Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

ja jeszcze nie mam takich pożądnych nerwów jak tylko podsumowuje moja liste i tak mało mam do wykreslania z kazdym umykajacym dniem to wtedy :o 😭 ale tak raczej to luz, teraz żyje bólem uzębienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prosze przyjezdzac na nalesniki kafetki no problem tylko mnnie uprtzedzic zebym zdazyla nasmazyc to sa nalesnieki nadziewane kurczakiem i brokulami i zapiekane z zoltym serem wszelkie prawa zastrzezone itd. ja na temat swojego wygladu sie nie bede wypowiadac bo sie zaraz zdoluje bylam w nidziele na komuni kuzyna zeby rozwiesc zaproszenie rodzinie z tramtych stron i moja mama mi zrobila godzinne pranie mozgu pt jak i dlaczego sie musze odchudzac od razu mi sie humor zepsul niech to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest juz nikogo nie ma? czytam troche do tylu ale wszystkiego nie nadrobie powinnam pracowac ale nie chce mi sie mx - poprosze o skrocone info gdzie ten twoj srodek mozn kupi ile kosztuje i jakie sa te efekty uboczne ktorych sie wszyscy boja kinmod - skad ty jestes - bo bujakow to moje okolice - mieszkam w bb a slub mam w kozach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marcy, wpadłam na chwilę:) Wiesz, może to i nierozsądne, ale jeżeli faktycznie chcesz szybko schudnąć, to ja bym wzięła ten Meiza - cośtam (on się też nazywa Lida), co birze Mx - to można kupić na Allegro albo w jakichś chińskich ośrodkach medycyny naturalnej. Jest o tym topik, ale tam strasznie straszą (na \"Dietach\", nazywa się \"EKSPERYMENT MAIZAING\" czy jakoś tak). NIe można tego brać, jak się ma kłopoty z nerkami albo nadciśnienie. Pewnie jakieś straszne świństwo, ale skuteczne. Oczywiście, jeżeli NAPRAWDĘ CHCESZ schudnąć. Ja uważam, że jesteś piękną kobietą i wcale nie musisz, jeżeli nie masz problemów zdrowotnych. kolczyki mogę wysłać poleconym... to jakieś 3 zł kosztuje. Choć jeśli się nie pali, to jest możliwość, że będę w BB za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki :D Zabulinka biżuteria piękna, najbardziej podoba mi się ten komplet turkusowy, chyba muszę się uśmiechnąć do kogoś :D:D:D i poprosić o zrobienie takiego samego :D:D:D mam nadzieję, że nie masz mnie dość :D;) Ami babka okropna, na Twoim miejscu jeszcze ja bym ją zwyzywała i określiła jak ona wygląda :P głupie babsko. My w sklepie mamy określone sygnały dla siebie, ale których klienci nie widzą, np wystarczy jedno spojrzenie na siebie i już każda wie o co chodzi albo szturchamy się łokciami jak przechodzimy koło siebie. Czasem jest z tego ubaw, ja oczywiście śmieszek nie wytrzymuję i jak parsknę śmiechem to mówię np. Gosia super ten kawał, który opowiadałaś teraz go sobie przypomniałam. Ale nie w taki sposób aby mówić jak ktoś wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 tyg starczy wlasnie czytalam o tym cudownym srodku zdecydowalabym sie na to ale sie boje efektow ubocznych czy to naprawde na jakims narkotyku jest oparte mi te biologiczne terminy niewiele mowia wiec potrzebuje wszej pomocy zeby cos zdecydowac wiadomo ze wolalabym naturalnie i wlasnym wysilkiem ale wtedy psycha mi siada a teraz i tak jest ciezko jak jest kurde jestem skolowana a jakby to tylko na troche wziac? i co na ten temat mowia lekarze help?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinka i need ur help przepraszam ze ci znow zawracam glowe ale poowiedz mi slonko czy jak bym ci wyslala zdjatko to potrafilabys je obraobic na kompie tak zeby perfect bylo? bo chce mamie marka wyslac z podziekowaniem za nasz prezent slubny... i chcialabym zeby bylo fajne sorki za klopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie, Marcy, Ami - moja siostra schudła na tych wskazówkach 12 kg, co stanowiło prawie 17% masy jej ciała! I chudła wdobrym tempie - 3 kg miesięcznie. I nie przytyła z powrotem - tak jak ja, nigdy nie odzyskałam tych 7 kg, a to już będzie 6 lat od tamtego czasu. Po Meitzangu nie