Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

hello :) No widze, ze nas moderatorzy skutcznie podnoszą :) Mx3 - fajny odnośnik, ale chyba nie dla wszystkich - ja sie póki co tam nie wybieram i zawsze bede tu chętnie zaglądala - choc męzatką jestem juz .........- jej 16 lutego minęlo 5 mcy i zupelnie o tym z Miśkiem zapomnieliśmy :P A teraz juz lece na twarz, ide spac, bo jutro bede wychodzila z łożka na czworaka :)).... i tak bede :P jak zreszta zawsze :classic_cool: buziaki i słodkich snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx3 Gratulacje 🌼🌼🌼 :)) Przepraszam za poprzedni wpis, poprostu sie nie doczytalam z tego zmeczenia :O Mialas rodzic w kwietniu...wiec dlaczego tak wczesnie??? Ciesze sie, ze masz urocza córeczke i synka!!!! Jeszcze raz wszystkiego dobrego kochana!!!!!!!!! :)) :)) Dla Ciebie i Twoich Dzieciątek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx3 - życze Twoim dzieciaczkom szybkiego wyjscia ze szpitala i przybierania na wadze :)) Mnóstwa zdróweczka i jeszcze raz przepraszam, do glowy by mi nie przyszlo , ze to tak szybko 🌻 całuje i ściskam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly!!!! MX URODZIŁA SWOJE BLIŹNIAKI!!!! Ten odnośnik jest do jej baaardzo długiego wpisu przy dole strony:):):) Mx - cholera, jak poczytałam, to aż mi się serce kraje - tak dobrze, że wszystko z Mluchami w porządku (poza wcześniakowatymi komplikacjami..) ale tak mi smutno, że masz takie zerowe wsparcie!!!! :(:(:( Czy Fil nie mógłby wpaść w najbliższy samolot i choć na weekend obejrzeć dzieciaczki?? A teścisotwo.. no pierwsza klasa... Mx, SPISAŁAŚ SIĘ MEGA - DZIELNIE, NAWET SOBIE NIE WYOBRAŻAM, CO MUSIAŁAŚ PRZEJŚĆ!!! Jezu, jak to czytam, to sie dziwię, że ktokolwiek przeżywa takie wydarzenie, jak poród. A Ty taka dzilena - uściski gigantyczne dla Ciebie!!!! 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 też wszystkim innym Dziewczynom:) Za niedługo nadrobie zaległości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx 😘😘😘🌻🌻🌻😍😍😍😍 Wspaniała wiadomość!!!!!GRATULACJE!!!!! Cudownie, że możesz swoje Skarby już widzieć i przytulić!!!! Jeszcze raz GARTULUJE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx. gratulacje.... Trzymaj sie i badz dzielna, juz niedlugo bedziecie wszyscy razem w domu, na pewno bedzie dobrze... Nie martw sie , dzieci na pewno wszystko dobrze zniosa, moj brat, jak sie urodzil,byl ciezko chory, spedzil 2 miesiace w szpitalu, nie bylo miejsca na jego ciele, gdzie nie byloby sladow od zastrzykow, robili mu nawewt w glowke, lekarze kazali go ochrzcic w szpitalu.. ale male dziecko jest silne i wyrosl z niego duzy,zdrowy, facet, wiec Twoje blizniaki poradza sobie ze wszystkim. Niech czuja bliskosc i cieplo od Ciebie i Twojego meza. Pozdrawiamy: Diabełek i moje diablatko w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 - GRATULUJE 👄 👄 usta] - dla calej trojeczki ;) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 maluszki napewno szybko przybiora na wadze i niedlugo bedziecie wszyscy w domu :) trzymam za to kciuki za Twoje podwójne szczęscie :) jeśli możesz to wyślij równiez mi zdjecia, chetnie zobacze te kruszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Mx3 - jeśli mozesz wyślij mi choć 1 fotkę Twoich dzieciaczków - jeśli możesz :)) Pozdrawiam, ściskam i życzę Ci dużo sił :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mx- gartuluje! 