Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość flegmatyczka
hmmm.. No zobaczymy jakie terminy są wolne. To nawet 3 grudnia wykluczamy, bo to Adwent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w Kościele wcześniej była ustalona tylko sobota do ślubów, od niedawna i niedziela...a można i (boże narodzenie i wielkanoc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flegmatyczka
Warszawa:) Dobrze, że przypomniałyście mi o Adwencie, bo bym się wygłupiła rzucając taką datę księdzu. Nawet chyba nie będę miała wyjścia Boże Narodzenie mi pozostanie jak oczywiście nie będzie wszystko zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flegmatyczka nie rozumiem, czemu nie może być Boże Narodzenie. Ja bym bardz chciała mieć ślub w Boże Narodzenie. Przecież to taki magiczny czas....... Ale nie chce mi się czekać;) Robimy ślub tak szybko, jak to jest możliwe (gł. ze względów finansowych), ale gdyby miał być w zimę, to tylko w BN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flegmatyczka
Agatka moim marzeniem jest ślub w Boże Narodzenie, ale trochę odstrasza mnie, że to poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie na Boże Narodzenie dużo jest wesel...a czemu nie wcześniej?jest przeciez jeszcze dużo czasu i mogłabyś się sprężyć i zrobić na październik (tu wchodzi kwestia kasy..no ale nie sądzę by do grudnia dużo więcej nazbierali niz do października), naprawde dasz rade, tylko pytanie:jak na to się zaptruje twój narzeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flegmatyczka
I nie chodzi o sam fakt, że jest wolnym dniem tylko ogólnie, że to poniedziałek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na twoim miejscu w ogóle bym się nie zastanawiała Ja miałam komunię w poniedziałek, bo to był 3 maja Ale decyzja należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flegmatyczka
Mój narzeczony jest bardzo cierpliwy i podziwiam go, bo ja znowu jestem straszna panikara. Hmm, co do daty zaplanowaliśmy właśnie albo grudzień albo jeszcze później: ( Zupełnie zapominając o tym, że jest Adwent obydwoje: ) Jeszcze później nie chcę, bo to czekanie i tak mnie dobija. Październik odpada, bo narzeczony musi wyjechać niestety. Wcześniejsze daty odpadają całkowicie, bo autentycznie się nie wyrobię. Ja zimę uwielbiam jeszcze jakby było bielusieńko, to szczyt moich marzeń spełniony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flegmatyczka
Myślicie, że dzisiaj w niedziele można z księdzem ustalić datę ślubu?? Nie zwlekałabym do jutra, bo szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flegmatyczka
No własnie styczeń też planowaliśmy. Patrzę teraz tak na 6.01. No nic sama i tak nie zdziałam za wiele zobaczymy jakie terminy są wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie sądzę. cChyba musisz pójść w godzinach otwarcia biura parafialnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flegmatyczka
Może i racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flegmatyczka
No własnie mi też zależy na domu weselnym. W Warszawie wszystko jest strasznie drogie dlatego zastanawiam się nad miejscami pod Warszawą. 1. Taniej 2. A nóż mi się uda załatwić termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flegmatyczka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę otworzyc ostatniej strony, a co do nauk to my już po, trwały miesiąc tzn. raz w tygodnu przez miesiac czyli 4 spotkania, ale jeszcze czekają nas spotkania w poradni rodzinnej też 4 wiec kolejny miesiac do konca czerwca może się wyrobimy w lipcu ślub:) zaraz wybywamy do znajomych na grilla pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flegmatyczka
Z tymi naukami rzeczywiście różnie. No zobaczymy jak to będzie u mnie w parafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Flegamtyczko -wydaje mi sie, ze niedziela, to dobry dzien na ustalenie daty ślubu - ale wszystko tak naprawde zalezy od księdza :))) Swoja drogą - okres Bozego Narodzenia, to piekny czas na wstąpienie w związek malzeński :)) Mysiu - w listopadzie urodzi sie Twoj dzidzius?? Jak sie czujesz moja Droga?? jak tam poszukiwania sukienki?? Senioitko - moglabys mi kochana powiedziec ile warst w spodnicy ma nasza suknia :P :D milej niedzieli kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flegmatyczka
Och to dobrze! Zwijam zaraz mojego leniuszka i znikam. Mam nadzieje, że cościk da się z księdzem ustalić, bo się pospieszyłam i zamówiłam już salę. Najwyżej zrezygnuje jak nie będzie terminu na 25 grudzień. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliśmy robić dziś grila ale cały czas pada deszcz :-O, ale ja nie odpuszcze bo wczoraj starannie przygotowałam mięsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sprawa załatwiona tzn. Musimy jutro z S. formalności dopełnić ustalić już piśmiennie datę, ale ksiądz zapewnił, że termin25 grudzień jest wolny. Niestety dzisiaj nie mógł nas przyjąć kancelarie zawsze wcześniej zamykają w niedzielę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - to mnie zagiełaś z tymi warstwami:)Potem policzę, bo muszę ja najpierw porozwijać z prześcieradełek, ale napewno ma z 10 albo i nawet więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×