wiem, jak jest. Jeśli skurczy si żołądek (a po miesiącu prawie-nie-jedzenia to możliwe) też nie powinno sie wrócić do dawnych kg, tylko że chudnięcie powyżej 3 kg misięcznie zawsze zwiększa to ryzyko efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzedni post miał być wysłany z 20 min temu, ale się nie wysłała:) Marcy, dawaj to zdjęcie:) M. jest w tym o niebo lepszy, ale i ja nie łamaga. Kasiaku - cześć! :D Pewnie, że mogę Ci taki zrobić i zrobię go z przyjemnością wyłącznie po kosztach, ale to są duże koszty - taki turkusowo - srebrny to jakieś 70 zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie jestem specem z biologii, ale \"pochodna\ amfetaminy" nie oznacza, że to narkotyk. Czytałam, że tamte dziewczyny robiły sobie badania krwi i w ogóle - jedna wylatywała gdzieś za granicę - i wszystko OK. Na mój gust to zioła, co nie znaczy, że zdrowe. Niemniej myślę, że jednorazowy wyskok nie może Cię zabić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej panny młode i mężatki ;) kontrola sobie już na dzisiaj dała spokój.. jestem więc Marcy, kochana, nie można określić jakie będą skutki brania tego czegoś (czegoś.. celowo). U mnie nie ma np. żadnego efektu ubocznego, poza ciągłym efektem suchości w ustach, stąd z chęcią wypijam 3 l. dziennie :) Dziewczyny tam wypisują takie historie, że szok. Jak wiadomo, pleśniawki - powstają po spożywaniu nieumytych warzyw czy owoców..., zawroty głowy - jak nic nie jesz... a ja akurat jem, ale kilka kęsów wystarczy by się nasycić ( jesz to, co daje Tobie najwięcej witamin i makroelementów), palpitacje czy ciśnienie... jak sobie ktoś wcześniej nie mierzył i nie wie.. że ma wysokie, to nabroi... ja mam niskie i dalej takie samo po tygodniu łykania, poza tym... jeśli ktoś się naczyta, że będzie miał efekty uboczne, to one sie zaczną, nawet jeśli jeszcze nie zdążyłaś jednej wchłonąć... Główny efekt.. nie chce się jeść, a jak coś jesz, to moment czujesz, że kilka gryzów to już za dużo i odkładasz. Rozmawiałam z moim skarbem... po tym jak czytałam, że głównym składnikiem jest zabroniona efedryna. Poczytaj w necie... to jest spalacz tłuszczu (zamienia go w energię) stosowany często przez sportowców, jest to substancja pochodzenia roślinnego podobna do amfetaminy (PODOBNA nie pochodna, czy amf.) a dużo lżejsza. Od razu zaznaczam - nie polecam nabywania tego przez allegro, czy ze stronek przez zamówienie i też czytałam, że jednak M jest lepsze od L. Kupiłam M. u chińczyków (nie na rynku oczywiście.. tylko jak pisałam w Klinice Medycyny Wschodniej, która od nas jest od wielu lat i ma duże wzięcie). Moje kochanie się o mnie martwi.. i chce bym to brała co dwa dni.. kochany jest, ale nie dziękuję. Po tym, jak zjedziesz z wagi, to (z życia wzięte od znajomych mojej siostry) waga się utrzymuje, ale wiadomo, nie powinno się wracać do jakiś masakrycznych błędów żywieniowych, jak chipsy, na noc jedzenie, czy niepoprawne ilości. Z jednego Twego przepisu wnioskuję, że gotujesz świetnie i nie sprawi Tobie problemu powiedzmy przygotowanie sobie na kilka dni rybki po grecku, czy piersi z kury w ten sam sposób, albo surówek. Jak by się tak działo, że czujesz się głodna (przy tej ilości płynów - wątpię), ale może... wtedy masz ze sobą w pracy obraną marchewke do pochrupania, czy ogórka gruntowego (nie te duże chemiczne), albo jogurt (bez pieczywa!) (jogurtów nie powinno się wchłaniać po 14 - gdzieś czytałam dobre uzasadnienie, nie pamiętam jakie)... Odnośnie płynów, to ja piję non stop zieloną herbatę i mineralnę niegazowaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zastanawiam, czy nie zaoszczędzić trochę i nie porobić samej zaproszeń i zawiadomień. Jak obserwuję, to im są mniej skomplikowane, tym droższe... a ja lubię się pobawić i chyba tak zrobię. Wydruczę w pracy :D Któraś z Was robiła sama zaproszenia i zawiadomienia??? bo coś mi świta, że chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko - ja tu nie mam tego zdjecia - dopiero