grozi przy moim biuściku:-), kobietka powiedziała, że ładnie dopasuje i będzie ok...wiecie...z resztą rozmiar który wybrałam był ok...no może gorset 10 cm za seroki:-p...ale jest taka śliczna...już nie mogę się doczekać :-) :-D...no i pani powiedziała bym za dużo nie chudła (powiedziała, że kobieta musi mieć troche kształtów kobiecych...a pod suknią nie widać grubych nóżek ani pupy) z resztą suknia pięknie maskuje wszelkie defekty mej urody...(serokie biodra i grube uda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny marcela - rozumiem - mjak wiedzialas czego chcesz to salon jest ok tym bardziej ze tam dosc normalne ceny maniusia - no to szampanskiej zabawy na panienskim ja w dniu twojego slubu tez ide na wesele wiec bede o tobie intensywnie myslec dziewczynki - bede miec autko w piatek - juz wplacilam zaliczke - huuuuuuuuuuura a poza tym trzymajcie za mnie kcuiki w czw i pt - nic nie mowie zeby nie zapeszyc ale ja sie uda to sie zaraz o tym dowiecie mam dzis swietny humor.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie mam koka tylko uczesanie i wpiecie kwiatów wiecd godzinka powinna starczyc chyba nie?? kinimod - ładniutka Twoja sukienka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tiki skoro tylko modelowanie...no to myślę, że starczy czasu... wiecie już mnie nerwy biorą...wyobrażam sobie jak wchodzę z K do kościoła i same łzy zaczynają mi płynąć ..czekamy na tą chwile 3lata...3lata różnych przeszkód...już nie mogę się doczekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - a jakie autko wybrałas?? pisałac o toyocie wczesniej - to ona czy jakies inne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×