Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

marcy ja wiem, że już ci to pisałam, ale twoja suknia jeste bajeczna, ZJAWISKOWA najpiękniejsza ze wszystkich, jakie w życiu widziałam, i ty w niej wyglądasz bajecznie i zjawiskowo i nie piszę tego, żeby ci poprawić humor. I nie wiem, o czym pisałaś wczoraj, bo jedyny mankament jaki ja zauważyłam, to na jednej fotce wystający brzuszek, ale to chyba dlatego, że się sukienka tak ułożyła. Zapomnij o kompleksach i bądź w tym dniu najpiękniejsza. I jeszcze jedno- widzę, że masz taki sam tren jak ja. Jak go podpinasz? Masz jakąś fotkę z podpiętym trenem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane a ja mam dzis doła chyba jakis postresowy marcy witaj przykro mi ze czesto cie tu nie bedzie tak to jest jak \"góra \" się rzadzi i pokaz mi tez zdjecia please.zabulinko przyslij mi zdjecia bizuterii ktora robilas dla tiki.W nocy zadzwonil moj mily zaraz mial wyplywac powtarzal ze mnie kocha ze za nami teskni ale nawet nie spytal o nasza coreczke wymyslil zepo slubie zanim kupimy mieszkanie to bedzie placil moim rodzicom za mieszkanie a przeciez tam nadal bede mieszkala ja z moja corka i rodzice na pewno nie zgodza sie na branie od nas pieniedzy sa przeciez moimi rodzicami a Sylwek wymyslil ze ma taka ambicje ze utrzyma zone i corke bedzie za nie odpowiedzialny i bedzie placil obawiam sie konfliktu i mamy sprzecznosc interesow a to wszystko przez to ze inaczej byl wychowywany niz ja .Co o tym myslicie moze ja sie tylko czepiam ale nie wydaje mi sie zeby mial racje tzn.z tym ze chce byc odpowiedzialny za rodzine ok ale czy koniecznie musi sie upierac przy swoim?Mam dola zastanawiam sie czy faktycznie pasujenmy do siebie i mam dola .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć :)) Marcy - fajnie, ze dalas sie przekonać i wyslalas fotki - wygladasz naprawdę ślicznie :)) Jestes usmiechnieta, boje od Ciebie taka sympatia, ktorej mozna tylko pozazdrościc ;)) Naprawde!!!! A to, ze nie masz idealnej figury - to na pocieszenie Ci powiem, ze ja też nie mam :) Poza tym wyobrazasz sobie jaki świat bylby nudny, gdyby wszyscy byli szczupli - jestes poza tym bardzo bardzo kobieca! Glowa do góry - zupelnie nie rozumiem, czym sie przejmujesz :)) Szkoda, ze Cie odcieli od tego netu................ ja chyba bym dostala bialekj gorączki jakby mnie odcieli, ale chyba mi to nie grozi, bo net mi jest w pracy bardzo, bardzo potrzebny :)) Marcy, mam nadzieję, ze dzis Twoje samopoczucie jest juz lepsze :)) :)) :)) Duzo słoneczka dla Ciebie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dołujące trujące powietrze dotarło i do mnie. Ł. dziś rano dostał telefon, że jego pier..... szefowa ma zamiar go przenieść do jakiegoś zadupia koło Rzeszowa!!!!! To jest dla nas jak na końcu świata i do tego nie wiem, czy będziemy mogli tam razem mimeszkać tak jak w BB. Super i to przed ślubem taki numer. Nie wiem, jak sie będziemy widywać, jeśli będę musiała zostać ze starymi. To jest kilkanaście godzin jazdy!!! Mamooooooo! I to już podobno od następnej niedzieli. Marcy i Zabulina, pzryjedźcie szybko na Hulanke rozpierdzielcie to rondo, żeby musieli na nowo budować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - wygladasz naprawde dobrze, przesadziłaś z tym słoniem, nie widziałas mnie na przymiarce no i nikt nie zobaczy, zobaczycie dopiero po i to dopiero 26 czerwca, az tyle mnie z wami nie bedzie:( diabełku pomysle o tobie - 17 to nasz dzien:):) uciekam juz z pracy bo jade z psiakiem do lekarza a potem juz urlopik. bede myslami z wami w dniu mojego slubu i wiem, ze bedziecie i wy o mnie pamietac:) zabulinko jeszcze raz dzieki, naprawde, naprawde jestem bardzo zadowolona z tego zakupu:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki powodzenia trzymam kciuki i bede o Tobie myslala moj dzien za 3 tyg jesli do niego dojdzie.Zycze wszystkiego najlepszego wiec my sie spotkamy w kafe dopiero po moim urlopie bo ja mam wolne od 28.06.