ci z domku wysle moze byc? mx - dzieki wielkie - mam do ciebie prosbe tez - czy mozesz mi napisac ile kosztuja te tabletki tam gdzie ty kupowalas? bo jesli sie zdecyduje tio chcialbym zebys mi je kupila i wyslala a ja ci przesle pieniazki na konto - czy moglabys to dla mnie zrobic? bo ja nie chce z niepewnego zrodla ja bym tego sprobowala na miesiac - choicazby zeby na slub a potem nich sie dzieje co chce ile ty juz mx na tym schudlas i ile juz to jesz? prtzepraszam ze cie wypytuje - ale gdyby to dzialalo to przynajmniej jeden powod do notorycznych dolow by mi odszedl w zapomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx ktos robil ale ja juz nie pamietam kto - wybaczcie jak macie czas to to jest swietna opcja ja nie milaam czasu ze juz o talentach manualnych nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, zaraz Tobie napiszę maila :) na yahoo, rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx NO TO CO dobrze pamiętam to NO TO CO sama robiła zaproszenia hmmmm chyba tak. Szkoda, że jest teraz tak żadko bo mozna by sie zapytać. Na allegro są materiały do tego i z tego co się orientuję to dużo taniej wychodzi niż normalne zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro chcę kupić tylko przycięte i poskładane kartoniki... resztę kupię w hurtowni kwiaciarskiej... jakies piórka, czy listki, perełki :D i tasiemkę.... jak wyjdzie mnie 2 zł za zaproszenie to będzie MAX, nie wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx - aniele moj zbawczy dla cienie 🌻 👄 zabulinajest moim aniolem opiekunczym a ty zbawczym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki, ja tylko na moment, jaki jest skrót na klawoaturze ja się poprzestawia \"y\" z \"z\" ?? już pisałyśmy o tym wcześniej, ale nie pamiętam. a nie chcę wyłączać kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądałam stronę Agaty i doznałam szoku!!!!! Maniusia i Senioritka to już za dwa tygodnie!!!! JA nie mogę!!!! Tiki tak za miesiąc :D no nie wierzę!!!!! :);) Zdenerwowane???? Co ja się pytam na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia - jednoczesnie lewy CTRL i SHIFT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly my za dokładnie 4 miesiące :) ale ten czas leci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kasiaczku dokladnie za 4mce :)) Czytam sobie Was przy moim późnym śniadanku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj ide po suknie, no chyba, że Ł. będzie musiał zostać dłużej w pracy. Szkoda, że nie mam ap. cyfr. to bym Wam wysłała zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela - gdzie kupilas suknie - w bb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa wiem gdzie sukienki tam sa ladne ale mnie skutecznie odstraszyla panie z obslugi w porownaiu do innych salonow byla po prostu koszmarna widzialam ze by mi sprzedala cokolwiek nie patrzac w ogole czy w tym dobrze wygladam czy nie wiec zrezygnowalam - to nie byl jedny powod - sukienka miala gore z koronki i balam sie ze jak sie spoce to bedzie mnie gryzla a z tej ktora kupilam jestem zadowolona bardzo marcela - czy ty w bb studiujesz czy mieskasz - cos mi sie przypomina ze slub masz gdzies indziej buziaki ps zaproszenie na nalesniki nadal aktualne he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff troche luzu w koncu! marcy, marcela - ja byla w BB w ostatni piatek przez chwile - siedzialam nawet na rynku i pilam piwko :)) Juz dawno tam nie bylam :)) Jestem wlasnie na etapie zamawiania zaproszen, bo w czerwcu chcemy je rozwieźć :)) Mysle takze nad dodatkami do sukienki ślubnej - na szczescie nie bedzie ich wiele :)) Planujemy takze podróz poślubna - miejsce, hotel itp - juz nie moge sie doczekac :)) Wczoraj jak pisalam zakończylam poradnie, ale na zadnym spotkaniu - a bylo ich 3 nie bylo mowy o NPR - bardziej rozmowa : jak byc dobrym męzem, zoną, jak radzic sobie w małżenstwie :)) Ciesze sie, ze mam to juz za soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×