Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Ewelinko, a moglabys przeslac zdjęcia sukni, albo wstawić link - bo tak to trudno sobie to wyobrazic :)) Wszystko tak naprawde zalezy od sukni. Ja mam np zdobiony gorset i rezygnuje zupelnie z ozdob na szyję :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---holly najsmieszniejsze jest to ze ja sobie moja suknie wymyslilam i przejrzalam juz milony sukienek na necie ale nie ma takiej jak ja bede miala... z reszta szukam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko - to na pewno bedzie niezwykla :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam w sprawie corki okazuje sie ze to morfolog zle przygotowal zle preparat do badania a nie chirurg zle ycial ale w piatek dowiem sie dokladniej bo to chirurg musi podjac decyzje ale chyba nie trzeba kolejnej operacji ale mnie boli glowa dzieki ze to prawie juz po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno tylko morfolog zle pobral i wszystko bedzie oki, pojedziecie na cudne wakacje i wszystko sie ułozy jak trza:) marcy - jak twoje niepalenie?? maniusia i senioritka - kurcze juz tak pochłoniete jestescie bo to za 3 dni, ze juz monenciku dla nas nie macie?? My (a przynajmniej ja) tu czekamy na opis waszych nerwów i przeżyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam od godziny czasu próbuje tu napisać ale mi sie nie udaje bo szwankuje mi komputer Zaczął nawet piszczeć. A tak dużo wystukałam i znikło mi to. Do keyti właśnie się o to chciałam zapytać jak wyszło z córką ale widzę że jest wszystko na dobrej drodze. Cieszę się bardzo i nadal trzymam kciuki Zabulinko zanim odbierzesz moją pocztę to przeskanuj sobie ją bo nie wiem co się dzieje z mym kompem szwankuje. Choć po odkurzaniu działa juz lepiej ale lepiej dmuchać na zimno niż bym cię jakimś wiruskiem zaraziła. Ja też czekam na nasze dziewczynki które w tą sobotę biorą ślub. Trzymam za was kciuki również. Ja na szyje chciała bym powiesić złoty łańcuszek tylko mam dylemat bo mam dwa. Jeden dostałam od chrzestnej na 18 urodziny z Krzyżykiem a drugi jest mój skromny z malutkim wisiorkiem w kształcie serduszka i nie wiem który wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki-tak, znalazłaś już biżuterię? Ja mam problem ze znalezieniem czegos do włosów. Potrzebna jest mi mała spinka, kupiłam już dwie, jedna jest za mała a druga za duża i odstaje. Marcy, gdzie w BB moge dostać cos ładnego do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki-tak, znalazłaś już biżuterię? Ja mam problem ze znalezieniem czegos do włosów. Potrzebna jest mi mała spinka, kupiłam już dwie, jedna jest za mała a druga za duża i odstaje. Marcy, gdzie w BB moge dostać cos ładnego do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, amniusi i senioritki nie ma ciekawe tiki, jak my bedzie my sie czuly fajnie,ze ona juz w ten weekend, zeby pogoda byla dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u was ale u nas (Zabrze) spineczki można kupić w M1 tam gdzie real na pasażu. Można sie spytać fryzjerki może jej sie uda zakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jedną kupiłam na stoisku w Sferze i już mi kryształki poodpadały a ani razu jej na głowie nie miałam. takich stoisk jest kilka w BB, drugą kupiłam w bijou brigitte (nie wiem jak to się pisze), jest ok, ale ciut za duża. Tam mają mnóstwo ładnych rzeczy, ale albo kolor nie taki, albo wielkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mają być spineczki z kwiatuszkami? Ewelinko sukienke szyjesz sama czy oddałaś swój projekt do salonu. A może ktoś ci pomaga????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela zabulina mi robi bizuterie:) nie wiem jak to wyjdzie, ryzyko! najwyzej jeszcze cos innego dokupie jak stwierdze, ze to nie to, upatrzyłam na allegro \"na wypadek\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Właśnie zamówiliśmy samochód i mogę odcapnąć i ze spokojną głową mogę się uczyć do egzaminów. Wszystko zapięte na ostatni guzik :D super!!!! Jeszcze trzy miesiące :D jejku jak to leci!!!! Dziś idziemy zapisać się na nauki przed małżeńskie. Bukiet też mam już upatrzony z bordowych róż bez żadnych wstawek białych. Cały bordowy a dookoła zieloniutkie listki :) ło ślicnie będzie ;) Zabulinka ceny tego kompletu zszokowały mnie. No to nieźle sobie liczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki - moje niepalenie nie istnieje tzn pale caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj marcy:( a wiesz, że dzisiaj jest dzien bez papierosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, ty małpo niemyta, jak to \"niewiadomo jak wyjdzie\", jakie ryzyko\"? :P Przecież dostaniesz fotki różnych zestwaień jeszcze przed końcowym zrobieniem, nie mówiąc o tym, że przed wysłaniem :P Ech, nie ma jak odrobina wiary w człowieka.... kupiłam te składniki, ale nie martw sie, jak ci się nie spodoba, to ni musisz brać:) Ryzyko... też coś...małpa jedna... :) Marcy, udało ci się - roześmiałam się z tym tekstem o podszywaczu:D Gdzie się w tobie mieści tyle wredności? :) Ewuś - ja uważam, że to zły pomysł zdjecia przed ceremonią. Za duże ryzyko! Na weselu już nie musisz być całkiem \"perfect\", ale na ślubie w kościele - tak, wszyscy będą się na ciebie gapić przez 45 minut! Więc jeśli odpada sesja między ślubem a weselem, to już lepiej przesuńcie sobie na inny termin - póxniejszy. Naprawdę, ja bym się na takie coś nie zgodziła - bo to nie o to chodzi, że możesz się utytłać przy jakichś wymyślnych pozach, ale wystarczy, że ci wiatr zawieje jakimś świństwem i nieszzcęście gotowe. W mojej opinii najlepsza dla Pary Młodej - pod wszystkimi względami - jest sesja w godzinkę w trakcie wesela. Najlpesza dla fotografa zaś opcja to sesja parę dni po ślubie. katko, odpisze na maila, ale wieczorem - zaraz idę na balety, a nie chcę piszac na chybcika o czymś zapomnieć:) dobra, mykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek się męczy.. lata... robi za \"Bóg zapłać\"... a tu mu zasuwają, że nie wiadomo, jak wyjdzie.... BUUUUUUUUUUUU....... CHLIIIIIIIIIIIIIIPP...... Tiki, lepiej szybko mnie pogłaszcz!!!!! BUUUUUUU!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż jeden problem z głowy...jutro zajdziemy z K do tego fotografa się dogadać:-D Zaproszeń żadnych nie kupiłam bo były brzydkie i wszystkie z napisem rodzice i narzeczeni:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja dzisiaj znowu przelotem. Nie czytałam was, tylko ostatnią stronę. Obiecuję, że nadrobię, ale nie wiem, kiedy. U nas tak: zapowiedzi już wiszą, znalazłam pierścionek (bo znów zgubiłam:P ), moje kochanie leży w domu i nie rusza się z łóżka, bo ostatnio na turnieju rozwaliła mu się torebka stawowa, ale o tym nie będę pisać, bo się popłaczę. Ja nie mam na nic czasu, bo zaczął mi się zapier... w szkole. Nie wychodzę z uczelni przed 17, a jak już wyjdę, to lecę do Miśka, bo ta sierota nawet nie ma jak sobie hebaty zrobić. Zabuś herbatkę piję i chyba nawet troszkę pomaga. Brzuszek jakby trochę spadł. No i na razie to chyba wsio. Będę jeszcze chwilę, więc jak któraś miała coś do mnie to napiszcie jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa a moż ezrobicie sami? Ja myślałam, że to jakaś filozofia, a to wystarczy kartkę na pół przeciąć, wydrukować, zrobić dziurki i zgiąć. Razem ze 3-4 godzinki roboty, tekst masz jaki chcesz, nazwiska wydrukowane, co moim skromnym zadniem wygląda dużo bardziej estetycznie, no i koszty minimalne (0,75 zł za kartkę papieru wizytówkowego- my przecinaliśmy na pół, koszt nadruku, ale my w domu drukowaliśmy, no i w naszych zaproszeniach koszt rafii, nie wiem ile pewnie ze 3 zł razem. Koperty możesz kupić białe za 7 groszy, my kupujemy ecru za 35 groszy/sztuka) Widziałaś moje zaproszenia chyba więc zastanów się czy taki efekt cię zadowala. Jakby co to pisz na maila, jakbyś miała pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana przecie zwy macie jeszcze mnóstwo czasu, możesz spokojnie się za to wziąć po sesji. Z resztą jak wspomniałam wystarczy jedno popołudnie. A le wybór jest twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko sie przywitac, bo w ogole nie mam czasu :( zmienilismy fotografa :) wzielismy takiego super, co prawda trzepnie nas po kieszeni jak cholera- nie pytac ile bierze, chocby nie wiem co nie przyznam sie :) zabulinka, wysle Ci w wolnej chwili kilka jego zdjec, powiesz co myslisz? Ewa- co do zaproszen popieram agatke pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co miło Cię czytać ;) Kupiliśmy dziś Misiowi buty :) na drugi dzień. Śliczne w kolorze ciemno jasnego :P brązu trudno ten kolor opisać, ale są bardzo ładne!!!! Ewa też myślę, że masz jeszcze sporo czasu :) Katka płytki wyślę jutro :) puszczę priorytetem to jak nie w sobotę to dojdą na 100 % w poniedziałek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----kinimod sukienke szyje mi krawcowa zwykła czyli nie z zadnego salonu ani takie tam... ale wiem ze szyje ladnie bo bardzo duzo dziewczyn u niej zamowilo. ma juz nawet zamowienia na 2007 rok :) takze mam nadzieje ze bedzie spox!! jak pisalam wczesniej do holly.. to chodzi o to ze nie moge znaklesc podobnej sukienki na necie aby wam pokazac jak bedzie wygladala bo chcialam prosic o rade odnosnie bizuterii do niej... ale moze po opisie ktoras z was mi cos doradzi! sukienka jest biała(gorset +spodnica), do tego jest bolerko z rekawkami 3/4 z koronki i w gorsecie tez sa wstawki z koronki. gorset dodatkowo jest na jedno ramie! po opisie moze ktoras mi poradzi czy mam miec jakas bizuterie(jak tak to jaka?) czy raczej bez bizuterii bo i tak bedzie juz bogato :) p.s. na głowie mam koka z wpietymi 3 kwituszkami po boku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka jeśli masz rękaw przy sukni to na Twoim miejscu zrezygnowałabym z naszyjnika na rzecz pieknych kolczyków. Nie wiem jakich. Najlepiej doradzi Ci Zabulinka w tej kwestii. Ale jak ją opisujesz to przypomina mi ona jedną z sukien z kolekcji Demetrios, jest taka okazała suknia z koronki i właśnie na jednej ręce jest rękaw bardzo okazały :) jeśli jest podobna to tak bym zrobiła jak napisalam wyżej. ;) Pozdrawiam i uciekam do Misia :) Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---kinimod mniej wiecej to bolerko takie ale calkiem inna koronka!! co bys mi radzila w kwestii bizuterii? ---zabulinko ty tez moglabys mi cos poradzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×