Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

ja tylko(upewniam sie:-P ze kazda jak jeden mąż opisze DOKŁADNIE ślub i wesele oraz w skrzynkach będą zdjecia tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Ami...przynajmniej tak myślę:-D A my zrobiliśmy grila...i tyle co kiełnbaski zrobiły się dobre luną deszcz...dobrze ze mięska nie robiliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po grillu, nie robilismy go na tarasie tylko w domu tzn. gospodarz domu na dworze urzędował z ogniem, a już konsumcja była w domu, bo jednak za zimno, deszcz nie padał,ale wiatr taki, że głowy by pourywało holly🖐️🌻:) - - - >co do sukienki, to fason i kolor wybrany, ale pomiary z uwagi na mój stan dopiero będziemy pobierac po 15 czerwca maleństwqo rozwija sie w brzuszku, tylko ja musze uważac bo mam za wysokie cisnienie, boję sie brac tabletki, bo dali mio jakies na obnizenie, może znacie jkaieś metody naturalne na obniżenie cisnienia? u mnie to raczej na tle nerwowym, taka narwana jestem a to jeszcze w pracy mnie wkurzają i zawsze cos się znajdzie co mnie zbulwersuje, chciałabym sie jakos zdystansowac ale nie wiem czy dam radę, ale obiecuje że bede sie starac miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! :) Wróciłam własnie ze świetnej konferencji p. Ester Pearl - jej książka \"Erotic Intelligence\" będzie u nas chyba za 2 lata; mądrze mówi babka o sposobach pielęgnowania intymno ści i pasji w związkach:) Wiecie - teraz żadna z nas nie ma tego problemu, ale za paręnaście lat, i - głównie - kiedy pojawi się pierwsze dziecko, bywa z tym krucho. Nagle para staje się \"dzidziocentryczna\" i eros ucieka przez okno:) Za jakiś czas dostanę na maila elektroniczna wersję materiałów i chętnie Wam porozsyłam:) choć za tą cenę powinni nam fundnąć tomiszcze w skórę oprawione, a nie xera i wersję elektroniczną :/ pierwszy raz byłam też na konferencji, na której nie zadbano o jakieś espresso w newralgicznym momencie :/ Więc PTP mi podpadł ;) Dobrze, że temat sam w sobie ciekawy i prowadzneie nienudne. Sama Ester natchnęła mnie wizją takiej czterdziestoparolatki, jaką chciałabym być. Spodobała by sie Wam, ręczę za to:) . I miała dziś na sobie najpiękniejszy kostium, jaki w życiu widziałam. Teraz będę szukać krawcowej - artystki, żeby mi taki uszyła (odrysowałam go sobie;) ) . Uśmiałybyście się na widok tłumacza (było po angielskiemu;) ) - wyglądał jak Giertych i robił tak samo głupie błędy... Katastrofa.. pewnie jakiś wujek Franek kogoś z zarządu PTP, bo żaden tłumacz tak by się nie kompromitował... Trzeba go było nie słuchać, bo interferował z właściwym przekazem.. No i upolowałam Benedykta :D Nakręciłam filmik, jak przejeżdża ul. Piłsudskiego 2 metry ode mnie:) i nawet ładnie łapką macha:D Powrót był jednak koszmarny - tłumy dzikie (dosłownie i w przenośni). Poczytam was jak odzipnę - pewnie jutro;) Ah, tylko jeszcze się pochwalę, że widziałam Marcy Toyotę:) Śliczna, ekonomiczna i ciemnozielona:) Nasz golfik stał obok i rumienił się ze wstydu, pewnie też dlatego, że go dawno nikt nie mył, hehe:D Musze zaangażować mojego małoletniego brata - mycie samochodów sprawia mu niezrozumiałą dla mnie frajdę, z której jednak skwapliwie korzystam;) Jak tam minął Wam weekend? Mam nadzieję,że wypoczęlyście. Mysia, Ciebie przecyztałam, że dobrą wyżerkę mieliście:) Ja od dwóch dni na \"turystycznych kanapkach\" i konferencyjnym Junk Foodzie, więc muszę teraz klawiaturę powyżymać, bo zaśliniona;) papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze zobaczyć, ile ma zajętości:) Ale Ewuś, to nie ma większego sensu - sto razy lepszą jakość ma każdy fragment, jaki puszczą w telewizji:) Nie brałam mojej supermaszyny (na niej zresztą nie można