Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

czesc buu, biedna marcy- ja odcieli pewnie odgornie, moze doszli do tego, ze za duzo pracownikow zamiast pracowac to po stronkach buszuje- ja w pracy mam pelen dostep, tylko czasu kompletnie brak kiedys wydawalo mi sie (w poprzedniej pracy), ze spoko, mozna pogodzic pogawedki z obowiazkami- u mnie nie mozna :( bynajmniej nie przy pracy kiedy np kasuje klientom platnosci jednym ruchem w systemie, albo zamykam karty- pyk i skorzystac z niej nie moze ;) Kasiak, no straszne, ale na cale szczescie skonczylo sie dobrze, bo moglo byc tragicznie zabulina- moge zdjecia bizuterii tiki? bardzo jestem ciekawa jakie jej cudenka zrobilas aaa- zdjecia ze slubu super :) z nowinek u mnie- zmienilismy kosciol ;) :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko jak to odcięli marcy dostęp??? Dlaczego??? A ja jutro ide na wieeeeeeeelkiee przedślubne zakupy. Wczoraj już sobie kupiłam na allegro błyszczyk Shiseido i tusz Diora, a jutro muszę kupić bazę matującą, puder, cienie (chociaż bardzo fajnne Revlona są za 30 zł na allegro też, więc zobaczę), bieliznę, pończochy, trampki (na zmianę jakbym nie wytzrymała w butach na weselu chcę kupić białe trampki:D ), spinkę do włosów, a oprócz tego spodnie, japonki skórzane i nożyki do golenia dla Pawła:D Tak na odstresowanie po bardzo ciężkim tygodniu w szkole i przed bardzo ciężkim tygodniem w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam mx to widzę ty moim sposobem poleciałaś:D Moja suknia nowa też kosztowała niecałe 500 zł tylko dlatego, że w salonie sukien wieczorowych a nie ślubnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystki ch Mam nadzieje ze dzionek minoł dobrze i każda jest w dobrym nastroju. Z niecierpliwością czekam na reakcje pierwszych mężatek co ciekawego nam powiedzą. Zabulinko trzymałam kciuki ipamiętałam mam nadzieje ze wszystko się udało zresztą napewno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny niestety moja kariera na kafeteri mocno podupadnie o ile nie padnie bo wlasnie dzis odcieli mi neta w pracy - bez uprzedzenia ot tak - i chyba na stale co oznacza ze bede tu niestety bywac sporadycznie bo o takich porach o jakich ja do domu wracam juz mi sie nic nie chce nawet wlaczyc kompa ale postaram sie zagladac od czasu do czasu nie zapominajcie o nie zwlaszcza przy rozsylaniu zdjec - na maile bede odpisywac - obiecuje chociaz moze moj nalog kafateryjny jest zbyt mocny zeby go jacys glupi wlosi wykofrzenili buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy słoneczko my o tobie na pewno nie zapomnimy będziemy słać ci wszystko, nawet spam mogę ci przesyłać jak chcesz:) Ale zaglądaj czasem chociaż po to, aby powiedzieć, że żyjesz i co tam u was Nie musisz przecież wszystkiego czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mercy bardzo mi przykro szkoda słów Nie ładnie zrobili pozdrawiam cię i wszystkich tu na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie wpadac wiczoramia el chyba rzeczywiscie czytanie sobie b ede musial odpuscic strasznie mi tego szkoda bo mi to psychicznie bardzo p[omagalo przetrwac co gorsze dni jakims skur.... to widocznie prtzeszkadzalo - glupie makarony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ten internet w sumie tak pol-legalnie mialam bo u nas kierownicy dzialow moge miec tylko w teori, informatyka miala spoko to mi wlaczyl ale teraz sie cala banada makaronow zjechala i oni zdecydowali co prawda moglaby sie upokorzyc i poprosic generalnegoa ale ja go o nic prosic nie chce po tym jak on ludzi trakuje postawam sie zeby mi chociaz poczte wlaczyli to moglabym z wami maile pisac jake bede miec dola bedziecie odpisywac aha mam zdjecia z przymiarki - postaram sie wyslac tylko cos mi\\ poczta szwnkuje ps nie patrzcie na moje gabaryty bo wstyd prosze sie skoncentrowac na sukience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy napewno ślicznie wygladasdz licze ze ja też otrzymam fotki czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze ja tez otrzymam Pozdrawiam serdecznie i dobrej nocy ja zmykam spać bo jutro kolejne 13 godzin nawet nie mam czasu myslec o slubie. Choć moje kochanie wczoraj mi powiedział że juz niedługo nie będe musiała wracac do domu Pozdrawiam kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy bedę czekać na maila Ja też następnym razem jak będę przymierzać sukienkę to też porobię fotki i wam wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki marcy i dziewczyny do usłyszenia. Marcy licze ze nie będzie tak źle i że bedziesz do nas zagladac Teraz coraz mniej już nas tu zostaje a szkoda DOBREJ NOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A agatka to już nie buziaki????