Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

bukiety poszły do was fafetki na maile jakie macie w pod nikiem. czekam na wasze zdanie. i jeszcze odnosnie ramiaczka przy sukience, otoż jest ono przez szyje i teraz nie wiem jaka bizuterie wybrac poniewaz to ramiaczko zasłana lancuszek czy tez cos innego na karku i jakso to nieladnie wyglada, ale z drugiej strony nie wyobrazam sobie nie miec bizuterii na szyii, czy ktoras ma sukienke z takim ramiaczkiem? co do niej zaklada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki - mniej wiecej zrezygnowalam z kalii zeby nie robic przykrosci mojej mamie - naprawde duzo mi pomaga i generalnie sie nie wtraca wiec to jedno moge dla niej zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę tiki - ten ostatni bukiet ma w sobie storczyki. A storczyki są najlepsze do włosów, bo są ekstremalnie trwałe (oczywiście, zależy które, ale to juz ci powiedzą kwiaciarki). Ja bym nie robiła sobie sztucznego!! Tyle prawdziwych jest pięknych na tym świecie... M już lepiej:D Ale jak oglądnęłam sobie z nim te upadki od maniusi, to sie jeszcze złapał za boczek obtłuczony ;) papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem marcy ze kalie odpadły:) pytałam tylko czy juz konkretnego cos masz, ale widze ze nie hi hi to tak jak ja, tylko ze ja juz nie mam czasu na zastanawianie:( juz musze wybrac wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zdalam na kwiaciarke - powiedzialm jej jakie kwiaty i jakie kolory i mniej wiecej co tak a co nie i ma mi jakies cudo zrobic a ze mysle ze jest dobrym fachowcem to da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez:):P czekam na wasze zdanie o moich bukietach a teraz mykam do domku pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa a no nabrałaś:D tiki ja bym się zdecydowała na żywego storczyka. Jak się boisz owadów to posikaj go offem. A storczyka na 100% ci nie zwiędnie. Ewentualnie jak się boisz to przyszykuj sobie ze 2 na zmianę. Nie sądzę abyś miała problemy z wymianą kwiatka. Przecież nie będziesz miała jakiegoś superszytwnego koka, w którym każdy włos ma swoje dokładne współrzędne w trójwymiarowym układzie:) co tam jeszcze... aaaa amiśku serdecznie zapraszam na ślub:P Ja mam kościół wielki a gości niedużo więc chętnie będę widzieć każdego na ślubie:p marcy mi się najbardziej podobał ostatni bukiet- taki delikatny i dziewczęcy. No i w moich kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak, wszystkie bukiety są piękne. najbardziej podoba mi się1,2 i 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!agatko jak tylko bede mogłą wpadne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiś będę zaszczycona Będziesz mogła porobić parę fotek i wysłać dziewczynom coby się nie niecierpliwiły:D A ja się odwdzięczę tym samym w następnym roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki daaaawno mnie nie bylo i nie czesto bede mam mnostwo pracy i na glowie- sama praca, gdzie czasem nie wiem w co rece wlozyc, magisterka, zblizajaca sie sesja, slub itp kupilismy mieszkanie :) :) :) sliczne 3-pokojowe :) ale i z tym mam mnostwo zalatwiania nadal mx, przeczytalam co lykasz- prosze Cie zastanow sie 10 razy przed polknieciem kolejnej tabletki, a jak polkniesz to przed kazda nastepna zastanawiaj sie kolejne 10 razy wiecej sama dopiero co sie nabralam.. konkretnie na LiDę- to prawie to samo co meizitang, tylko, ze chyba tybetanskie a nie chinskie Poszlam do znajomej, schudla ponad 10 kg w miesiac. Pytam jak. Polecila mi te super tabletki. Kupilam je w samym centrum Wawy, w klinice medycyny