Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Nie mam zamiaru się z nimi kłucić więc to olewam i tak oprócz przysięgi kościelnej i naszej miłości reszta będzie farsą. Kupuje tą suknie by sąsiedzi widzieli że między mną a rodzicami jest wszystko oki ale to nie prawda Wiem jestem idijotka ale chcę pokazać moim że w ten sposób zamykam drzwi za sobąa później może bedą mnie widziec na uroczystosciach rodzinnych i to nie wszystkich. Odstawie ostatnią szopke. Obwiniają o to moje kochanie ze się od nich odwróciłam tylko nigdy nie wysilili się by mnie poznac znaja me imie date urodzenia i jaka szkole skonczyłam i na tym się skonczyło. Są typy ludzi którzy nie powinni mieć dzieci bo nie są emocjonalnie do tego przygotowani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie 🌻 najgorsze jest to, ze są ksieza ktorzy widza tylko KASE KASE i jeszcze raz KASE !!!! No cholera chce czlowieka wziac! 😠 Nie przejmuj sie, za 3 tyg odbierzesz te zapowiedzi i wiecej tam nie pojdziesz - pomachasz mu jeszcze na pozegnanie i powiesz jak zechcesz jakim jest pustym i daremnym czlowiekiem Pomysl Kaska ile musi byc w nim złości i chamstwa ze tak Ci powiedzial - i to jest ksiadz???!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak głowa do góry już pierwszy krok masz za sobą Moje kochanie ma podobnego ksiedza jest koszmarny i z tego powodu nie chce isc dac na zapowiedzi do niego ALe są ksieża i księża trafiłaś na tego gorszego ale nie martw sie później już nie będziesz musiała tam chodzić A że się spytam po slubie to będzie nadal twa parafia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie!!!! Zastanawiam się tylko co by powiedzial na to proboszcz!!! Facet jest super ksiedzem widać, że ma podejście do ludzi i jako nowy proboszcz naszej parafii stara sie przekonac do siebie jak najwięcej ludzi, aby przychodzili na msze. A tu taki ks. Grześ wręcz przciwnie, zniechęca i to na maksa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini na nieszczęscie będzie ale i tak jak na msze to nie chodzę tam tylko do bardziej oddalonego innego ościoła. A dlatego bo nie mam ochoty wysłuchiwać jak ksiądź na kazaniu mówi o polityce a nie o Bogu. Wystarczy że włącze sobie TVP3 transmijsię z sejmu i czuję się na na mszy :) Zostają jedynie przyjmowanie po koledzie oczywiście będę przyjmować, ale wiecie ta zadra zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a jak byś powiedziała proboszczowi ze taki człowiek nie powinien byc ksiedzem. Kosciół narzeka na brak wiernych ale jak sie trafia na takich to sie nie dziwie. Ale jak byś mu dała na zapowiedzi 1000złotych to był by miluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini oooooo na pewno!!!! Po rękach by mnie całował jakbym mu koperte pod stołem podała!!!! Jesli tylko będę miała możliwość widzieć się z proboszczem to napomknę mu co się wyprawia w kancelarii podczas wizyt u ks Grzesia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na ile to prawda ale pomimo ze jestes przypisana do jakiejs parai to słyszałam ze możesz sie przepisać do innej Znajoma mi mówiła ze do niej chodziła Kolenda z innej parafi niz jej dom podlegał Ja tez niestety bede nalezeć do parafi z nieciekawym ksiedzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly a co do pierwszej spowiedzi przedślubnej to byłam bardzo niezadowolona. LIczyłam na rozmowę z ksiedzem na to, że odbedzie się to inaczej, nie umiem opisac jak ale inaczej :O a tu jak sie okazało byla to zwykła spowiedź bez żadnych pytań bez żadnych rad księdza. Nie będę pisać jak i co mówił bo wiecie nie wypada. Zobaczymy jak przebiegnie ta druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak idz do innego koscioa na spowiedz moze trafisz wrescie na normalnego ksiedza życze ci tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly ja Ci juz te zdjecia kiedys wysylalam, nie mam nic nowego, tylko po prostu niektore dziewczyny jeszcze mnie nie widzialy wiec nadrabiam zaleglosci. ale Tobie z pewnoscia wysylalam, wiec nie ma potrzeby robic tego drugi raz ;) no, chyba ze Ci bardzo zalezy ;) a co do ksiezy to na szczescie ja mam superparafie w polsce i nie mam zadnych zastrzezen do zadnego z ksiezy, za to w dublinie dzieki Bogu powstala druga polska parafia, dominikanow, bo pierwsza byla po prostu tragiczna! na sam widok tamtejszego proboszcza noz mi sie w kieszeni otwiera, choc nawet nie mialam okazji z nim nigdy nawet slowa zamienic - totalnie zniecheca swoimi kazaniami i sposobem bycia. ja go widze to mi sie od razu cisnienie podnosi. dlatego teraz chodze do dominikanow i jest super. a slub w polsce w mojej parafii i udzieli nam go bardzo zaprzyjazniony ksiadz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, ja za pare minut koncze prace i uciekam do domku, dlatego na dzisiaj sie juz pozegnam z Wami! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini skasuj \">\" to z suwaczka bo wyskakuje błąd. Ja się żegnam do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do wszystkich ile dajecie lub daliście za ślub , za zapowiedzi, i organiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wpałam na moment. Za ślub dajemy 500zł + 100 organista no i te zapowiedzi 100 u Robka 50 u mnie. Teraz to już nic mnie nie zaskoczy jeszcze się okaże, że nie dostaniemy ślubu z jakiegoś tam powodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny - widze ze dyskusja o pieniadzach, ksiedzach i cennikach rozgorzala na dobre szkoda ze macie takiego pecha ze trafilyscie na takich ksiezy ja o swoim proboszczu slowa zlego nie moge powiedziec bez zadnych ceregielio zalatwil nam dyspnze z kurii, i jeszcze caly czas chcial we wszystkim pomoc. zadnej kasy sie nie domagal, za zapowiedzi nie chcial wziac, powiedzial ze jesli mamy ochote to przed slubem mozemy zlozyc dopbrowolna ofiare zycze wszystkim takich ksiezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ślicznoty w rozsyłaniu zdjęć to zostałam podczas mojej nieobecności całkowicie pominięta:( co do wesela to co tu dużo pisać: BYŁO BAJECZNIE wszystko wyszło świetnie, tak jak u marcy zero stresów i gęba cały czas uśmiechnięta:) mimo strasznego upału wszyscy bawili się długo i było widać, że bardzo dobrze:D jak chcecie wiedzieć coś więcej to pytać:P acha wódki poszło mi na dwa dni, bramki i czaskanie 140 butelek a kupiliśmy 220 za to poszło nam dużo piwa, które było orzeźwiające przy tym upale:P kini ja w kościele zapłaciłam 350 zł + 50zł organiście i 20zł kościelnemu, za zapowiedzi nic acha no i dzięki za wszystkie życzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×