Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Mistrzyniom w zdrobnieniach - dziękujemy!!! Przedstawienie bylo GIT - ubawilyśmy się do łez, tylko Wy moje Drogie zapomniałyście zejść ze sceny :D Pokaz Waszych cennych umiejętności sie juz skonczyl No to co - nie wiesz nawet jak dobrze Cie \"czytać\" - mijamy sie ostatnio na topiku- echh - niestety :O Rozumiem Cie Kasiak doskonale - ja nawet nie musze rozmawiać, ale wystarczy świadomośc tego, ze jest w domu :)) On ma tak samo :D Nie ma nic gorszego niz samotność. To jest chyba rzecz, ktorej najbardziej w zyciu obawiam :D I nie przejmuj sie wypowiedziami salamandr, bo widze, ze sa aż pomarańczowe ze złości - nie dajmy sie prowokować - ot tyle :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co;) Kasia rozśmieszasz mnie całkowicie. Na koniec tylko powiem, że żegnam was niezmiernie ciesząc się pod nosem,że nie mam w realu takich znajomnych jak wy bo bym chyba zastrzeliła się na miejscu nie czekając aż zeżre mnnie białaczka;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dziewczyny na to wesele;;;ale pogoda:([cześć} aaa!!!!!!do WAS(ONE JUZ WIEDZĄ O KIM MOWA:-P ): jesli mam ochote zdrabniac-bede to robic.jesli mam ochote machac łapką-będe machac.wiecie czym jest swoboda wypowiedzi??(nie mylic z ponizaniem kogos bezkarnie-niektóre mają to we krwi)przychodze tutaj-nie dla zdrabniania-infantylnosci-czy czego tam chcecie,,,przychodze do konkretnych osób-które chcą zemną NORMALNIE(uwaga nowe słowo:-P ) rozmawiac!!!! aaa co do niektórych wypowiedzi,,,moje zdnanie-lepiej powiedziec\"torciki świeczuszki\" niz \"niech sobie suczki wsadzą w dupe wibratorek razem z torcikiem\" ale to moje skromne zdanie,które w zasadzie was nie obchodzi bo przeciez ami-jest infantylna monotematyczna niedouczona i co tam jeszcze chcecie:) pozdrawiam.wszystkich tutaj. pomimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly 🖐️ Ciebie tez milo czytac :) mijamy sie, ale zawsze pozniej mozna sobie kogos poczytac- dobre i to ;) zaluje, ze mam tak malo czasu, zeby tu zajrzec, czasem jestem zbyt zmeczona, zeby napisac cos konstruktywnego- rzuce okiem na Wasze literki i uciekam, najczesciej spac :) holly, tez tak masz, ze zaczynasz juz odczuwac jak ten czas szybko leci? Niby dopiero we wrzesniu nasze sluby, ale jakos ostatnio zaczelam ogarniac sie, ze tak tygodnie uciekaja, a ja z tyloma rzeczami w miejscu ;) Kasiak- fajnie, ze mimo zapowiadanego odejscia zostalas :) Ewa- u mnie tez pogoda przygnebiajaca drogie przeciwniczki zdrobnien- mam nadzieje, ze przynajmniej bedziecie konsekwentne w obietnicy wyjscia z tego topicu :) bo z konsekwencja z trzymaniem poczucia humoru w miare na poziomie Wam nie wyszla (tyczy sie glownie matki zalozycielki i mirabelki)- o ile na poczatku tego topicu na ogolnym niektore cytaty wyrwane z kontekstu mogly rozbawic (te bez Waszych dopiskow, wierne cytowania), to chwile pozniej zeszlyscie na psy- poziom zartow mojego 8-letniego bratanka potrafi byc bardziej wysublimowany :) takze nie osmieszaj sie mirabelko broniac zazarcie wersji, zes taka kobieta z klasa :) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestko- nie \"Jak Kuba dla Boga...\" tylko \"jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie\". Reczywiście jesteś dziewczyną na poziomie.... Ja jestem na politechnice i to wiem, a ty pewnie będziesz utrzymywać, żeś wykształcona kobieta z klasą... Dziewczyny skrzynki sprawdzić marsz!!!!!!!!! A i jeszcze jedno. Zdrobnień raczej nie stosuję, chociaż pewnie czasem mi się zdarza. A dlaczego ludzie zdrabniają?..... A dlaczego nie?????? Co w tym jest złego? Nikt nikomu tym krzywdy nie robi, więc co to komu przeszkadza? Mnie osobiście dużo bardziej rażą przekleństwa, bo świadczą o poziomie wypowiadającego się, i o klasie również mirabelko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko Neostrady--> \"Ja nie pisałam bez odbioru, więc też odpowiem..