Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

marcy - po co? dla zdrowia przedewszystkim!!!!!!! przed nami całe życie CUDOWNE zresztą u boku naszych MĘŻÓW:) wiec musimy dłuo zyc i w zdowiu żeby cieszyc sie tym. marcy - znow w pracy masz niewsoło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! wiem, że olewamy:), ale weszłam na ten ich topik, i to straszne, co tam piszą! Naprawde, tragiczne! Nie powiem, lubie niektóre teksty podszywaczy, a ich topiki mam w \"ulubionych\", ale to, co wyprawiają na \"macham łapką,\", to naprawde jakis dramat. Nie, żeby mnie to \"bolało\", wręcz przeciwnie.Nie, brak mi słów w ogóle... Tiki, dostałam twoje bukiety na poczte kiedyś, i są super! Wszystkie! Ja tez chce mieć z kalii, i nie rozumiem, dlaczego Ci powiedziano, że nie moze byc z samych kalii? Przecież na zdjęciach wyglądają super! Ja taki własnie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki Marcy walcz z paleniem walcz ;) ja wygrałam z tym jakieś pięć lat temu i jest spoko, nie ciągnie mnie nawet na sam zapach :P Zamówiłam sobie dziś perfumki a co tam trzeba się rozpieszczać ;) Ja ktam dzień mamusi??? Jakie prezenty zakupujecie dla mam???? Ja kupiłam mamie śliczną różyczkę i szminkę :P mam nadzieję, że będzie zadowolona :D Ewa super z tą matmą gratulację!!!! Katka witaj miło Cię widzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona - ja chciałam bukiet z kali i storczykow ale taki opadajacy nie takie zbite kwiatki, i własnie takiego luznego opadajacego nie da sie z samych kali i storczyków zrobic, trzeba dodac cos lzejszego, jakiej a;la polne kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mamie składam tylko życzenia Kasiu czy udało się skopiować płytę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mamie kupiłam (na współę z siostrą) Krem na dzień, krem pod oczy, tonik i 2 maseczki, wszystko z AA seria przeciwzmarszczkowa Bardzo jest zadowolona Mam pytanie: pamiętam, że któraś z was zamawiała płytę z nauką walca. Czy macie ją jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka właśnie o tym myślałam, tak płytka jest skopiowana gdzie mam Ci ją przesłać napisz na meila lub przesji sms-em :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka właśnie JA ją zamawiałam, mam ją jeszcze :) nie uczymy się jeszcze z Misiem bo Misio Pysio nie ma ochoty jak na razie uczyć się :P ale pewnie w sierpniu obudzi się z długiego snu i będziemy na gwałt uczyć się aż nóżki połamiemy :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasiak, Widze , ze podlapałysmy ten torcikowy ton :D :D :D My na razie walca sie nie uczymy, bo prawda jest taka, ze nie mamy za bardzo gdzie - tak to jest jak sie mieszka w bloku A druga sprawa jest taka: ja lubie tanczyć, oj bardzo lubie - a moj misio-pysio nie lubi, tylko np torciki lubi jeść Zartowalam :)) Zmeczona juz jestem, mam dzis szalony dzien!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje marcy - jest męczacy na dłuzszą mete :)) Widzę, ze my jesteśmy ich silą napedowa - biedne dziewczynki - nie potrafią nic same wymyślec - tylko torciki polewane cola i przyozdobione misiem - pysiem - z zapaloną na głowie świeczuszka :)) Lubie sie z czegoś pośmiac, ale tam juz nie jest śmiesznie. Nie bede tam zaglądać. Qrcze musze sie w koncu zabrać za wydrukowanie zaproszeń no i obrączki musimy też w koncu zamowić :)) Przez to szaleństwo w pracy w ogole opuscilam sie w przygotowanich :)) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje przygotowania też troszkę poszły lulać. Zaczyna mi się sesja :P:O i troszkę mam nauki :O teraz 17 czerwca mam pierwszy egzamin z patologii społ. oooooo wczorajsze zachowanie naszych szanownych koleżanek można podciągnąć pod patologiczne zachowanie się w miejscu publicznym :O 14 pażdziernika idziemy na wesle, dziś się dowiedziałam do mojej koleżanki co jest w ciązy :D będzie co prawda w 6 miesiącu, ale dopiero w październiku jej rodzice dostaną kredyt :O no cóż dobrze że wogóle wezmą ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly ale jak wydrukować zaproszenia??? Całe zaproszenia macie drukowane włącznie z miejscem ślubu i nazwiskami gości czy tylko Wasze imiona i nazwiska???? Gdzie w tym roku dziewczyny planujecie wyjechać na wakacje, jeśli planujecie urlop????