Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Kasiu 🖐️ jak ja mam byc nieprzygotowana jak w zasadzie juz teraz w kazdej chwili moze sie zaczac porod ;) ale wierz mi- zostalo mi jeszcze sporo rzeczy do zrobienia- musze przeorganizowac nasze szafy i komody jeszcze troszke, poprac jeszcze sporo rzeczy- no i spakowac sie do szpitala :) ja nie jestem z tych mamus co to na 3 miesiace przed maja juz wszystko gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki!!! Ale naprodukowałyście ;) Tak wracając do fotek to chciałabym też zobaczy Was przyszłe mamusie jak wyglądacie teraz z brzuszkami ;) Diabełek na to wygląda, że ja będę rodzi jakieś prawie 3 tygodnie po Tobie ;) Z tego co czytam to wiele się działo co u niektórych w czasie po ślubie. U nas oczywiście nic oprucz tego, że za kasę którą dostaliśmy na wesele kupiliśmy autko (van - potrzebny do firmy męża) no i ciąża. U nas w dalszym ciągu duąo złego chróbsko roznosi się po całej rodzinie :( Teraz przyszła kolej na moją mamę. Będzie miała kolejną operację na oczy ale to dopiero w styczniu bo nie ma teraminów wolnych :o Wyobraźcie sobie, że trafiła do placówi oddalonej od nas o 300 km. Ale to dobrze u nich to operacja niemal rutynowa tak więc jesteśmy trochę spokojniejsi. Poza tym tu w wielkopolsce powiedzieli mamie, że to stare zwyrodnienie i nie ma szans na polepszenie i operacja nic według nic nie da a tam pwiedzieli, że jest bardzo świeża i mają nadzieję, że do stycznia bedzie się już nadawała do operacji bo na dzień dzisiejszy jeszcze jest za wcześnie. Ach szkoda gada bo niby tylu tu specjalistów ale przez ich niedociągnięcia mama straciłaby wzrok :O Ach ta namarudziłam jak było tu tak wesoło ale tak to jjuż u mnie jestczasem trzeba ;) Co do pogody to u nas leje i leje i leje już trzeci dzień ale dziś to niemal bezprzerwy a tak to były chwilowe prześwity no i pierwsze burze u nas się pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu no no życzę Ci aby Twoja mama wyzdrowiała jak najszybciej!!!! Z moją babcią jest już bardzo dobrze :D guzek znika i został jedynie mały ślad. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wczoraj zakopaliśmy ciałko naszego pieska który z nami był 15 lat niestety miała zacmę biedaczka i chyba rak ja toczył .U nas ponuro za oknem ciemno od chmór i nie widać szans na słonko.Dzis rozmawiałam z burmistrzem żeby przyspieszył sprawę z wydaniem warunków zabudowy juz czekam 3 tyg och te urzędyPrzyszłe mamusie powiem Wam optymistyczną wersję porodu pomijajac mój który był trudny.Ostatnio po raz pierwszy w wieku 33 lat urodziła moja przyjaciółka .Bóle przyszly ok.21 ok 23 pojechała do szpitala przyjęli ja o 24 a o 1.10 już na świecie była Marysia.Tak szybkiego i nie męczącego porodu Wam z całego serca zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co... to super, radzymin rzeczywiscie bardzo blisko mnie... dzieki za liste rzeczy, ja planuje jakies zakupy na poczatku sierpnia... troche rzeczy tez dostane, ale chcialam zaczac juz odkladac pieniazki na ten cel...,zeby w sierpniu sie nie zdziwic.... co do porodu, to bede niestety w szpitalu praskim, boje sie jka nie wiem, co , bo slyszlam jak najgorsze opinie na ten temat,ale moj lekarz tam pracuje, to wujek mojego meza, wiec jetsem pewna,ze opieke bede miala super i dlatego musze tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczeta :) a_guu- rozumiem co