Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Zabulinko ja też staram sie jak moge ale czasem nie daje rade ale on teraz już mnie rozumie. Ja też zmykam spać bo jutro mam remament w nowej robocie Kolorowych snów i do wieczora jutro choc na chwile ale napisze wam jak było chyba ze nie chcecie to mówić Pozdrawiam Jak ktoś chce pogadać to numer gg podałam wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie nie mam zielonego pojecia podoba mi się jeden ale nie weim moge jedynie przesłać link ale jeszcze musze pomyśleć nad nim dla tego pytałam się jaki ty chcesz bo z tego co tam pisałaś to mamy podobną budowę ciała. Nie sądziłam ze budowa ciała ma coś do bukietu http://kobieta.gazeta.pl/slub/5,66848,3149463.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz a jadnek tak jest... chociaz ja bym powiedziala ze pulchniejsze dziewczyny powinny miec bukiety zwisajace---a jednak widzisz nie!! no nic pomyslimy jeszcze nad tym.... a teraz ja juz zmykam spac bo cos juz pozno sie zrobilo... p.s.ten bukiecik sliczny... mileych snow zycze... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) co do bukietów to ja sie napaliłam i juz byłam pewna, że chce bukiet z kali i storczyków, moja swiadkowa była załatwiać, kwiaciarka powiedziała, że takie kalie to by trzeba ściągać z zagranicy bo u nas w Polsce nie ma takich kolorów jak ja sobie wymysliłam, w sobote teraz sama sie do niej wybiore( w innym miescie niz mieszkam zamawiam bukiet bo tam tez jest slub wiec jestem ograniczona mozliwoscia spotkan i osobistego załatwiania) i cos wkoncu ustalimy, ale pewnie stanie na tym ze zostana storczyki a z jakimi innym kwiatami to juz mi kurcze wszystko jedno, zdam sie na floorystke - byle był piękny:) pojde do niej ze zdjeciem sukienki i powiem jak chcę sie umalowac no i ona zresztą powiedziała, że MUSI zobaczyc osobe dla ktorej jest bukiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpisuję sie tylko po to, żebyście widizały, że bywam na nogach o tej porze:) (zwłaszcza niejaka Marcy:D ) Jadę za chwilkę do Kr, miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego zabulino🖐️ i kupisz półproduktu zeby mi piekną biżutere slubna zrobić - więc życze owocnych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mimo nie przespanej nocy, wstałam chętnie i to w szampańskim humorku:-D Związku z moim nie dalekim wyjazdem, musimy zaproszenia rozwieść dużo wcześniej...i na to będziemy mieli nie wiele czasu (wyjezdzam 22czerwca...wracam 15 września)[ale z drugiej strony goście będą mieli wiele czasu na podjecie decyzji...z restą iście na wesele to jednak wydatek].15 VI to termin wpłaty II zaliczki za sale...ale chyba zrobimy to troszke wcześniej Zabulinka nie dawno pytałam cię o to jak zrobić z sesja ślubną...no bo ja już sama nie wiem...chciałabym by wszystko odbyło sie w tym samym dniu...tylko nie wiem czy sesje zrobić przed ślubem(a ślub np na 18) czy po ślubie(a ślub o 12)...no bo to będzie już 14 pażdziernika, szybko robi się ciemno i fotograf nie będzie potrafił ustawic balansu bieli (czy jakos tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja tez już na nogach. Lecę zaraz doszlifować umiejętność prowadzenia samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robisz prawko marcela? ja zrobiłam rok temu:) i jezdze juz jak stary kierowca - tak mi mówią:) fajna sprawa, teraz zycia normalnie bez auta juz sobie nie wyobrażam 🖐️ ewo - a co to za praca na morzem? brzmi fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah, ja już dwa razy obałam, dlatego wykupiłam sobie kilka godzin, żeby w końcu zdać! Już mam dość autobusów i pociągów. No idę, bo mam na 9:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zabulina - - ja i tak wiem ze to twoj podszywacz a nie ty jest na nogach o 8 rano wiec mnie nie nabierzesz ;-) modraszek - jak ci sie podoba bizuteria zabuliny? ewa - gratuluje ewelinka - o co chodzi z ksztaltem bukietu do sylwetki ja tez chcialam kalie ale beda roze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcela - uszy do gory - duzo zalezy od egzaminatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzis rozstrzygnie sie co z moja corcia wiec czekam do 12.00 jak na szpilkach dzien zaczal mi sie bardzo pracowicie juz jestem w pracy i bede sie co jakis czas odzywac do mojego marynarza sms ktory wyslalam o 9 wieczorem doszedl o osmej rano a pisalam caluje na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze aby z córeczka było wszystko jak najlepiej, trzymam kciuki żeby tak było, wierze,że tak bedzie! a ten sms to faktycznie długo szedł.........chyba na mozru fale sie gubią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyti - trzymam