🌻 🌻 🌻 jestes bardzo silna i dzielna- zyskalas na pewno nowa sile- sile matki :) i ani sie obejrzysz a bedziesz z Maluchami w domu 🌻 wchodzac na kafe rzucil mi sie w oczy temat moderatorow- ktos ponoc sie wlamal na serwer i kasowal chodliwe tematy- chwile wstrzymalam oddech czy nasz topic jeszcze jest- ufffff ;) Kasiak- pisalas ostatnio o farbowaniu wlosow- czy udalo Ci sie kupic jakas farbe bez amoniaku do uzytku domowego?? ja farbowalam ostatnio u fryzjerki farba bezamoniakowa, efekt super, choc farba troche mniej trwala niz te chemiczne i wiadomo- duuuzo drozsza niz ufarbowanie w domku, ale nie chce sobie teraz amoniaku serwowac, wiec chyba zadzwonie do fryzjerki i sie umowie maniusia- milo Cie widziec po dluzszej nieobecnosci :) pisalyscie o mieszkaniach i kredytach- my tez rzecz jasna na kredyt wzielismy, chcielismy jak najkrocej, ale w koncu wzielismy taki, ktory mozemy splacac w dowolnym czasie bez oplat za wczesniejsza splate kredytu, a maksymalnie 30 lat, to super rozwiazanie dla nas :) acha, we frankach, bo w PLN jeszcze dluuugo nie bedzie sie oplacac, jak rozmawialismy z analitykiem (ja tez konsultowalam to z kolega z pracy, bo sama pracuje w banku) to w zasadzie niemozliwa jest taka sytuacja, zeby frank zdrozal o tyle, zeby kredyty w zl byly bardziej oplacalne. Obligatoryjna rate kredytu mamy cos ponad 800 zl, ale tak jak pisalam mozemy splacac wiecej. Acha, ostatnio sie strasznie ucieszylam, bo nasze mieszkanie jest juz dokladnie 2 razy drozsze za metr niz w maju zeszlego roku, kiedy je kupilismy :) czysty zysk :P ;) buziaki dla Was wszystkich, a dla mx potrojne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wysłałam fotki do holly. Znikam, bo doba za krótka. Dziękuję za wszystkie życzenia :) Moje kruszki są cudne, przybierają na wadze, jak tak dalej ładnie im będzie szło, to może za niespełna 2 tyg będą ze mną już w domu :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co kupiłam 100% color Garnier. Kolor fajny :) jak na domowe farbowanie. Pytałam się lekarza nie był za farbowaniem, ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi. Mx a Holly może Nam przesłać te zdjęcia ????? :) Pozdrawiam całą Waszą czwórkę :) Jutro wybieram się na zakupy, cel wybranie coś na chrzciny :) mój R ma być ojcem chrzesnym, a ja w nic się już nie mieszcze :O We wtorek byłam na badaniach :O byłam silna!!!! Wyniki wyszły mi świetne VDRL ujemny, HBs(-) nieobecny :) i takie tam grupa krwi, mocz itd.... We wtorek wizyta, jestem ciekawa ile Kubuś urósł od ostatniego badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Mx czytając twój wpis ryczałam jak bym to ja przechodziła!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Oczywiście jestem bardzo ciekawa jak wyglądają twoje maleństwa tak więc bardzo proszę o przesłanie mi fotek (ktokolwiek je ma)!! :D Wiecie co?! Zazdroszczę mx sama już bym chciała być w ciąży zwłaszcza ostatnio jakoś tak mnie bierze. Chcę przejść tą całą drogę będąc w ciąży a następnie poczuć tę radość jaką czuła mx. Niestety jak już pisałam nie teraz!! Postanowiliśmy z mężem jeszcze poczekać przede wszystkim dlatego, że chcemy najpierw zrealizować nasze noworoczne postanowienie. Nie żeby jedno drógiemu wadziło ale na pewno nie pomoże. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesyłajcie zdjęcia, przesyłajcie.... ja muszę teraz się skupić na innych czynnościach :) Pozdrawiam i Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca czasem......