przechodzisz w zwiazku ze stanem zdrowia mamy i jak czasem chcialoby sie rwac wlosy z glowy w zwiazku z tym jak dziala nasza sluzba zdrowia- my mielismy podobnie jak moja babcia czekala na powazna operacje. Zycze Twojej mamie duzo sil 🌻 keyti- wspolczuje smierci pieska :( ja sama w zeszlym roku w sierpniu, chyba ze 3 tyg przed slubem musialam uspic moja psinke, ktora z nami byla 14,5 roku. Psy zazwyczaj staja sie pelnowartosciowymi czlonkami rodziny i trudno sie pogodzic z ich odejsciem- ja jeszcze nieraz jak wspominam psa lezke uronie. diabelku- nie bierz sobie do glowy, ze szpital ma zla renome. Ja mam raczej luzne podejscie do szpitala akurat (w przeciwienstwie do wiekszosci ciezarnych, ktore maja schizy na tym punkcie ;) )- jestem zdania, ze zle rzeczy zdarzaja sie w dobrych szpitalach, jak i dobre w tych gorszych ;) wiadomo, ze byloby sie spokojniejszym wiedzac co moze nas czekac w danym szpitalu, ale ile ludzi, tyle opinii- nie ma co sie zbytnio sugerowac i zle nastawiac. I w praskim przychodza na swiat sliczne zdrowe bobaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!! Patrzę, że forum odrzyło, poczytuję was na bierząco ale nic nie piszę...bo niby co mam pisać. Mam tylko proźbę by się o mnie nie zapominało wysyłając jakieś fotki:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewa co tam u Ciebie słychać???? Widziałam Cię na forum o ciążach :D czy jest coś na horyzoncie???? 🌻 Jak tylko będę miała co wysłać na pewno nie zapomnę o Tobie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dawno mnie tu nie bylo - ale u mnie nic specjalnie sie nie dzieje. Na weekendzie majowym może i wypoczęlam, ale tak naprawde to sie wymarzłam i to konkretnie. W ubiegłą niedziele byla Komunia mojego brata - także upłynęla pod znakiem deszczu.... A po powrocie praca, praca i jeszcze raz praca - nazbieralo sie sporo zaległości. Milo widziec, ze tu jeszcze zaglądacie (Maniusia, Diabełek, Ewa), pozdrawiam też stałe bywalczynie :) Aguu trzymam kciuki za Twoją mamę. Doczytałam sie tez w przelocie, ze Kiedyś jest w ciązy i to prawdopodobnie bliźniaczej.... Dziewczyn z brzuszkiem nieustannie przybywa :) No to co - Ty juz niedługo rodzisz - jej jak ten czas leci :) A takie pytanie na marginesie: ile przytylyscie od poczatku ciązy??? Bardzo mnie to ciekawi. Widzialam ostatnio koleżanke - jest bardzo szczupła i nic sie nie zmienila - ma tylko ogromny brzuch (8 mc) wręcz nieproporcjonalny - ale figure ma taką samą, jak przed ciążą. Zycze milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly 🖐️ tez bylam na komunii w zeszla niedziele- brrr, jaka zimnica co do moich kilogramow to ja od poczatku ciazy przytylam 8 kg :) czyli nieduzo naprawde, biorac pod uwage, ze gdzies tyle waza wody plodowe, powiekszona macica i piersi, no i Gabi oczywiscie :) ale i tak bedzie co gubic po porodzie ;) :P o, o Kiedysiu to nie slyszalam :) :) jesli tu zagladasz- gratulacje serdeczne :) 🌻 milego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co 8 kg to prawie nic ;) Ja lepiej pomine tą kwestie :P przytycia nie chcę sobie psuć humoru ;) Holly 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaglądam niemal, że codziennie:D U mnie w zasadzie nic ciekawego się nie dzieje, pracuje, są juz nakreślone plany na przyszłość...no ale co z nich wyjdzie to okaże sie w praniu. Za kilka dni odbiore swoje okularki:P mężulek zrobił mi prezent i