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak84...no buziaczek ...moja kochaniusia..nie tłumacz sie ,że szybko piszesz tylko powiedz ,że na naukę nie masz czasu fafetko bo trzeba łamać głowisię nad gruboscia papieru na zaproszenia...i nad kolorem oprawy pióra....heheh fafetko rozkoszna...:):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co tu wlazły? tam m mało, jeszcze tu musza smarowac! kasiak masz egzamin w dzien mojego slubu, ale wybacz nie bede trzymac kciuków za ciebie, a ciebie o to poprosze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie tu!!!!!!! tu nikt tak nie pisał! topiki ci siie mylą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak będę na pewno o Tobie myśleć ;) :D Po co tu wlazły nie mam pojęcia stęskniły się pewnie za nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko zalożycielko - nie potrzebuje Twego blogoslawienstwa w sprawie zaproszeń - idz ogranij to rozbestwione towarzystwo na rykowisku - bo Wam ojciec przelozony - przylozy :)) Kasiak - drukujemy swoj tekst + nazwiska gości (zaproszenie z personalizacją) Nie wiem ile czasu zajmie zrobienie tego tej firmie, bo chcialabym pierwszycg gości zaprosic w okolicy 15 czerwca :D No zobaczymy jak to pojdzie :)) Jak dobrze ze ja mam juz wszystkie sesje w swoim zyciu za sobą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po co my w ogóle zwracamy na nie uwagę??!!??!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu __________ ZOSTAN BROŃ BOŻE Z NAMI:) TAK NAM SMUTNO BEZ CIEBIE. bo Ty taka mądra kobieta jestes. to jak kobietki będziecie na weekendzik na topiczku naszym:D????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sami drukowalismy na dobrej drukarce, bo firmy sporzedajace zaproszenia by nam tak tego fajnie nie zrobiły, kłopotliwe bylo tłumaczenie i posyłanie wszystkich nazwisk, zamówilismy czyste i zmielismy zajęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie właśnie się takie podobają jak są wydrukowane całe, no cóż my kupiliśmy juz takie do wypełnienia samemu. Chyba dałoby się wydrukować na nich, ale nie wiem gdzie się to robi a poza tym taniej nas wyniosły zaproszenia :P koszty koszty i jeszcze raz koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabelka - ja się chyba jasno wczoraj wypowiadałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moderx proszę o obiektywizm...otóz po pierwsze nie ublizam nikomu i z tego co wiem to nie jest prywatny folwark..wiec moge sie wypowiadać...po drugie jak sasetki do nas wchodziły i używały słów\"KURWY\" nie interweniowałaś..Tak więc wolność słowa i wypowiedzi szanowna Moderatorkox...:) ślę wszystkim buziaczki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderX - thank u zaproszenia mam juz rozniesione - zostało mi jeszcze 1 bo jakos nie mogę się z ta osoba ostatnio spotkac holly - jeszcze masz dużo czasu, zdążysz - a z ktorej firmy zamawiasz te zaproszenia? z netu? ja moge polecić itd - 2 razy zamawialam - wszystko bez błedów, b szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - mam nadzieję, ze zdaze - ja zamawiam chyba z tej firmy co maniusia i oni ponoc nie są zbyt terminowi Pozdrawiam moderatorow, widze, ze są w pogotowiu i chwala im za to !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anie maja tego wzoru w itd? bo czesto si na roznych stronach powtarzaja te same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kochana mirabelko - my nie musimy dzialać zespolowo, zeby sie wypowiedziec na forum, tak jak wy to robicie - nie mamy mozgów wielkosci śliwki ............hehehe!!!! :)) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×