/ A ja ci chciałam nawet mój spam wysyłać.....:( Wiecie co się stało? Przyszła mi oferta od fotografa z mojego miasta, tylko że ja nie byłam u nich i nie wiem, skąd mieli mój adres. Moja mama wymyśliła, że z zapowiedzi spisują. Chamstwo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka zdjec nie wysle wlasnie sie zobaczylam jeeeeeeeeeeeeezuuuuuuuuuuuuuuuuu widzialam je tylko w pomniejszeniu na wyswietlaczu w pelnym formacie sa nie do strawienia rozmiar slonia to malo powiedziane ide sie pociac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki dla agatki raaaaaaaaaaaaaatuuuuuuuuuuuuuuunkuuuuuuuuuuuu co ja narobilam chyba musze to wesele przelozyc o 3 mies zeby wygladac jak czlowiek a nie jak slon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy tak mi przykro z powodu tego netu - ja POPROSZE o zdjęcia z przymiarki ( ja ze swoich też nie bylam zadowolona) :O Nawet wymazalam twarz, jak pamiętacie :)) Marcy bede sie skupiala na sukni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no way holly a przynajmniej nie dzis jak ochlone to moze sie dam namowic ale generalnie mam dola do dupy jak sie widzialm w lustrze to stwierdzilam ze na to jaka jestem to nizle ale jak patrze na zdjecia to mam ochote wyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratuuuuuuuuuunku zabulina ja sie tak nie moge ludzion pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy ty to jesteś histeryczka:D Ja nie proszę a domagam się zdjęć z przymiarki choćbyś była tak wielka, że byś się nie mieściła w obiektywie, bo nie nasze wymiary świadczą o nas. Zapamiętaj, że nam absolutnie nie przeszkadza twoja waga, bo nie nam oceniać. Moim zdaniem jesteś piękną zaokrągloną dziewczyną i bije od ciebie nawet na zdjęciach niesamowite ciepło i optymizm i na to od razu zwracam uwagę kiedy oglądam twoje zdjęcia, a nie na rozmiary. A teraz uciekam się uczyć i jutro jak wrócę ze szkoły chcę widzieć twoje fotki w mojej skrzynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kryzys innego rodzaju wiec na razie spadam. sprawy rodzinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj dziewczyny widze ze energency tu potrzebne ;) marcy-ja coprawda nie wiem jakie to są \"okragłe kształty Twoje-ale ja ciągle oglądam w lustrze swoje!!!!!!!:) i gdzies to mam ze do pojecia\"szczupła\" duuuuuzooo mi barkuje!!!! przeciez Ty fantastyczna dziewczyna jestes:):):):):):) zabulinko!Ty nasz fachowcu od niemozliwego......zrób cos aby jej humor poprawic!!!!!! a tak poztym spijcie spokojnie. wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam zdjecia zabulina - dzieki juz troche lepiej bo musialam sie zjac czyms innym niz soba sprobuje sobie wmowic ze to tylko te zdjecia byly takie okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ostatnio mam mase spraw i w pracy duzo roboty bo musze wszystko pokonczyc przed urlopem, ehh i jeszcze ten psiak - musze go do lekarza dzis zabrac, wogole ostatnio to zyje nima nie slubem, a jutro idziemy na sluvb i wesele do znajomych, bardzo intensywnie zyje ostatnio - fajnie! zabulino - bizuteria jest cudna!!!!!!!!! naprawde przesliczna i napewno ją załoze w tym jedynym dniu:) dziekuje Ci slicznie i polecam wszystkim!:):):) przepraszam, że tak późno daje znać ale dopiero wczoraj zdążyłam odebrać przesyłke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, a zdjecia dla mnie? czekam na bizuterie tiki i fotki z przymiarki marcy, prosze... zaczynam juz odczuwac lekki stres... wczoraj ustlilam szczegoly bukietu - zlote roze pasujace do haftu na sukience... dekoracja na samochod z podobnych roz, z bordowymi wykonczeniami, plus kwiatki do klamek i bordowe wstazki, w poniedzialek zamawiam tort i ustalam ostateczne szczegoly w restauracji, we wtorek idziemy do kosciola wypisac akt malzenstwa, w pitaek ide do manikiurzystki pomalowac paznokcie - mowie wam, dziewczyna super maluje, a w sobote moj wielki dzien - o 8:30 fryzjer, pozniej makijaz, ubieranie sie, w miedzyczasie moje kochanie idzie odebrac tort i zawiezc do restauracji, jedzie do kwiaciarni ubrac samochod i odebrac bukiet, wraca do mnie, przyjezdza fotograf, robimy sesje w plenerze, wracamy do domu, ostatnie pooprawki, blogoslawienstwo od rodzicow, kosciol, wesele, w nocy do domku...,a rano kolo poludnia wyjazd nad morze....,czekam na zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×