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy a ja dowiedzialam sie przed chwila ze od wczoraj w mojej firmie sa nagrywane wszystkie rozmowy telefoniczne przychodzace i wychodzace.Super pomysl nie maja czego robic tylko sluchac dobrze ze podgladu nie maja na to co tu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Mi też zabrakło netu, od wczoraj wieczorem do teraz nie mieliśmy. Tki - a już sie martwiłam!! :D Cieszę się, że jest dobrze, a nawet lepiej:) Starałam się i włożyłam w to dużo serca:) Poszło na Allegro 6 moic wisiorów i pójdą jeszcze 2, bo babka za późno isę obudziła, że aukcja sie skończyła:D Więc jednak ta moja biżu ma coś w sobie, jeśli podoba się nie tylko osobom, które mnie lubią:) Marcy - ja nadal nie mam zdjęć. Pamiętaj, co ci mówiłam o tych kompakcikowych lampach błyskowych. Marcelka, my mamy rozpieprzone rondo w Katowicach od wieelu miesięcy, pod samym nosem, i uwierz mi - nie jest to miłe ani praktyczne:) Ale jeśli chcesz, to rozwalimy Hulankę;) Lecę, bo mam dziś lekarza -papa! Aaa - a jutrro mnie nie będzie, bo mam ślub:) Bez wesela, taka mała robótka, ale to nie ma znaczenia - zdjęcia będą mieli piękne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki przepraszam, ze nie bylo mnie tak dlugo, ale same wiecie.. slub , goscie, przemeblowanie, 2 dni skrecalam mebelki itp. wysylam wam moje zdjecia, na razie tylko czesc, z kosciola, takie surowe, nie obrabiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Senioritka wreszcie jesteś!!!!! Opowiadaj wszystko ze szczegółami :D nie wiem o co pytać tak więc wszystko po kolei Marcy poproszę o zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka dostałam zdjęcia!!!!! Wyglądaliście pięknie!!!!! Suknia rewelacyjna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka! No wreszcie - myslalam, ze sie nie doczekam!!!!! Biore sie do ogladania zdjęc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa widzę zdjęcia wróce jak obejrzę a w tym czasie senioritko pisz relację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstępnie przjerzalam zdjęcia - slicznie wygladaliście!!!! Opisz kochana jak bylo i jak sie suknia sprawowala??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś równiutko 3 mieisące:D Kupiłam dziś resztę kosmetyków i pończochy, bo podobno bardzo ciężko dostać białe, więc wzięłam, jak były. Ale już wiem, że będę mieć wielki problem z ....... bielizną:P Szukałam dzisiaj wszędzie białego kompleciku, w którym byłaby bardotka gładka z odpinanymi ramiączkami. NIE MA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka obejrzałam wszystkie zdjęcia :D PIĘKNE!!!!!! Wyglądałaś jak księżniczka!!!! Ślicznie!!!!! Teraz pisz Kochana jak było :) HOLLY dokładnie tylko 99 dni WIELKIE ODLICZANIE!!!! Agatka u Ciebie 3 miechy a u nas 3 miechy i 1 tydzień ;) oglądając te zdjęcia Senioritki coraz bardziej nie mogę się doczekać 16 września :) i jakoś motyle zaczęły mi fruwać w brzuchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzieki za wszystkie mile slowa zaraz sie rzucam do skrzynki sprawdzac co senioritka wyslala ale kafe first dol juz mina moze wczoraj to wino mi troche sytuacje rozmylo marcela - rozwala ale nie tym autem aha - jest szansa ze net dostane spowrotem ale jeszcze nie wiem - wypytalam dzis informatyka od kogo musze miec zgode - okazuje sie ze od szefa pionu a moja szefowa pionu jest moja przyjaciolka wiec obiecala ze z nim pogada w pon mam tyle pracy ze hej 32 dokumenty z dokunetacji dla renault - msze to zrobic do konca czerwca a oczywiscie o biezacych tlumaczniach nie wspomne koszmar jest tego 500 str wiecej ale to na szczescie wysylaja na zew bo w zyciu bym nie dala rady pedze sprawdzac skrzynke aha prosze jutro trzymac kciki o 8.50 bo ja mam egzamin w krakowie musze wstac o 5.30 buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona nie możesz mieć pretensji do świeżej mężatki:D Pewnie nie my jej w głowie, tylko mężuś:P I tak nieźle, że wysłała. Dziękuję senioritko! Moje przemyślenia po obejrzeniu zdjęć: każda z nas może być NAJPIęKNIEJSZA. Sukienka, welon, kwiaty senioritki- to wszystko jest totlanie inne od mojego gustu, a pomimo tego była przepiękną panną młodą. Najpiękniejszą. GRATLUJę SENIORITKO JESZCZE RAZ . Wyglądaliście cudnie, tylko czemu tak poważnie? Ze stresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka podejrzewam, że my nielepiej będziemy wyglądać ;) masz rację Senioritka z mężem wyglądała cudnie!!!! Natomiast to jak była ubrana, uczesana i jakie kwiaty trzymała w łapce było totalnie w moim stylu!!!! Jak bym mogła chętnie wystąpiłabym