Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Witam u nas znów pochmurno rano padało i pierwszy raz od 14-tu lat pracy zaspałam tzn. nie słyszałam budzika a drugi budzik jakim jest mój mąż też go nie słyszał ale zdążyłam gabinet otworzyć na czas.TIKI powodzenia bądź dobrej myśli a ja trzymam kciuki.Też bardzo chciałabym już zajść w ciążę ale ostatnio mój organizm sfiksował i po cyklach 26-dniowych miałam 31 dni a teraz 24 dni może to klimakterium:) się zaczyna. Mam nadzieję że nie. Miłego dnia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem taka SZCZĘŚLIWA ! Wszystko wspaniale, maluszek ma 3,65 cm długości - to już 10 tydz i 4 dzień czyli 11 tc :) Serduszko wali, nawet mi rączką pomachała moja kruszynka :):):) Termin mam wyznaczony na 11.12.2007. Boże Mój dziękuję Ci i prosze o więcej - żeby tak do grudnia wspaniale było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyti to baaaaaaaaaaaaaaaardzo dobra droga do zaciążenia ;) wiem po sobie :D Przecież w takiej sytuacji nigdy nie wiadomo jak ci się cykl ustawi ;) Tak więc powodzzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a guu dziękuję za życzenia i nadzieję może sie uda. ewka napewno ładnie wyglądasz tylko musisz się przyzwyczaić do okularów ja też noszę nie na stale tylko przed telewizor i na zewnątrz ale można się przyzwyczaic zwłaszcza gdy świat z nimi nabiera ostrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i zapraszam na kawke :) u mnie dzisiaj pada i zimno jak ....ale mam nadzieje że się w końcu ociepli :) tiki - świetna wiadomość :) bardzo się cieszę i trzymam kciuki bardzo mocno, ale napewno wszystko będzie w porządku. wszystkie zresztą pewnie będziemy trzymały kciuki, więc nie ma szans żeby coś nie wyszło 🌼 aha, moja świadkowa też rodziła w grudniu :) ewa - czekam na fotki :) ja też noszę okularki, czasami przeszkadzają, ale da się przyzwyczaić :) znam osoby które nie mają rzadnej wady a noszą okulary :) keyti - trzymam kciuki również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki to najwspanialsza wiadomość jaka mogła być :D 🌻 nie zapeszając odpukam w niemalowane i trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!! Bojdziu jak to niedawno było :) 10 tydzień i mój kruszynek długości 30mm :) teraz pewnie ma około 25 cm. Dziewczyny wysyłam zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tiki- cudowna wiadomosc :) :) :) az mi sie lezka w oku zakrecila :) teraz sie taka latwo wzruszajaca sie zrobilam ;) ostatnio ogladalam film dokumentalny o parze gluchoniemych oczekujacych na maluszka- jak byl porod pokazywany, to lzy mi lecialy ciurkiem ;) a i jak mysle o swoim porodzie to mnie to wzrusza ;) (tzn jego finalna czesc, hehe, niekoniecznie wielogodzinne meki ;) ) tiki- bede sie modlila, zebys z kazda wizyta tryskala nam tu takim szczesciem :) bedziesz miala Malenstwo na Boze Narodzenie w domku akurat- piekny prezent :) wszystkiego dobrego 🌻 Kasiu- pieknie wygladasz :) kwitniesz 🌻 ja dzis postaram sie przeslac jakies moje fotki- ostatnio maz troszke pstrykal, ale tak je zgral n dysk, ze nie wiem gdzie- nie moge ich znalezc- takie to jest zycie z programista ;) Ewa- czekam na zdjecia :) pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak - odpisałam na emaila, ale napisze jeszcze raz :) wyglądasz tak jak już napisała no to co, którą popieram w 100%, WSPANIALE :) faktycznie, troszkę się zmieniłaś, bo o ile mnie pamięć nie myli byłaś blondynką :) czekam na inne zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia No to co dziekuję za miłe słowa :D Tak byłam kiedyś, kolor włosów zmieniłam przed ciążą :) kobieta zmienną jest 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu do twarzy Ci z ciążą :D O niebo lepiej wyglądasz w tych ciemnych włoach. Szkoda, że ja jeszcze muszę poczekać na tak efektowny brzuszek ale wiem, że jeszcze będę go miała dosyć ;) A właśnie, wszyscy w rodzinie męża zastanawiają się czy dotrzemy na