Nie rozumiem Kasiak,heheh lekarz nie był za farbowaniem,ale Ona jednak zafarbuje,bo jak twierdzi raz na jakis czas mozna(niby tak)ale skoro lekarz nie popiera tego pomyslu to po co farbujesz dziewczyno. Aha jestem przygotowana juz na krytyke pod moim adresem ehhhhhhhh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleee
a ja nie rozumiem tego ze tutaj problemy z utrzymaniem ciazy, strach co będzie z dzieckiem, a mimo to farbowanie wlosow bo to niby nie zaszkodzi, nie chodzi o sluchanie lekarza ale o ryzyko, no ale coz kazdy robi jak uwaza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibuprofen24
Ja popieram moje przedmowczynie... Dziewczyna jeczy i steka, byla w szpitalu na podtrzymaniu ciazy, a takie numery wykreca. To jest przyszla, 'odpowiedzialna' matka!!! Troche wiecej rozsadku Kasiak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleee
ja tutaj nie chce nikogo oceniac, bo kazdy wie co robi, ale ja gdybym przeszla cos takiego to wolalabym chodzic z odrostami do pol glowy, no ale kazdy jest inny, a skoro Kasiak twierdzi "ze od czasu do czasu mozna" to ok, jej sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce to nie moje słowa \"raz na jakiś czas nie zaszkodzi\" ;) nie oznacza to że co miesiąc mogę farbować włosy, ale raz czy dwa razy w czasie ciąży nie zaszkodzi. Wazne jest, aby farba nie dotykała skóry głowy. Ot cała filozofia ;) Czy znasz jakiegoś lekarza, który z euforią zgodziłby się na sztuczne zabiegi????? A obawa o dziecko jest zawsze!!!! Jakbym się dowiedziała, że absolutnie nie, nie zrobiłabym tego. Jesteś kobietą (chyba) więc wiesz, że każda z Nas ma prawo do estetycznego i atrakcyjnego wyglądu. Ciąża tego nie wyklucza, to nie jest ciężka choroba ;) Bardziej obawiałabym się picia alkoholu lub palenia papierosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleee
no wiesz Kasiak jak juz pislaam to tylko i wylacznie twoja sprawa, a w czasie ciazy kobieta i tak wyglada pieknie, a te pare mieisecy ja nie zbawi, i skoro sama piszesz ze ryzyko zawsze jest to tym bardziej sama bym nie ryzykowała tym bardziej ze bylas w szpitalu na podtrzymaniu, owszem lubie czuc sie atrakcyjnie, farbuje włosy lubie ładnie wygladac, ale ja nie zrobie tego kosztem dziecka, nie pale nie pije wiec odmowic sobie moge farbowania wlosow na te pare miesiecy, a nic mi sie nie stanie... czy tylko wlosu sa wizytowka kobiety w ciazy ze nalezy je farbowac? ladny makijaz ladne ubranie i jest super :) takze Kasiaku podziwiam cie ze ryzykujesz, zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"no wiesz Kasiak jak juz pislaam to tylko i wylacznie twoja sprawa\"------ OTÓŻ TO!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwactwo
Dziewczyny, ciaza to nie choroba, mozna zyc normalnie! Ani farbowanie, ani tpisy, ani samoopalacze nie szkodza dziecku! Ja nie wiem skad takie przesady sie biora. Ja robilam 2 razy w ciazy baleyage i wyszedl rewelacyjnie, nie bez przyczyny mowi sie ze wlosy w ciazy sa piekniejsze niz normalnie. No i niedlugo wybieram sie znowu do fryzjera bo juz mam odrosty, a nie bede chodzic zaniedbana, tylko dlatego ze jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleee
heheh zabawne, od kiedy nie farbowanie włosów jest uwazane za nie atrakcyjnosc i zaniedbanie :o a tu nie chodzi o przesady typu "w misieascu slubu ma byc R" tylko o zdrowie dziecka, jakbym paliłą to tez bym powiedziala jedna fajka mi nie zaszkodzi, albo gdybym piła, kieliszek mi nie zaszkodzi :o czego sie nie zrobi dla wygladu nawt kosztem dziecka, a to ze teraz sie nic nie robi nie znaczy ze w przyszlosci bedzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezzz
a co wy za średniowiecze odprawiacie?? Że farbownie szkodzi?? Jasne, i makijaż też szkodzi - nie nakładajcie cieni na skórę!! :P W jakiej wy epoce żyjecie?? Kiedyś farby były na bazie toksycznych składników, a teraz nie dość, że są bezpieczne (te z górnej półki rzecz jasna), to można zafarbować włosy zupełnie naturalnymi roślinnymi ekstraktami, jak chociażby henna albo hna! Bardzo dobrze, Kasiak, że się zafarbowałaś! Garnier to porządna marka, nie masz się czego obawiać. A do tych, co w życiu w ciąży nie były - a może myć się też nie można, co?? Hm, tak chyba będzie lepiej.. w końcu woda taka niezdrowa, a mydło to sama chemia.. tak, te pare miesięcy przecież można dla dziecka poświęcić!! KOBIETY W CIĄŻY!!!! JEŚLI SIĘ MYJECIE, JESTEŚCIE NIEODPOWIEDZIALNYMI EGOISTKAMI!!! NIE MOŻECIE WYTRZYMAĆ TYCH DZIEWIĘCIU MIESIĘCY??? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klee
rany dziewczyno co ty mieszasz mycie sie, mydło do farbowania wlosow :o juz pomalu schodzicie z tematu, mnie tylko dziwi ze tutaj dziewczyna placze bo jest w szpitalu, dziecko zagrozone, a tutaj szaleje z wlosami w koncu to chemmia prawda?? wiec nie wyolbrzymiaj o makijazu i mycie sie bo to smieszne!! zreszta napisalam ze ladny makijaz nie szkodzi, a moze napiszesz ze solarium tez jest zdrowe?? bo takie przypadki tez sie znajda, wiec prosze nie wyolbrzymiaj bo to kasiak byla w szpitalu i plakala, wiec nie pisz glupot o myciu :o bo wcale nie o tym mowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezzz
odrobinę konsekwencji proszę :P Mydło to wg ciebie nie chemia?? A cienie do powiek robi się z mielonych buraków? Odrobina wiedzy jeszcze nikomu nie zaszkodziła - nos w książkę i sprawdź, ile z tego, co używasz do codziennej pielęgnacji, jest chemią :P Niby czemu faworyzować cienie nad farbę? :P A solarium - prosze bardzo. Mnie osobiście lekarz zalecił wizyty w solarium dwa razy w miesiącu :P Pewnie podobny spec, jak Kasi lekarz nie dowierzający farbie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezz ma rację, \"chemia Nas otacza\" jest praktycznie we wszystkim, niestety w niektórej żywności również. A co do farb to niby moja nieodpowiedzialność dotyczy wiekszej ilości ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Wystarczy poczytać inne fora poświęcone ciąży. Ile ludzi tyle zdań na ten temat. Niektórzy za inni przeciw. Nie zmienimy tego, tak jak nie zmienimy Naszego podejścia i zdania. Tak jak pisała No to co i Jazz są farby, które nie zawiarają amoniaku. Jak pisałam ważne jest, aby farba nie dotykała skóry, tzn nakładać mare milimetrów od skóry. A co mozna powiedzieć o kremach????? Niby powinno się stosować od początku ciąży kremy przeciw rozstępom (zapobiegać niż leczyć) a czy to nie jest chemia????? W dodatku ma styczność ze skórą, w którą wnika. Czy to jest bezpieczne???? Co do krwiaka to proszę poczytaj trochę na ten temat i wtedy wypowiadaj się. Bo z tego co widać nie masz zielonego pojęcia co to jest i jak powstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klee
Jestem ze wsi, dlatego pisze takie farmazony...Wiecie na wsi to my stosujemy naturalne kosmetyki, loj krowi i inne...Nie bede sie juz wypowiadac, bo musze moje mucki wydoic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×