Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

🖐️ Chciałam się tylko z awmi przywitać i pomachać wam łapką:P Dzisiaj robię zaproszenia. A tak ogólnie to nie wiem, co się dzieje. Zaczynamy się z Miśkiem kłócić o wszystko. On teraz pracuje od 6 do 19, bo mają jakieś duże zlecenie, i przez to jest tak cholernir nerwowy, że ja już nie wytrzymuję. A niestety nie jestem osobą, która potrafi zacisnąć zęby i przeczekać. Wdaję się w bezsensowne kłótnie o byle co. Już mam dość:( Tak wam tylko chciałam pomarudzić. A teraz uciekam sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny agatka - przy duzej iloscim \\pracy wiekszosc ludzi chodzi podbuzowana (wiem po sobie) wiec nie zostaje ci nic innego jak przeczekac albo poprawic swojej drugiej polowce humor jakos - jak sie odstersuje to jests szansa ze unikniecie klotni senioritka - ciesze sie ze sukienka jest taka jak sobie wymarzylas i ze nie trzeba bylo przerabiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:D senioritko----------wkoncu jestes!!!!!!!!! genialne podsumowanie istotek pomaranczowo-czarnych:-P- inie przejmuj sie pogoda napewno dopisze!!!!my dzis idziemy na wesele -jutro jesli chcecie opisze wam wszystko-bedziemy robic z G.rekonesans:) agatko-________nie jestes osamotnia w swoich kłótniach-gdzie jest stres tam nerwy mogą puszczac!!!!!ale to minie uwierz.ktos MUSI byc stroną która mniej dyskutuje,krzyczy,obraza sie itp...przynajmniej mi sie tak wydaje-inaczej byłoby \"oko za oko\" a to bez sensu przeciez!!!!!! ide bo zaraz moja kofana:-P fryzjerka przyjezdza i bedzie mi włoski robic!!!!!!!!!! pPpPpPpPpppaaappapapappapap!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up..
de bo zaraz moja kofana fryzjerka przyjezdza i bedzie mi włoski robic!!!!!!!!!! pPpPpPpPpppaaappapapappapap!!! dziewczyny,a teraz na poważnie,bez obrazy dlaczego macie tendencje do takiego zdrabniania? jednych denerwują wulgaryzmy innych takie zdrobnienia(np mnie) pytam poważnie,jak staniecie na wysokości zadania i sensownie odpowiecie to się od was odczepimy dlaczego nie mozna powiedzieć po ludzku obiad,śniadanie,włosy itp,itd podkreślam ,pytam poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewzynki Up denerwuje Cię to to po co to czytasz???? Jak mnie dany topic nie interesuje to po prostu na niego nie wchodzę i problemik mam z głowy :P😘 Pozdrawiam Was wszystkie i do zobaczonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym jak już tu wchodzicie to przynajmniej uszanowałybyście to Nasze miejsce. Przypominam, że wszystko Wy zaczęłyście my tylko się broniłyśmy. Poczułyście się dotknięte, my również. Tak więc jesteśmy kwita. Macie swój topic, jaki jest taki jest :O mnie tam przestało interesować co wypisujecie i jak toczy się rozmowa. My \"znamy\" się dobre pare miesięcy, Wy jesteście tu dopiero od paru dni. I jak powiedziałam nie podoba Wam się taka forma Naszego pisania to nie czytajcie tego, nie będziecie się wnerwiać i sprawa będzie rozwiązana. ;) Tak więc oto jest moja odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up..
no tak was tu moge ominąć,ale w normalnym życiu nie,czasami słyszę przypadkiem rozmowy i tez mnie to wnerwia więc mam okazje to pytam,co ma na celu takie zdrobnianie jeszcze do malutkiego dziecka to zrozumiem ,ale dorośli ludzie między sobą? no więc ,to nie zadna odpowiedź,ze nie mam tu wchodzić i nie czytać, odpowiedźcie jak was na to stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero zaczynamy normalnie rozmawiać, czy nie mogło być tak od początku. Bez tych uszczypliwych przygadań???? Ty się normalnie pytasz ja Ci normalnie odpowiadam bez żadnych sprzeczek i kąśliwych słów. Tak więc ja już uciekam wpadłam tu tylko sprawdzić co słychać. Szykujemy się z Robkiem idziemy dziś do znajomych zaprosili Nas na prażonki :) przy okazji damy im zaproszenie. I kolejne osoby można skreślić z listy zaproszonych :P jak dobrze nie mogę się doczekać kiedy skończymy to zapraszanie 🌻 Pa dziewuszki ;) 😘 do napisania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up..
teraz pomyślisz,ze zmyślam,ale to był mój pierwszy wpis na tym znienawidzonym topiku ja poprostu boję się osób ,które zdrabniają,bardzo dużo mnie złego od nich spotkało powaga a nigdy od osób ,które b.dużo klną więc unikam jak ognia osób,które do mnie mówią serduszko,serdeńko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze Cię rozumiem ;) dla niektórych osób zdrabnianie do innych tak jak Ty to ujęłaś \"serduszko\" itp... jest bardzo zakłamana i przeważnie wredna. Nie chcę aby ta moja wypowiedź była skierowana przeciwko moim koleżankom z topicu. Nie jest to reguła, ale ja też znam taką osobę, która ukrywa swoją prawdziwą twarz za serdecznością. Pozdrawiam Cię!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up..
cóż,pozostało mi Cię również pozdrowić i pomachać łapką jedną macie z głowy za reszte nie ręcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up.. teraz doczytalam, ze Ty tu pierwszy raz, wiec cofam pytanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dajemy wam spokój zdrabniajcie sobie i róbta co chceta;) Ja miałam dobrą zabawę, która przyznam rzadko w moich kregach szpitalnych się odbywa;) Pozdrawiam i ja ze swojej strony obiecuje,że nie będę już drażniła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up..