wesele które się szykuje we wrześniu już kilka osób stwierdziło, że się nie pojawię bo to będzie 7 miesiąc a inni się śmieją (włącznie ze mną), że odstawię taniec brzucha ;) Ja tam wszystkim mówię, żeby nie gdybali bo jeszcze się zdziwią jak im pokażę i przetańczę wszystkich ;) choć w duchu szczerze w to wątpię bo stawy bolą coraz bardziej :o Chyba będę musiała się przejść do jakiegoś specjalisty bo jak tak dalej pójdzie to za 2 miesiące \"nie wstanę z łóżka\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaku a czy ja równiez moge zobaczyc jak wygladasz kwitnaco..? diani@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no maz wskazal wreszcie gdzie sa fotki ukryte i tez Wam przeslalam :) ja zmienilam sie tak w zasadzie przez ostatni miesiac, moze poltora zdjecia sa robione doslownie kilka dni temu a_guu- my mamy zaproszenie na wesele na 26 maja i zastanawialam sie czy nie pojsc ;) nie idziemy tylko dlatego, ze do tego czasu to ja moge juz urodzic :) w 7 miesiacu to ja naprawde bylabym jeszcze w stanie tanczyc ;) oczywiscie bez wariactw ;) wtedy czulam sie naprawde swietnie, w doskonalej formie bylam :) takze mozliwe, ze i Ty bedziesz miala ochote i sile na impreze tego typu choc roznie to bywa hmmm, dziwne, ze bola Cie stawy, powiedz koniecznie lekarzowi mnie teraz bola, ale to dopiero od polowy 8-ego miesiaca moze rzeczywiscie ciagle stojaca praca za bardzo Cie obciaza dbaj o siebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, zamawialam na allegro koszule do porodu- dzis mi przyszla- jestem zatem gotowa, bo to byla ostatnia potrzebna mi rzecz, jakiej jeszcze nie mialam :D jutro rano pakuje torbe i jakby co jestem gotowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, dziewczyny:)...ja też poprosze zdjęcia ciążowe;) No to co, jak piszesz, że jesteś gotowa do porodu, to aż mi sie ciepło robi:) za parę dni znikniesz, pare dni później pojawisz się, jak dzidzia bedzie spała:) Słodkie;) U mnie po staremu, konczę prace magisterską, i mam zamiar się bronić niedługo:) A potem wreszcie do jakiejś pracy;) Nie chce zapeszać, więc cichutko Wam powiem, że chyba tuż po obronie wskoczę na pewne miejsce;) Dobranoc:)całuję i trzymam kciuki za wszystkie Mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co zdjęcia urocze 🌻 :D Narzeczona życzę powodzenia i trzymam kciuki za Twoją magisterkę ;) na pewno się uda :D Aguu ja jestem na 4 tygodnie przed 7 miesiącem ;) i na dzień dzisiejszy mogłabym przetańczyć całą noc. Tyle że nikt nie chce się żenić :P Pozdrawiam i zyczę miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - wyglądasz wspaniale :) widać ciąża Ci służy :) mamy tylko nadzieje, że jak maleństwo pojawi się na świecie znajdziesz choć chwilkę czasu żeby pokazać nam jego zdjęcia :) narzeczona - ja swoją pracę dyplomową właśnie oddałam, teraz czekam na termin obrony :) obiecali że zrobią pod koniec maja albo na początku czerwca :) więc jedziemy na tym samym wózku hehe pozdrawiam i życzę miłego dnia :) od jutra podobno poprawa pogody i temperatura ok. 28 st. no zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełku wysłałam je wczoraj :/ ale skoro nie doszły wyslę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - wygladasz swietnie, nie wygladasz na 9 miesiac... kasiu, a ty wygladasz nie do poznania, az musialam obejrzec jeszcze raz ciebie na zdjeciach slubnych,bo myslalam,ze cos pomylilam... moze w weekend porobie zdjecia i w pon podesle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia! Slicznie wyglądasz! Pieknie w ciąży, i pięknie w nowych włosach, rzeczywiście, lepiej Ci jako brunetce:) Pozdrawiam wszystkie ciepło, lecę na zajęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadam choć na chwile :) Dzieki wielkie za fotki - fajnie wygladacie :) Ja się jednak wybiję - Kasiu wolalam Cie w blond wlosach, ale w tych też Ci ładnie :) Jak czytam te wszystkie rzeczy o porodzie (No to co - co to jest koszula