Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość luuula
fifetki -pipetki troszke wam słomka wystaje z bucików. marcy ja tez nie cierpie ludzi którzy myslą ze wiedza najlepiej ty sie donich laleczko zaliczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie podzialyscie dziwczyny? wywyaial was? juz nikt nie chce pisac przez ten topic na ogolnym czy sie przenosicie gdzies indziej? ja z wami jak sie zwijacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luula przepraszam, nie zauważylam. Ta sloma to pewnie od dozynek jeszcze mi zostala... Wybacz o wielka mieszczanko! Ja to tylko skromna wieśniaczka, więc nie znam się na etykiecie dworskiej Klaniam się do stóp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem marcy jestem, ale pracy mam dzisiaj trochę.... :)) Ja nigdzie nie uciekam Mnie torcikowe panny nie wystraszyly Dobrze mi tutaj i trudno byloby mi sie przestawić na inne forum :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agataka ze tez moglam zapomniec toc to poraj doejnia rzeczywiscie łooooooooo matko moja skleroza mam doła oby do 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka , widze , ze hrabianka zechciala poklepac swoimi delikatnymi rączkami w klawiaturę i napisać do nas. Och , musiala sie tez panienka zmęczyć :)) Jej a my takie od pługa dziewuchy oderwane..... :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy niestety muszę cię opuścić. Jadę sobie praktyki zalatwiać na sierpień. Macham do was lapką fafetki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem macham łapką :P tylko byłam gnój poprzeżucać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly nie stukaj tylko wez sie za plewienie bo ci zagon zarosnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly a co jak się jej paznokieć zlamal:O Nie przebaczę sobie tego do końca życia! Idę się utopić, może jej wtedy ten paznokieć odrosnie Pa dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni emartw sie marcuś - ty nie poczujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wiem dlaczego te hrabianki takie teraz pomarańczowe....??? Moze przechodzą w stadium salamandry :)) Aby w końcu przepoczwarzyc się w torcikowa fafetkę z galaretką malinowa na glowie i świeczuszką w zębach :D Marcy - no jak moglas o tej krowie zapomnieć !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane fafetki - nie róbmy sie jak one! pozostańmy przy swoich tematach. mozemy wrócic do sukienek?? a konkretniej do tematu - jak skorzystac z toalety w sukni z kołem? robiłyscie jakies rozeznanie wśród kobitek \"po przejściach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie ale nie mam zielonego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty nie masz koła marcy? ja mam, podoba mi sie ta \"BEZA\" tylko sie obawiam, że z korzystaniem z wc jest kłopot:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie nie jestem pewna mam jakas halke ale nie wiem czy na kole wydaje mi sie ze to byla zylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - ide właśnie na papieroska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki jesli chcesz mnie torturowac to ci sie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyti
A palenie papierosów ma ujemny wpływ na zdrowie przyszłych matek jeszcze jeden argument nie do odrzucenia.Jak biedne maleństwo będzie się czuło w popielniczce ( bez urazy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ one naiwne - te z ogólnej o macham łapka przeciez ten temat (i nie tylko ten;))był celowy no i podlapały, ha a pisza, ze nie podchwyca sie naszych zaczepek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) ja tylko na chwilę dawno mnie nie było, ale jestem zapracowana i nie mam czasu jestem bardzo zaskoczona tym co się tutaj wyrabia zastanawiam się dlaczego ciągle dyskutujecie o tym co piszą na ogólnym, kilka razy ktoś dawał wam do zrozumienia żeby je ignorować, bo i tak będą robić swoje nie chcę żebyście źle to odebrały, ale jak będziecie do tego cały czas wracać to nikt już tu nie zaglądnie, bo nie ma nic ciekawego do poczytania, tylko jakieś przepychanki słowne nie chcę ich bronić, bo nabijały się wczoraj z konkretnych osób, ale niektóre wypowiedzi są rzeczywiście śmieszne, sama z moim MIŚKIEM się z tego śmiałam dziewczyny moją radą jest, abyście wogóle WOGÓLE przestały reagować na te doczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) ja tylko na chwilę dawno mnie nie było, ale jestem zapracowana i nie mam czasu jestem bardzo zaskoczona tym co się tutaj wyrabia zastanawiam się dlaczego ciągle dyskutujecie o tym co piszą na ogólnym, kilka razy ktoś dawał wam do zrozumienia żeby je ignorować, bo i tak będą robić swoje nie chcę żebyście źle to odebrały, ale jak będziecie do tego cały czas wracać to nikt już tu nie zaglądnie, bo nie ma nic ciekawego do poczytania, tylko jakieś przepychanki słowne nie chcę ich bronić, bo nabijały się wczoraj z konkretnych osób, ale niektóre wypowiedzi są rzeczywiście śmieszne, sama z moim MIŚKIEM się z tego śmiałam dziewczyny moją radą jest, abyście wogóle WOGÓLE przestały reagować na te doczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katko ja wiem, że powinnam to olac, ale normalnie nie moge sie oprzec;) tym bardziej, że nie uważam że ja pisałam teksty z których można lać, a jak one kopiuja nasze wypowiedzi dolanczajac do tego swoje 3 grosze - bardzo niesmaczne i obraźlwe to ja mam zupełnie to olać, cięzko. ale dobra od teraz obiecuje, że juz ani słowem nie zareaguje.katko - co z tym tiulem, chcesz go nabyc we wroclawiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki a ja nadal nie pale zeswiruje od tego jest sens sie tak meczyc? to nie mojaj silna wola ale sam fakt ze nie kupilam dzis rano fajek jak stad wyjde o 17 to nie recze za siebie heeeelp i jeszcze zaczynam sie coraz bardziej wkurzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki dostałam dzisiaj odpowiedź o cenach tiulu z tej hurtowni u Ciebie i jestem zaskoczona, że jest tam tak tani, bo od 2,40 do 3,9, a u mnie w hurtowni aż po 5,5 najgorsze jest, że trzeba chyba kupić na działalność, więc nie wiem czy udałoby się przez Ciebie :( moja koleżanka ma firmę więc nie ma problemu, ale jak dostarczyć im wszystkie papiery? jeszcze poszukam gdzieś bliżej, a jak nie to pewnie dam ci znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×