Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

czesc Natalia ja ciagle nie widzialam twoich slubnych zdjec... podeslij mi plizz bo mnie ciekawosc zzera. a jak zycie malzenskie? sluzy ci? maz ci sniadanie do lozka podaje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja na chwilke bo czytam was były słupki kto i kiedy slub ja mam nasze stare nie pokolei ale podesle tam jest data ślubu Zabulinki a któras pytała nie wiem czy dostała odpowiedz wiec posyłam zabulina - 3 lipca 2004 senioritka1111 - 3 czerwca 2006 maniusia001 - 3 czerwca 2006 tiki-tak - 17 czerwca 2006 diabełek-mały - 17 czerwca 2006 keyti - 1 lipca 2006 marcela82 - 8 lipca 2006 marcy - 22 lipca 2006 katka_u - 22 lipca 2006 kiedyś - 13 sierpnia 2006 nobi - 19 sierpnia 2006 wi82 - 26 sierpnia 2006 tijka - 26 sierpnia 2006 no to co - 2 września 2006 agatka1984 - 9 wrzesnia 2006 holly - 16 września 2006 kasiak84 - 16 września 2006 kinimod - 30 września 2006 ewelinka5555 - 30 września 2006 mx3 - 7 października 2006 narzeczona_ - 7 października 2006 ewa-marchewa1984 - 14 października 2006 flegmatyczka - 25 grudnia 2006 ami27 - 2 czerwca 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziekuje, za umieszczenie mnie w słupku:) Piszę również, aby pocieszyć przerażoną \"wakacjowiczkę\":). NIe bój się, jak wrocisz, to do 26 sierpnia zdązysz. Cukiernia to założmy poltorej godz z dojazdem. Przymiarki miałam dwie, obie po 15 minut, naprawde spokojnie. Na USC trzeba się nastawić, tam się spędza dużo czasu, ale mając wszystko, załatwisz wszystko w ciągu jednego dnia. Spokojnie, będzie dobrze:) My jestesmy w tym wirze właśnie i jakoś radzimy sobie;), będzie dobrze. Piszę do Was kobietki z pewnym problemem. Moje weselątko bedzie całkiem niewielki, kilku gości się wykruszyło i będzie 40 gosci, razem z nami, w tym 24 panie i zaledwie 16 panów. Nie mam skąd znaleźć wolnych kolegów, wielu z tych, których zaprosiłam nie mogło przyjść, co zrobić, by przyjęcie było udane?? podpowiedzcie coś, czy to może wyjść?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach zapomniałam. Marcy:)!!!Dziekuję za Twoje wspaniałe zdjęcia!!! juz obejrzałam, jeszcze raz gratuluję zostania żoną, wspaniałej imprezy i pięknych zdjęć🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ethath:) Przeczytałam, że kupiłaś czerwone winko do obiadu Blossom Hill, ja kupiłam różowe z tego samego szczepu, półwytrawne. Wczoraj sprobowaliśmy, bardzo smaczne. Ja w ogole nie przepadam za alkoholem, wiec musi być pyszne;) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina miała śub chyba 3 lipca 2 lata temu ethath ja się maluję tak: baza, podkład, puder na całą twarz, a dopiero potem maluję oczy i usta nobi jeśli chodzi o wino to dla mnie istnieje tylko Kadarka. I czekam na foty próbne acha marcy wiesz zachwyciłaś mnie na fotach zaby a te co wysłałaś dzisiaj są hmmmm.... bardziej \"spięte\" I na fotkach od zaby wyglądałaś tak naturalnie, dziewczęco. Chociaż na tych ślubnych masz ten \"błysk\";) w oku:D kini kathi nie\\ masz na liście :) 9 września Kiedyś: moja rada- duuuużo muzyki do skaknia:) Nie takiej do tańczenia w parach, ale takiej, żeby można było samemu popląsać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys no ja mysle, ze zdaze, nie przyjmuje innej opcji do wiadomosci ;) ale na przymiarke sukni babka w salonie powiedziala zeby przeznaczyc caly dzien - ja mialam 1 w kwietniu, pare dni po zamowieniu sukienki to byla jakos tylko 1 warstwa materialu czy cos -a teeraz juz mam miec przymiarke, po ktorej suknia bedzie gotowa - bedzie na biezaco wszystko poprawiane i korygowane. ja mam szczera nadzieje, ze jednak ta przymiarka nie bedzie taka dluga... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokonalam wasze dzisiejsze wyczyny. Co do tego co teraz robie to siedze w domu bo prace skonczyłam o 14 i jakoś sie tak zle czułam ze przespałam cały dzien. Marcy ja nie dostałam fotek bardzo prosze o przesłanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff jestem :)) Ciezki dzien! marze o wakacjach, ale to nie takie proste - odliczam dni do Krety :P Marcy - dzieki za fotki, ślicznie wygladaliscie, a Ty moja droga masz tyle sympatii w sobie, ze hej! 