kciuki musi byc dobrze - po prostu muuuuuuusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten deszczowy i zimny dzien !!! :)) W Krakowie aura jest okropna - typowo późno jesienna! Mam juz dosć! Jestem senna i nic mi sie nie chce. Jade po kolei: - marcela - dlaczego Twojej mamie nie podoba sie suknia??? Moja suknia zyskala aprobatę mojej mamy i to z miejsca - jak jej wyslalam następnego dnia fotki z przymiarki na maila. ....Nie martw sie - moze Twoja mama jeszcze zmieni zdanie..... - kinimod - niezmiernie Ci wspolczuje takiego czasu pracy - ja pracuje po 8h i szczerze powiedziawszy mam wszystkiego dosyc jak wychodze o 17. Jesli chodzi o przymiarkę - to nie moglabys sie np. zwlnic któregoś dnia na 2-3 h - przeciez kazdy powinien zrozumieć......Choć tego nie jestem do konca taka pewna - bo ludzie bywają różni.... - ewa - cieszę sie ze wyjeżdzasz nad morze - ja dawno tam już nie bylam - ale tez sie nie wybieram - bo wiadomo jak to z pogodą bywa w naszym kraju.... Wybieram sie w jakieś cieplejsze miejsce :)) - a gdzie są ja sie pytam senioritka i maniusia??? Zapadły sie pod ziemie przed tym swoim slubem??? :D - kasiak - Ty nie wymyślaj, ze masz za tanio - chcialabym mieć moja droga takie same problemy - keyti - trzymam kciuki za Twoją córcie ! Bedzie dobrze :)) Uszy do góry! - marcela - powodzonka na egzaminie ! Nie taki diabeł straszny jak go malują :)) :)) :)) :)) Muszę sobie jakąś kawę strzelic - koniecznie MOCNĄ :)) Spadam poki co do pracy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sms -y zawsze tak dlugo dochodza bo tam przewaznie nie ma zasiegu chyba ze zblizaja sie do portu albo sa blisko platformy wiertniczej.Dzieki za wsparcie chcialabym juz teraz tam zadzwonic ale umowione jestesmy na telefon na 12 w Toruniu pogoda pod psem 5 st ciepla jesli cieplem mozna to nazwac i chyba znow bedzie padac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie Dziś mialam być w nowej pracy ale sie nie udało taki tam bajzel ide jutro wiec wykorzystałam fakt i jestem dzis na urlopie. Może być tak że na jakiś czas znikne z forum bo zaczyna mi komputer nawalać nie chce się załączyć więc z doskoku bede wchodzić ale od mojego kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keyti trzymam kciuki za ciebie i twoją córeczke licze ze bedzie wszystko oki. A co do tego ze moge się zwolnic na 3h to jest nie możliwe bo będę pracować sama na tym sklepie. Wiec nie ma mnie kto zastapić a szkoda. Naszczęscie dzis nie wyszło z ta robota wiec wymusiałm na szefie urlop na dzis moze sobie coś sexi uszyje na noc poslubna. musze nad tym pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---marcy... pytalas o bukiet!jezeli dziewczyna jest szczupla to ona moze miec np duzy bukiet, zwisajacy itp. a jezeli ma sylwetke nieco puszysta to nie powinna miec takiego bukietu poniewaz wtedy by ja jeszcze takie pogrubil!! tak wiec reasumujac :) dziewczyna pulchniejsza powinna miec bukiet maly i skromny, bron boze zwisajacy... z reszta i tak wybierzemy takie bukiety ktore nam sie beda podobac!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie słyszałam i mi doradzano ze zwisajacy bedzie mi pasował a ja jestem pulchniejsza;) oczywiscie zwisajacy ale taki skromniejsza a nie taka bomba i co jest wkoncu prawdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---tiki -- jak napisalam ze i tak na koncu kazda z nas wybierze to co kazdej bedzie pasowalo... gdybym ja miala sugerowac sie czasami innymi to wygladalabym jak \"rumun\"(nie obrazajac mniejszosci narodowej)!!! ---zabulina-- dzieki za te namiary na allegro!mam pytanko:czy u ciebie sa tylko dostepne wisiory? bo dziewczyny sie tu rozpisuja ze ktorejs tam robisz bizuterie slubna!tez chcialabym zobaczyc jak to bedzie wygladalo!!swoaja droga te wisiory sa piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello no mi sie tez wlasnie wydaje ze lekko wydluzona wiazanka optycznie wydluza sylwetke. tak mysle, ze okragla kulka to wrecz pogrubia. tak samo jak na przyklad wiszace kolczyki wysmuklaja szyje. ale moze sie myle, bo z tego co czytam to raczej porady sa takie, zeby okraglejsza dziewczyna nie miala wydluzonej wiazanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi się podoba :) za perłami nie przepadam ale cała reszta super, zwłaszcza te wisiory - pierwszy raz takie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanko: bo ja bede miala sukienke z bolerkiem z koronki (gorset tez bedzie mial jakies wstawki)i we wlosy wpiete tylko takie trzy male kwiatki, wiec czy powinnam miec na szyji jakas bizuterie zwlaszcza jezeli gorset bedzie na jedno ramie??? prosze o rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×