źle zostałam zrozumiana(miało być znienawidzony przez was topiku) na tym topiku faktycznie jestem pierwszy raz,a nawet postulowałam,zeby wam go nie zaśmiecać,ale też przyznam się ,ze na ''machaniu łapką ''byłam b.aktywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up..
no ,macham łapką i spadam na stałe w sumie i tak się nie dowiedziałam,dlaczego tu niektóre tak zdrabniają--halo Ami-i chyba się nie dowiem jakoś będę musiała z tym żyć no macham łapką i żEGNAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak84 jaka ty madrusiana jesteś:)widzisz potrafisz rozmawiać i pisac jak normalna dorosła kobieta...Zajrzałam też na drugi topik..o ślubach...i co ciekawe...tamte dziewczyny tez wymieniają sie swoimi pogladami ..zwiazanymi ze ślubem i robia to w normalny sposób..i nie wiem czy zauważyłyscie ale nikt ich nie cytował i nie atakował....Same dziewczyny spójrzcie na swoje teksty i zastanówcie się....a przy okazji nie oburzajcie sie i nie przeganiajcie z topiku...Bo jak wiecie jest to forum i każdy ma prawo zajrzeć i skomentowac...Wyprosić Kasiek i inne dziewczyny mozecie jak ktoś do was prywatnie w gości przyjdzie....No to by było na tyle z mojej strony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up..
mirabelka , mówisz,ze na innym topiku wymieniają się pogladami normalnie masz może na mysli''męztki radzą''czy jakiś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelka to jesli uważasz, że tamten topic jest ciekawszy to sobie idź tam!!!! Nie mam ochoty Cię tu czytać. Po pierwsze nic do rozmowy nie wnosisz a wręcz przeciwnie. Po drugie jesteś bardzo nieuprzejmą osobą, którą nie mam ochoty \"znać\" tak więć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak nawiasem mówiąc Mirabelka wiem, że mądrusiana jestem w przeciwieństwie do Ciebie :P ja przynajmniej wiem kiedy odejść jak mnie gdzieś nie chcą :P musisz jeszcze dłłługo nad sobą popracować aby być taka mądrusiana jak ja :P Dziękuję za komplement :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :)) Senioritka - fajnie, ze jestes zadowolona z sukni - teraz tylko pozostaje mi czekać na foty z Twojego wesela :)) Powiesz mi na co uważać w tej sukni :D Fajnie, ze mam kogos kto bedzie mi w tej kwestii mogl doradzic :D Na stronie www jest juz zapowiedź Demetriosa 2007 - przepiękne propozycje! Agatka - mi tez nerwy puszczają - nigdy nie przenosilam stresow z pracy na atmosfere w domu, ale teraz poprostu nie potrafie - za bardzo tym wszystkim zyje - oj za bardzo :O A jeśli chodzi o mojego przyszlego meza, to my prawie wyłącznie kłócimy sie o glupoty! :P Kasiak - nie bylo Ci wczoraj smutno samej??? Wiem źle sie spedza wieczory w samotności - ja bardzo tego nie lubie brrrrrrr :)) :D Paskudną mam dzis aure, nie pada, ale jest okropnie zimno! Senioritka - dużo slonca Ci zycze w ten magiczny dzien! 🌻 Salamandrom mam ochote powiedziec \'hasta la vista\' - niech nie robią sie teraz takie dobre ciotki , tylko uciekają skad przyszly :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok nie tylko mój :P a poza tym forum nie traktuje jako domku słoneczko!!!! Mirabelka już tyle razy czytała i nie tylko ode mnie aby zeszła z tego topicu, ale jak widać nie czyta dokładnie :P Z resztą piszta sobie ile chceta, lata mi to i powiewa!!! Szkoda czasu na dyskusje z Wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly w końcu jakaś osoba na poziomie!!!! :D Wczoraj strasznie smutno i nudno mi było :( oglądałam w tv relację z pobuty papieża w Karkowie :) ale jak Ci wczoraj pisałam dziś sobie to odbijemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie zrozumiałaś gdzie twoje miejsce pestko!!!! Tak więc żegnaj, a teksty \"jak Kuba.....\" tyczy się Ciebie i Twoich koleżanek jakbyście nie zaczęły wszystko było by ok!!!! Tak więc macham ci łapką szara myszko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno znasz umiar???? Bez odbioru tzn że hmmmm ja mam nie pisać czy Ty masz nie pisać hmmmmm najpierw zastanów się potem pisz bo tylko się ośmieszasz!!!! :P Myszko!!!! Tak więc bez dobioru w Twoją stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×