🌻 Natalko - urocze fotki i to jeszcze ile !!!! :)) Dziekuje! Marcy czy Ty mialas bukiet robiony przez Rosse ???? Tak ogladam i sie zastanawiam Jej - ja w Rossie zostawie troche kasy - robią mi wszystkie bukiety, dekoracje samochodu, dekoracje sali i stołów :)) Ale ciesze sie, ze bede to miala z glowy W koncu biore tylko wolny czw i pt przed slubem - na wszystko nie starczy czasu :)) :)) :)) Aguu - jestes tu jak ja jestem pomiedzy pracą a domem - szkoda, ze sie tak mijamy :)) sciski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj holly Czemu tak malo urlopiku bierzesz przed czy to zanczy ze o długo cie tu nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia ja nie mam twoich zdjęć:( marcy nie ma co dużo pisać bo jesteście poprostu przeuroczą parą:D 🌼 ja teraz też coś poślę, więc jak któraś nie dostanie to krzyczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajecznie!!!Wyglądałaś i sie usmiechałas:) Ja oglądałam zdjecie z kościoła, to aż sama sie uśmiechnęłam:)Sliczne:)Bardzo ładnie wyglądałaś, ale taka sukienka wymaga świetnej figury:)I fryzure miałaś niezłą:) FAJNIE...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona dziękuję🌼 geba mi sie sama uśmiechała i mówię wam nie wiem kiedy był czas na nerwy i łzy tak jak inni wypisuja bo dla mnie to były same radosne chwile:D jeszcze dalej wysyłam:) to i tak tylko trochę jeśli chcecie więcej to poślę jeszcze w czwartek jak dostanę z pleneru i od innych :) zaraz bedzie też jedno przedstawiające naszego kabrioleta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja moge twoje zdjecia???bardzo bym chciała... dzięki z góry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami kochana już powinny być na twojej skrzynce, bo mam cały czas twój email zabulina masz przepełnioną skrzynkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinimodku - ide na 3 tyg urlop po slubie i lece na 2 tyg na Krete - nie bedzie mnie od 13 wrzesnia do 5 października i na kafe chyba tez :)) :)) Katko nie mam Twoich zdjec :O Przeslij prosze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly też powinnaś mieć bo ja mam wszystkie wasze meile i staram sie na bierząco uzupełniać mam nadzieję, że nie masz ich jeszcze przez to że tlen jakoś wolno teraz chodzi:) za odrobinke cierpliwości masz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agatko za podpowiedź, z tym skakaniem jest to myśl;) Napisałaś o Kadarce:), my poprzez dominację pan postawiliśmy na winko. Mamy Kadarkę, Savana, Blossom Hill, Muscat i Verso. Do tego 12 butelek Bolsa 0,7.Wszystkiego po trochę:) Myślę, że choć pod względem alkoholu i wyboru będzie ok:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j a dawo nie wiedziałam co powiedziec katko..... WYGLĄDALISCIE JAK OGIEN I WODA...pięknie pięknie..pieknie,,jedyne dobre słowo które przychodzi mi do głowy. i ckliwie.i cudnie. dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katko doszly :)) Dzieki :)) swietnie wygladalas :)) taka nowoczesna panna mloda! A ilez w Tobie dziewczyno wdzięku i świezosci ! 🌻 Kiecka super! A Ty w niej jeszcze fajniejsza! :)) :)) Buziaki! kolorowych snow! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:) Jejku jaka ty na tych zdjęciach jesteś szczęśliwa!!!!!!!!!!!!Ja też tak chcę:D Cudny makijaż!! Cali cudni jesteście:) Dzięki za foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katko ty az promieniejesz na tych zdjeciach! ile w nich szczescia....:) pieknie wygladacie.super mialas suknie - bardzo do ciebie pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki+tak
witam:) katko dzieki za zdjęcia, fajnie ze o mnie nie zapominaci choc sie ostatnio tak zadko udzielam katko wyglądałas ślicznie, ta sukienka super do Ciebie pasuje i pieknie podkreśliła Twoją figure:P - niezła laska z Ciebie:) ale fajowo,że nas jest coraz wiecej MEZATEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼 to za wszystkie miłe słowa :) DZIĘKUJĘ :D sukienkę uszyła mi przyjaciółka i myślę, że bardzo się ucieszy z takich opinii figura jak figura (zwykłe 38) - ale i tak gnieniegdzie za dużo wychodzi:P wczoraj zaniosłam sukienkę do prania - ale była ubrudzona:P od tego "samodeptania" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini, nie mam fotek. Z sesji robinej przez Żabulinę też!!! Już miesiąc do ślubu i mały stresik sie pojawia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demisele nie ma co sie stresować:) ja niepotrzebnie sama tyle się denerwowałam, ale jak widać to jest to chyba nieuniknione:P zobaczysz, że w dniu ślubu nawet na to nie będziesz miała czasu:D bo będzie zbyt radośnie i wesoło, żeby tracić czas na nerwy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzieki za wszystkie mile slowa odnosnie zdjec - agatko ja nie mam porownania ze zdjeciami zabuliny bo ich po prostu nie widzialam - dopiero dzis nasza zaba ma sie u mnie z nimi pojawic katka - wasze zdjecia tez piekne - sukienka bomba - strasznie oryginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×