niekonwencjonalnej. Urocza Pani powiedziala, ze to ziolowe, oczyszcza z toksyn, takie tam. Oczywiscie calkowicie bezpieczne i nie powodujace zadnych skutkow ubocznych. Nastepnego dnia biore sie za pierwsza tabletke i co widze. Tabletka jak antybiotyk- w takiej \"plastikowej\" otoczce. Polknelam, zero glodu, czulam sie tez wysmienicie, pierwszego dnia jakos tylko dziwne lekkie dreszcze jakby zimna mialam. I tak sobie lykalam ze 4 dni, az zaczelam widocznie chudnac i moja mama zapragnela uzywac tego specyfiku- zatem zaczelam sie z nia dzielic. Ale cos mi nie gralo- a ze moja mama jest kilkanascie lat po operacji tarczycy i w zwiazku z tym jest sporo przeciwskazan co do roznych specyfikow zaczelam drazyc temat. Rozlupalam ta tabletke- w srodku bialy proszek- ladne mi ziola. Opakowanie niby opatrzone hologramem, ale tylko dystrybutora. Zadne tabletki tego typu nie sa badane, nie maja atestu PZH, na zadnych nie ma skladu podanego- o zgrozo, jak to dzis mozliwe? mx, poczytaj troche o tym, poszukaj informacji na wlasna reke, niekoniecznie na kafe gdzie pelno przepychanek, zobacz czym to moze grozic i co tam jest, naprawde niewarto dla paru kilo tak sie truc, mi sie wlos zjezyl jak zasiegnelam informacji :( masz jeszcze tyle czasu do slubu, ze i bez tego zdazysz schudnac ladnie ja natychmiast wyrzucilam cala reszte tego gowna zrobisz rzecz jasna jak zechcesz, ale ja uwazam, ze to totalna glupota to lykac przemysl to prosze- nie chcialam Ci wytknac tego, jak nierozwaznie robisz, po prostu sie martwie, bo to akurat nie zarty i nie przelewki z tymi tabletkami a Ty zabulina nawet o tym swinstwie nie mysl, bo gdzies doczytalam, ze jakby dzialalo na uda to sie potrujesz- moze zartem pisalas, ale dziewczyny- nie dajmy sie zwariowac, zdrowie jest jedno 🌻 pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze jedno- jak wiem co te tabletki moga zrobic to wiecie co- mimo, ze przez 10 dni naprawde widocznie schudlam, to wierzcie mi, ze teraz jak mam swiadomosc chetnie odzyskalabym te zgubione centymetry tylko po to, zeby tego nigdy nie lykac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co- gratuluję mieszkanka!! A my szukamy tyle czasu i nic:( Ale mamy jeszcze 3 miesiące- mam nadzieję, że coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do odchudzania- to my z zabulinką pijamy pu-erh tzn. zabulinka pija a ja jej kibicuje:D I niedługo sama zacznę, bo mnie fafetka zmotywowała:P zabuś już zapłaciłam za herbatkę, także w przeciągu paru dni będę ją mieć i na pewno dam znać, czy cuchnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - nawet już pytałam o Ciebie:) Gratulacje mieszkanka!!!! :) A co do tych tabsów, to mam stosunek obojętny i nie birę:) Tyle, że sam fakt, iz to biały proszek o niczym nie świadczy - to może być ekstrat z ziół równie dobrze. Inna sprawa, że to wszystko jedno ,czy to zioła, czy nie zioła. Najsilniejsze trucizny, nie odtworzone przez człowieka póki co, to przecież trucizny organiczne. Więc to, czy to zioła, czy nie, to sprawa drugorzędna. Agatko, piję ten PU ERH i juz mi uszami wychodzi :P To na tym polega, że jak wypijesz te szklanki, i jeszcze jednocześnie to \"spalanie\" z Herbapolu (tez 3 szklanki dizennie) to nie masz miejsca nażarełko;) teoretycznie. Ja tam nie wiem, czy cos chudnę, bo wagi strategicznie nie posiadam:) może cuś za miesiąc dojrzę:) Myślę, ze brzuch mi opadł - ale nigdy na niego akurat nie narzekałam, to pewnie tylko szybsza perystaltyka, bez przeczyszczania na szczęście:) Donoś, donoś co z tym Allegrowskim PU ERHem bo mi się za niedługo skonczy i będę