kręcić filmików) tylko kijowego Nikona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś, ładna, ale dla mnie zbyt ozdobna - no ale to kwestia całkowicie indywidualna:) Uciekam, bo mąż wytęskniony :D papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Nareszcie mogę odetchnąć trochę. Dopiero wróciłam do domu: Byłam oglądać sukieneczki o dziwo niebyły takie drogie jak wydawać by się mogło. Uch i jeszcze zapomniałam chleba kupić musiałam pół Warszawy zjeździć poszukiwaniu nocnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - Marchewa - - - > będe miała podobną, tylko jednocześciowa i mniej zdobień tylko z boku duzy kwiat i delikatny chawt, reszta prosta bez udziwnien, tył sznurowany i ramiączka proste:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia30------> ja próbuje znaleść coś co będzie odpowiadało sukni którą wybrałam...ale juz zapomniałam jak wygląda...:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa sukienka którą pokozałaś, choć ładna, jest teraz tak niesamowicie popularna że chyba co trzecia dziewczyna miała taką w zeszłym roku. Przejrzyj sobie fotki w poślubniku na jakimkolwiek forum slubnym. Idę na randkę z termodynamiką (wczoraj zajęłam się jednak Kodem Da Vinci:P ) Ech jak ja uwielbiam te równania różniczkowe.... 😭 Dobranoc fafetki PS ami dzięki za komplement:P Już ty wiesz, o co chodzi. A w razie jakichkolwiek problemów z wykonaniem wal śmiało, bo to naprawdę łatwizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha flegmatyczko piękna data 🌻 Troszkę ci jej zadroszczę.... A co do fotek poślubnych to ja mam nadzieję, że znajdą się nie tylko w skrzynkach, ale także na stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ma być?? Zaśmiecasz tylko. Dzień dobry dziewczynki🌼 Jak ja nie znoszę poniedziałków znowu żmudna praca:) Ale na razie delektuje się kawą i przeglądam stronki z modą damską Suknie naprawdę są wystrzałowe nie wiem jak to będzie z konkretnym wyborem już się denerwuje. Pozdrawiam i miłego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ustalone zostało przecież że nie wkrzaniamy sie już i nie uprzykrzamy zycia, po co ci tyo znów ahu - ochu????? maniusia i senioritka - jak wasze nerwy? bo ja normalnie juz baaardzo sie stresuje, dzis obudziłam sie w nocy i myslałam, myslałam - nie mogłam spac. stres mnie dopadł. postanowilismy doprosic dzis jeszcze znajomych z pracy, myslicie ze to nie za pozno - 3 tygodnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj flegmatyczko ale ta orginalna! dodaj cos do niku i zmien hasło bo podszywa sie bestja jakas, tylko jak ona to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, szczeże mówiąc nie wiedziałam że ta suknia taka modna (była)...moja taka nie będzie...ale ma coś wspólnego K W I A T K A (głównie nazwę) Dzis zostałam perfidnie zbudzona, do tego boli mnie głowa i nic mi sie nie chce przez pogodę:-O Miłego dnia i nie dajcie sie nikomu sprowokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-taki.🖐️:) Zamiast L ma wstawioną pionową kreseczkę:( albo coś innego. Komuś się nudzi z samego rana. Ja myślę, że 3 tygodnie przed nie jest za późno szczególnie jeszcze jak masz pewność, że będą mieli wolne na przyjęcie weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie - zamiast l iest kreseczka!!!- brak słów!!! napewno jakis małolat-ata, bo tylko ichb kręci ubaw w opisywaniu zjadania własnych odchodów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana - pytaj matki i kolezaneczek z tamtego topiku nie nas! nie wiem kiedy! nie zainteresowana jestem! a ustalone zostało ze nie wpierdzielacie sie tu a my tam, w piatek lub sobote mirabelka i dziecko powiedziały ze koncza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×