w takiej samej sukni jak miała S. i jak będzie miała Holly, ale cóż.... jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę :O niestety mnie nie stać na tak piękną suknię. Mimo wszystko wierzę, że i my z Robertem będziemy równie pięknie i elegancko wygląać jak para na załączonym obrazku ;) Senioritka te zdjęcia nadają się na okładkę ślubnego czasopisma. A i jeszcze jedno na co tak patrzyłaś z ciekawością kiedy wychodziliście z kościoła???? :) Pięknie wyglądasz na tym zdjęciu, gdzie tata trzyma Cię za rękę w domu :) masz takie zakochane oczy patrząc na męża, bo na pewno na niego tak patrzyłaś ;) A jakie zdjęcie wybraliście za portretowe???? Czy prześlesz nam więcej zdjęć, jak znajdziesz trochę czasu???? Może z drugiego dnia masz???? Jeszcze brakuje nam Maniusi i jej zdjęć, a jak nie zdjęć to relacji bardzo szczegółowej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka - zdjecia piekne strasznie jestescie podobne do siebie z siostra pomylilabym was na ulicy czekam na relacje a tera spadam bo musze sie uczyc i tak juz tu godz siedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka-----bajkowo wygladałas!!!!! ale ja wiedziałam ze tak bedziesz wygladac:D prosze jak znajdziesz chwilke-opwiedz nam wszytko po kolei;;;;kazdy szczegół!!!!!! dzis 3mam kciuki za jutrzejsze panny młode!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam tylko te zdjęcia z kościoła, niewyraźne! proszę o przesłanie tych innych, z tatą i siostrą:) Seniritka - wyglądałaś bosko:D A z ciekawości - kto robił te zdjęcia w kościele..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ja wróciłam dziś z pracy wściekła okazue się że za marna płacę prowadzę całą firmę ( czyli cały ten punkt ruchoski). Ja miałam tylko tam sprzedawać i pilnowac a teraz się dowiaduje że robie wszystkie faktury rozliczenia i wypłaty dla inkasentów Ja zwarjuje. Senioritko wszystkiego najlepszego na tej nowej drodze życia wam życze. Pięknie wyglądaliście na tych fotkach. Marcy a ja nie dostałam fotek Bardzo mi przykro że mnie pominełaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten deszczowy wieczór :)) Obejrzalam sobie jeszcze raz zdjecia senioritki - i masz rację kasiaczku - u mnie tez pojawily sie motyle i jakies dziwne podniecenie tym wszystkim :)) Senioritka - super wygladaliście - od razu widac, ze do siebie pasujecie :)) Czekam tylko teraz moja Droga na detale z imprezy :P Mam nadzieję, ze sie doczekam :)) :)) :)) Kasiak - Twoja suknia jest bardzo piękna, dlaczego uważasz, ze bedziesz wygladala gorzej??? Bedziesz wygladala pięknie!!! 🌻 Nie chce mi sie wierzyc, ze zostalo 99 dni..........tylko albo aż :P marcy - ciesze się, ze samopoczucie lepsze - mam nadzieję , ze bedzie rosło ekspotencjalnie :)) Ja tez mam wariację w pracy - o ile Cie to pocieszy :)) Mam nadzieję, ze przywroca Ci net :P Trzymam kciuki! Dziewczyny, czy jak sie idzie spisywac protokol to trzeba miec papiery z USC??? Czy mozna je doniesc pozniej?? Czekam na info i pozdrawiam kochane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy napewno to bedziecie wiedziec. bo teraz tak sobie czytam i mysle jak to jest z wypozyczaniem sukienki? czy zawsze te wypozyczone są \"gorsze\" lub brzydsze od zakupionych ??? słucham was i zaczynam sie martwic. ja z załozenia miałam wypozyczac-lub odkupic od kogos sukienke(chyba ze byłaby nowa \"moja\" do 1500zł:D -co jest very mało prawdopodobne) czy kiedy sie wchodzi do salonu i mówi ze chce wypozyczyc suknie-to jest sie czesto gesto traktowanym \"z góry\" wybczcie mi moje banalne pytania-ale to WY nie ja macie doswiadczenie..... zabulinko. powiem ci jedno. ze gdybym miała mozliwosc bezwarunkowo wybrałabym ciebie zebys fotografowała nas w tym najwazniejszym dniu...a później gapiła gapiła gapiła bym sie moimi slepiami na te zdjecia:) z nostalgią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini - przepraszam juz sie poprawiam zabulina - dostalas w kocu zdjecia? holly - nie do protokolu nie trezba miec papierow z usc - mozna je doniesc nam w koncu wczoraj przyszly dokumenty z ambasady jeszcze tylko musze dac marka akt urodzenia do tlumacza przysieglego i bedzie mozna isc do usc zalatwic mam nadzieje ze tam nie potrzebujemy tlumacza bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×