musiała nabyć drogą kupna nowy rzut:) Marcy - M siedizał na pogotowiu 3 godziny... i wiesz co? Jakaś dziewczyna (współ-pacjentka) chciałą go poderwać i zaprosiła do kina, na co odparł, że, cytuję, :woli wrócić do domu, do żony:D Reakcja tamtej panny była taka, jak tego ciecia co miałam z nim do czynienia przy truskawkach:) hehe, czy to naprawdę tak rzadkie, żeby być \"hajtniętym\" w naszym wieku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuś u mnie na uczelni jak się dowiedzieli, że wychodzę za mąż, to mi nie uwierzyli:D Myśleli, że się zgrywam:P A ogólnie to jedyny temat związany ze ślubem jest o dziwo! poruszany przez facetów- wieczór panieński:D Już mam parę chętnych do rozbierania się:P Sami się deklarują:D I to za darmo:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co wreszcie jesteś :D miło Cię czytać. Gratuluję zakupu mieszkania. My też chcemy się za czymś zakręcić, jak narazie przeglądam ogłoszenia po ślubie myślimy kupić coś tylko dla siebie. Te tabletki moim zdaniem to jakiś narkotyk, który powoduje chudnięcie. Bardzo dobrze zrobiłaś że odstawiłaś!!!! MOja znajoma brała takie gówno, które dokładnie powodowało, że za przeproszeniem sra....o się tłuszczem. Tabletki kosztowały ją ponad 400zł i jak na razie żadnych efektów nie widać. No ale za głupotę się płaci. Tiki ja również po przemyśleniu uważam że lepiej jak będziesz miała żywy kwiat we włosach. Pięknie to będzie wyglądało 🌻 ;) Jutro z Robkiem jedziemy do Bytomia ma egzamin :O mam nadzieję, że dobrze będzie. Wierzę w niego :D Katka płytka będzie zrobiona tylko daj znać namiary na Ciebie gdzie wysłać. Bateria mi padła i skasował mi się Twój numer :O szkoda :( jak co będę pisać na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! co do własnego lokum tez już mamy zaklepoane tylko jeszcze ten cholerny kredyt, czekamy na ostateczną decyzję a jak cenowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas, takie dwu pokojowe mieszkanie z kuchnią i wc i łazienką kosztuje około 40 tyś. Wynajem nie wchodzi w rachubę tylko kupno mieszkania. Jak np za wynajem chcą 2tyś na rok + opłata mieszkania i mediów to strasznie drogo wychodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na stronie zrobiłyście furorę...nie będę wnikała która podała imię swojego lubego a która...kumpla:-p :-0 :-D W końcu zrobiłm pożądek w ogrodzie:-D...co prawda kwiatków jeszcze nie posadziłm...no ale chwastów już ni ma...jest ładnie, ale nie długo będzie ślicznie:-D Znikam na eurowqizje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów na chwilę:) Jutro prowadzę trening twórczości w Krakowie więc mnie nie będzie cały dzień... Kasiu, mnie si wydaje, że to bardzo tanio - i jak za kupno, i jak za wynajem. Ewa, a ja nie jestem pewna, czy ta stronka jest, że tak powiem... legalna. Raczej na pewno nie, (ustawa o ochronie danych osobowych etc..) więc uważaj, komu ją wysyłasz :D Mysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak 40000 za dwupokojowe?? to jest 3 razy taniej niż u nas:O U nas tak od 100000 się zaczynają takie porządniejsze, a tu gdzie teraz mieszkam, w tej części polic to ze 120000. 3-pokojowe mieszkanie moich rodziców jest w tej chwili warte ok 170000. Ja bym na waszym miejscu w ogóle nie rozważała mieszkania z rodzicami, tylko kupiła mieszkanie. Przecież oboje pracujecie, nie powinno być problemu z dostaniem kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poalaa
Jak Wam się nie znudziło to pisanie eh no może jednak się znudziło,bo z dnia na dzien coraz mniej piszecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×