kupił rower-no i po jednej nauce jazdy nauczyłam się trzymac równowagę (bo nie nazwę tego jeszcze jazdą:P) Patrzę że tiki się nie pochwaliła, ale łobuzica:P no to co----->kurna ależ ten czas leci, już nie długo zostaniesz 2mamusia z naszego forum:D a_guu----> to bardzo przykre jak kilka osób zaczyna chorować, trzymaj sie cieplutko a dla twojej całej rodziny życzę duuużo zdrowia:D Kasiak------>na horyzoncie nic nie widać-----i długo jeszcze widać nie będzie, może zaczniemy w kwietniu? (no chyba że los zdecyduje-ale wolałabym nie:). A jak ty się czujesz? Maniusia------->o rety jak ten czas leci diabełku mały--------->bardo sie cieszę, że osiągneliście tak wiele:) trzeba kłuć żelazo puki gorące-a wy tak właśnie zrobiliście:) SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa wiem o czym piszesz ;) (Tiki*) ale nie będe pisać skoro sama nie napisała :D mam tylko nadzieję, że tym razem wszystko się uda 🌻 Jak ja się czuje, spoko może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia, ja tez wiem o czym piszesz o tiki, bo czasem Was to po cichu podczytuje na topiku tiki ;) :D trzymajac za Was wszystkie serdecznie kciuki 🌻 Kasiu, 8 kg to rzeczywiscie prawie nic, ale ja mialam juz swoje kilogramiki uzbierane :P wiec bedzie co gubic i tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia cholender przypomniałaś mi!!!!!!!!!!!!!! Zupełnie zapomniałam :o Przecież ja też wiem o czym Ty mówisz ;) Ja musiałam tam coś napisac bo nie wytrzymałabym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzam bo mi suwaczek gdzieś wcieło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrrrrrrrrrrrrr coś mi idzie nie tak :o To jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kasiu no ale biorąc pod uwagę to, że o ciąży dowiedziałam się tak mniej więcej w 6-7 tygodniu ciąży to potem się tak wydaje, że ten czas ucieka ;) Mówiłam, ze kalendarz myszy mi zjadły prawda???? Jak robiłam sobie test to powinnam by ok 2 tygodnie po @ a ja w dalszym ciągu czekałam bo myślałam, że jestem przed ;) Ach taka już jestem zakręcona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki i Ewuniu dawno Cię nie czytalam. życzę miłego dnia bo u nas pochmurno.Za 2 tygodnie mam komunię córci mam nadzieję na ładną pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś pogoda wymarzona :D słońce, ciepełko i zero chmur!!! Już jest 20 stopni C :) 🌻 Keyti to Twoja córcia już idzie do komunii??? Duża dziewczynka z niej :D Aguu mnie nigdy się @ nie spóźniała i kiedy nie dostałam jej w terminie podejrzewałam, że jest coś na horyzoncie :D i tydzień później moje podejrzenia potwierdziły się. Ewa widziałam tą Waszą tabelkę starań na topicu Tiki. Życzę Ci aby się udało 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis tu ruch... dziewczyny, fajnie,ze sie odzywacie... u mnei wlasnie minelo polowe ciazy ... wow... teraz juz tylko z gorki co do tycia, to ja od poczatku ciazy przytylam 4 kilo i poszlo mi w brzuszek... jakis tydzien temu zaczal byc widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie - stare zamężne forumowiczki.. Przyszłam się tłumaczyć - szkoda, że odemnie się nie dowiedziłayście o mojej drugiej ciązy, ale cóz pewna papla tu przylazła :P W środe mam kolejną wizyte u gina i jesli wszystko bedzie dobrze to wtedy chciałam sie pochwalić. Ja tak bardzo się boje, że znów mnie spotka to nieszczęście. Nie chce gratulacji i życzeń