\"- gdzie mi odpowiedzialas i na co kochana? bo sklecenie kilku literek niekoniecznie rowna sie odpowiedzi :) w Twoim ostatnim poscie nie bylo zadnej tresci acha, co do orgazmow- ja nie musze ich czerpac z zaczepek i przepychanek slownych, Ty jak widze tak- bo niby dlaczego ciagle tu siedzisz i polemizujesz z nami sledzac nasze wypowiedzi? widac masz wielka radoche z tego, ze odpiszesz- niewazne co, byleby cokolwiek, gratuluje! agatko- sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co. Nie zadałaś konkretnego pytania kochaniutka, więc odpisałam bylke by sprawić ci przyjemność. Masz rację sprawia mi to niezmierną radość. Inaczej nudzeniem się mogę to nazwać, więc siedzę i czytam wasze głupociki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko neostrady--> \"ja bylam n prawie UW i co z tego niby\"- no nic, bynajmniej niekoniecznie cos dobrego, moja kolezanka z liceum, ktorej dalo sie wmowic, ze lis znosi jajka tez byla na prawie UW :D prawnicy sa nudni jak uczepia sie jednego tematu- tu miescisz sie w kanonach tych z prawa 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys doczytala (jako prawnik powinnas skoro tak bacznie sledzisz nasze poczynania), to tamten post nie do konca byl kierowany do Ciebie o, widze, ze sama przyznajesz sie do bycia nudna- slyszalas, ze tylko nieciekawi ludzie sie nudza? doszlysmy do porozumienia :) wiec zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co.. Mało wiesz o życiu;) Nie tylko nudni się nudzą;) Jakbym miała możliwość myślisz, że siedziała bym i czytała wasze ,marne pościki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam wyjścia jestem skazana na forum:( I na was! Widzisz gdybym nie siedziała w szpitaliczku 24h to bym zapewne nie zajrzała tutaj, ale teraz Bóg nas na siebie zesłał;) Ja też mam własne życie;) każdy normalny ma, ale cóż mi się mniej poszczęściło i czytam ws z nudy przymusowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie mogę tego słuchać...więc się wtrące... Dziecko Neostrady no tak tylko mnie będzie stać na sukieneczkę ślubną za 4 tysiące a ty musisz kochaniutka zapożyczać się w bankusiu ...no tak...my musimy sie zapożyczać...a ty będziesz tak patrzyła na dyndającą suknie za 4000zł, a faceta na horyzoncie jak nie było tak i nie będzie :-p uhahaha, a my...będziemy szczęśliwymi mężatkami (mimo spłacania kredytu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tera to nas na litość chce wziąść...zgoszkniała,zadumana i nie widząca nic po za czubkiem swojego nosa od 7boleści neostrada uhahaha:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeczko a skąd ci przyszło do głoweczki, że ja jestem sama?? Ja od 5 lat żyje w związeczku moja kochaniusia. I sukieneczke nawet za 5 tysiaczków sobie kupie i dodateczk za minimum 1 tysiaczek;) Bo przecież w przygotowywaniu do sakramentu małżenstwa najważnjesza jest sukieneczka i dodateczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up..
dziewczynki kocham was!!! co kobiecy ród to kobiecy,kłótliwy,czy prawnik czy kura domowa ha,ja też się nieźle tu wyżywam tak trzymać dalej fafetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko neostardy kochane - czemu babek w piaskownicy nie robisz, przecież gonilam Cie tam przedwczoraj :D Upilo sie nam dziecko neostardy cukierkiem z adwokatem i glupoty pisze o sukience za 4 tys i kredytach w banku :P Nie wiem gdzie ta matka zalożycielka sie podziewa??? :P :P :P Rozbestwilo sie towarzystwo, dzieci sie robiegły - ojoj ale balagan sie zrobil :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach myszko takaś mądriusia, że nie wiesz nawet co to za wielka akcja, która nosi w swoim tytule mój nick;) biednaś..biednaś;) Pod wpływem morfinki gadałabym znacznie gorsze rzeczy jeszcze przykro by ci się zrobiło a na co nam to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akcja - pierwsza klasa z pewnością :)) Powinnas machac tam transparentami i chorągiewkami, wiec nie wiem dziecko kochane na co czekasz w tym jak piszesz NUDNYM MIEJSCU???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że poczytałaś trochę w sieci na temat akcji, ale chyba nie do końca ją rozumiesz.No cóż muszę zadowolić się tym co wyczytałaś, bo na więcej cię nie stać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko neostardy - oczywiście, ze mnie stac - ale czytanie tych infantylnych treści przyprawia mnie o drżenie serca, a nie chce umrzec na zawal w mlodym wieku :)) Tak wiec bierz chorągiewkę moje kochane i biegnij na tą swoją akcje - machac jak na pochod pierwszomajowy :)) I zrob mi tę przyjemnosc i nie wypisuj na naszym topiku tej swojej cudownej twórczości , bo doprawdy Ci powiem - miejsca szkoda pa! Z zalem serca - ZEGNAM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×