do porodu?? Jaką torbę trzeba pakować?? Boze drogi! To aż cala cierpnę!!!!!!). Chyba faktycznie do tej myśli trzeba przywyknąć..... U mnie tradycyjnie nic nowego :) Jade do rodziców na weekend, moze bedzie słoneczko, a jak nie to trudno :P Musze sobie dychnąć ;) Milego weekendu! Jejku jak ja kcham piątki :) pozdróweczka i lece dalej !!!!!!! ps. gdyby któras wysylala jakieś fotki, to tez poprosze 🌻 pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) jak dobrze, ze dzis piatek :) co prawda ja nie chodze juz do pracy, ale lubie jak moj maz ma wolne :) czasem mi sie nudzi samej w domu ;) no... ale juz niedlugo :) Narzeczona- przeslalam Ci fotki- powodzenia z pracami 🌻 i magisterska i ta, do ktorej sie szykujesz :) Maniusia, Diabełku, Kasiak, Holly- dziekuje :) ale teraz to juz tak dobrze nie wygladam ;) juz jednak pod koniec 8-ego miesiaca zaczyna sie troche puchniecia, jakos twarz sie zmienia, tak troche wyostrza jakby- nie umiem tego wytlumaczyc, ale ja widze takie zmiany :) w 6 i 7 miesiacu wygladalam naprawde OK, tyle tylko, ze wtedy to ciazy trudno sie bylo dopatrzec ;) mi brzuch naprawde wyskoczyl nagle :) Maniusia- Tobie rowniez powodzenia w obronie :) teraz slowko o koszuli i torbie, bo widze, ze male zamieszanie tu tym wywolalam ;) otoz, tak jest, ze w niektorych szpitalach lepiej miec swoja koszule do porodu- jest to taka koszula, ktora jest jednoczesnie koszula do karmienia- ma takie troczki zawiazywane prawie do pepka- wiec jesli nie do samego porodu to na pewno przyda mi sie pozniej :) holly, jesli chodzi o torbe, to tak- trzeba ja spakowac i to niemala :D jak podrozna ;) w szpitalu zazwyczaj spedza sie ok 3 dni- trzeba wziac takie rzeczy jak: recznik, szlafrok, klapki, koszule, bielizne- majtki poporodowe (pewnie tez sie niektore zastanawiaja co to jest ;) ), biustonosze do karmienia, kosmetyczke, wkladki laktacyjne, poza tym rzeczy dla dziecka: jakies ubranka, kosmetyki, pieluchy, no i koniecznie wszystkie istotne do porodu badania- cala teczka dokumentachi ;). Oj, naprawde sie tego zbierze :) jest co pakowac ;) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co, podeslij link tej koszulki... jak nastroj, boisz sie? moj maz zmienil prace i wraca teraz do domu codziennie okolo 20... ja o 16 jetsem w domu i strasznie sie nudze, a od sierpnia bede na zwolnieniu, nie wyobrazam sobie, jak bede siedzila tyle godzin sama... musze sprawdzic sobie komputer i internet,lae ciagle mielismy jaieks wydatki z mieszkaniem i nie bylo mozliwosci,ale teraz trzeba, moze uda sie jakos popracowac w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabelku, kupilam taka koszule dokladnie: http://www.allegro.pl/item196710446_do_porodu_nowe_koszulki_vienetta_secret_rozm_l.html kolor szara z czerwonymi troczkami- jest delikatna :) z miekkiej bawelny, jestem zadowolona bardzo boje sie troche, to chyba normalne :) ale docekac sie juz nie moge :) bardziej patrze na to jak na jeden z najwazniejszych momentow w moim zyciu, choc pewnie bardzo trudny- ale na tym sie skupiam i dzieki temu jestem bardzo pozytywnie nastawiona :) znalazlam fajny link ze statystykami nadawanych dzieciom imion: http://www.gorny.najlepsze.pl/imiona/index.php? tyczy sie w-wy Kasiu- Twoje typy dla chlopczyka i dziewczynki kroluja u nas nieustannie od 2004 roku :) to juz czwarty rok z kolei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co koszulka fajna :) A imionami nie przejmuje się :) to Nasz wybór, nie będę się sugerować statystykami w wyborze imienia dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak- no jasne, ze to rodzice wybieraja imiona, a nie statystyki :) tylko niesamowite troche, ze te imiona sa az tak popularne od tylu lat- na pierwszym miejscu :) no ale w koncu to ladne imiona :) Diabelku- nie mam typu dla chlopca, bo oda dawna wiem, ze mamy coreczke :) imie tez juz dosc dawno wybrane- Gabriela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×