bo jeśli znów coś się wydarzy....... Ciągle się lękam o tą kruszynke...... Zaczełam 10 tydzień a na etapie 10-11 tydzień zakończyła sie moja 1 ciąża:( W srode dam Wam znać. Pozdrawiam serdecznie wszystkie zaciązone, planujące i niechcące dzieci wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się nie spóźniał tylko raz na jakisz czas musiał się tak jaby przestawic i najczęściej dostaję za wcześnie. I tak tym razem było. Jakoś w gródniu dostałam za wcześnie ale w styczniu i lutym już normalnie (wg nowego cyklu ;) ) ale oczywiście nie pamiętałam kiedy to ma byc i żyłam starym cyklem a zmienił się dośc mocno ;) To że zrobiłam test to jakieś natchnienie z niebios dosłownie ;) Pamiętam jak dziś że w niedziele bardzo bolała mnie głowa z prawej strony i zęby (też po prawej) wydało mi się to dziwne i właśnie to mnie natchnęło na zrobienie sobie testu. W poniedziałek rano poszłam do apteki no i się okazało, że jestem w ciąży jak szłam do pracy kupiłam drógi i ten też to potwierdził. A półtora tygodnia późnej miałam te bóle brzucha (dopiero od jakiś dwóch tygodni mnie nie boli). A teraz czekam na następną wizytę i coraz poważniej zastanawiam się nad pójściem na chorobowe bo ja się nie nadaję już do pracy gdzie kierowniczka o wszystko ma wąty ja jestem za nerwowa aby to wszystko ignorowac :o Do tego stawy odmawiają mi posłuszeństwa i coraz bardziej bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tiki 🖐️ 🌻- tak wlasnie myslalam, ze jak bedziesz chciala to sama sie pochwalisz i dlatego nie ujawnialam sie z moja wiedza na ten temat. Jak wspominalam czasem podczytuje sobie Twoje forum, a raczej podczytywalam, bo teraz juz naprawde nieduzo siedze przy komputerze :) - Ty, Ewa i wszystkie babeczki tam jestescie bardzo silne 🌻 Czesto mysle o Was cieplo. Czekam zatem na wiesci, kiedy poczujesz sie spokojniejsza :) bo pelnego spokoju w ciazy to chyba zadna kobieta nie dozna- zawsze sa obawy dopoki nie bedziemy trzymac tego Malenstwa w swoich ramionach :) Kasia- u mnie tez dzis piekna pogoda! zreszta wczoraj tez bylo cudnie- bylismy znowu na komunii, ale w takim fajnym miejscu- ta rodzina mieszka bardzo blisko pieknego zalewu i w zwiazku z tym kilka godzinek spedzilam spacerujac na slonku :) czego efektem jest moj brazowy dekolt, buzia i rece ;) pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki w takim razie nie życzę powodzenia 🌻 ;) i trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!! Mogę jedynie podejrzewać jak się boisz i w zupełności Cię rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na koniec tego upalnego dnia :P Juz mam dość! Upaly są dobre ale kiedy ma sie urlop, a nie kiedy trzeba siedziec w pracy 😠 Tiki - bylas troche taką tajemnica Poliszynela - wszyscy wiedzieli (ja takze :P) ale nikt nic głośno nie mówil :) Powodzenia moja Droga :) Myśle, ze i na tym topiku mozna byloby zrobic tabelke ciażowa/dzieciaczkową z dziewczynami, które jeszcze tu zagladaja :) To na pewno usystematyzuje wiadomości dla osób, ktore zagladaja tu rzadziej :) ...Tak ostatnio sobie pomyślalam, ze fajnie byloby gdyby nasze pierwsze (i prawdopodobnie ostatnie) dziecko urodzilo sie 2010 - byloby równo 30 lat ode mnie młodsze :) :D No ale zanim sie pojawi mamy z mężem jeszcze trochę rzeczy do zrobienia i zrealizowania :) :) :) :classic_cool: Milego popołudnia życze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×